Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Włosy kręcone
Autor Wiadomość
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:44 pm   

Trochę odświeżę stary temat.

Moje włosy są wybitnie niesforne. Niby kręcone ale nie do końca. Jak schcną na leżąco, to całkiem ładnie się skręcają (albo u fryzjera na dyfuzorze, ew. jako namiastka idę spać z mokrymi i schną na poduszce). Natomiast jak schną wisząc swobodnie to są na tle ciężkie, że się prostują pod swoim ciężarem, i wyglądam wtedy mniej więcej jak Hermiona Granger z Harrego Pottera.
Natomiast znalazłam na nie świetny sposób. Prostownica. Idę spać z mokrymi, żeby nie tracić niepotzrebnie czasu na suszenie i inne zabiegi. A rano piętnaście minut (góra) pracy z prostownicą i są jak druty.
Nie prostuje ich jednak zbyt często, bo trochę mi ich szkoda.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 6:52 pm   

A ja poszłam na całość. :mrgreen:
Moje puszące się, kręcące się włosy to już przeszłość (przynajmniej na pół roku :wink: ) - poszłam do fryzjera i mam trwałe prostowanie włosów. Jestem bardzo zadowolona, wreszcie proste włosy.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:39 pm   

Asiek :twisted: a może do albumu cosik wrzucisz... :razz:
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:57 pm   

Nie mam jeszcze aktualnego zdjęcia. :twisted:
Zresztą to nie żadne cudo - po prostu proste włosy. :) Spójrz Kati na swoje to będziesz wiedziała jak wyglądają moje. :mrgreen:
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 10:29 pm   

Kati napisał/a:
Asiek :twisted: a może do albumu cosik wrzucisz... :razz:



Ja mogę tylko potwierdzić, że włosy Asiek są proste :razz:


(kto był na spotkaniu - ten widział :twisted: )
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 3:40 pm   

A kto pracował ten nie mógł :twisted:

A chętnie by był :twisted:

A jak nie pokażecie to foch :znudzony: :twisted:
_________________

 
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 6:10 pm   

a ja uważam, że włosy kręcone są cudne! a moje naturalnie kręcone ostatnio mi tak świrują, że szok! często rozprostowują się same:((((( i w ogóle strasznie się zniszczyły, są suche, wypadają...a były kiedyś burzą loczków! :cry: a nie pomaga nic, a już próbowałam wielu rzeczy :(
_________________
 
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 26, 2008 12:10 am   

Fiona83 to tak ja w moim przypadku. Także mam kręcone włosy i zawsze je prostowałam, również myślałam o prostowaniu na stałe, ale wiele osób mi zazdrosci i mówi że chciałoby takie loczki dlatego nie wyprostowałam na zawsze a wręcz przeciwnie teraz podkręcam je jeszcze bardziej i jestem zadowolona z wygladu, a przyczynił się do tego mój narzeczony który długo mnie do tego przekonywał ;)
_________________


 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 5:31 pm   

Też mam kręcone włosy i też je prostowałam, ale ostatnio skapitulowałam, postanowiłam pogodzic się z naturą i znaleśc dobrego fryzjera :smile: Od paru miesięcy jestem z nich baardzo zadowolona, choc miewają też "gorsze dni":)
_________________

 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 6:25 pm   

ja również jestem posiadaczką loczków....co prawda od ciągłego rozjaśniania nie kręcą się już tak strasznie jak kiedyś i jak dla mnie teraz są w sam raz :smile:

mój misio jest zakochany w moich włosach i nie pozwala mi nic z nimi robić (czyt. prostować)

jednak włosy kręcone wymagają więcej zachodu niż proste...jak poświęci się im za mało czasu robi mi sie sianko :-? dlatego conajmniej pół godz przed wyjściem trzeba w nie nawcierać różnych specyfików....
_________________

 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 29, 2008 8:59 pm   

Ja też jestem posiadaczką kręconych włosków, troszkę o nich zapomniałam przez jakiś czas, bo miałam bardzo krótkie włosy, ale loczki dały o sobie znać jak zaczęłam zapuszczać włosy.
Na moje włosy używam odżywki na falowane i kręcone włosy, żeby bardziej je podkreślić, a jak mi się nudzą to po prostu prostuje. Mam bardzo podatne włosy i nie sprawiają mi kłopotu ze zmianą fryzury. :mrgreen: :mrgreen:
Mój Misiek śmieje się ze mnie, że jestem dużą owieczką.
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pią Sie 29, 2008 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 6:04 pm   

Ja mam proste włosy ale zawsze chciałam mieć kręcone :wink: . Zastanawiam się nad kupnem termoloków. Czy któraś z Was korzystała z tego urządzenia i jeśli tak to czy warto??? Jakiej firmy byście poleciły??? Ja zastanawiam się nad Remingtonem i Babyliss.
Pozdrawiam
Dorota
_________________
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 10:56 pm   

ja ma kręcidła i gdyby nie to że jak rano wstaje to to co mam na głowie kwalifikuje się tylko pod kran to byłabym zadowolona i to bardzo, ale męczy mnie to codzienne ich mycie:( a zawiązanie nie wchodzi w grę bo okropnie wyglądam wtedy:(
_________________
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 11:17 pm   

widzę że dużo tu nas - kędziorków :D ja swoje włosy bardzo lubię ale kiedyś było inaczej hehe przyzwyczaiłam się już do tego ze to one decydują jak chcą być ułożone a ja mam wpływ tylko na to czy będą siankiem czy sprężynką ;) jeśli chodzi o kosmetyki to różne spraye czy pianki czasami na wybrane kosmyki żel

dziewczynki a gdzie się czesałyście na ślub?? i w ogóle czy możecie polecić jakiegoś fryzjera który potrafi fajnie ciąć kręcone włosy?? ja znalazłam dziewczynę która potrafi mnie ściąć ale już uczesać na ślub nie bardzo..jakoś nie mam szczęścia do fryzjerów :( czy na wasz widok też fryzjerzy rozkładają ręce? bo ja gdzie bym nie poszła to albo nie chcą mnie obsłużyć albo to robią z marnym skutkiem (wyjątkiem jest jeden salon gdzie właśnie pracuje ta dziewczyna która sobie radzi z cięciem ;) )
 
 
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 8:56 am   

Oj madzik_86 rozumiem cię doskonale. Z kręconymi włosami to w sumie - może oprócz dwóch fryzur (rozpuszczone i spięte luźno z tyłu) - nie ma co zrobić. Przed ślubem miałam ten sam problem i skończyło się na tym, że wyprostowałam, bo inaczej nic by z tego nie było. Jak sama rozumiesz nie pomogę ci w znalezieniu fryzjera - to graniczy z cudem :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl