Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A może fotograf "amator"?
Autor Wiadomość
evelinka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lut 2008
Posty: 554
Skąd: ja to mogę wiedzieć?
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 9:42 pm   

Ja zdecydowałam się na opcję profesjonalista + amator i jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Zdjęcia od jednego i od drugiego są różne, tzn. nie ma zbyt wielu takich samych ujęć. Ujęcia, jak na amatora są na prawdę niezłe! Jeśli ktoś się zastanawia, to ja polecam :)
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 9:04 am   

poszukuje fotografa amatora który podją by się w robieniu zdjęc na naszym ślubie. Chodzi nam tylko i wyłącznie o zdjęcia za ślubu w kościele i z sali tylko przywitanie i pierwszy taniec. Czy jest ktoś zainteresowany . Wiadomość na priv:)
_________________
 
 
 
prybal 
Firma

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Stryków k/Łodzi
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:29 am   darmowy plener na jesień

Poszukuję pary/dwóch do zrobienia pleneru na jesień. Zrobię za darmo. Oczekuję miłej(ładnej) prezencji. Proszę przesyłać zdjęcia całych postaci i zbliżeń na prybal@wp.pl
Więcej informacji udzielę emailowo.
 
 
Xcymenes 

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 3:06 pm   

Eeee... To ja się nie nadaję... brzydal jestem, a tu samych ładnych szukają. Fajny, miły warunek jak dla mnie.
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:20 am   Re: darmowy plener na jesień

prybal napisał/a:
Oczekuję miłej(ładnej) prezencji.
[smilie=12_new.gif]
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:26 am   

A gdyby miał pan swoje studio i przyszłaby mało atrakcyjna para, to nie ma szans na zdjęcia? Dyskryminacja normalnie :P
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 2:27 pm   

Audiolka napisał/a:
to nie ma szans na zdjęcia?
widocznie nie będą mieli... bo wtedy trzeba się bardziej natrudzić aby zrobić ładne ujęcia...
a np. modelce z wybiegu niekoniecznie :wink:
_________________
 
 
 
prybal 
Firma

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Stryków k/Łodzi
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 2:18 pm   

Za pieniądze robię wszystkim. Potrzebuję do reklamy. Coś za coś. W tv reklamach w 90% są same ładne postacie. Ja też chcę dobrze sprzedać się. Ta sama scena i dwie różne postacie. Ciekawe na której zatrzyma się wasz wzrok.
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 7:43 am   

E tam. Do bani taka oferta. Ja tam brzydal nie jestem, ale za taka ofertę dziękuję bardzo. I odradzam! Bo skoro szuka Pan pary jak z obrazka, to zaraz się okaże, że Młodej suknię Pan będzie wybierał, żeby się dobrze na zdjęciach prezentowała :/ Może jeszcze fryzurę i makijaż??
_________________

Ostatnio zmieniony przez magdasid Nie Wrz 13, 2009 7:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 7:50 am   

A ja tam rozumiem. To mają być zdjęcia do reklamy a w reklamach zawsze lepiej sprzedaje się to co ładne.Poza tym jak ogladałam zdjecia u fotografa który mi bedzie robił na ślubie to mimo iż wszystkie były świetne to wzrok przyciągały te na których była ładniejsza wizualnie para.Także dla mnie to nic dziwnego.
_________________
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 7:58 am   

Tylko pamiętaj-nie każda para której się wydaje, że ma świetna prezencję, będzie odpowiednio ładna dla fotografa. Poza tym prawdziwy artysta nawet jeśli para jest średniej urody potrafi zrobić zdjęcia cudeńka :) Wszystko zależy od pomysłu i fantazji. Ale każdy ma prawo do swojego zdania. Ja tam swojego nie zmienię.
_________________

 
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 8:23 am   

A jak się zgłosi do Pana więcej ładnych par, to będzie ciężki orzech do zgryzienia kogo wybrać :razz:
Wtedy to już casting trzeba będzie robić :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 9:11 am   

prybal, napisal w ogloszeniu o tylu waznych rzeczach (ktore swoja droga chyba w ogole nie powinno sie pojawic) a zapomnial wspomniec ze para powinna wyrazic zgode na publikacje zdjec. A bez tego nici z portfolio...
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 3:45 pm   

"Więcej informacji udzielę emailowo."

Pewnie wie co robi :wink:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 6:07 pm   

Przeniosłam posty do wlaściwego wątku, w którym można sie ogłaszać z darmowymi sesjami.
Bardzo równiez prosze o zaprzestanie komentowania treści ogłoszenia. Rozumiem, że dla wielu z Was jest ona kontrowersyjna, ale ogłaszający ma swoje powody do stawiania takich, a nie innych, wymagań, i należy to uszanować :)
_________________

 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 10:14 pm   

Czy ktos moze mi wyjasnic czym rozni sie OGLOSZENIE o darmowym pleneze od REKLAMY? Bo zaczynam sie gubic co mozna a czego nie na tym forum...
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 9:05 am   

Decyzją Admina i Moderatorek takie posty mogą się pojawiać, gdyż oprócz fotografa zyskuje także para młoda, czyli nasi forumowicze. Pod warunkiem, że jest to zupełnie darmowa sesja.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anialodz 
Firma


Dołączyła: 04 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 9:37 am   

a gdzie ten watek.

tez chcialam zaproponowac darmowe reportaze w Lodzi.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 9:52 am   

A czy ogloszenia o darmowych makijazach, fryzurach, dekoracjach itp. tez moga sie pojawiac?
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 12:58 pm   

anialodz, własnie się w nim wypowiadasz :)
_________________

 
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 1:01 pm   

No i firma Prybal sobie nagrabiła na forum. Cóż za dyskryminacja brzydkich ludzi!
Drogie forumki! Zawiążmy wspólną koalicję i dokopmy wstrętnej firmie. A "firma" brzmi równie bezdusznie i sucho, jak koncern farmaceutyczny, a jeszcze lepiej tytoniowy, bo przecież nie człowiek, który usiłuje się jakoś przebić do Waszych łask. Na pewno nie ma żony i dzieci a ZUS obchodzi się z nim łaskawie. Aparaty i obiektywy takiemu „wstrętnemu” na pewno same z nieba spadają.

Ale ja rozumiem;-)
Jestem absolutnie przekonany, że Wy akurat potraficie ocenić atrakcyjność fotografii nie sugerując się urodą pary Młodej.
Niestety oprócz Was, jest jeszcze jakiś milion PM, które nie opanowały tej trudnej sztuki i dla nich ładne zdjęcie ślubne to takie, na którym jest wychudzona laska.
Jeśli f. Prybal jest zainteresowana zdobyciem większej ilości zdjęć do portfolio, to znaczy, że będzie się starać o wiele bardziej, niż starzy wyjadacze robiący „profsjonalny plener” w godzinę.

Jeśli f. Prybal potrzebuje wzbogacić swoje portfolio, aby w przyszłości pozyskać choć kilka PM z tego miliona cienko widzących, to i tak jest o wiele trudniejsza droga, niż gdyby wynajął przedstawicieli handlowych do pielęgnowania miłej atmosfery w jego wątku.

A jaki jest koszt takiego pleneru – a właściwie dwóch?
Czyżby za darmo?
No niby napisane wyraźnie, że za darmo, ale tak jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi.

Byłoby może subtelniej, gdyby Prybal nie umieścił zdania o miłej ładnej prezencji, ale wyłożył kawę na ławę.

Do mnie na przykład przychodzą wyłącznie tak urokliwi ludzie, jak Brad Pit i Agelina Jolie.
A w dodatku muszą się wykazać zaświadczeniem o odbytym szkoleniu z modelingu i zachowaniu przed aparatem podstemplowane przez ministra kultury.


Intryguje mnie wypowiedź truskawka_ja

truskawka_ja napisał/a:
Czy ktos moze mi wyjasnic czym rozni sie OGLOSZENIE o darmowym pleneze od REKLAMY? Bo zaczynam sie gubic co mozna a czego nie na tym forum...


Czy chodzi Pani o to, że dwa darmowe pleneru to jest skandaliczie niski koszt za napisanie posta w którym doszukuje się Pani reklamy?

edit: post zmodyfikowany w związku z pkt nr 6 Regulaminu dla firm.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Wrz 24, 2009 1:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 2:26 pm   

FOTOJACEK napisał/a:
Czy chodzi Pani o to, że dwa darmowe pleneru to jest skandaliczie niski koszt za napisanie posta w którym doszukuje się Pani reklamy?


Chodzi mi o to ze dla mnie kazde ogloszenie jest reklama, ktora na tym forum jest podobno zabroniona, a poza tym przy tak sformuowanych warunkach
prybal napisał/a:
Oczekuję miłej(ładnej) prezencji

moze sie okazac ze nikt nie bedzie godzien dostapienia zaszczytu obfotografowania. A dane na forum zostana...
Ostatnio zmieniony przez truskawka_ja Pon Wrz 14, 2009 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TAN 


Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 7:00 pm   

Ciekaw jestem czy jest jeszcze jakaś dziedzina w ślubnym biznesie poza fotografią której usługi proponuje się za darmo. Może ktoś wie ? Ktoś się z czymś jeszcze spotkał ? Pozdrawiam
_________________
nie zabijajcie zwierząt to też ludzie .....
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 9:15 pm   

TAN słuszne spostrzeżenie. Dlaczego na przykład nie kucharz amator. Niech tyra całe wesele za darmochę. :smile:
A tak na poważnie to ktoś założył ten temat proponując darmowe sesje jako " fotograf amator" po to się wylansować. Myślę, ze póżniej przestał już być amatorem. Dlaczego nie ma amatorów restauratorów, muzyków, makijażystek itd.
Kryszka uważa że jest to, ok. bo korzyść ma z tego młoda para, ale jest nie w porządku
wobec fotografów zawodowych jak z resztą jest nie w porządku wobec każdego kto wykonuje jakikolwiek swój zawód.
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 7:13 am   

Chciałam zauważyć, że pan Prybal amatorem nie jest, ponieważ:a)jest zarejestrowany na forum jako firma, b)odnalazłam jego stronę internetową, więc uważam, że to ogłoszenie znajduje się w złym wątku. I uważam je ewidentnie za reklamę z powodów ww.przeze mnie wymienionych. Amator to jest osoba, która dopiero zaczyna i chce się w jakiś sposób zareklamować na rynku,a nie osoba która ma na swoim koncie już kilka-kilkanaście sesji.
_________________

Ostatnio zmieniony przez magdasid Wto Wrz 15, 2009 7:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:50 am   

Aapsik watek zalozylem chyba jakis czas temu ja, kiedy zaczynalem z fotografia slubna , pierwsze pare slubow robilem za darmo. Pary znalazlem na forum , oni byli zadowoleni i ja, Wiec nie rozumiem w czym problem z tymi darmowymi sesjami. Oczywiscie robilem to po to aby zdobyc portofolio i nauczyc sie tego fachu lepiej lub gorzej.


aapsik napisał/a:
ale jest nie w porządku
wobec fotografów zawodowych jak z resztą jest nie w porządku wobec każdego kto wykonuje jakikolwiek swój zawód.


ale dlaczego nie jest w porzadku?? bo psuje sie rynek ??
osobiscie zajmuje sie w tej chwili fotografia zawodowo i jakos nie przeszkadza mi to wogole.
powiem nawet inaczej, ilosc nowych ofert, fotografow na rynku motywuje mnie do robienia czegos nowego innego, dzieki temu miedzy innymi sie rozwijam. Mysle ze moi koledzy z branzy maja podobnie. Oczywiscie czesc fotografow ze starymi przyzwyczajeniami moze na to narzekac, ale to tylko ze wzgledu na to ze nie ida z duchem czasu.
Niestety minely juz czasy, kiedy oddawalo sie zdjecie jpg prosto z aparatu. Teraz trzeba je obrabiac cyfrowo itd...

zreszta juz chyba kiedys razem pisalismy o tym w tym watku :)
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Wto Wrz 15, 2009 8:56 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aapsik 

Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 39
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 12:57 pm   

fotografialodzmasz rację już trochę dyskutowaliśmy na ten temat. I ciągle uważam, że jest nadużywane słowo "zawodowy" dlatego wyjaśniam za jednym z podręczników:
Definicja zawodu:
" Zespół czynności wyodrębnionych w ramach społecznego podziału pracy, wymagający przygotowania (kwalifikacji), wykonywany przez jednostkę stale lub dorywczo i stanowiący dla niej źródło utrzymania; zawodem wykonywanym nazywa się zespół czynności, których wykonywanie stanowi główne źródło utrzymania jednostki; zawód wyuczony- zespół czynności, do których wykonywania jednostka uzyskała przygotowanie teoretyczne i praktyczne; terminu zawodu używa się też na określenie kategorii zawodowych, tj. ogółu ludzi wykonujących określony zawód. Biorąc pod uwagę rodzaj działalności, stopień kwalifikacji, stanowisko w zespole"
Biorąc powyższe pod uwagę należy rozgraniczyć pojęcie wykonywania czegoś "zawodowo" od "zarobkowo"
,
fotografialodz napisał/a:
Niestety minely juz czasy, kiedy oddawalo sie zdjecie jpg prosto z aparatu

Myślę, że żaden zawodowiec nie pozwoliłby sobie na to, bo jest coś takiego jak ambicja zawodowa, która zmusza do nieustannej nauki i rozwoju zawodowego.

Przepraszam za ten długi tekst, ale zdarzyło mi się parę razy oglądać tragiczne wręcz prace fotografów zarobkujących tylko w soboty i niedzielę ,( albo przy okazji świadczenia innych ślubno-weselnych usług ), a w tygodniu wykonujących zupełnie inną profesję i przez nieświadomych klientów nazywani byli zawodowcami. I zastanawiające jest tylko jak powstało ich portfolio na którym opierają się potencjalni klienci.
Portfolio powinno być przekrojem umiejętności i dorobku zawodowego, a nie stworzoną na potrzeby fikcją.

Jeszcze raz przepraszam jeżeli :oops: zanudzam.
 
 
sando 

Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 10:15 pm   

TAN napisał/a:
Ciekaw jestem czy jest jeszcze jakaś dziedzina w ślubnym biznesie poza fotografią której usługi proponuje się za darmo. Może ktoś wie ? Ktoś się z czymś jeszcze spotkał ? Pozdrawiam

Podejrzewam, że darmowych degustatorów było by dość łatwo znaleźć :zdrowko:

aapsik, znam takie osoby które wykonywana praca nudzi i ją po prostu odwalają.
A według twojej definicji są zawodowcami :roll:
Ostatnio zmieniony przez sando Wto Wrz 15, 2009 11:31 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
prybal 
Firma

Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Stryków k/Łodzi
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 9:11 am   

Cofam swoje ogłoszenie.
Nie sądziłem, że zrobię taką burzę. Dam sobie radę.
Mój problem problem polega, że brałem/biorę za mało. 450zł za 50szt odbitek obrobionych+album. Trafiały się mi dziwne wesela na których nie chciałbym być. Przez trzy lata ( chyba jestem amator) w ostatnich dniach trafiła się mi jedna para której zrobiłem plener w innym dniu. Na tyle jestem zadowolony, że mogę zrobić sobie dział plener.
Poczyniłem duże inwestycje i chcę przeskoczyć pewien próg bo 450 ni jak ma sie do mojego poświęconego czasu. Dlatego zamiast czekać, albo najmować modelki chciałem zaoferować swój czas i jakie takie umiejętności. Widzę jednak, że poczucie gwarancji wydanych dużych pieniędzy jest ważniejsze niż moja darmowa oferta. Widziałem zdjęcia zrobione przez pro biorących 2tyś wzwyż i szkoda było mi młodych, którzy próbowali zasłonić swój żal słowami, że są zadowoleni.
 
 
mazurowicz.com 
Firma

Wiek: 38
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 133
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2009 1:43 pm   

3 lata robic CALY slub za 450 zl z albumem jeszcze ?... heh nie no mowiac szczerze to mi mowe odebralo , nie wiem ile w tym czasie slubow zrobiles , ale albo jestes "cienki" albo dales sie mocno wykorzystywac , sory za mocne slowa ale takie mam zdanie

tak czy owak , ja juz wole jak "amator" robi za darmo i sie uczy ( czasem kosztem pary niestety , ale to w gestii pary zalezy czy sie na niego decyduje , mniej badz bardziej w ciemno ) , niz robic sluby za takie pieniadze...

sam zaczalem w tym roku , 2 sluby zrobione za darmo i w obu wypadkach zadowoleni klienci dali przyslowiowego kopniaka na rozped , a teraz jest lepiej , bo zapowiada sie 9 slubow w tym sezonie na co nie liczylem

niech sobie amatorzy swiadcza uslugi za darmo , ale ja im radze zeby dobrze przmysleli czy sa do tego w ogole przygotowani , czy to ich zachcianka i chec sprawdzenia czy da rade pare zloty zarobic , bo z takim podejsciem prosta droga do klepania tandety
Ostatnio zmieniony przez mazurowicz.com Sro Wrz 16, 2009 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roberto603 
Firma

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: toruń
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 6:45 pm   

i mnie zatkało. Przy tej kasie to bym musiał dokładać do interesu, bo porządne albumy są droższe, do tego paliwo, czas, zus, podatki, i inne duperele, a rozwijać się trzeba, sprzęt amortyzować, ... Zawsze będą fotografowie gratis, lub za grosze i zawsze będą na nich chętni, i nie sądzę żeby wielu z nich się wybiło, bo jak sam prybal wspomniał, niewiele ze zdjęć które zrobił za półdarmo mu się podobało, dla mnie z wiadomych przyczyn.
Prybal 3 lata stracone i pomysłu żadnego więc może czas pomyśleć o innym zajęciu?
 
 
Zbychu 
Firma


Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:28 am   

przepraszam, za produkowanie OT - ale poczułem się mocno zniesmaczony poniższym cytatem

FOTOJACEK napisał/a:
Cóż za dyskryminacja brzydkich ludzi! Prawie, jak Kruk Lux Clan.


Pan Fotojacek jak widać dyskredytuje konkurencje porównując ich do jednej z największej rasistowskiej organizacji na świecie... być może pan Fotojacek nie ma bladego pojęcia o tym co to była za organizacja... choć jeśli ma... a jak rozumiem jego gra słów miała być zabawna czyli nieprzypadkowa.. to może powinien zrozumieć, iż jest to to samo co śmianie się z Oświęcimia czy Katynia... być może klienci powinni zastanowić się czy chcą kogoś na swoim ślubie kto ma zapędy do porównywania konkurencji do rasistowskiej organizacji...
Oczywiście - chodzi o "zabawne" wykorzystanie nazwiska - ale także o to, iż jakakolwiek forma rasizmu (masowego mordu) może być, dla tak nisko upadłej osoby, powodem do budowania dowcipów czy żartów słownych.

Dla mnie EOT
_________________
Z.
Ostatnio zmieniony przez Zbychu Pią Wrz 18, 2009 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 2:57 pm   

nie chcialem wypowiadac sie na ten temat bo to sie mnie nie tyczylo, ale rowniez "zart" kolegi fotoj.... uwazam za malo smaczny, ale nic moze taka jest kultura zawistnego polaka
 
 
tunelka 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 2:09 pm   fotograf amator

Witam Wszytskich.

Mam pytanko w temacie fotograf amator.

Ja chetnie bym skorzystala , chodzi mi o zdjecia z ceremonii slubnej w kosciele.

yśle , że to dobry pomysł jedna i druga strona może skorzystac
Jesli jest chetny fotograf to prosze o info na riv

data slubu 14.08.2010
Łódź Kościół Św.Teresy

Pozdrawiam!!!
_________________
I po ciezkiej burz lza potrafi zakwitnac i zpachniec......
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 5:12 pm   

ja myślę że bardzo fajnie jest jednocześnie dać szansę jakiemuś nie profesjonalnemu fotografowi na zdobycie doświadczenia i jednocześnie mieć za darmo fotografie które mogą być równie piękne jak te od profesjonalisty...
przy czym jednak myślę że opcja prof+amator jest najlepsza albo raczej najbezpieczniejsza, chyba że chce się oszczędzić albo amator jest na prawdę wysokiej klasy
 
 
 
Pecetka 

Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 44
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 3:20 pm   

Witam,
A ja chętnie skorzystam z usług fotografa amatora. Jeśli ktoś ma ochotę wzbogacić sobie portfolio zdjęciami reportażowymi z mojego ślubu, wesela, czy małego pleneru, to nie mam nic przeciwko temu. Musimy tylko wcześniej uzgodnić warunki. Proszę o wiadomości na priv.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 11:01 pm   

My także chętnie skorzystamy z usług fotografa amatora. Jeśli ktoś ma ochotę wzbogacić sobie portfolio zdjęciami reportażowymi z naszego ślubu, wesela, czy małego pleneru, to nie mamy nic przeciwko temu. Musimy tylko wcześniej uzgodnić warunki. Prosimy o wiadomości na priv.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl