Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio Quest Art - Piotr Płoszaj
Autor Wiadomość
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 7:42 pm   Studio Quest Art - Piotr Płoszaj

Jako, że nie znalazłam wątku na temat Pana Piotra (poza kilkoma informacjami w działach :"Nasi Kamerzyści" postanowiłam sama go założyć :smile:

Pana Piotra mogę polecić... ba... nawet taki mam obowiązek :D bo jak już wcześniej pisałam (w innym wątku) po prostu zachwycił mnie jego film... Był wzruszający, pełen humoru, znów wzruszający... Fantastycznie dopasowana muzyka, pełen profesjonalizm. Poza tym Pan Piotr jest sympatyczną osobą, z którą można ustalić każdy szczegół . Ceny nie odbiegają od standardów ;) Polecam,polecam, polecam :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Nie Mar 17, 2013 11:19 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sty 11, 2009 3:03 pm   

W takim razie i ja się tutaj wpiszę, bo pan Piotr będzie naszym kamerzystą :D Oglądaliśmy jego film i bardzo nam się spodobał :D Potem okazało się, że jest też sympatyczną i otwartą osobą, z którą chętnie będziemy współpracować :) Mam nadzieję, że nie zmienimy zdania 8)
_________________

 
 
justyna12063 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 01, 2009 9:44 pm   

Mi Pan Piotr wysłał demo zgadzam się kiedy trzeba jest romantyczne a kiedy nie bardzo zabawne muzyka też mi się bardzo podoba bo nie jest nudna jednak jeszcze mam sporo czasu na zastanowienie bo ślub dopiero 14.08.10r wiec jeszcze pooglądam sobie innych :wink: :D
_________________
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 12:47 pm   

cieszą mnie Wasze pozytywne opinie ponieważ u mnie w październiku również będzie kamerował:):)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 10:09 pm   

justyna12063 napisał/a:
ślub dopiero 14.08.10r wiec jeszcze pooglądam sobie innych :wink: :D

No to rzeczywiście masz trochę czasu... Na szczęście kamerzysta to nei sala i zespół, ze trzeba go na 2 lata wstecz zamawiać choć ja wiedziałam, ze chcę, zeby tylko Pan Piotr u nas filmował wiec zarezerwowałam termin na ponad rok wcześniej :D (wole byc pozniej spokojna :) )
 
 
Marta81 

Dołączyła: 06 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 9:03 pm   

Niestety jednak P. Płoszaj nie będzie u mnie kręcił :( po pewnej przerwie czasowej zadzwoniłam do niego aby się umówić na podpisanie umowy a tu przykra niespodzianka - w tym dniu ma ślub siostry więc baaaardzo przeprasza ale nie może i w taki sposób zdecydowałam się na Państwa Krencjasz których na forum wiele osób wychwala - mam nadzieję że będę mogła powiedzieć po ślubie "nie matego złego..." ;)
 
 
sprężyna 

Dołączyła: 21 Wrz 2008
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 6:38 pm   

Czy moge prosic o namiary na Pana Piotra? A moze jakas stronka internetowa? Dzieki
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 11:23 am   

Sprężyna, z tego co wiem pan Piotr jeszcze nie m strony ale zaraz na priva wyślę Ci numer telefonu :)
_________________

 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 1:04 pm   

Superowo, my też już mamy umowę z Piotrem :D Choć do wesela jeszcze daleko, wolę mieć pewność, że wszystko będzie t.j. chcemy :wink: Co do stronki, to podobno ma niedługo wystartować :) Pzdr
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:49 pm   

karin_k napisał/a:
Choć do wesela jeszcze daleko, wolę mieć pewność, że wszystko będzie t.j. chcemy :wink:


My tez tak chcielismy dlatego zarezerwowalismy termin juz na 1,5 roku wstecz... ;)
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2009 4:39 pm   

My także podpisaliśmy umowę z panem Piotrem i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się sposob, w jaki montuje filmy, bardzo podobał nam się film który dostaliśmy jako demo. Bałam się, że nie znajdziemy fajnego kamerzysty, oglądalam mnóstwo filmików na stronach internetowych i nie zachwyciły mnie (z jednym tylko wyjątkiem, ale nie było mojego terminu), dlatego po obejrzeniu filmu pana Piotra odetchnęłam z ulgą ;)
_________________
 
 
martaba 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 7:47 pm   

My też właśnie zdecydowaliśmy się na Pana Piotra. Wydaje się być solidnym człowiekiem, a poza tym na tyle spodobał nam się jego przykładowy film i cena, że nawet nie szukaliśmy dalej. Co do namiarów, ja znalazłam w wątku nasi kamerzyści.
Pozdrawiam
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 9:11 am   

kamis napisał/a:
a...i nie wiecie z jakim wyprzedzeniem trzeba u niego rezerwować termin?


Kilka postów wyżej masz odpowiedź. :) A najlepiej zadzwonić i się zapytać Pana Piotra :)
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 8:08 pm   

Ja rezerwowałam 5 miesięcy przed ślubem, ale chyba miałam trochę farta, jak zresztą w wielu innych kwestiach związanych z przygotowaniami do ślubu (chyba mi ta data przeznaczona :) )
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 3:53 pm   

Witam :smile:

Chciałam się dowiedzieć o koszt usługi wideofilmowania u p.Piotra. Czekam aż demo poczta przyjdzie, zapomniałam zapytać a głupio tak dzwonić i tylko o cenę pytać.
Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam :*
 
 
Kulchen 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: LDZ
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 10:25 pm   

haha ja też właśnie czekam na film, który Pan P. mi wysłać poczta:) Ja sie tam nie przejmowalam i od razu zapytalam o cene.
1200- 1600 zl nie wiem w sumie tylko od czego zalezy cena. Czy orientujecie sie jak ta cena kształtuje się w porównaniu z innymi kamerzystami?
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 12:25 pm   

Kulchen napisał/a:
1200- 1600 zl nie wiem w sumie tylko od czego zalezy cena.

Od tego czy chcesz mieć wersję ze śmiesznymi wstawkami (zmiksowane różne sytuacje)

Cytat:
Czy orientujecie sie jak ta cena kształtuje się w porównaniu z innymi kamerzystami?

Cena jest dość podobna do innych kamerzystów. Z tego co pamiętam jak dowiadywałam się w zeszłym roku mówili ok 1500 zł.
 
 
Kulchen 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: LDZ
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 7:03 pm   

Czy osoby, które już współpracowały z tym Panem mogą powiedzieć coś wiecej? Zadowoleni byliście?
 
 
justyna12063 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 6:40 pm   

My jutro podpisujemy umowę z Panem Piotrem bardo podobała mi się jego próbka która nam wysłał bo nie była nudna jak reszka która oglądałam i wiem że chce aby tylko on kręcił. więc decyduje się tak wcześnie aby było z głowy :P
_________________
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2009 10:27 am   

Jesteśmy już po ślubie. Co prawda na film jeszcze zaczekamy ale to co juz moge wam powiedzieć to to, że pan Piotr pracował nizwykle dyskretnie i sprawnie. Zarówno ja, jak i mój mąż i bliska rodzina nie zauważaliśmy wręcz jego obecności, nie było mowy o żadnym skrępowaniu. Był życzliwy i bardzo miły. Myślę, że to także świadczy o profesjonaliźmie. Więcej napiszę jak już dostaniemy film. Już nie mogę się doczekać :)
_________________
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 4:05 pm   

mozecie mi powiedziec czy za kamerzystę P.Piotra płaci się od razu z góry czy daje się zaliczkę??
 
 
karin_k 

Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 9:23 am   

my podpisując umowę na początku tego roku płaciliśmy zaliczkę i myślę, że to się raczej nie zmieniło, ale pewności nie mam :? Najlepiej zadzwoń.
 
 
marcelina224 

Dołączyła: 15 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:27 pm   

Poszukuję właśnie kamerzysty,czy mogłabym prosic o kontakt do Pana Piotra? z góry ślicznie dziękuję:)
 
 
play4000 

Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: gdansk
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 2:13 pm   

WITAM ,mam takie pytanie jestem w trakcie oczekiwan na plyte od pana Piotra Ploszaja mam takie pytanie czy moze Pani mi jakos przyblirzyc cos o kamerzyscie jak wyglada caly filmy czy jest godny polecenia jest to dla mnie bardzo wazne pozdrawiam prosze o kontakt na bighands@o2.pl
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 11:19 pm   

Parę dni temu otrzymaliśmy film i jesteśmy zachwyceni:) Jest świetny- obraz dopasowany do muzyki, ciekawie zmontowany. Szczerze mówiąc za taką cenę nie spodziewałam się takiej jakości :) Polecam wszystkim i gorąco pozdrawiam Piotrka:)
_________________

 
 
play4000 

Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 7:17 pm   

JESTEM PO ROZMOWIE Z PANEM PIOTREM WSZYSTKO W JAK NAJMILSZYCH OKOLICZNOSCIACH SIE POTOCZYLO CENY SIE TROCHE ZMIENILY ALE SIE DOGADALISMY UMOWA PODPISANA TERAZ TYLKO CZEKAC ,GORACO POLECAM :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 7:38 pm   

play4000, bądź tak uprzejmy i nie pisz z CAPS LOCK-iem, bo w netykiecie oznacza to krzyk
_________________
 
 
NYNA 

Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: LODZ
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 6:27 pm   

Umowa podpisana. U Nas również będzie Pan Piotr Płoszaj. Film, który Nam wysłał znacznie odbiega od tych, które wcześniej oglądałam, cena również przystępna, a Pan poza tym bardzo sympatyczny wszystko tłumaczy i nie narzuca pomysłów. W 100% POLECAM.
 
 
lucmar 
Firma

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 19
Skąd: Łódź \ Skierniewice
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 11:42 am   

można namiary na tego Pana Piotra ??
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 1:20 pm   

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7790

lucmar, w tym wątku masz nr tel i maila do pana Piotra
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 1:54 pm   

Witam:)
Czy mogłabym równiez prosić na priva jakiś namiar na Pana Piotra????
 
 
ewella 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 96
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 7:05 am   

My też zdecydujemy sie na Pana Piotra. Cena przystępna, film ok (chociaż wydawało mi się,że trochę prześwietlony), fajnym pomysłem są wywiady z goścmi. Sam Piotr zrobił na nas pozytywne wrażenie. A, i pokazał nam film z wesela jednej z forumowiczek :P
 
 
Adamuso 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:18 pm   

Również polecam bardzo Pana Piotra . Miałem okazję obejrzeć film po jego montażu i powiem szczerze że byłem zachwycony jak to wszystko ładnie "posklejał" :) Śmiesznych teledysków również nie zabrakło :)
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 8:44 am   

Ja mam pytanie.. wiecie moze jakie ceny sa na 2011 rok??
Pan Piotr krecil wesele 2 moich kolezanek- one obie bardzo wymagajace, byly bardzo zadowolone.
_________________
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 9:44 am   

Aniu najlepiej jak zadzwonisz bądź napiszesz maila do Pana Piotra :)
Cena prawdopodobnie na 2010 wahała się między:

Kulchen napisał/a:
Ja sie tam nie przejmowalam i od razu zapytalam o cene.
1200- 1600 zl nie wiem w sumie tylko od czego zalezy cena.


Wydaje mi się, że ceny zależą od tego co chcesz na kasecie, czy chcesz przedstawić zdjęcia z dzieciństwa, czy zrobić mini filmik samochodu, wyjście młodego z domu swego itp ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:02 am   

Dzieki Dorotko.
Juz wszystko wiem, teraz umowimy sie na spotkanie zeby obejrzec film.
_________________
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 9:29 am   

Czas na moją opinię :) Jestem bardzo zadowolona z filmu, jaki zrobił nam Pan Piotr :) Pan Piotr jest osobą, z która bardzo bezproblemowo sie współpracuje :) Film jest i wzruszający i chwilami śmieszny. Nie jest nudny :) Muzyka jest super dobrana, wziął pod uwagę również nasze sugestie :) Polecam ogromnie :) Pełen profesjonalizm :)
caixa napisał/a:
Pan Piotr jest sympatyczną osobą, z którą można ustalić każdy szczegół

elka85 napisał/a:
ciekawie zmontowany
_________________
 
 
oia 

Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 7:15 pm   

My również zdecydowaliśmy się na filmowania przez p. Piotra. Jest bardzo sympatyczny i można się z nim dogadać praktycznie w każdej kwestii :) Wcześniej filmował ślub i wesele naszych znajomych i do dziś miło nam się wraca do tego nagrania.
Jego filmy nie są nudne, dobrze się je ogląda. Niestety, na odbiór gotowego materiału trzeba czekać 2 miesiące. Mimo wszystko uważam, że warto i juz nie mogę się doczekać efektu końcowego, chociaż nasze ślub i wesele jeszcze przed nami.
Aha - ceny różnią się między innymi w zależności od dodatkowych "efektów specjalnych" ;) i jakości nagrania (zwykłe DVD albo Blue Ray).
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 1:38 pm   

Jakiś czas temu dostałam demo od Pana Piotra i cóż mnie (delikatnie to ujmując) się ono nie podobało. Obraz w ruchu nie wyraźny, czasami dźwięk zmieniał diametralnie głośność no i te rozbłyski na punktach świetlnych... Jestem zdecydowanie na nie.
_________________
 
 
Piotr Płoszaj 

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 4:39 pm   

Witam
Trudno jest mi się odnieść do powyższej opinii ponieważ nie wiem czy w ogóle jest mowa o moim filmie - zdarzały się już próby podszywania pod moje studio.
Jeśli chodzi o kwestie złej jakości obrazu to często winą jest sprzęt na którym się odtwarza - w związku z tym nie można wysnuwać oskarżeń na tej podstawie.
Nigdy nie mieliśmy reklamacji względem jakości obrazu, dźwięku czy innych kwestii.
Krótko podsumowując:
Nasi klienci są zadowoleni :)
A to ich opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne są na tym forum najważniejsze, a dla nas wartościowe i konstruktywne.
Pozdrawiam
_________________
STUDIO QUEST
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 11:29 pm   

Kontaktowałam się z Panem przez e-mail podany tu na forum w spisie. Tak więc sądzę, ze to było jednak Pańskie nagranie. Widzę, że większość komentarzy, jak nie wszystkie są tutaj pozytywne. Na te mniej zadowalające kamerzystę jednak mało kto jest się w stanie odważyć :wink: Tym bardziej jeśli ktoś już się zdecydował to znaczy, że jemu akurat odpowiada taki obraz i dźwięk.
Piotr Płoszaj napisał/a:
Jeśli chodzi o kwestie złej jakości obrazu to często winą jest sprzęt na którym się odtwarza

Zdecydowanie pod tym względem nie można mojemu sprzętowi NIC zarzucić.

No niestety ja oceniłam otrzymany materiał tak, a nie inaczej. To przykre, ale na forum reklama bywa też niekorzystna.
Pozdrawiam i ja ;)
_________________
 
 
MarcinB 

Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 1:44 pm   

Bardzo ciekawe co napisała M4rcysi4. Tak się skałda, że współpracuję z Piotrem i kwestie montażu są ustalane osobno dla każdego filmu, więc nie bardzo rozumiem jak można oceniać czyjąś pracę na podstawie płyty demo, która jest tylko propozycją jedną z wielu. Może klient sobie życzył tak zmontowany film. Myślę, że zamiast oceniać wszystko pochopnie należał się umówić na spotkanie i zobaczyc inne propozycje. Czy jak np. idzie Pani do salonu żeby kupić samochód i aturat samochód demo jest w koloze , którego Pani nie lubi to, od razu stwierdza Pani że ta marka smochodów jest słaba itp. bo akurat wystawiony był taki kolor a nie inny??
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 2:05 pm   

tzn, że materiał raz jest dźwiekowo zmontowany dobrze, a raz nie, z różnymi poziomami głośności, bo tak chciał klient? Pewne zasady montażu, zarówno obrazu jak i dźwięku są niezmienne i klient nie musi się na tym znać, ale poziomy głośności muszą byc równe, chyba że na efekcie wyciągamy fragment głośniej, ale wtedy przy zastosowaniu przejść (fade'ów), te różnice są łagodne i nie rażą.
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 3:53 pm   

Hm.. ja nie mam żadnego zdania na temat pana Piotra, ale chyba demo to powinno odzwierciedlać najlesze kawałki wg filmującego by zachęcić klienta.. nie każdemu musi się pdobać, ale technicznie powinno być bez skazy..
_________________

dzienniczek Basi
 
 
MarcinB 

Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 5:12 pm   

Ja mam tylko jedno zasadnicze pytanie do Pani Malena i Pani Karola5, czy widziały Panie materiał o którym tu jest mowa?
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 5:40 pm   

Ja odpowiadam za siebie - nie widziałam tego konkretnego materiału, nie wypowiadałam się zupełnie na temat pracy pana Piotra.
Odniosłam się tylko do części Pana wypowiedzi
MarcinB napisał/a:
nie bardzo rozumiem jak można oceniać czyjąś pracę na podstawie płyty demo, która jest tylko propozycją jedną z wielu.

uważam, że demo powinno byc skrótem najlepszej pracy, chyba po to sie robi demo, żeby klient na podstawie próbek mógł ocenić czy mu sie podoba i czy chce zobaczyć więcej.
_________________

dzienniczek Basi
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 6:33 pm   

Panie MarcinieB
MarcinB napisał/a:
Może klient sobie życzył tak zmontowany film.

Dlatego ja nie oceniałam tutaj dodatków graficznych, czy przejść, a rzemiosło.

Karola5 napisał/a:
demo to powinno odzwierciedlać najlesze kawałki wg filmującego

Uważam tak samo, więc jeśli nie zachwyciło mnie demo to już nie chciałam zawracać sobie i Panu Płoszajowi głowy by
MarcinB napisał/a:
się umówić na spotkanie


PS. Trochę to irytujące, że tak usilnie stara się Pan zmienić moje zdanie i podważyć wiarygodność. Gdyby każdemu podobało się to co widzieli, wszyscy forumowicze byliby przypisani do nazwiska Pana Płoszaja, a inni kamerzyści spisani na straty. Nie jest tak, więc każdy ma swoje powody- moje są znane-i tyle w temacie.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 12:54 am   

MarcinB napisał/a:
mam tylko jedno zasadnicze pytanie do Pani Malena i Pani Karola5, czy widziały Panie materiał o którym tu jest mowa?


nie, ale odniosłam się do konkretnego argumentu dotyczącego zarzutu złego montazu - i tlumaczenia, że był taki, bo "może klient tak chciał" - podczas kiedy chodzi o zarzuty dotyczące zlego montażu dźwięku.

[ Dodano: Pon Mar 14, 2011 12:54 am ]
Karola5 napisał/a:
uważam, że demo powinno byc skrótem najlepszej pracy, chyba po to sie robi demo, żeby klient na podstawie próbek mógł ocenić czy mu sie podoba i czy chce zobaczyć więcej.


dokładnie.
 
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 2:59 pm   

ja polecam spotkać się z Panem Piotrem i zobaczyć materiał na żywo bo jest ogromna różnica :)
_________________


 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 1:30 pm   

podajcie mi linka do stronki pana Płoszaja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl