Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Wrz 09, 2014 5:19 pm
Uporządkowanie działu familijnego

Co zrobi? z dzia?em familijnym?
zostawi? jak jest (widoczny dla osób zalogowanych)
22%
 22%  [ 6 ]
udost?pni? od x postów (od ilu do przedyskutowania ewentualnie potem)
37%
 37%  [ 10 ]
j.w. + r?czne dodawanie forumowiczów
37%
 37%  [ 10 ]
inna propozycja - napisz w po?cie
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 9:43 pm   Uporządkowanie działu familijnego

Ponieważ ostatnio odwiedzam głównie dział familijny, zauważyłam, że jest on 'zaniedbany' jeśli chodzi o podział podobny do sfery ślubnej. Nie chodzi mi o rozbudowanie go do podobnych rozmiarów, ale siłą rzeczy - skoro jest coraz więcej mężatek zostających na Forum jako mamy oczekujące i mamy z dziećmi - robi się tam powoli bałagan. Można by na przykład w 'Jestem rodzicem' oddzielić dzienniczki 'dzieciowe' oraz zrobić dział porad (zdrowotnych, kulinarnych, wychowawczych czy innych)
Co Wy na to?


edit: dodałam ankietę
krysza
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Nie Lis 22, 2009 11:15 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 10:13 pm   

Hmm... nie chciałabym żeby forum weselne straciło swój charakter. Ktoś kto tu wchodzi z polecenia/reklamy itp. chce przeczytać informacje odnośnie ślubu i wesela, jak zobaczy rozbudowany dział dzieciowy to może sobie pomyśleć, że to jednak forum nie dla niego.

Przy odrobinie wysiłku (Szukaj) wszystko można znaleźć.


A co do samych porządków to już prosiłam żeby pisać w odpowiednich wątkach a nie tylko w dzienniczkach ciążowych/dzieciowych. Podobnie jak to było z pamiętnikami ślubnymi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:04 am   

to moze go schowamy??
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:22 pm   

Od strony administracji nie ma przeciwskazań odnośnie uporządkowania tego działu.
Tym bardziej, że Forum stoi teraz na stabilnym i szybkim serwerze tak więc nie trzeba się obawiać o zasoby i transfer.

Problem byłby za to na pewno dla moderatorek aby ten dział uporządkować i ewentualnie zmienić jego strukturę.

Jeśli trzeba zrobić jakieś podkategorie i tak ustalicie - to służę pomocą.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:55 pm   

Jeśli już, to można by zrobić tak jak jest w Luźnych:



Obrazek 1.png
Pobierz Plik ściągnięto 962 raz(y) 17.49 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 10:09 pm   

Mac-erson napisał/a:
Od strony administracji nie ma przeciwskazań odnośnie uporządkowania tego działu.

no to fajnie :]
kryszka napisał/a:
nie chciałabym żeby forum weselne straciło swój charakter

mnie tez nie o to chodzi
kryszka napisał/a:
co do samych porządków to już prosiłam żeby pisać w odpowiednich wątkach

no staramy się /ostatnio jakże często nam wychodzi :) / ale i tak czasem nie można siuę czegoś doszukac, zwłaszcza jak się dzienniczki przeplatają z 'problemami' czy 'poradami' /
kryszka napisał/a:
można by zrobić tak jak jest w Luźnych:

myślę, że to by pomogło
mietka napisał/a:
to moze go schowamy??

a da się tak po prostu? czy konieczna będzie jakaś kolejna rejestracja do schowanej części forum?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 10:53 pm   

EJ-ET napisał/a:
a da się tak po prostu? czy konieczna będzie jakaś kolejna rejestracja do schowanej części forum?

Oczywiście. Np. będzie widoczny tylko po zalogowaniu albo dla wybranej grupy osób.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 7:44 am   

to było by niezle tym bardziej ze jest tam sporo zdjec maluszkow i moze nie kazdy nowy musije ogladac
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 9:53 am   

mietka napisał/a:
a proponuje nieco "schowac" dzial familijny
popieram
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 9:56 am   

ja tez! w całej rozciąglości! Nie mam co prawda pomysłu jak to schować, ale nie powtarzajmy błędów innych - to ma byc forum weselne a nie kółko różancowe.


widzialam na jednym forum (decoupage'owym) taka opcje, ze jeden dział byl WIDOCZNY dopiero po przekroczeniu 50 zliczanych postow. Wczesniej nie bylo go na liscie. Moze cos takiego?? Wiekszosc forumek, ktore są w watku Dzieciatym to stare wygi z kontem ponad 500 postow. Problemem byłyby tylko nowe, np Blue.



edit: połączyłam dwa posty
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Maj 27, 2009 10:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:03 am   

Pusiak napisał/a:
mietka, co masz na mysli mówiąc schować :?:
chyba to, że ten dział byłby dostępny dla tzw stałych użytkowników, z odpowiednią ilością postów, a nie od razu dla każdego jak jest teraz...
_________________

 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:04 am   

Pusiak napisał/a:

mietka, co masz na mysli mówiąc schować :?:


wlasnie nie wiem, jakby to mialo wygladac od strony technicznej... moze tak jak dzienniczki?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:11 am   

Skoro pojawił się ponownie pomysł schowania tego działu, zapraszam tutaj do dyskusji, ankietę się wrzuci przy okazji.


Posty od postu Kati przeniesione z wątku z propozycjami do ankiet.


[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 11:14 am ]
Pusiak napisał/a:
mietka, co masz na mysli mówiąc schować :?:

Lub będzie widoczny tylko dla osób zalogowanych, żeby nie tworzyć niepotrzebnie znowu jakiś rang dostępu.
Forum można czytać bez logowania, więc takie osoby nawet nie będą wiedziały, że takie działy są.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:17 am   

kryszka napisał/a:
Lub będzie widoczny tylko dla osób zalogowanych


genialne!!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:30 am   

Jak dla mnie może być :)
_________________

 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 10:57 am   

Dokładnie - wiele Nowych forumowiczek też czyta wątki dzieciowe , dlatego jestem przeciw wprowadzaniu rang dostępu.
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 11:00 am   

Mnie bez różnicy...
jak chcecie to tak zróbcie.
poddaję się ;)
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 6:37 pm   

Popieram! Już dawno zauważyłam, że ciężar forum za bardzo przechyla się w kierunku "dzieciatym". A w końcu ma to być głównie forum ślubne.
_________________
 
 
dymocha 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Mar 2006
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 7:40 pm   

kryszka napisał/a:
będzie widoczny tylko dla osób zalogowanych
Ja jestem jak najbardziej za :)
_________________
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 9:34 pm   

no i co z tymi naszymi sugestiami??

bo ja mam jeszcze jedna.. a gdyby tak stworzyc osobny dzial gratulacyjny dla swiezo rozdwojonych ciezarowek? "informator" zakladalby w nim temat, ze ktos wlasnie urodzil i informacje ile dziecko wazy, mierzy itp. wszyscy by gratulowali, a pozniej mamusia sama, po powrocie ze szpitala zakladalaby swojemu dziecku watek. to chyba mialoby sens, nie? przynajmniej ja bym tak chciala. oczywiscie mile jest to, ze wszyscy czekaja i ciesza sie i gratuluja, ale tak jak ciazowe watki same sobie zakladamy kiedy chcemy, tak i te pourodzeniowe moglybysmy tak same, pod takim tytulem, jak chcemy, wtedy kiedy chcemy...
po jakims czasie mozna by nawet te gratulacje przenosic do archiwum, zeby nie obciazac serwera.
co o tym myslicie?

i jeszcze raz ponawiam propozycje "ukrycia" dzialu familijnego, a przynajmniej watkow naszych dzieci, podobnie jak ukryte sa dzienniczki - dostepne tylko dla zalogowanych.
wiekszosc zdjec w tych watkach, a nawet czesc informacji ukrywamy, czyli jednak pomimo tego, ze jest to forum, chcemy je uczynic troche bardziej "prywatnymi". moze warto w koncu o tym pomyslec?
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 11:22 pm   

Dział jestem rodzicem zgodnie z sugestiami od dzisiaj jest widoczny tylko dla zarejstrowanych po zalogowaniu.
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 10:56 pm   

Właśnie pojawił się post, który może nie jest grzeczny i ładny, ale zwraca uwagę na ważną sprawę. Otóż, proszę Państwa, musze się zgodzić, że forum straciło porządek i ład, ze za dużo tu wątków dzieciowych, przez które ciężko się przekopać do tych "branżowych". Opcja udostepniania działu familijnego dla zalogowanych nie rozwiązuje problemu. Naprawdę, rzadko których z nowych, zalogowanych uzytkowników na ochotę czytać o forumowych dzieciach. Jestem za tym, żeby te wątki udostepniać dopiero po przekroczeniu iluś tam postów. Dlaczego?? Bo nowi uzytkownicy naprawdę nie powinni mieć problemów z nawigacją na forum, a zmuszanie ich do uczenia się, jak dodać wątek do ignorowanych jest niepoważne. Wiekszości zabraknie zapału, by w ogóle dojść do tego, że jest to możliwe.
Po prostu sobie pójdzie.
Nie zapominajmy, po co forum zostało stworzone.
A że niektore mamy nie będą miały dostepu?/ Coż, zawsze są ofiary, a na pewno nie powinni być nimi narzeczeni szukający tu porad.
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:01 pm   

MalaJu napisał/a:
forum straciło porządek i ład, ze za dużo tu wątków dzieciowych, przez które ciężko się przekopać do tych "branżowych"

No niestety ale się zgadzam. Jak przeglądam temety nieprzeczytane to najwięcej jest z działu familijnego.

MalaJu napisał/a:
. Jestem za tym, żeby te wątki udostepniać dopiero po przekroczeniu iluś tam postów

to by było całkiem dobre rozwiązanie

MalaJu napisał/a:
A że niektore mamy nie będą miały dostepu?/ Coż, zawsze są ofiary

zawsze by można napisać do Admina o uzyskanie dostępu (chyba jest coś takiego przy albumach)
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:04 pm   

kryszka, dla starych forumek dział familijny to spotkanie z kolezankami, super sprawa. Ale sa też nowi. Po pierwsze, to oni nie chcą tego czytać, bo sa na etapie przygotowań do ślubu a nie narodzin dziecka, po drugie - czy my chcemy, by oni tak tylko po zalogowaniu Nas czytali??
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:07 pm   

Emi napisał/a:
Jak przeglądam temety nieprzeczytane to najwięcej jest z działu familijnego.

Jak będą dostępne od iluś tam postów to i tak to się nie zmieni, bo pisze tam stała grupa osób. :razz: :lol:


Dodaję ankietę, proszę głosować. Jak zwycięży opcja udostępniania od iluś tam postów, to da się kolejną od ilu postów.

Aha - i proszę pamiętać, że mogą głosować również osoby, które są zalogowane a z ciekawości chcą czytać dział familijny.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:08 pm   

Dzięki, Kryszka :) Lecę głosować :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:09 pm   

Zdążyłam usunąć posta jak odpisywałaś. :lol:

Ależ ja zawsze byłam za tym, żeby forum miało swój weselny charakter. A że kiedyś panny młode, teraz mamy, nadal chcą tu być i pisać, to przecież nie moja wina że dział się rozrósł.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:09 pm   

ankiety nie widze...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:12 pm   

tworzę :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:12 pm   

kryszka napisał/a:
Jak będą dostępne od iluś tam postów to i tak to się nie zmieni, bo pisze tam stała grupa osób. :razz: :lol:

ja akurat nie mam nic przeciwko bo i tak czytam głównie dział familijny :smile:

MalaJu napisał/a:
ankiety nie widze...

ani ja
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:12 pm   

dooobra, poczekam ;P :smile: :smile: :smile: :smile:
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:13 pm   

kryszka napisał/a:
tworzę :lol:

dopiero teraz zauważyłam :oops:
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:13 pm   

ja też nie widzę ankiety ale uważam, że propozycja Ju jest rozsądna :)
Pamiętam jak sama przygotowywałam się do ślubu to zupełnie mi te dzieciowe wątki nie pasowały a czasem wręcz wkurzały (a było ich znacznie mniej niż teraz)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:15 pm   

A nie można stworzyć jakiegoś podforum? Bo chociaż ostatnio jestem tematem dzieci żywo zainteresowana to mnie też przeszkadza przewaga wątków z dziećmi w roli głównej. Wydaje mi się, że rangi dostępu niewiele tu zmienią, ale lepsze to niż nic.
_________________
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:17 pm   

EwaM napisał/a:
Wydaje mi się, że rangi dostępu niewiele tu zmienią, ale lepsze to niż nic.

no chyba jednak trochę zmienią bo zazwyczaj osoby piszące w dziale familijnym przeszły już przez dział ślubny i mają więcej postów na koncie, ale oczywiście mogę się mylić

EwaM napisał/a:
A nie można stworzyć jakiegoś podforum?

a jest coś takiego w ogóle możliwe? Tzn chodziło ci o stworzenie nowego forum?
_________________

 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:18 pm   

EwaM napisał/a:
Wydaje mi się, że rangi dostępu niewiele tu zmienią, ale lepsze to niż nic.

zmienią. Nowi, nie beda mieli problemów z czytaniem forum. A jesli ktos po slubie zostanie na dłuzej, to wiadomo, że siła rzeczy zacznie go dział interesować. Zanim człowiek przejdzie ten ciezki acz piękny czas przygotowań, to sporo postów nastuka. Wystarczy wiec i czasu w życiu, i na forum, by do działu familijnego "dojrzeć".
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:24 pm   

A jakby zrobić osobną grupę? Jakieś "Forumowicz małżonek". Na dodatek taką grupę, gdzie trzeba się świadomie zapisać, a nie jest się dodawanym automatycznie.
Część dziewczyn nie jest zainteresowana pozostaniem na forum po ślubie, więc nie byłoby problemu. A dodatkowo zwiększyłoby to ochronę prywatności forumowych dzieci.

Nie dopracowałam jeszcze koncepcji do końca, ale może ktoś podchwyci pomysł.
A tak generalnie jestem za pomysłem Ewy, żeby stworzyć nowe forum dla "mamusiek".
_________________

 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:27 pm   

Faktem jest, że przy 50 czy 100 postach użytkownik przynajmniej nauczy się omijać to co go nie interesuje, ale wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby w tą część rodzinną trzeba było wejść jak na osobne forum.
Czy jest to technicznie możliwe to nie wiem. Wiem tylko, że klikam "zobacz posty nieprzeczytane" i cała pierwsza strona jest zawalona działem "jestem rodzicem". Kiedyś mnie to wkurzało, potem się nieco uspokoiło, a teraz znowu zrobił się jakiś napór na te wątki. Mam wrażenie, że więcej jest wątków dziecięcych niż dzienniczków. Zwłaszcza, że dzienniczki są kasowane po ślubie, a wątki dziecięce wyłącznie się rozrastają i mnożą jak grzyby po deszczu. W ich gąszczu giną nawet ogólne wątki z działu Jestem rodzicem, bo lądują na drugiej czy trzeciej stronie i nikt tego nie odgrzebuje. Bez sensu.

Osobną sprawą jest zawartość wątków o dzieciach, która ostatnio strasznie mnie drażni, ale o tym może napiszę gdzie indziej, do rozważenia dla mam.
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:37 pm   

szaraczarownica napisał/a:
jestem za pomysłem Ewy, żeby stworzyć nowe forum dla "mamusiek".

takie forum już istnieje http://www.mnm-forum.com/index.php
EwaM napisał/a:
Mam wrażenie, że więcej jest wątków dziecięcych niż dzienniczków.

też mi się tak zdaje
EwaM napisał/a:
W ich gąszczu giną nawet ogólne wątki z działu Jestem rodzicem, bo lądują na drugiej czy trzeciej stronie i nikt tego nie odgrzebuje. Bez sensu.

to prawda. Taki był napór na panny młode żeby pisały w wątkach tematycznych a dopiero potem w dzienniczkach a u mamusiek jest dokładnie to samo
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:47 pm   

Sajonara6 napisał/a:
szaraczarownica napisał/a:
jestem za pomysłem Ewy, żeby stworzyć nowe forum dla "mamusiek".

takie forum już istnieje http://www.mnm-forum.com/index.php

A "to je" tak jakby nasze forum, czy takie zupełnie obce. Bo ja taka "wstydliwa" jestem :oops:
_________________

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 12:05 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 6:55 am   

no wlasnie ja juz pislama kiedys zeby tam mezatki uciekly ale ze niby zadomowic sie nie mogly :) to i ja tu wrocilam :) ale jesli by sie dziewczyny zgodzily i mozna by bylo przeniesc nasze dzieciowe watki w calosci bylo by fajnie bo to samo grono tylko inny adres www
Ostatnio zmieniony przez gebka Pon Lis 23, 2009 7:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 8:00 am   

Zagłosowałam, żeby pozostało tak jak jest. Tyle w temacie :)
_________________

 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 8:26 am   

Zaglosowalam za opcja nr 3.
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:09 am   

truskawka_ja napisał/a:
Zaglosowalam za opcja nr 3.


ja też, ale jak to wszystko wyjdzie okaże się w czasie użytkowania.
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:13 am   

jeszcze taka mysl mi sie nasunela

mozna zrobic ogolnego posta dzieciowego i np wyodrebnic alumy naszych dzieci porady zywieniowe itp tyle ze w tym watku calosciowym trudno bedzie odszukac co u kogo slychac jesli ktos bedzie nie na bierzaco
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:35 am   

Sajonara6 napisał/a:
Taki był napór na panny młode żeby pisały w wątkach tematycznych a dopiero potem w dzienniczkach a u mamusiek jest dokładnie to samo

No przecież ciągle o tym piszę! I jak grochem o ścianę. :evil: Tylko brak mi czasu na uporządkowanie tego, poprzenoszenie i pousuwanie co nie na temat. Nawet niektóre moderatorki się tego nie trzymają.
Założyłam ostatnio wątek o zakupach dzieciowych, któraś z forumowiczek wpisała, że już taki jest, faktycznie jest i co? Dalej zakupy dzieciowe są w Luźnych. Do tego powtarzają się w wątkach tych dzieci, a często jeszcze w wyprawce. :roll:


Sajonara6 napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Tylko Asiek :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:48 am   

Ja jestem za opcją numer 3 :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 9:50 am   

Ja też już zagłosowałam.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 10:09 am   

a ja zagłosowałam na opcję nr 1. Zawsze mało interesujące tematy można wrzucić do ignorowanych. Ja tak zrobiłam z wszystkimi dzienniczkami bo mnie po prostu denerwowały. Mimo iż dzieci jeszcze nie mam, to wątki dzieciowe czytać lubie. W momencie kiedy będzie zrobiony dostęp po określonej ilości napisanych postów to trochę osób rzeczywiście dostęp do tych wątków straci. Wiem, że można pisać i tą określoną ilość uzbierać, ale dla takich osób jak ja, które za wiele nie piszą( można powiedzieć prawie wcale nie piszę) ale dużo na forum przebywają i jednocześnie dużo czytają będzie to problem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl