Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przymierzanie sukni po jej zadatkowaniu
Autor Wiadomość
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 6:03 pm   Przymierzanie sukni po jej zadatkowaniu

Zastanawiam się nad jedną sprawą - otóż, w grudniu zadatkowałam suknię, mam ze trzy zdjęcia siebie w niej na kompie... w sierpniu ślub. Wiem na pewno, że na zdjęciu kolor sukienki jest jaśniejszy niż w rzeczywistości, więc już nie mam przed oczami prawdziwych odcieni, siebie też zresztą już nie pamiętam stojącej w salonie w niej, a muszę kupić do niej jeszcze tyle rzeczy. I tu moje pytanie. Zdarzyło wam się chodzić po kilka razy przymierzać albo oglądać w salonie swoją sukienkę wybierając się np. po zakup butów, w celu sprawdzenia czy będą pasowały?
Mnie się wydaje, że mam idealny naszyjnik, ale musiałabym go założyć mając na sobie suknię. Nie chcę wyjść na idiotkę, która wisiorek musi przymierzyć do sukienki, ale ja już tak mam. I najchętniej poszłabym w sukience kupować buty i każdy fason bym do niej przymierzała sprawdzając czy pasują. :) Czy jestem normalna...;)
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 6:32 pm   

jesteś normalna. Ja też tak mam. Ale nawet nie wiem czy ktos tak robił jak piszesz. Pewnie nie.
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 9:32 pm   

Ja tak miałam, więc poprosiłam (za radą dziewczyn) o kawałek materiału i potem wszystko wybierałam już z materiałem w ręku... ;)
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 11:03 pm   

Ja także poprosiłam o kawałek materiału i o wiele łatwiej było mi kupić buty i bieliznę do sukienki. Do pozostałych dodatków (głównie biżuterii) liczyłam tylko na swoją pamięć lub opierałam się na zdjęciu sukienki i w zupełności mi to wystarczyło. :)
_________________


 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 1:00 pm   

Ja też dostałam materiał i dzieki temu idealnie sobie buty dobrałam :) , a biżuterii kupiłam sobie dwa komplety, bo oba mi się bardzo podobały i dopiero po przymierzeniu z sukienką zdecydowałam, który założę w dniu ślubu :)
_________________
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 1:03 pm   

Od razu przy zamówenu dostałam kawałek materiału i kawałek koronki, żebym mogła dobrać buty i biżu.
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 10:25 pm   

Kurcze, jestem oburzona :!: Mnie nikt w Classie nie zaproponował skrawka materiału :) Będę musiała się po niego przejechać, dzięki za wskazówkę.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 11:30 pm   

Ja poprosiłam o skrawek materiału i go dostałam.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 8:11 am   

mnie tez nikt nie proponowal.. sama spytalam ;)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 8:23 am   

Ja tez nie mam skrawka materiału, dlatego planuje jak najszybciej go dostać, a przy okazji zapłacić już za suknie w całości:)
_________________


 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 10:32 am   

Ale dali Wam materiał ten sam co macie w sukience( ta sama faktura itp.), czy inny ale o takim samym odcieniu? :głupek:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 12:45 pm   

fiona83 napisał/a:
Od razu przy zamówenu dostałam kawałek materiału

Ja również. Z materiałem wybierałam koszulę dla męża, buty były mi obojętne, a biżuterię kupowałam tam gdzie suknię, więc na każdej przymiarce mogłam sobie przymierzać i to, i to.


Cytat:
Ale dali Wam materiał ten sam co macie w sukience( ta sama faktura itp.), czy inny ale o takim samym odcieniu?

Dokładnie ten sam materiał, z którego miała być szyta sukienka.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 02, 2009 12:48 pm   

Ja dostałam ten sam materiał i ten sam odcień co moja sukienka. Jedyne co musiałam, to prosić o materiał.
_________________


 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 8:49 pm   

ja nie dostałam materiału ani nie mogłam niestety zrobić zdjęcia w tej sukni, dopiero na pierwszej przymiarce już tej mojej właściwej mogę zrobić zdjęcie :( no ale panie powiedziały że mogę nawet codziennie przychodzić i przymierzać tą suknię i z kim chcę żeby ją widział :) nie będę wykorzystywała pań z salonu, ale na pewno kilka razy zajrze żeby dobrać dodatki odpowiednio albo pokazać się przyjaciółą

Tak też ja nie widze niczego nienormalnego w kilkukrotnym przymieraniu sukni :D
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 10:20 pm   

Ja po zadatkowaniu na pewno nie będę chodzić przymierzać. W sumie po co?
Lepiej mieć niespodziankę już przed samym ślubem.
A teraz jak mam ochotę nieco odświeżyć sobie pamięć, to oglądam zdjęcia i nawet filmiki mam nagrane 8)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Pią Mar 13, 2009 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rafaga 

Wiek: 44
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 11:06 pm   

Ja po zamówieniu i zadatkowaniu sukienki byłam ją jeszcze raz przymierzyć.
Byłam w wielkim stresie czy nadal będzie mi się podobać.
Musiałam to zrobić ponieważ nie miałam żadnego zdjęcia w sukience. Gdy ją zamawiałam był jakiś chaos w sklepie – mnóstwo ludzi, a tylko jena osoba z obsługi.
Bałam się też czy Pani dobrze mnie wymierzyła J.
Teraz zdjęcia mam i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Myślę że w sklepach z sukniami ślubnymi ekspedientki są przyzwyczajone do częstych wizyt panien młodych i traktują je z dużą wyrozumiałością.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 12:23 am   

A ja dzisiaj zdobyłam swoje skrawki materiału od sukni, ponieważ odebrałam przed zajęciami, to zaniosłam na uczelnię i zachwycałyśmy się z koleżankami :) Wreszcie mogę zacząć szukać butów, hurra!
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 1:50 pm   

ja musialam prosic o skrawek i w koncu dostalam cos zblizonego,no trudno ale mysle ,ze buty dobrze dobralam.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl