Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubiór obsługi
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 3:58 pm   Ubiór obsługi

Do tematu skłoniły mnie wieloletnie obserwacje. :wink:

Jakie jest Wasze zdanie na temat stroju ludzi obsługujących Wasz ślub i wesele? Mam na myśli np. fotografa w kościele, kamerzystę, zespół.

O kelnerach nie wspomnę, bo tu chyba jest jasność jak powinni być ubrani.

Oglądam dużo ślubno-weselnych zdjęć i czasami włos mi się jeży na głowie. :twisted:
Np. kamerzysta lub fotograf w podkoszulkach, spodniach "codziennych", itp. :shock:
Moim zdaniem nie wygląda to zbyt fajnie (zwłaszcza w kościele) i chyba świadczy o braku profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy.

Co do ubioru zespołu to tu jest większa swoboda, ale jestem przeciwniczką przesady (jakieś jaskrawe ciuchy) jak i przegięcia w drugą stronę, czyli zwykłych ubrań (jakby sąsiad z synami przyszedł pograć do cioci na imieniny 8) ).

Wprawdzie nie miałam większego wpływu na to jak byli ubrani ludzie z obsługi na naszym ślubie i weselu, ale cieszę się, że wszyscy ubrali się z klasą : włącznie z panią która grała na skrzypcach w kościele, której tak naprawdę niewiele przecież widać, co do obsługi w restauracji - nawet pan szatniarz był w ciemnym garniturze, białej koszuli i krawacie. :)

Cieszę się z tego powodu, bo opócz wyżej wspomnianego profesjonalizmu tych osób, jest to także wyraz szacunku dla Pary Młodej i ich gości.
_________________
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 4:03 pm   

Dla mnie również ubiór obsługi jest sprawa bardzo ważną. Nie wyobrażam sobie, by ludzie ci byli ubrani niechlujnie.
Dlatego już się zorientowałam jak beda ubrani panowie z orkiestry (będa w jednakowych strojach:czarne spodnie, białe koszule oraz wiśniowo-czarne kamizelki) oraz fotograf (garnitur). Kelnerzy tradycyjnie. Na razie nie wiem nic na temat stroju kamerzysty.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 4:05 pm   

Nie wiem jak z kamerzysta i chlopakami, którzy będą grali. Ale jako, ze będą także goścmi weselnymi - myslę, ze ubiora się odpowiednio :)

Asiek, popieram Cię. Widziałam raz kamerzystę w dzinsach i społowiałym podkoszulku - coś OKROPNEGO.

No ale cóż, kwestia wyczucia i jak napisałaś szacunku dla młodych i innych gości
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 7:44 pm   

Jestem tego samego zdania co wy, i ciesze sie ze u mnie wszyscy czlonkowie obslugi staneli na wysokosci zadania. Szczegolnie podobal mi sie stroj panow z orkiestry, mieli bordowe koszule, zolte krawaty i czarne spodnie od garnituru, wygladali bardzo ciekawie.
 
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 10:11 pm   

Stroj jest bardzo wazny , poprzez stroj wyraza sie rowniez szacunek do innych . U nas kamerzysta, panowie z zespolu , kelnerki byli ubrani bez zarzutu , ponadto kamerzysta okazal sie przystojnym facetem i wiele moich kolezanek bylo nim zachwyconych , niezly mielismy z mezem ubaw
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 15, 2004 12:56 am   

No, powiem szczerze lesia, że chociaż z daleka, to jednak całkiem, całkiem ten kamerzysta wygląda :wink: wcale się koleżankom nie dziwię :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
agusia :) 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Wrz 2004
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 7:24 pm   

zgadzam sie...
mozna powiedziec ze mniami..:P
_________________
a tu sa nasze zdjecia slubne:)

http://community.webshots.com/user/agusiam
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 29, 2004 10:47 pm   

U nas było też dobrze. Chłopaki z zespołu występili w szarych koszulach i czarnych spodniach i jako, że zakazałam im pstrokatych kamizelek lub tego typu akcentów założyli tylko krawaty z wzorem nawiązującym do tego co robili czyli z elementami muzycznymi. Mieli też górę, czyli marynarki, ael z racji upało zdjęli je bardzo szybko :)
Kamerzysta wystąpił też w szarej koszuli i czarnych spodniach no i krawacie. Swoją drogą, to też wpadł w oko wielu moim koleżankom - no cóż przystojny z niego facet, a jak całuje w rękę......... można zemdleć, bo patrzy przy tym głęboko w oczy :)

Kelnerzy ubrani byli w białe koszule, czarne spodnie i kamizelki. Pani kierownik sali również. Jak gdzies znajdę fotki to wkleję. (Fotki grajków i kamerzysty gdzies już na Forum są)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 9:34 pm   

Nasze wesele jeszcze przed Nami, ale chyba o obiór "obsługujacych" możemy byc spokojni. Przyjęcie robimy w hotelu o dość ustalonej renomie i tam na codzień obsługa (kelnerzy, szatniarze, recepcjonistka itp.) ubiera się "profesjonalnie" :D Nasz kamerzysta filmował wcześniej moją studniówkę i też ubrany był jak należy :D Orkiestry na żywo nie widzieliśmy, ale na kasetach prezentowali się "nieźle" :wink:
Mam nadzieję, że na naszym weselu nadal wszyscy będą ubrani odpowiednio :roll: :wink: :wink:
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 9:27 pm   

Oczywistym jest, że obsługa na ślubie i weselu powinna być ubrana odpowiednio elegancko, ale mnie jakoś niezręcznie poruszać z nimi ten temat... :roll:
Mam nadzieję, że zachowają się stosownie do sytuacji (ale np. co do orkiestry czy fotografa nie mam szczegołnych obaw).
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 4:51 pm   

wyszło dobrze, ale z nikim na ten temat nie rozmawiałam.
kelnerzy na biało-czarno, pan zarządzający w koszuli, fotograf miał jakąś jasną marynarkę i jeansy ciemne, orkiestra też w porządku (chociaż słyszałam niezbyt pochlebne opinie na temat sukienki śpiewającej. sama nie zwróciłam szczególnej uwagi, więc chyba nie było tragicznie).
_________________
 
 
adriana 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 35
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:02 am   

Witam
Zawsze elagancko, skromnie, schludnie i przede wszystkim CZYSTO.
Pozdrawiam
_________________
Adriana Kowalska
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:07 am   

dla mnie to jest najwazniejsze! Okropnie byla ubrana obsluga w Belwederze! Bluzki biale...byly chyba na poczatku! okropne spodniczki...nie mowiac juz o minach jakie mialy czy o zachowaniu!
dla mnie powinna byc ubrana skromnie i czysciutko!!! Szkoda ze nie mozna samemu wybrac sobie obslugi- ja bym wziela chlopakow ze Sfinxa! dla mnie w obsludze sa the best!!!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 11:05 pm   

Moi panowie z orkiesty mają piękne koszule i złote krawaty-żeby się odróżnić od gości :) . O fotografa sie nie matrwię.
Kelnerzy na pweno będą porządnie ubrani bo wesele jest w restauracji.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:30 pm   

Obsługa na mojej sali ubrana jest czysto i schludnie, na biało-czarno. Bardzo ładnie wygladają.
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 11:14 pm   

U mnie kelnerzy tez beda ladnie ubrani bo to restauracja wiec sie o to nie boje...orkiestra tez ladnie sie prezentowalam jak ogladalismy ich...nie wiem jak fotograf i kamerzysta ale mysle ze nie ubiora sie w porozciagane swetry :?
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 12:54 pm   

damiano napisał/a:
Witam,

chciałem się dowiedzieć, czy ma dla Was znaczenie ubiór kamerzysty - czy wolicie jak kamerzysta ubierze się w garnitur czy nie ma to dla Was znaczenia??

Pozdrawiam
Damiano



uwazam ze na taką okazje jaką jest slub nawet obcej osoby zawsze wypada załozyc garnitur :) i jak dla mnie kamerzysta tez powinien byc elegancki jakoś nie moge sobie wyobrazić kamerzysty w jeansach pośród eleganckich gosci weselnych i pary młodej :roll: na szczeście mój kolega który jest naszym kamerzysta zawsze jest elegancki w garniturze i białej koszuli :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Kwi 16, 2007 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 1:19 pm   

No cóż może nie musi to być kompletny garnitur (marynarka, kamizelka, spodnie i jeszcze krawat) ale na pewno powinien byc ubrany elegancko. Wydaje mi się, że wystarczy elegancka koszula i spodnie od garnituru, ale na pewno nie jeansy i polówka czy T-shirt :roll:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 1:29 pm   

jpuasz napisał/a:
No cóż może nie musi to być kompletny garnitur (marynarka, kamizelka, spodnie i jeszcze krawat) ale na pewno powinien byc ubrany elegancko. Wydaje mi się, że wystarczy elegancka koszula i spodnie od garnituru, ale na pewno nie jeansy i polówka czy T-shirt :roll:


Zgadzam się :) Nie musi byc cały garnitur bo marynarka czasami krępuję ruchy a kamerzysta trzyma kamerę na ramieniu co niezbyt wygodne jest w marynarce :)
wysatrczy ładna koszula czy polówka i eleganckie spodnie :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 1:45 pm   

może nie cały garnitur, ale uważam, że powinien być ubrany elegancko :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 7:38 pm   

kelnerzy beda ubrani w eleganckie czarne spodnie i białe koszule, są to samo mężczyźni więc beda wygladac tak samo, zespół ma bordowe koszule i czasne spodnie, natomiast kamerzysta przychodzi w garniturze, od razu mielismy to powiedziane :)
_________________
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:16 pm   

hihihihi a ciekawe w co sie ksiadz ubierze ;) :matrix:
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Gabro 

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 699
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:30 pm   

U nas wszyscy byli ubrani na tip-top :) Nikomu nie mogę nic zarzucić :)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:08 pm   

Dorzucę tylko, że nawet "profesjonalni" kelnerzy potrafią dać ciała. Bo np. będą niby elegancko w czarnych spodniach, kamizelkach i białych koszulach, ale w :o klapkach, albo sandałkach bo gorąco.
Inne niedopuszcalne:
- długie, nie spięte u kelnerek włosy
- długie paznokcie
- zbyt mocny makijaż
- paznokcie umalowane na krzykliwy kolor
- GUMA DO RZUCIA!! - widziałam u kelnera z renomowanej firmy kateringowej.

Wolę również jak kelnerki są w spodniach niż w spódniczkach
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 11:32 am   

U nas kelnerzy będą ubrani do stylu sali czyli po staropolsku. :)
O tak :
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 2:37 pm   

A ja nie wiem jak będą ubrani kelnerzy u nas. Może ktoś wie, jakie stroje obowiązują w Gracji?
_________________

 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 3:18 pm   

U nas w obsłudze kelnerskiej są sami panowie-czarne buty i spodnie,białe koszule,bordowe kamizelki i muchy.
Natomiast nie mam pojęcia,jak panowie z zespołu. Trochę głupio pytać,nie myślicie? :roll:
Nie chciałabym nikogo urazić. To tak,jak by mnie ktoś wypytywał w co zamierzam ubrać się do kogoś na wesele,czy wystarczająco elegancko.
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 3:24 pm   

u mnie bedą ubani ładnie, bo to restauracja, czyli schludny mundurek złożony ze spodni lub spodnicy w ciemnym kolorze i do tego biała bluzka plus fartuszek.
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 9:13 am   

Malwina_łódź napisał/a:
A ja nie wiem jak będą ubrani kelnerzy u nas. Może ktoś wie, jakie stroje obowiązują w Gracji?


Z tego co pamiętam, jak oglądaliśmy tą salę obsługa ubrana była w czarne spodnie, białą koszulę, czarną kamizelkę i krawat czy muchę ( tego już nie pamiętam).
 
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 9:14 pm   

A to ładnie. Dziękuję za odpowiedź :)
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 8:18 pm   

szept napisał/a:
Natomiast nie mam pojęcia,jak panowie z zespołu. Trochę głupio pytać,nie myślicie?

absolutnie nie, nie badzo rozumiem Twoje obiekcje.. ja stroj ustalalam nawet ze swiadkami..
_________________
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 10:37 pm   

555 napisał/a:

absolutnie nie, nie badzo rozumiem Twoje obiekcje.. ja stroj ustalalam nawet ze swiadkami..


Hmm, :roll: no mam obiekcje,ponieważ uważam,że jeśli zespół istnieje od paru ładnych lat,gra na weselach,balach itp.,to wie co i jak powinno wyglądać. Zresztą to dotyczy wszystkich ludzi świadczących usługi. Płacimy duże pieniądze i nie powinniśmy zaprzątać sobie głowy takimi drobiazgami.
Chociaż wiem,że tak być powinno,a nie zawsze jest :roll:
_________________
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 8:46 am   

Byłam na weselu, gdzie Pan z orkiestry miał na sobie powyciąganą koszulkę. Fakt, że było to parę dobrych lat temu, no ALE....
_________________

 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 1:04 pm   

U nas Panie miały białe bluzki w paseczki i ciemne spodnie, wyglądały bardzo ładnie. A prócz tego cały czas się uśmiechały, co dawało lepszy efekt niż najlepszy ubiór.

Orkiestra miała pomaranczowe koszule, bez krawatów, wyglądali swobodnie, ale ze smakiem. Ponieważ podczas życzeń pod kościołem dostaliśmy od rodziny pomaranczowego miska, Panie zsali posadziły go na podeście dla orkiestry - razem wyglądali zabójczo :-)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 2:52 pm   

szept napisał/a:
Natomiast nie mam pojęcia,jak panowie z zespołu. Trochę głupio pytać,nie myślicie? :roll:

Oglądałaś jakąś płytkę z wesela, na którym grali? Powinno być widać jak byli ubrani.

A jak nie, to myślę podobnie jak 555 - to nic dziwnego się zapytać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Wrz 21, 2008 11:59 pm   

u nas obsługa wyglądała tak jak na poniższym zdjęciu-bardzo elegancko....zespół natomiast był jeszcze bardziej elegancki-Panowie w smokingach, a Pani również ubrana elegancko na czarno-elegancja biła od nich na odległość ;) z chęcią bym załączyła fotkę zespołu ale niestety przekroczyłam limit :/ dodam jednak ze wygląd obsługi i zespołu był dla nas bardzo ważny...
obsługa:
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Pon Wrz 22, 2008 12:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 3:36 pm   

U nas kelnerzy prezentowali się bez zarzutu. Natomiast jedną z obsługujących nas była córka właścicieli. I ona wyglądała koszmarnie.
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 11:38 am   

u nas obsługa będzie ubrana tak jak na co dzień - panie w czarne spódniczki do kolan białe bluzeczki i na to kamizelki, panowie czarne spodnie białą koszula i kamizela - bardzo ładnie to wygląda - stroje ładnie skrojone - podoba mi się :)
_________________
 
 
 
supersluby 
Firma

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 12
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 8/3/7
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 1:14 pm   

Stroje takie aby pasowały do formy i stylu wesela.
Jednak klasyczny elegancki ubiór do wszystkiego pasuje
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 9:45 am   

U nas również panie i panowie z obsługi będą ubrani w ładne mundurki.
Jeśli chodzi o osoby z orkiestry to mam do nich zaufanie i myślę, że również mnie nie zawiodą w tej kwestii, podobnie jest z kamerzystą i fotografem.
Nie będę wymagać od nich garniturów, wystarczą jakieś eleganckie spodnie i czysta koszula.
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 1:47 pm   

U nas kelnerzy prezentowali sie wspaniale, sami młodzi panowie w czarnych spodniach i kamizelkach, białych koszulach i muszkach - jak dla mnie bomba :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl