Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ŚLUB MARZEŃ W TV
Autor Wiadomość
gili83 

Dołączyła: 17 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 4:51 pm   ŚLUB MARZEŃ W TV

Endemol Polska - producent Fabryki Gwiazd, Dzieciaków Górą!, Milionerów, SmaczneGo!, poszukuje narzeczonych do programu TV.

CHCECIE PODZIELIĆ SIĘ SWOIM SZCZĘŚCIEM Z CAŁYM ŚWIATEM ?
WYGRAĆ CENNE NAGRODY ?
MARZYCIE O WYJĄTKOWYM ŚLUBIE ?

Zgłoście się !! !
pary@endemol.pl

W mailu podaj imię i nazwisko Twoje i Twojego partnera, daty urodzenia, Wasze zainteresowania, telefon kontaktowy, miasto, w którym mieszkacie i opisz ślub Waszych marzeń.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 11:04 am   

Czy to dotyczy tylko ślubu cywilnego? Bo wątek jest w tym dziale.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:27 pm   

a swoja droga jestem ciuekawa czy ktos z forum na cos takiego sie zdecyduje.
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 19, 2010 10:27 am   

Ja bym raczej nie chciała ślubu w TV :? Nie lubię robić czegoś na pokaz,a poza tym myślę,że to by było zbyt stresujące jak dla mnie :lol:
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:08 am   

Ja bym czegoś takiego nie chciała, bardzo to kiczowate...jedyne co, to ratunek dla par które mają problemy finansowe, a tu tv funduje + jest pewnie dużo gratisów, podróż pośłubna itp, więc najwyżej to chyba motywuje...
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:58 am   

Ja też bym sie nie zdecydowała na coś takiego. Po to wybrałam mały kościółek na ślub i robiliśmy małe wesele, żeby być we własnym gronie najbliższych. Ale jeśli komus zależy na rozgłosie, nie widzę przeszkód, jednak myślę, że wiekszość nie chciałaby :razz:
Swoją drogą, czego to już nie było w programach telewizyjnych... chyba niedługo będą też robić show z porodów "Porodówka na co dzień" albo "Umieranie na żywo". Porównanie może nie najlepsze, ale osobiście czuję niesmak, że już wszystko jest wystawione na widok publiczny, za kase wszystko ludzie pokażą... Podczas gdy goście ( w programie są nimi również widzowie) moim zdaniem powinni oglądać całość już zorganizowaną, w ostatecznej formie, takiej jaką chcieli Młodzi, kiedy wszystko jest gotowe, dopięte itd. Ślub jest "show" sam w sobie w pewnym sensie, ale podglądanie przygotowań jest dla mnie bez sensu, tak samo, jakbym chodzila na próby do teatru, nie czułabym juz potrzeby pójścia na własciwe przedstawienie ;)
_________________
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 3:48 pm   

też uważam, że to kompletna porażka..

skalimonka napisał/a:
chyba niedługo będą też robić show z porodów "Porodówka na co dzień" albo "Umieranie na żywo".


Racja, niestety są ludzie, którzy chcą oglądać takie dno i według mnie to tu leży problem:((((
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 2:53 pm   

Malena napisał/a:
Ja bym czegoś takiego nie chciała, bardzo to kiczowate...

Też tak uważam.
_________________

 
 
alamakota2011 

Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 9:55 am   

bez sensu
 
 
tomk1 

Dołączył: 19 Sty 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 19, 2013 3:27 pm   

Zalezy ile płacą:P a tak serio to też uważam że to poracha

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lut 15, 2013 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nowa_mloda 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Wto Sty 22, 2013 12:34 am   

Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w takim programie :razz: ale na pewno prędzej czy później znajdą się chętne osoby :P
 
 
SlubNaCyprze_ne 

Dołączyła: 02 Lut 2013
Posty: 20
Skąd: Cypr
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 6:41 pm   

nowa_mloda napisał/a:
Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w takim programie :razz: ale na pewno prędzej czy później znajdą się chętne osoby :P


Zawsze się znajdą jacyś chętni. Skoro do "Rozmów w toku" tyle ludzi trafiało. I niestety sporo ludzi chce sprzedawać swoje uczucia, intymność. Najlepiej nie pisać się na to, ani nie oglądać. W końcu im wyższa oglądalność, tym program będzie miał więcej edycji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl