Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto Sobieraj
Autor Wiadomość
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 8:45 am   

Ja jestem wyczulona na sztuczne tła jakich używaja w zdjeciach:/
_________________
 
 
arosa 

Wiek: 45
Dołączyła: 23 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 6:44 pm   

Własnie o to chodzi, że tło jest świetnie dobrane. Nie sprawia wrażenia że nie pasuje do całości i nie jest mdłe. A termin rezerwowaliśmy pod koniec lutego i już wtedy był problem z godziną...Mam nadzieję że się nie spóźnimy na ślub :mrgreen:
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 1:12 pm   

Zdecydowanie dużą ich zaleta jest fakt że robia ten fotoalbum :) Ale strasznie drogo to wychodzi :(
_________________
 
 
arosa 

Wiek: 45
Dołączyła: 23 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 2:04 pm   

No nie wiem bo ja osobiście wolę prawdziwe zdjęcia, bo ten album nie oddaje całego uroku. Ale to fakt że tani to on nie jest - zdaje sie że 1800 zł.
_________________
Nasz ślub: 09.06.2007
 
 
 
mika1 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 16
Skąd: Łódż/Dublin
Wysłany: Pon Cze 18, 2007 5:22 pm   

Hej. Miałam ślub 9 czerwca. Zdjęcia studyjne robilismy w FOTO SOBIERAJ na Piotrkowskiej 16. Jesteśmy zadowoleni że zdecydowaliśmy się na tego fotografa. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Niestety te studio nie należy do najtańszych ale warto było. Mamy przepiękny album. Każdy się zachwyca jak go ogląda.
_________________
Szczęśliwa Mężatka
 
 
shaham 


Wiek: 47
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 8:29 pm   

Zdjęcia są faktycznie piękne i mają w sobie coś więcej niż tylko obraz dwojga młodych ludzi na tle ściany z plakatem i otoczonych rekwizytami nie z tej epoki. Jest w nich jakaś magia chwili i uchwycone potężne emocje, których nie odda " cyfrówka wujka ". Na pewno należy też wspomnieć o samej atmosferze w jakiej odbywa się sesja, a dzięki której czujemy się na prawde wyjątkowo, uroczyście. Rozmowa i polecenia pracowników pozwalają się nieco rozlużnić, zapomnieć na chwilę o męczącej myśli pt " czy wszystko wypadnie dobrze" a to skutkuje tym, że wyglada się na zdjęciach swobodnie i "naturalnie". Taka pamiątka rzeczywiście może być ( i jest) dość kosztowna, ale....
Nie podoba mi się monopol na odbitki i brak możliwości odebrania klisz PRZEZ 5 LAT OD DNIA ZDJ??. To moim zdanie lekkie nadużycie. Nie można dać nawet po jednej pozie np. chrzestnym, babciom itp. bez dodatkowego wydania pieniędzy. Po prostu kupujemy tylko albumy ze zdjęciami a nie zdjęcia ( czyli klisze). W żadnym innym zakładzie nie stosuje się chyba podobnych praktyk. Rysa na szkle...?
_________________
shaham
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 11:32 am   

Shaham, nie wiem jak jest teraz, ale 3 lata temu w żadnym studio fotograficznym nie kupiłoby się kliszy, tylko ewentualnie odbitkę po wyższej kwocie niż odbitki z "automatu". Ale prawda jest taka, że owe odbitki są ręcznie retuszowane, każda z osobna.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 10:35 pm   

My tam robiliśmy zdjęcia po chrzcie. I faktycznie atmosfera super, specjalna pani do zabawiania dziecka, miło i przyjemnie. :)
Minusem niestety żar w studio, co dla takiego malucha było nie do zniesienia. Dobrze, że tylko 4 zdjęcia, więc krótko, nie wiem jakby zniosła dłuższą sesję.

Co do teł - można przecież z nich zrezygnować. My wybraliśmy tło szare i białe, bez żadnych rekwizytów i innych bajerów - nie było problemu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 4:03 pm   

do sobieraja rzeczywiscie nie mozna sie przyczepic! jakość, gust, klasa....ale cena??? :(
_________________
 
 
 
mycha888 

Dołączyła: 12 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: od kolezanki
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 11:54 pm   

owszem zdjęcia Sobieraj robi oki, ale czy poza oglądaniem strony www i gablot w bramie rozmawialiście w zakładzie na temat zdjęć?? Kurcze, ja pół roku temu szukałam fotografa na swój ślub, zdjęcia fajne w bramie wiszą i wiele słyszałam o nim, więc weszłam do środka, a tam taki starszy facet, bufon niesamowity. Łaskę robił, że mi pokazał album i podał ceny. Zarozumiały, patrzyła na mnie z góry że śmiem zapytać, bo przecież oni są naj naj! Chyba im troszkę woda sodowa do głowy uderzyła, zdjęcia robią fajne ale bez przesady. Wyszłam z takim niesmakiem i posuszeniem że do dziś to uczucie pamiętam ..
I tym sposobem zdjęcia do ślubu robiliśmy u kogoś innego, bo z takim zarozumiałym bufonem nie miałam ochoty więcej rozmawiać..
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 8:45 am   

Ja rozmawiałam z bardzo przemiłą młodą dziewczyną, a także z panem (ale nie powiedziałabym, że starszym ;) ) i pan również był sympatyczny i pomocny.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 10:53 am   

to ja chyba też z tym bufonem co mycha888 :)
_________________
 
 
 
anusia.malina 

Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 1:48 pm   

witam wszystkich serdecznie :) ,

W pazdzieniku przyszłego roku biorę ślub i własnie jestem na etapie poszukiwania fotografa i kamerzysty. Czytałam bardzo pozytywne opinie na temat Sobieraja i chyba wybiorę się tam, ale mam wielką prośbę o polecenie mi jakiegoś dobrego kamerzysty, bo przyznam szczerze że mam z tym duży problem. z góry dziękuję i pozdrawiam, buziaki
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:56 am   

anusia.malina z pytaniem o kamerzystę odsyłam do działu Wideofilmowanie, np to tych tematów: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=60 i http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7790

Prosimy o korzystanie z wyszukiwarki.
_________________

 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:53 pm   

Zanim jeszcze znalazlam ten watek, pytalam sie Ciebie Mika1 na privie, kto robil wam zdjecia :) Wedlug mnie zdjecia Sobieraja sa jedyne w swoim rodzaju - zalezy co kto lubi oczywiscie. Ja podobnie jak dziewczyny, lubie zdjecia bez teł i tych glupich swiecznikow. U Sobieraja widze piekne zdjecia portretowe mlodych, zachwycily mnie tak, ze jestem w stanie zaplacic nawet sporo wiecej. Tu po prostu widac, za co sie placi... zdecydowalismy sie juz i zaklepalismy termin, mimo, ze jeszcze rok do slubu. :smile: :mrgreen:
_________________
 
 
Edward MIłość 

Wiek: 36
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 2:39 pm   

Niemal co dzień przechodzę koło witrynki Sobieraja i generalnie te zdjęcia pachną mi tandetą.
Tła, pozy - masakra.
Wszystkim pobierającym się proponuje fotografa który pojedzie z Wami w plener, będzie to naturalne, spontaniczne.
Studio to udawanie,

Pozdrawiam i życzę dobrych fotografów :)
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 5:12 pm   

O! Widze, ze Edward Milosc szaleje po forum. Juz drugi watek, w ktorym pisze negatywnie o Sobieraju. Czyzby konkurencja?
Poza tym, jesli komus sie podoba plener, to niech go sobie robi. A jezeli komus sie podoba studio, to niech robi w studio. Ja wole super zdjecia w studio, niz byle jakie w plenerze :cool:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 11:17 am   

Pojawiła sie nowa filia Sobieraja, na ulicy Piłsudskiego, tyle że nr nie pamiętam. Mam wrażenie że za Rydza Śmigłego (jadąc od centrum), po prawej stronie.
_________________

 
 
 
Edward MIłość 

Wiek: 36
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Maj 04, 2009 11:39 pm   

NIe no wyrażam tu swoją opinie na temat tych zdjęć.
Sa ludzie któzy preferują zdjecie serwowane przez to studio fotograficzne, ok nie neguje tego.
W mojej opinie nie mają one żadnych wartości artystycznych.
NIe ma w nich naturalności
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 10:26 pm   

Jedna filia jest na Piotrkowskiej 16, a ta druga jest otwarta od przeszlo miesiaca i jest na ulicy Pilsudskiego 113b :)

[ Dodano: Wto Cze 15, 2010 10:12 pm ]
Jesteśmy juz po ślubie i po zdjęciach w studio. Mogę z czystym sumieniem polecić Fofo-Sobieraja, pełen profesjonalizm, luźna, przyjemna atmosfera podczas sesji ;) Mamy już zdjęcia, są przecudne, ogladam je codziennie i nie moge sie napatrzeć. Zdjęcia w pieknych albumach, jeden duży dla nas i 2 mniejsze dla rodziców :razz: Serdecznie polecam :smile:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl