Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pałac młodzieży na retkini??
Autor Wiadomość
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2005 1:02 pm   Pałac młodzieży na retkini??

Witam

jestem tutaj nowy , wiec mam nadzieje ze podzielicie sie swoja wiedza:)
Mam pytanko co sadzicie o sali w Pałacu młodziezy na retkini, ma ktos jakis doswiadczenia.
Bylem tam cena to 99zl/os, sala jest bardzo ladna, ale duza i to jest maly problem na moim weselu bedzie okolo 45-50 osob. Wlasciciel powiedzial ze ustawimy stoly w ksztalcie litery C (nie na calej dlugosci sali) jednak martwi mnie czy czy to zda egzamin i czy goscie nie zgina na na tej sali.

Moze ktos wie czy jedzenie jest tam dobre?

Dziekuje za pomoc pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Wrz 21, 2012 7:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2005 2:57 pm   

czy chodzi o ten dom kultury na krzemienieckiej? napisz adres..

bo o tym (poleski osrodek sztuki) już wspominalismy w jednym wątku..
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 22, 2005 11:00 pm   

wydaje mi się że delfinowi chodzi o pałac młodzieży na Al.Ks.Kard.St.Wyszyńskiego 86.
Ja nic tu nie poradzę ponieważ nie słyszałam o weselach tam organizowanych (nawet nie wiedziałam że są :oops: )
_________________

 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 10:42 am   

Dokladnie tak , chodzi o pałac młodzieży na Al.Ks.Kard.St.Wyszyńskiego 86. Szkoda ze nic nie wiecie no ale trudno , bede pierwszym ktory wyprobuje ja na wlasnej skorze. Wtedy podziele sie z Wami moimi za i przeciw:)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 11:10 am   

Chętnie :) Na pewno opinia się przyda- może później ktoś zachęcony pozytywami wybierze tę salę? :D
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 2:05 pm   

Osobiście nigdy tam nawet nie byłam, więc się nie wypowiem o sali. Natomiast moi znajmoi chodzą tam od początku na sylwestra i sobie bardzo chwalą smaczne jedzenie i organizację. Zawsze są tam tłumy i jest tanio. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 6:07 pm   

A moja znajoma była tam na studniówce niedawno - też bardzo sobie chwaliła.
Ale chyba tam trzeba zamówić osobno catering?
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 7:53 pm   

Nie wiem jak z salą na wesela, ale ci znajomi mówili że sylwestra organizuje człowiek, który ma tam knajpkę czy coś w tym stylu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 31, 2005 4:02 pm   

W tym roku spędziłam Sylwestra w Pałacu Młodzieży. Faktycznie -imprezy w pałacu prowadzi pan, który jednocześnie posiada dwie kawiarnie- jedna w teatrze Nowym a jedną w Powszechnym.
Na sali mieści się mnóstwo osób ( na oko bawiło sie 300) toteż twoje obawy odnośnie zginięcia gości na sali są uzasadnione.
Bardzo zawiodła mnie obsługa- nie była ani szybka ani sprawna- gdy podawali barszczyk przebiegało to w następujacej procedurze- najpierw pasztecik a za około 20 minut barszczyk. Szczerze mówiąc mozna było w tym wypadku jajo znieść czekając.
Nie polecam także opcji,, zeby opuścić swe miejsce i iść potańczyć- obsługa uznała bowiem, że póki co jnie jestesmy głodni... i ciepły posiłek dostaliśmy za kolejne 30 minut.
Ogólnie byłam mocno średnio zadowolona z zabawy.
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:31 pm   

szoko napisał/a:
W tym roku spędziłam Sylwestra w Pałacu Młodzieży. Faktycznie -imprezy w pałacu prowadzi pan, który jednocześnie posiada dwie kawiarnie- jedna w teatrze Nowym a jedną w Powszechnym.
Na sali mieści się mnóstwo osób ( na oko bawiło sie 300) toteż twoje obawy odnośnie zginięcia gości na sali są uzasadnione.
Bardzo zawiodła mnie obsługa- nie była ani szybka ani sprawna- gdy podawali barszczyk przebiegało to w następujacej procedurze- najpierw pasztecik a za około 20 minut barszczyk. Szczerze mówiąc mozna było w tym wypadku jajo znieść czekając.
Nie polecam także opcji,, zeby opuścić swe miejsce i iść potańczyć- obsługa uznała bowiem, że póki co jnie jestesmy głodni... i ciepły posiłek dostaliśmy za kolejne 30 minut.
Ogólnie byłam mocno średnio zadowolona z zabawy.


A na ile osób był ten Sylwester? Może wolna obsługa wynikała z dużej ilości gości... :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
jocker79 

Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 8:49 am   pałac młodzieży

My też mieliśmy tam zrobić wesele. Ale zrezygnowaliśmy, ponieważ chcieliśmy na 150 osób, a żeby nie było ścisku, musielibyśmy siedzieć na górze wszyscy, a tańce odbywałyby się na dole , wiec dla osob starszych mogłoby to być porażką... Cenę też mają dosyć przyzwoitą tzn.jak się nie mylę jest to 99 zł. od osoby....Za poprawiny wołali 50zł. Po małych negocjacjach 40 zł. Osobiście na weselu tam nie byliśmy, ale znajomi robili i co do jedzenia to zostało im bardzo dużo, tak jak zapewniała pani od cateringu, tylko ciasta było ciut za mało. to wszystko..
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 9:20 pm   Re: pałac młodzieży

jocker79 napisał/a:
My też mieliśmy tam zrobić wesele. Ale zrezygnowaliśmy, ponieważ chcieliśmy na 150 osób, a żeby nie było ścisku, musielibyśmy siedzieć na górze wszyscy, a tańce odbywałyby się na dole , wiec dla osob starszych mogłoby to być porażką... Cenę też mają dosyć przyzwoitą tzn.jak się nie mylę jest to 99 zł. od osoby....Za poprawiny wołali 50zł. Po małych negocjacjach 40 zł. Osobiście na weselu tam nie byliśmy, ale znajomi robili i co do jedzenia to zostało im bardzo dużo, tak jak zapewniała pani od cateringu, tylko ciasta było ciut za mało. to wszystko..



Uff - ulżyło mi :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:56 pm   

witam!własnie zarezerwowałam termin w pałacu na 25 sierpnia 2007!w piątek idę podpisac umowę i mam pytanie do KOCHANYCH FOREMEK,które miały tam przyjęcie weselne LUB TAM BYŁY ALE NIE WYBRAŁY TEJ SALI Z JAKIEGO? POWODU?jak wam się podobało, jak z jedzeniem czy faktycznie menu za 99zł jest wystarczajace? aha chcę jeszcze stół staropolski do tego!!!!więc sama jestem zdezorientowana pomóżcie!!!!!! :zdziwko: :niepewny: :
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:50 pm   

hej hej.
ja bawilam sie w Palacu Mlodziezy na imprezie sylwestrowej 2 lata temu. Bylo bardzo fajnie, bardzo duzo miejsca. jedzenie tez bylo ok, chyba bez zadnych specjalnych rewelacji, ale nikt nie narzekal. Z tego co pamietam to w jadlospisie byly raczej bardzo podstawowe dania, ale smaczne.
Na imprezie weselnej moze byc jednak zupelnie inaczej, tego niestety nie wiem.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 8:43 pm   

Sala jest bardzo fajna i ładnie udekorowana. Do tego świetna akustyka.

Jeśli chodzi o jedzenie to jeszcze mamy je w zamrażarce, mimo, że od wesela minąl miesiąc. Goście nie byli w stanie przejeść a było tak smaczne, że nie chcieliśmy wyrzucać. W weekend jak bede miec wolną chwilke to wkleje fotkę stołu staropolskiego :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 7:49 am   

dziękuje Ci Bajeczko za słowa otuchy!!!przekonałaś mnie!!!!!rozumiem że miałaś menu za 99złoty tak?może coś zmieniłaś w menu?Ja jeszcze nie wiem bo to dopiero za rok a jak o tym pomyślę to mnie kręci w brzuchu!!!!!będę czekac z niecierpliwością na zdjęcia stołu!!!pozdrawiam serdecznie!!! :D :)
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 8:45 pm   

Zgadza sie menu za 99 zł. Mozna je zmieniać dowolnie, wymieniać i dokładać. Menu liczy kilkanaście stron i cena jest korygowania wg zmian. Tzn każde danie ma swoją cenę i jak sie z niego zrezygnuje to tą cene odliczaja, a jak sie doda to doliczaja :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:45 pm   

OK DZI?KUJ? ZA INFO MAM NADZIEJ? ?E CI? NIE ZANUDZAM I NIE CZUJESZ SI? JAK W TELETURNIEJU- "100 PYTA? DO.."-B?D? CZEKAC Z NIECIERPLIWO?CI? NA FOTKI STOŁU WIEJSKIEGO
POZDRAWIAM CI? SERDECZNIE BAJECZKO :D :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 1:35 pm   

_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:31 pm   

dziękuję Bajeczko za zdjęcie stołu. w związku z powyższym mam pytanie:na zdjęciu an drugim planie widnieje gąsiorek z jakimś trunkiem.....czy oni sami go przyrządzili czy to twój wyrób-bo ja sama myślałam o postawieniu np. śliwowicy lub własnej roboty napoju z cukru i drożdży....no chyba że oni sami serwują jako element stołu.pozdrawiam
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:47 pm   

Bimber był "dziełem" teścia i mojego męża. Sala tego nie zapewnia............. :wink:

Ale wszystko inne tak :)

Jak jeszcze masz (Ty lub ktos inny) jakies pytania to ja chetnie odpowiem. Pamietam jaka to ważna decyzja a my bylismy bardzo zadowoleni :rotfl:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:37 pm   

dzięki za info! tak myslałam w końcu warzenie bimberku jest nadal zakazane no chyba że dla własnych potrzeb....tak więc zwerbuję mojego wuja do stworzenia tego cuda!dzieki jeszcze raz za odpowiedzi i jak powstanie w mojej głowie pytanie o na pewno odezwę sie do ciebie bajeczko
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 2:51 pm   

Byłam tam na weselu w sierpniu w tym roku. Jedzonko przepyszne. Ładny wystrój. :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 8:37 pm   

mada napisał/a:
Byłam tam na weselu w sierpniu w tym roku. Jedzonko przepyszne. Ładny wystrój. :D

A którego jesli moge spytac? :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 10:46 pm   

26-sierpnia.
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:42 am   

mada a jaki był wystrój?bo oni wynajmuja kogoś do wystroju sali i są to girlandy kwiatowe -to jest moja bajka-w sobotę byłam tam z rodzicami aby im pokazac salę i para młoda wynajęła inną firmę dekoratorską-sala była w balonach niebiesko-perłowych.ja osobiście nie przepadam za balpnami -kwestia gustu-jak byłaś na weselu to jaki był wystrój?balonowy czy kwiatowy?
pozdrawiam
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:12 pm   

Wystrój był i taki i taki. Wysoko pod sufitem wisiały długie balonowe węże (nie wiem jak się na to mówi) i na barierkach od antresoli też(bo wiesz, że tam można wejść na górę i z góry podziwiać salę). A na ścianach dookoła i po bokach orkiestry właśnie były kompozycje ze sztucznych kwiatów :( na takich drewnianych kratkach). I mimo, że sztuczne te kwiaty to bardzo mi się to podobało, właśnie bardziej niż te balony. :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:51 pm   

kwiaty i płotki załatwia sala za dopłatą (nie napisze ile zeby nie podpaść)

A balony firma zewnetrzna jesli sie ją zamówi. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:13 pm   

żeby nie podpaśc możesz mi bajeczko te tajne dane przesłac na priva jeżeli chodzi o balony oczywiście - a tak w ogóle to jak wygląda połączenie kwiatów z balonami?czy ty bajeczko tak miałaś na swoim weselu?pozdrawiam
 
 
Agas 


Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:36 am   

na sali w Pałacu na Retkini bawiłam sie na weselu u znajomych w zeszłym roku w pażdzierniku, faktycznie cena od talerzyka wyniosła 99 zł ale z tego co pamiętam były tylko 3 posiłki na gorąco i dośc mało zakąsek. a za stół staropolski jak młodzi chcieli go mieć to musieli dodatkowo zapłacić 1000 zł.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:55 pm   

Agas napisał/a:
na sali w Pałacu na Retkini bawiłam sie na weselu u znajomych w zeszłym roku w pażdzierniku, faktycznie cena od talerzyka wyniosła 99 zł ale z tego co pamiętam były tylko 3 posiłki na gorąco i dośc mało zakąsek. a za stół staropolski jak młodzi chcieli go mieć to musieli dodatkowo zapłacić 1000 zł.


Nie 1000 tylko 800. A jedzenia wystarczyło spokojnie. Jeszcze je mamy czesciowo w zamrażarce :)

A co do dekoracji to kosztuje ona 300 zł. Balony mielismy za darmo po imprezie z poprzedniego tygodnia, ale podobno koszt to ok 1000 zł. Wygłądało pieknie (wg mnie oczywiście :) )
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Agas 


Dołączyła: 17 Lip 2006
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:02 am   

Witaj Bajeczko
ja byłam w zeszłym roku i te wiadomości mam ze słyszenia od młodych, ja osobiście sie tą salą nie interesowałam i za dużo o niej nie wiem.
ale z wyglądu jest ładna i co jest fajne że jest duża z myślą o większej ilości osób.
i jak napisałaś każdy ma swój gust.
pozdrawiam
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 1:27 pm   

zara napisał/a:
mada a jaki był wystrój?bo oni wynajmuja kogoś do wystroju sali i są to girlandy kwiatowe -to jest moja bajka-w sobotę byłam tam z rodzicami aby im pokazac salę i para młoda wynajęła inną firmę dekoratorską-sala była w balonach niebiesko-perłowych.ja osobiście nie przepadam za balpnami -kwestia gustu-jak byłaś na weselu to jaki był wystrój?balonowy czy kwiatowy?
pozdrawiam


Cześć zara - wygląda na to, że oglądałaś salę przygotowaną dla mnie :)
My się zdecydowalismy na balony, bo girlandy kwiatowe na tej sali tonie są wcale girlandy kwiatowe tylko sztuczne kwiatki poprzypinane do płotków - sztuczne i uzywane już wielokrotnie. Na dodatek na d parą młodą wywieszają gołabka z mocno przybrudzonym welonem w dziobie ;)

A tak poza tym to jesteśmy zadowoleni - miła obsługa, dobre jedzonko, którego było w nadmiarze i wszystko według ustalonego wcześniej planu. Polecam :)
 
 
 
zara 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 6:08 pm   

dzięki9 senra za informację. a może firma która dekorowaławam salę ma też inne wystroje nie z balonów?lubie delikatne dekoracje-może masz jakieś namiary na fajne firmy, które ładnie dekorują a nie są strasznie drogie?

pozdrawiam i czekam na odp.
ps.czy miałas menu za 99 złoty?czy starczyło- czy nie uważasz że jako trzecie danie ciepłe-sam bigos to nie za mało?ja myślałam żeby dodac jeszcze kotlety mielone i schabowe-co ty na to?
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 11, 2006 7:17 pm   

Mieliśmy menu za 99zł i wystarczyło a nawet jeszcze zostało. Ja bym nic nie dodawała, Panie które nam robiły balony robią różne dekoracje i nie są (moim zdaniem) drogie. wysyłam namiary na priva :)
 
 
 
kingulindka 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 7:49 pm   

Witam

od paru miesiecy sledze tematy na forum bo tez zamierzamy sie pobrac, bardzo powaznie biore pod uwage wlasnie ta sale...myslalam o terminie 25 sierpnia 2007 ale juz wiem kto mi go zajal :)
na szczescie termin nie ma dla mnie takiego znaczenia, bardziej sala, ja robie wesele na ok 75 osob i wlasnie sie umawiam z tesciami zeby sie w koncu wybrac bo slub mamy w kosciele na retkini wiec bedzie blisko.
Uwazacie ze ta sala jest godna polecenia?
i tak powanie jakie sa koszty, bo gdziekolwiek nie pojade to zaczyna sie na 100-130 zl od osoby a jak koncze rozmowe to sie okazuje ze za mnostwo rzeczy trzeba jeszcze doplacic.
i tutaj moje pytania:)
- napoje zimne sa oryginalne czy z biedronki i czy zeby byly bez ograniczen to trzeba za nie doplacic?
- ile platny jest stol polski?

jezeli wiecie to prosilabym o pomoc :)

pozdrawiam
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 8:22 pm   

stół wiejski to koszt 800 zł, a napoje sa coca cola, fanta i soki Cappy - więc całkiem niezle :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 8:25 pm   

Kisia napisał/a:
napoje zimne sa oryginalne czy z biedronki?


Nie wiem jak z Biedronki, ale Lidlowskie są całkiem całkiem w smaku 8) A jeśli przelane do dzbanków to odpada problem "niemarkowego" wyglądu (bo chyba o to chodziło prawda ? ;) )

Drobny OT to był ;)
 
 
kingulindka 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 8:45 pm   

dokladnie chodzi o ten wyglad, soki naturalnie ze mozna przelac w dzbanki a z lidla sa calkiem niezle...natomiast cola biedronkowa juz nie wyglada tak zachecajaco wiec wole sie upewnic :)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 8:47 pm   

Cola - fakt trochę popłuczyny przypomina ;) Ale już takie lemoniadki są niezłe ;)
 
 
kingulindka 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 12, 2006 8:57 pm   

jasne, tylko wiesz jak to jest na weselu, zjedzie sie polowa rodziny ktorej sie nie widzialo i chcesz zeby wszystko bylo jak najlepsze i zeby nikomu niczego ne brakowalo.
wiadomo ze wesele jest dla pary mlodej ale wazne zeby goscie wyszli zadowoleni.
zaniepokoilo mnie tez ze kelnerzy jak gosci nie ma przy stole to im nie podaja...?

[ Dodano: Nie Paź 15, 2006 7:46 pm ]
W sobote bylismy w palacu zobaczyc wszystko i :
-cena 99 zl jest juz nieaktualna, teraz kosztuje 129 zl za os. ale w tym sa napoje bez ograniczen
-stol staropolski 800zl
-dekoracja 300zl
-mankament to np ta ze ubikacja jest na pietrze a zabawa na parterze, wiec osoby starsze moga miec problem
-na ok 75 osob jest 3 kelnerow
-zadatek to ok 300zl
-mieso ktore jest na talerzu nie jest dodawane ale kelner mowil ze to wystarcza
-jest zamrazarka na alkohol w oddzielnym pomieszczeniu
-miejsce na orkiestre jest n przeciwko pary mlodej

wiecej grzechow nie pamietam :)

chyba ze cos mi sie przypomni... :D

co do ubikacji to pan z którym podpsiywaliśmu umowe (bo juz sala zarezerwowana :) ) mówi ze są tam windy także nie ma problemu z dostaniem sie na pietro, ale jak bedzie taka potrzeba to osoby starsze moga skorzystac z ubikacji sluzbowej na dole.

bardzo mili i konkretni ludzie takze sale polecam :)
Ostatnio zmieniony przez kingulindka Nie Lis 26, 2006 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 30, 2008 9:14 pm   

Witam, bardzo interesuje mnie ta sala, planuje wesele na 150 osob i boje sie ze to za malo na taki lokal, jak mysllicie?? a jak Wy byliscie to ile bylo gosci i jakie mielisciewrazenia?? A nie wicie czy dzieci maja jakas znizke? Pozdrawiam
 
 
mickey_724 

Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 3:59 am   

Odświeżam temat. W sierpniu tego roku mamy przyjęcie weselne w Pałacu Młodzieży. Podzielcie się może jakimiś nowymi, świeższymi opiniami na temat menu, obsługi, całokształtu. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl