Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salon sukien slubnych Scarlett, ul. Rzgowska
Autor Wiadomość
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:14 am   salon sukien slubnych Scarlett, ul. Rzgowska

Troche to musztarda po obiedzie, bo suknia juz sie szyje, ale mimo wszystko zapytam. Wiecie cos na temat tego salonu (nie znalazlam nic na forum :( ). Co prawda polecono go mojej mamie, poszlam, pani bardzo mila, poprzymierzalam, zamowilam za, moim zdaniem, niska cene suknie (moze to dlatego, ze nie centrum - w centrum taka suknia kosztowala ok.2500-3000, w Scarlett 1800). Wiem, ze cena to nie wszystko, ale corka pani, ktora go polecila tam zamawiala, wiec kierowalam sie tez jej opinia.

Jesli znacie jakies opinie na temat tego salonu to napiszcie, prosze :)

[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 10:19 am ]
A to sama sobie odpisze :smile:
Jestem po pierwszej przymiarce. Wszystko w porzadku, uszyte na czas, tak jak chcialam. Tzn nie calosc uszyta, bo to dopiero pierwsza przymiarka byla. Ale wszystko jest w porzadku, pani rzetelna i bardzo, bardzo mila.
A swoja droga weszlam wczoraj do innego salonu z sukniami ( z czystej ciekawosci) i zaswitalo mi dlaczego za swoja suknie place nie 2500-3000 (jak powiedziano mi w tym salonie-opisalam dokladnie suknie, material i cala reszte) tylko 1800. Jak weszlam to od razu obskoczyly mnie ze 3 ekspedientki. A na Rzgowskiej jest jedna pani (ta, ktora szyje suknie), bardzo mila,spokojna, wrecz intymna atmosfera. Tak wiec ona pracuje na siebie, a nie na kilka innych pan w salonie.
Slaon ogolnie polecam.
 
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:26 pm   

Odradzam ten salon - uciekajcie od niego z daleka. W sobotę mam ślub a moja suknia jest w totalnej rozsypce Baba szyje ją już od 1,5mc choć była już zamówiona od lutego. miałam już chyba z 5 przymiarek i ciągle jest coś schrzanione jak poprawi dol to góra zrąbana i na odwrót. Niby przypina szpilkami poprawia a właściwie nie robi nic. Dziś miał być odbiór a tu dol wszystko zrąbane. Powiedziała ze na jutro będzie - mamę coś tknęło i poszła kolo 17 a ona sobie siedzi i szyje inne kiecki a moja nic i jeszcze podszewkę urąbała jakaś krwią !. Ciekawe co będzie przecież nie mam czasu żeby zamówić gdzie indziej bo nie mam rozmiarowki z manekina :cry:
_________________


 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:40 pm   

Trochę mnie wystraszyłaś...ja mam ślub za tydzień, do tej pory 2 przymiarki i wszystko jak dotąd było ok. W lutym zamówiłam suknię, w kwietniu przymiarka, w czerwu druga, a za tydzień w poniedziałek ostatnia no i odbiór. Wszystko co miało być zrobione zawsze było zrobione. Pani doradzała co i jak....
Ja też jestem kompletnie niewymiarowa, więc nie mowy o sukni z wieszaka....no zobaczymy. Daj znać co i jak...
Trzymam kciuki!
_________________
 
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:10 pm   

A te przymiarki to masz już całość czy tylko podszewki? U mnie na podszewkach wszystko było niby ok, a jak dołożyła resztę to się okazała masakra. Najpierw baleron, potem zaszewki nie w ta stronę, później za duże wycięcie i krew z palucha. Babę to chyba nie stać na szpilki naparstek i plaster. Do tego kłamię w żywe oczy ze coś robiła i wtóruje jej jakaś druga. Nawet nie sprawdzi na manekinie na pierwowzór choć ta suknia wisi prawie na wystawie. Nastawiam się jutro na wojnę o godz 10 :boks: :lanie: :mad3 jestem nastawiona bojowo i nie popuszczę. Dodam jeszcze ze wciskała mi jakaś zakurzona szmatę która przypominała welon za 160 zl i diadem z uszkodzonymi cyrkoniami.
Wiec radze ci szybko do niej iść i sprawdzić wszystko najlepiej z kimś bo sama wszystkiego nie zobaczysz.
_________________


 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:43 pm   

Czerwcowa przymiarka to już była cała suknia, razem z halką. Babka zaznaczała długość do podszycia i lekko trzeba będzie zwęzić, bo schudłam :) i minimlnie poprawić jedną draperię. Poza tym wszystko było w porządku. Tylko na pierwszej przymiarce mało to to przypominało suknię, ale byłam o tym uprzedzona, że to będzie tylko zarys sukni.
Co do welonu to ja też nie przymierzyłam, tego, który będę miała, bo babka musi mi go uszyć. Przymierzyłam też taki długaśny zakurzony (ale bez przesady z tym kurzem, przynajmniej w moim przypadku), bez lamówki. Dla mnie będzie szyty na miarę, bo musi mi sięgać kostek, ale tak żeby się za mną nie ciągnął po ziemi.
Dlatego jestem zdziwiona Twoimi doświadczeniami. I już się zaczęłam bać, bo dopiero w niedziele jestem w Polsce, a w poniedziałek ostatnia przymiarka....

[ Dodano: Sro Sie 19, 2009 10:55 am ]
Daj koniecznie znac co i jak dzisiaj zalatwilas.
Ja zadzwonilam i umowilam sie na 17. Suknia jest gotowa do odbioru, Pani powiedziala, ze gorset wszyje mi w nia na poczekaniu. Welony tez gotowe....Oby sie nie okazalo cos innego w poniedzialek.... :?
_________________
 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:49 pm   

Ja byłam dzisiaj z siostrą obejrzeć suknie i Pani zaprosiła nas na wrzesień, powiedziała, że sama szyje suknie i ma teraz bardzo napiety grafik, bo szyje suknie dla klientek które mają wesela w najbliższym czasie i niestety nie może nas obsłużyć. Jak narazie nie mogę nic więcej powiedzieć, okaże się jak pójdę do niej następnym razem.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 9:28 pm   

Byłam dziś na ostatniej przymiarce. Suknia jest uszyta, cała, piękna. Tak jak chciałam. Welon również przecudny :smile: Nieskromnie jestem zachwycona samą sobą w sukni :razz: I już nie mogę się dozczekać miny narzeczonego w sobotę :lol: Jedyne zastrzeżenie to, że suknia jest do lekkiego poszerzenia (a to dziwne, bo od ostatniej przymiarki w czerwcu schudłam). W srodę idę odebrać.

Ogólnie salon bardzo polecam. Pani się zna na rzeczy i naprawdę potrafi doradzić.
Taka jest moja opinia....

[ Dodano: Pon Wrz 07, 2009 3:09 pm ]
Suknie odebralam w srode przed weselem. Wszystko bylo w porzadku, suknia uszyta, idealnie pasowala. Nic a nic sie nie poprulo :)
Moim zdaniem krawcowa z tego salonu to "solidna firma". Zero problemow i duzo taniej niz np. w Slawie. Ja polecam.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl