Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysokosc obcasa a dlugosc sukienki?
Autor Wiadomość
Gumisia 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 40
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 8:16 pm   Wysokosc obcasa a dlugosc sukienki?

Witam.
Mam bardzo nietypowe pytanie. Czy jak kupowalyscie suknie slubna to mialyscie odrazu zamierzane buty zeby wiedziec jaka wysokosc obcasa ma miec but? Ja tak mialam ale z powodu kontuzji zmuszona bylam kupic nizsze buciki i teraz nie wiem czy nie bedzie problemu ze <wrazie czego> skróceniem sukni.
Prosilabym o odpowiedz
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 7:48 am   

O ile wiem, to zawsze któraś przymiarka jest z butsmi ślubnymi, żeby można było dokładnie dopasować długść sukni. Jesli z jakichś przyczyn musiałas zmienić wysokość obcasa dobrze byłoby jak najprędzej powiadomić o tym salon/krawcową i chyba ona najlepiej będzie mogła odpowiedzieć na Twoje pytanie. Ze skróceniem może być różnie, pewnie wszystko zalezy od tego o ile i jak wygląda dół sukni.
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 8:08 am   

ja mam przykazane, by na pierwsza przymiarke przyjsc z butami. juz przy kuponie ustaloną, jaki MAXYMALNIE moze byc obcas.
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 2:04 pm   

Ja przy wyborze sukni nie mialam jeszcze butow. Byly natomiast buty w salonie o roznej wyskokosci i pani zapytala o jakiej mniej wiecej wysokosci mysle. Na przedostatnia przymiarke poszlam juz z moimi butami i dlugosc sukni byla akurat.
_________________
 
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 1:57 pm   

A ja mam krótką suknię i nie bardzo wiem jak wysoki powinien być obcas. Ponadto mamkrótkie nogi i wogóle jestem niska, więc myślę, że niestety muszę miec wysokie but 8-9cm. Zeby wytrzymać calą noc, będę chyba musiala zrobić je na miarę. Czy wiecie może gdzie się takie buty robi i ile to kosztuje?
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 2:37 pm   

Pecetka, poczytaj tutaj
http://forum.wesele-lodz....ec9f5ab3e3c65c3
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 4:25 pm   

JA na pierwszą przymiarkę musiałam mieć buty właściwe:) żeby dobrać odpowiednią długość:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 7:56 pm   

Agguniaa napisał/a:
JA na pierwszą przymiarkę musiałam mieć buty właściwe:)

U mnie jest tak samo :) Tyle, że już kiedy zamawiałam suknię poinformowałam panie z salonu, że obcas będzie niski, prawdopodobnie 3 cm, max. 5 cm
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Cze 18, 2009 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 21, 2009 7:41 pm   

Najpierw wybierasz suknię, potem na pierwszą przymiarkę przychodzisz z butami i stanikiem, bo muszą ci dopasować długość spódnicy i kształt góry - przynajmniej ja tak miałam i to chyba taki standard. Nawet po pierwszej przymiarce można jeszcze w razie czego skrócić spódnicę. Mnie ostatnie poprawki robiono w ostatnim tygodniu przed ślubem, bo ramiączka były za krótkie. Tak więc bez obaw.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2009 9:45 am   

Pecetka napisał/a:
A ja mam krótką suknię

dziewczyny, ale Pecetka ma krótką sukienkę, więc obcas powinna dobierać tylko do sylwetki..
_________________
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 11:00 am   

ja już na zdjęciu miary miałam mieć swoje buty. na pierwszą przymiarkę mam być z butami i stanikiem.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl