Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
bez długich czubków!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
kokosek2 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 3:46 pm   

Ja byłam w butiku ślubnym Sława już trzeci raz - wierz mi nie ma tak niestety butów w rozmierze 40 o zaokrąglonych czubkach. W pon kupiłam białe buty na Zgierskiej (fotke zamieszczę w załączniku) - nie jest to to co chciałam ponieważ mają długie czubki co w połączeniu z dość szerokim jednak butem i niskim obcasem daje dziwne wrażenie. Nie ejstem nimi zachwycona ale jedno co moge powiedzieć to że są wygodne. Szukam dalej takich jak chce - te kupiłam niejako na wszelki wypadek gdybym nie znalazła a ich cena była bardzo okazyjna bo sklep w likwidacji powolnej. Co o nich sądzicie?

Zdjęcie172.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 872 raz(y) 10.57 KB

Zdjęcie167.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 842 raz(y) 17.29 KB

Zdjęcie167.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 779 raz(y) 17.29 KB

_________________
Who, being loved is poor?
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 3:51 pm   

buciki ladne. klasyczne i proste.
szkoda, ze nie trafilas na takie bez czubkow, jak chcialas.

wiem, ze Arte di Roma ma szeroki wybor rozmiarow. jezeli nie maja ich w salonie, to powinni zaproponowac sprowadzenie takich, jakich klientka szuka. jezeli nie, to trzeba sie z producentem skontaktowac.
_________________
 
 
kokosek2 

Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 4:17 pm   

No niestety nie trafiłam. Mam jeszcze troche czasu do ślubu (29.04) i zamówiłam jedne ładne w moim goście na obcasie ok 5 cm z okrągłymi czubkami - ale ponieważ nie przymierzałam ich a tylko wdziałam w katalogu to nie mam żadnej pewności czy będą dobre. Dlatego musiałam sie zdecydować na te. Ważne że już mam jakbym nie trafiła.. Pozdrawiam
_________________
Who, being loved is poor?
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 8:33 am   

Kokosek - ja moje AdR zamówiłam prawie w ciemno. Prawie, bo noszę rozmiar 41 a mierzyłam 40, który akurat był w sklepie. Możesz mi wierzyć są dość szerokie, ale rozumiem Twoje obawy.
A może spróbuj w innych sklepach ślubnych gdzie są buty Arte di Roma - na ich stronie jest spis.
 
 
Madzialena 


Wiek: 44
Dołączyła: 25 Lis 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 9:24 am   

Kupiłam w sklepie internetowym - okrągłe noski, niewysoki bardzo wygodny obcas i cała reszta jak dla mnie idealna :D . Już odebrałam - wszystko w terminie i jakość odpowiednia do ceny.
_________________
Ciepło pozdrawiam Gość
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 26, 2007 10:28 am   kolekcja ślubna Ryłko

Spora kolekcja ślubnych butów jest u Ryłko. Dodatkowo można tam znaleźć nie tylko ładne, ale i wygodne buty. Numeracja co pół numeru, więc też można dopasować. Polecam!
Osobiście ufam takim butom dużo bardziej niż jakiejś przypadkowej firmy lub nie daj Boże nieskórzanym.
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 7:04 pm   

Ja tez bardzo nie lubie butów z długimi czubkami, nie podobają mi się. Dużo butów z okrągłymi noskami ma firma Growikar, można je zamówić przez internet. Takie buty ma też w swojej ofercie salon Loris ul. Jaracza 15 ale w salonie są dużo droższe niż w sklepie internetowym.
_________________
 
 
 
birkinowa 

Wiek: 44
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 9:08 am   ha ha

Przymierzyć w sklepie, zamówić przez Internet... ;) Taki to los sklepów w tych czasach. Bez mierzenia trzeba być bardzo odważnym, żeby zamawiać buty.
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 11:06 pm   

a ja znalazłam takie buciki w Ryłko


buciki ryłko moje.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 736 raz(y) 41.14 KB

_________________

 
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 5:59 pm   

Dużo bucików z zaokrąglonymi czubkami jest na stronie www.butyslubne.com.pl Oto przykłady:











Ceny całkiem przystępne : około 130-175 zł.
_________________

 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 6:22 pm   

Dzięki Kami za info, bo wybór butów jeszcze przede mną i spędza mi to sen z oczu - nie lubię kupować butów trudno znaleźć ładne i wygodne jednocześnie i najlepiej w rozsądnej cenie ;)
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 7:59 pm   

Ja tez bym chciala butki bez dlugich czubkow - te wyzej bardzo ladne, tylko ja chcialabym cos tanszego - tak do 100zl - uwazam, ze szkoda kasy na takie malo praktyczne buty, ktorych potem moze juz nigdy nie zaloze
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 1:39 pm   

Moje - Ryłko. Niestety droższe niż 100

buty.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 684 raz(y) 3.2 KB

_________________




9.08.2008 r.
 
 
gosiaczek1 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 11:40 pm   

butki ładne ale jak ktoś ma małą stópkę to buty z czubkami optycznie wydłużą stopę, ale najważniejsze by były wygodne, by wytrzymać w nich tę noc
_________________
i stało się :)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2008 2:22 pm   

niedrogie i bez czubków butki ma firma san-but (sama noszę się z zamiarem zakupu takowych).

przykłady można znaleźć oczywiście na allegro :lol: :

http://www.allegro.pl/ite..._producent.html

http://www.allegro.pl/ite..._producent.html

http://www.allegro.pl/ite..._producent.html

http://www.allegro.pl/ite..._producent.html

http://www.allegro.pl/ite..._producent.html

i tak dalej :razz:
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 5:47 pm   

Emi te buciki są prześliczne. Znalazłaś na stronie czy w salonie. Byłam ostatnio o Ryłki w Manufakturze, ale mają nieciekawy wybór ślubnych, a te co są głównie mają czuby, blee.
Weszłam na stronę Ryłki tam jest szerszy wybór.
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 8:26 pm   

buty z okraglymi czubkami z firmy growikar sa w salonie loris na jaracza. na zamowienie, czeka sie do 3 tygodni. cena 170-180zl. duzy wybor
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 10:53 am   

Ja to w ogóle jestem załamana butami ślubnymi. Bo 99,9% to są buty z czubkami i paskiem na kostce. Nuda. Buty z zaokrąglonymi czubkami wyglądają jak komunijne. A ten 0,01% który mi się podoba to kosztuje 300 zł i wiadomo, że jest to wydatek na raz. Dlatego postanowiłam poczekac do sezonu letniego i kupić zwykłe białe, bądź srebrne sandałki, by móc pochodzić w nich nie tylko na ślubie. A w przesądy nie wierzę. Moi rodzice są tego najlepszym przykładem - od ich ślubu minęło już 32 lata.
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 11:51 am   

kancia5 napisał/a:
Ja to w ogóle jestem załamana butami ślubnymi. Bo 99,9% to są buty z czubkami i paskiem na kostce. Nuda. Buty z zaokrąglonymi czubkami wyglądają jak komunijne. A ten 0,01% który mi się podoba to kosztuje 300 zł i wiadomo, że jest to wydatek na raz. Dlatego postanowiłam poczekac do sezonu letniego i kupić zwykłe białe, bądź srebrne sandałki, by móc pochodzić w nich nie tylko na ślubie. A w przesądy nie wierzę. Moi rodzice są tego najlepszym przykładem - od ich ślubu minęło już 32 lata.


Mam identyczne zdanie. 99% butów ślubnych jest nudnych, banalnych i niemodnych :vis (czuby są wyjątkowo passe w tym sezonie, tak przynajmniej trąbią w mediach) Poza tym stopa wygląda w tym jak jakiś plaskacz.
Swoich bucików szukałam pół roku i gdybym ich nie kupiła, zdecydowałabym się na sandałki. Tak więc życzę Ci znalezienia jakichś ładnych, niedrogich i modnych :]
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 12:13 pm   

A ja zakupiłam sobie butki z Arte di Roma, co prawda był to wydatek 270zł, ale jestem baardzo zadowolona. http://www.artediroma.com/kolekcja_slubna.html
Moje buciki to 411C
Polecam :) .
_________________
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 12:22 pm   

Bardzo ładne, ale tu zachodzi kolejny problem. Ostatnio byłam w salonie i pani pokazywała mi buty chyba też firmy art de roma i zwróciła mi uwagę, że te buty nie są śnieżno białe. Nawet przyrównywała je do białej sukni i rzeczywiście wyglądały o wiele ciemniej, tak jakoś sino.
I mówiła mi, że na bielszy odcień skóry raczej liczyć nie mogę w tej firmie.
Zresztą patrząc na te zdjęcia jakoś bieli nie widzę, choć jak wiadomo zdjęcie koloru nie odtworzy.
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 12:38 pm   

Na zdjęciach butki maja zdecydowanie inny kolor niż w rzeczywistości, jednak ich kolor to raczej biała perła, a nie śnieżno-biała. Zatem najlepiej iść ze skrawkiem materiału od sukni i sprawdzić czy będą pasować :) .
_________________
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 5:49 pm   

A ja mam małą stópkę - rozmiar 35 :roll: mam oczywiście problem ze znalezieniem odpowiednich butów, bo albo są za duże albo za szerokie w przegubie stopy :( Chciałabym buty z czubkami- ale nie takimi ostrymi tylko lekko kwadratowe, bo wydłużą mi stopy, no i raczej nie mam wyboru, co do fasonu butów- muszą być zapinane wokół kostki - inaczej mogę zgubić buciki w drodze do kościoła :lol:
_________________
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 6:57 pm   

spray napisał/a:
Mam identyczne zdanie. 99% butów ślubnych jest nudnych, banalnych i niemodnych :vis (czuby są wyjątkowo passe w tym sezonie, tak przynajmniej trąbią w mediach)


Mnie tam akurat grzmoci po całości, czy moje buty będą modne :)
Mają ładnie wyglądać na stopie, co przy dużych stopach (41) nie jest łatwe, co wie każda dziewczyna z dużymi stopami, która kupuje sobie eleganckie buciki.
Druga sprawa: mają być wygodne, nie spadać z nogi (dlatego nie jestem przeciwna paskom na kostce, to jedyne sensowne rozwiązanie) i nie zmasakrować nogi po wielu godzinach tańca.

A czy będą modne i niebanalne, czy nie, to dla mnie kwestia na szarym końcu :D
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 11:15 pm   

Ja mam jakąś taką przerażającą wizje, że gdybym miała buty z czubami to ciągle zaczepiałabym o falbany od sukni :oops: dlatego mam zaokrąglone :)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 9:45 am   

Ja też nie mam nic przeciwko zapinaniu buta na kostce. Dla mnie też wygoda się liczy. Ale liczy się dla mnie również kasa, a za wstrętne oklepane buciska, jakie oferują salony ślubne nie wydam 300 zł. Poza tym to jest mój dzień i chce wyglądać idealnie w każdym calu.
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 3:40 pm   

ja też zdycydowanie jestem za butami ślubnymi z zapinaniem na kostce, wesele to nie wybieg...musza być wygodne..a ładne buty są ładne bez wzgędu na to,czy to super hit absolutna nowość, czy z poprzedniego sezonu czy z kilku... bo nie zawsze modne = ładne.. :wink:
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 6:33 pm   

Moje buty musiały być zapinane na kostce i takie są, bo w tym dniu liczy się wygoda.
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 7:08 pm   

agunia84 napisał/a:
Moje buty musiały być zapinane na kostce i takie są, bo w tym dniu liczy się wygoda.


No i właśnie dlatego, że liczy się wygoda moje zapinane w kostce absolutnie nie mogły być. ;) Każdy ma inne wymagania, każdemu co innego pasuje. Ale zgadzam się, że buty ślubne są strasznie oklepane i średnio ładne. A do tego niskie obcasy - dla mnie były nie do przyjęcia :zalamany:

Z drugiej strony, ja już tak się przyzwyczaiłam do widoku u młodej standardowych czubatych butów z zapięciem wokół kostki, że przestało mnie to razić ;)
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 7:14 pm   

Ja miałam zapinane buty wokół kostki, głównie z tego względu, że bezpieczniej się w takich czułam, bardziej stabilnie i miałam pewność, że nie spadną mi z nóg podczas tańczenia i nie poobcieram sobie pięt (co mi się często zdarza w nowych butach). Co do czubków butów to miałam okrągłe żeby nie bolały mnie palce, zwłaszcza, że miałam już nauczkę po butach z długimi noskami ze studniówki, później miałam je na kilku weselach i myślałam, że odpadną mi w nich nogi . A poza tym te "czuby" jakoś średnio do mnie przemawiają, przynajmniej ostatnimi czasy :kwasny: . Moje buty wyglądały tak, tylko były kremowe. I niestety nie wkleję zdjęcia bo coś mi się dzieje z imageshack i nie mogę skopiować.
_________________


Ostatnio zmieniony przez izunia_82 Nie Mar 01, 2009 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:17 pm   

No ja też chcę mieć wygodne buty... Nie mogę nosić butów zapinanych w kostce bo mnie zawsze coś obciera :( Moje buty będą bez paska ale nie wyobrażam sobie, że miałyby mi spaść. Nigdy mi jeszcze nie spadły buty w tańcu :) A szalałam na wielu weselach.
Co do czubków to też zrezygnuje muszą byc zaokrąglone, żeby palce miały troche miejsca.
Najgorsze, że bardzo lubię takie 8 cm obcasy ale z drugiej strony boję się, ze nei dam rady. Zazwyczaj jak idę gdzieś to do godzinki 3 wytrzymuję a później zaczyna się problem. Na swoim weselu nei mogę mieć takich ekscesów więc max 5cm chyba będzie musiało wystarczyć chociaż to i tak się dużo wydaje :/
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 8:03 am   

Caixa, ja specjalnie na wiosnę kupiłam sobie buty codzinne na bardzo wysokim obcasie, żeby przyzwyczaić nogi. Poza tym na własnym weselu jesteś zazwyczaj nieco znieczulona emocjami i adrenaliną i łatwiej wytrzymać niedogodności. ;)
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Wto Mar 03, 2009 11:08 pm   

Tylko raz miałam buty z (lekkimi) czubkami. O jeden raz za dużo. Te większe ani trochę mi się nie podobają. Zawsze przy kupnie mam problem, żeby było coś zaokrąglone i w dodatku, żeby to jakoś wyglądało. Gdybym miała mniejszą nogę, to bym mogła chociaż z komunijnych coś wybrać :razz:
Na wesele chcę mieć dodatkowo wygodne, ładne (o ile to możliwe) i na jakimś większym obcasiku. A ponieważ normalnie noszę płaskie, więc podobnie jak caixa obawiam się zbytniej wysokości.
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 8:15 am   

Wczoraj byłam w butiku Sławy. 95% butów z czubkami i czubami... A te 5% z małym czubeczkiem, kanciaste lub z zaokrąglone... W dodatku te 5% miało kiepskie fasony... ;/
Ratunkuuuuuu czy na tym świecie nie ma już ładnych butów ;D
_________________

 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 4:21 pm   

Malwina
Firma Arte di Roma ma spory wybór butów bez czubków :) Tu masz stronkę możesz sobie obejrzeć:
www.artediroma.com
Ja tam zamówiłam odbieram za 2 tygodnie :)
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 5:23 pm   

Malwina_łódź, wybierz sie jeszcze do Najny ja tam zamówiłam swoje jest kilka dosłownie kilka modeli bez czubów.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 6:34 pm   


te są moje :smile:

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 7:34 pm ]
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 11:12 am   

Ja bym chciała miec inne butki,takie, które będę mogła też potem nosić. Bedę szukać czółenek na kilkucentymetrowym obcasie, butków typu peep toe - są wg mnie bardzo zgrabne, nie mają długich czubków, a koniecznie chcę mieć na slubie gołe nogi - do tego ładny pedicure i naprawdę slicznie to wygląda. Suknię chce mieć beżową, butow też bedę szukać bezowych - może z jakąś ładną kokardką ewentualnie. Na ślubie tego typu buty miała Kozuchowska, slicznie to wyglądało.
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Cze 16, 2009 11:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 9:48 pm   

I moje :)

_________________
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 17, 2009 4:29 pm   

Klaudynka, mam prawie identyczne :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
nailew 

Dołączyła: 28 Sie 2008
Posty: 24
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 7:30 pm   

A to moje faworyty. Wolała bym jednak nieco mniejszy obcas i ewentualnie zdecyduję się na zmianę obuwia na jakieś baleriny po oczepinach.

95897185hu3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 586 raz(y) 20.14 KB

Packham_large.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 587 raz(y) 11.61 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl