Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sala na 80 osób
Autor Wiadomość
magda
Gość
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 3:26 pm   sala na 80 osób

zaproponujcie mi jakas sale na 80 osob gdzies w centrum lodzi, z parkietem i ladnym wystrojem.

moze juz sie to zapytanie powtorzylo na forum, ale macie tutaj zbyt duzo postow a ja mam ograniczony dostep.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 5:24 pm   

Wszystko Madziu zależy od tego kiedy planujesz wesele, bo jak w przyszłym roku to może być już problem z salą. Postaram się cos poszukać w moich zapiskach, bo ja prawie cała Łódź przeszłam w poszukiwaniu, tylko mam sklerosis i muszę sobie zerknąć w wizytówki.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 6:53 pm   

Może Spatif na Kościuszki? Poczytaj temat "Ile wcześniej" tam było trochę o nim napisane.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 7:44 pm   

napisz czy to ma byc jedna sala czy tez sala z dwoma pomieszczeniami
_________________

 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 7:52 pm   

Madziu czy ta sala musi być koniecznie w centru Łodzi?
A jeśli tak to dlaczego?
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
magda
Gość
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 11:14 am   

najlepiej to jakby cala zabawa byla na jednej sali i koniecznie chce miec z parkietem!!

wiesz co Mi chcialam w centrum Łodzi ze wzgledu na gosci, ale przemyslalam sobie ze byc moze ede musiala wybierac pod przymusem.

wiec moze byc troche dalej :wink:
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 11:42 am   

a kiedy chciałabyś mieć wesele?
 
 
she25 


Wiek: 44
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 10
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Cze 22, 2005 3:25 pm   Sala do 80 osób, pomocy ;)

Planujemy ślub na czerwiec 2006 roku, rozglądamy się juz bardzo mocno za salą, możecie podawać swoje typy...
Pomóżcie mi prosze...
 
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 3:33 pm   

She to forum to kopalnia takich informacji m.in. sporo o salach było już tutaj

http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=601
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 5:58 pm   

Może "Flora" na Szczecińskiej (pisałam o niej w wątku, który podała lazy) i "Appassionata" (tutaj wątek: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=433)?



No i polecam dogłębnie przeczytać wszystkie tematy z działu "Sale weselne". :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
she25 


Wiek: 44
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 7:30 pm   

lazy napisał/a:
She to forum to kopalnia takich informacji m.in. sporo o salach było już tutaj

http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=601

Wiem Lazy :) może troche sie nie sprecyzowałam, szukam małej sali do 80 osób na maxa, a takie jak Boryna itd, nie chcą robić wesela bo minimum to 80, albo 100 osób - bo z taką opinią też się spotkałam...albo możemy zrobić wesele ale nie w czerwcu, tylko w zime albo np w lipcu...bo im się to nie będzie opłacało :( Fakt że postów tu jest strasznie dużo, ale uwierz mi naprawde ciężko przeczytać to wszystko ;)
A tak w ogóle to nie znam jeszcze dokładnie zasad ale czy ktoś mogłby mi podać adres do sali Appassionata i tej drugiej na Szczecińskiej moze na priva? Małe pytanko, czy miał ktoś wesele w Savoyu?Bo tego też się nie doczytałam...
Bardzo dziekuje za zainteresowanie i serdecznie was wszystkich pozdrawiam, buziaczki :*
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 7:55 pm   

She25 - naprawdę przeczytaj wszystko co jest napisane. Lazy podając ci linka nie miała na myśli, że wymienione tam wszystkie sale będą dobre dla ciebie, ale żebyś wyłapała właśnie te o których ktoś pisał że są do 80 osób.

Adres "Flory" i "Appasionaty" są w linkach, które ja podałam. Na tym forum stosujemy zasadę, że najpierw czytamy i korzystamy z wyszukiwarki, a dopiero potem zadajemy pytania jeśli nie znaleźliśmy na nie wcześniej odpowiedzi.

W temacie "Nasze sale" http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976 natomiast jest wyszczególnione kto i gdzie miał wesele. Jeśli cię interesuje czyjaś opinia o konkretnej sali to albo znajdź wątki o tej sali albo zadaj komuś pytanie na priv.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2005 1:59 pm   Re: sala na 80 osób

proponuje ci piekną salę :Taneczną" na ulicy Płatowcowej 8 Jest ona usytuowana na Nowym Złotnie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Wystrój możesz sobie sama wybrać a oni już wszystko sami zrobią a parkiet jest super! ( no i ten ogród!!)
 
 
 
she25 


Wiek: 44
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 6:29 pm   Re: sala na 80 osób

gracjusz napisał/a:
proponuje ci piekną salę :Taneczną" na ulicy Płatowcowej 8 Jest ona usytuowana na Nowym Złotnie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Wystrój możesz sobie sama wybrać a oni już wszystko sami zrobią a parkiet jest super! ( no i ten ogród!!)


Dzięki bardzo, będę musiała się tam przejechać ;)
_________________

 
 
 
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 2:21 pm   

a ja mam wesele na 60 osob w maju 2006. i wlasnie wszyscy mi mowili ze nie znajde ladnej sali na tak malo osob. a nikt z wlascicieli sal ktore ogladalismy nam nie powiedzial ze za malo osob i ze nie zorganozuja. ogladalismy sale nawet na 100-200 osob i wlasciciele mowli o zmienjszaniu sali np przy uzyciu kwietnikow itp. ja sie balam ze sala moze byc za duza, ze goscie beda sie zle czuli a wlascicilele podawali rozne sposoby rozwiazania i zmniejszenia powierzchni sali. prawdopodobnie w sobote podpiszemy umowe bo juz sie zdecydowalismy na sale (nie zdradze jaka bo nie chce zapeszac) i ostatnie welsele bylo tam na 80 osob a poprzednie na 120. zobaczymy. powodznia w szukaniu :lol:
 
 
 
she25 


Wiek: 44
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 10:42 am   

Znalazłam sale! Saxonia - właścicielka organizauje wesela od 60 - 100 osób, sala piękna, bardzo elegancka, na jednej tańce i jedzonko, mam nadzieje że będzie oki :) ?lub 24.06.06 :)
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 06, 2005 11:28 am   

Gratulacje dla szczęśliwych posiadaczek sali na wesele. No to teraz już tylko zaatwiać resztę :roll: :shock: :twisted:
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 11:00 am   

Na 80 osób może byś "AMADEUSZ" na Zgierskiej, lub "FANTAZJA" na Kolumny. Powodzenia w poszukiwaniach życzę :)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 11:11 am   

Zwłaszcza Amadeusza polecam, mają świetną orkiestrę w lokalu i jeszcze facet robi oprawe muzyczną w Kościele :)
_________________

 
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 7:41 pm   

Hmm...dzwoniłam do Amadeusza i pan mi powiedział, ze interesują go tak naprawdę wesela od 86 osób (rozmawialiśmy oczywiście o tych najbardziej popularnych miesiącach)
_________________
 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 9:29 pm   

No cóż... ja tam uważam, że on nie ma specjalnie warunków na urządzenie czegoś większego niż na 80 osób... :?
Zostaje Ci jeszcze Fantazja, też polecam :)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 10:12 pm   

a może Oberża Staropolska na Długosza? Ciekawa sala, dobre i tanie jedzenie w dużych ilościach.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2005 6:06 pm   

U mojej koleżanki bawiło się a Amadeuszu 95 osób i było ok. Ja salę już dawno zarezerwowałam. Mój wcześniejszy komentarz odnośnie Amadeusza był tylko informacyjny dla ewentualnych innych zainteresowanych :)
_________________
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 10:11 am   

Ja polecam "Appassionatę" i dolną mniejszą salkę w "Nowym Alfie" na siedleckiej :)
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:37 pm   Sala na małe wesele

Witam serdecznie, :)
jak zobaczyłam listę sal - waszych rad, propozycji - są tego po wydrukowaniu ponad 4 strony A4 :? - zaczęły mną kierować obawy, że szybciej się zestarzeję, niż coś znajdę. :cry:

Proszę jedynie o pomoc - link, nawet do postu z forum, a sprawy mają się tak.

Bardzo chcieliśmy pobrać się w następne wakacje. Ogólnie jesteśmy przeciw wielkim wesolom, lecz boimy się odzewu ze strony dośc licznej rodziny. Pragniemy zaprosić najbliższych i zrobić wesele max na 60-80 osób (mniej chyba nie damy rady :| - z mniejsca pozdrawiam tych z was, którzy mają mało liczne rodziny, bądź z małą częścią rodziny utrzymują kontakt 8) )

Zauważyłam, że gdybyśmy wzięli się za szukanie sali w najbliższych dniach, udałoby nam zarezerwować salę na 2009 lub 2010 rok. Co prawda są oferty LAST MINUTE, ale...

Zatem jakie porpozycje macie na wesele na 60-80osób dla ludzi z Retkini?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 09, 2007 11:58 pm   

Jeśli moge Ci jakoś pomóc, to może zaproponuje sale w której sama będę mieć wesele. To jest sala w Pensjonacie Agat. Przyjmuje max 90 osób, ale wydaje mi się ze to jest dalece przesadzona liczba. Na mój gust 60- 70. Wystrój bardzo ładny, taras, pokoje. Mają swoją stronke internetową. Chyba mająjeszcze wolny 21 czerwiec 2008 r. :) Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 12:37 am   

Dziękuję za odpowiedź. Nic nam nie pozostaje, jak ich odwiedzić. To była Wasza postateczna decyzja czy musieliście dokonać trudnego wyboru?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2007 10:02 am   

Agha - podobny wątek już istniał, więc je połączyłam. Przeczytaj proszę posty wzwyż.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 10, 2007 3:01 pm   

Bardzo dziękuję, mam kolejny punkt zaczepienia :)
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 3:48 am   

Proponuje sale Impresja na ul. Augustów i sale Marie na Widzewie. Obie sale wyglądają bardzo ładnie...
_________________


 
 
Arek_Lex 

Wiek: 39
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 6:18 pm   

Polecam, Salę bankietową na ul. Narwik 14, dobre jedzenie, przystępna cena. Pozdrawiam
www.salabankietowa.glt.pl
_________________
Arek
Ostatnio zmieniony przez Arek_Lex Nie Sty 20, 2008 6:20 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 02, 2008 12:07 am   

Polecam Solaris, mimo że sala jest od 80 osób do chyba 140, w przypadku niesobotnich wesele, liczba gości może być mniejsza niż 80.
My mamy wesele w sierpniu w piątek, a ponieważ w sobotę także odbywa się tam wesele, właścicielka stwierdziła, że nasze wesele będzie dla niej dodatkowym zarobkiem zatem możemy z liczą gości ograniczyć się nawet do 60 osób (w umowie mamy min 60 osób).
Widziałam tą salę tuż przed chrzcinami na około 35osób, a i widziałam stoły ustawione na 140 osób. Ani w jednym ani w drugim liczba stołów nie była ani za mała, nie ginęła, ani za duża - nie przytłaczała.
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 7:18 pm   sala na 80 osób

Drogie forumowiczki,
pomóżcie mi, bo szukam sali, ale na 80 osób, a większość jest na 100 i powyżej..
 
 
Sylsia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 06 Cze 2009
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 7:28 pm   

Polecam ZIELONE ZACISZE tylko, że na termin będziesz musiała troszkę poczekać !!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 7:39 pm   

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7629 - tutaj może bedzie kilka informacji

http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976 - w tym wątku znajdziesz przy większości sal wpisane na ile sa osób, może tez cos trafisz.

A w ogóle to połączę dwa tematy bo taki już był i prosiłabym o korzystanie z wyszukiwarki
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Lip 06, 2009 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 10:31 pm   

Zosia, widzę że jesteś z pabianic a raczej nie powinnaś mieć tu problemu ze znalezieniem sali na taka ilość gości, np. salem, piemont, prestiż w hermanowie, jubilatka, paloma, a nie wiem jak kaczorowski, zajazd i kamelot. Trzeba pojeździć i popytać albo podzwonić, numery telefonów bez problemu znajdziesz w necie np na tej stronie http://www.gastronomia.net.pl/restauracje.html
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 5:23 pm   

Jeśli 80 jest górną granicą, a ma być ładnie i w centrum, polecam Soplicowo przy Wigury. Jest tam przepięknie, a ponadto pan zarządzający niezwykle kontaktowy. Nie wiem, jak stoją ceny w tym roku.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 7:55 pm   

Dzięki za wszystkie informacje. Marysiu, chodziło mi o salę w Łodzi, bo mojemu narzeczonemu na tym zależy. Ale pewnie i tak stanie na Pabianicach:)
_________________
inka85
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl