Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknie-syrenki / rybki
Autor Wiadomość
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 9:10 pm   

Agati, do mojej sukni Panie w salonie odłożyły halkę, chociaż będę mogła wybrać inną lub pójść bez ( czego jednak sobie nie wyobrażam). Jest to jednak specjalna halka, rozszerzająca się nie od pasa, ale od bioder czy też kolan ( nie pamiętam). Nie ma koła, ale jest tam kilka warstw sztywnego tiulu.
Tren podpina się tak samo, jak w innych sukniach- ja jeszcze nie zdecydowałam w jaki sposób ( czy na wierzchu, czy pod spodem) będzie on poodpięty u mnie- zrobię to na pierwszej przymiarce. Wygląda naprawdę ładnie i nie ma problemów z poruszaniem.

Jeśli chodzi o moje zdjecia z przymiarki, to nie wyglądam tam najlepiej, bo suknia była za dluga i za wąska w biodrach. Jest ona jednoczęściowa, a ta fałda na brzuchu jest wynikiem upięcia szpilką.

Rozumiem, że masz obawy co do wygody sukni- ja cały czas je mam, a mimo to wybrałam tą suknię. Wydawało mi się na przymiarce, że wszystko jest ok- chodziłam w niej i siadałam. Suknia jest dość lekka- dobrze się trzyma, zresztą będą do niej odpinane ramiączka. Można zrobić w niej spory krok. Tak naprawdę jednak przekonam się o tym dopiero w kwietniu- na pierwszej przymiarce, no i na weselu :D .

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania- zapraszam :lol:
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 9:45 am   

Dzieki Megusia :D Podniosłaś mnie na duchu ta halką :wink:

Powiem Ci, że miałam obawy poniewaz w tym roku kupiłam sobie taka bardzo elegancką wieczorową suknię z delikatnym trenem. Właśnie typu rybka. Suknia jest z takiego ciężkiego lejącego materiału. ?wietnie się układa- po prostu bomba :buja w oblokach: Niestety nie nadaje się na imptrezy taneczne :( Założyłam ją na wesele i niestety to była totalna klapa :? Trenu nijak nie da się podpiąć, suknia plącze się między nogami - koszmar :evil:
Wygląda się w niej olśniewająco ale naprawdę jest mało praktyczna :roll: Jakbym miała się tak samo męczyć na swoim własnym weselu, to chyba jednak podziękuję rybkom-syrenkom :(
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
asiaha 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Rzgów
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 1:19 pm   

Megusia i jak sprawdziła się 'rybka' podczas zabawy??Mnie również na przymiarkach wydawało się że jest wygodna ale trochę się obawiam czy całą noc będzie w niej naprawde wygodnie...I jak z tańczeniem??
 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 6:17 pm   

Jeszcze się nie sprawdziła. Wesele za 4 tygodnie :D
 
 
asiaha 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Rzgów
Wysłany: Pon Maj 28, 2007 6:57 pm   

Aaa...Trochę się zapędziłam ;) ale pytanie będzie aktualne więc czekam na odpowiedź :) i niech będzie jak najbardziej pozytywna :)
 
 
 
Faustka 


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 6:07 pm   

Dziewczyny, ja już jestem po kilku wizytach w salonach z sukniami. Mierzyłam różne fasony, żeby przekonać się w czym jest mi najlepiej. I ku mojemu zdziwieniu (a mam dużą różnicę między pasem a biodrami) okazało się, że właśnie w rybce wyglądam najlepiej. A suknie rozszerzane od pasa, które powinny maskować niedoskonałości urody, optycznie powiększają. Dlatego będę szukać właśnie takiej sukni. :)
_________________
 
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 4:16 pm   

Bardzo podobają mi się rybki. Pomimo tego że jeszcze nie chodziłam po salonach, to rybki są moimi faworytkami. Bardzo podoba mi się ten model (Gisele):

Choć wolałabym aby suknia miała ramiączka, tak jak np. w tym modelu:

PS. Z trenu by zrezygnowała
Wszystko okaże się kiedy rozpocznę maraton po salonach :D
_________________
 
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 2:49 pm   

Klaudynka śliczna jest ta pierwsza sukienka, którą wkleiłaś :buja w oblokach: A z jakiej kolekcji jest ta suknia??
Ostatnio zmieniony przez agunia84 Pią Lip 11, 2008 2:52 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2008 3:21 pm   

Aguniu, niestety na stronie nie ma napisanej kolekcji, z której pochodzi suknia. Są jedynie zdjęcia. Podaję linka do strony:
http://www.giselle.lublin.pl/slubne02.html

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 3:51 pm ]
I jeszcze jedna rybka-tym razem z firmy Pronuptia:

_________________
 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 11:32 pm   

Ja w zeszłym tygodniu byłam na maratonie po salonach sukien ślubnych i w salonie Venus przymierzałam model "Etana" :





Suknia bardzo ładna (na modelce nie wygląda tak efektownie jak w rzeczywistości :wink: ) i jak narazie jest moją faworytką, tylko obawiam się tańczenia w "rybce" na weselu ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
Ostatnio zmieniony przez joannakarolina Pon Sie 24, 2009 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madziulka_85 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: pabianice
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 1:25 pm   

Ja również zrobiłam maraton po salonach sukien ślubnych i w jednym z nich znalazłam suknie Sincerity 3501. Jak narazie to moja faworytka :)
_________________


 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 9:26 am   

Ja zakochałam się właśnie w rybkach...duży wybór był w Estera Novias na sienkiewicza 34....moja też taka jest white one 411 :razz: wczoraj zamówiona ;)

[ Dodano: Czw Wrz 24, 2009 9:28 am ]
a to właśnie ona

 
 
 
madziulka_85 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: pabianice
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 9:50 am   

Agataka - śliczna jest ta sukienka też ją przymierzałam :) i była brana pod uwagę, alę ostatecznie zdecydowałam się na sincerity i już w sobote jadę zadatkować ją :)
_________________


 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 11:59 am   

Madziulka widze ze mamy podobny gust co do sukienek :) skromna elegancka i z klasa:) Twoja tez sliczna, poszukalam zdjecia w necie i naprawde super, skromna i tez rybka ;) Fajnie że wiązana z tylu bo można ja fajnie do figury dopasowac moja niestety musi isc do przerobki bo gore mam 36 a w udach musi byc 38 zebym mogla sie swobodnie ruszac...a ze wymyslismy jakas fajna choreografie na pierwszy taniec (ale taki zabawny nie jakis walc bo do nas to nie pasuje za bardzo jestesmy nie powazni na taki powazny taniec :smile: ) wiec nogi mi sie przydadza...pozdrawiam gorąco!!!
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:02 pm   

agataka gratulacje śliczna suknia, ja też mierzyłam rybki i czyłam się b dobrze ale mimo to wolę suknię ciut obszerniejszą, zdjęcie mnie w rybce możesz zobaczyć w moim dzienniczku, przymierzałam ładną w Ślawie na Piłsudskiego
_________________


 
 
madziulka_85 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 47
Skąd: pabianice
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:02 pm   

Agatak- moja niestety też idzie sukienka do przeróbki, bo w salonie jest tylko rozmiar 38 a ja musze miec 34/36 no i chcę kolor śnieżno biały :) mam tylko nadzieję, że wygodnie będzie się tańczyć w tych naszych sukienkach. W sobotę jadę ja przymierzyć jeszcze raz i zadatkować to muszę poćwiczyć wygibasy :)
_________________


 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:35 pm   

Mnie bardzo podobały się rybki od samego początku no ale wszystko tez przemawia za tym by ja miec bo jestem dosc biusciasta i mam dosc szerokie biodra i takie wieksze kiecki mnie powiekszaly plus to ze Mój Marcin jest mojego wzrostu wiec obawiam sie ze zginal by przy mmnie...misiao ale widze ze nawet jak obszerniejsza to i tak gust mamy podobny...tez widze ze zwracasz uwage na te skromniejsze...jak dla mnie SUPER bo chodzac po salonach zwatpilam w swoj gust bo wszystkie dziewczyny mierzyly bezy i to takie cale w falbanach cekinach i drapowaniach i to wszystko naraz. Wiadomo kazda z nas ma swoje marzenia ale naprawde zwatpilam w pewnym momencie. Madziulka ja sie obawialam ze nie bede mogla sie powyginac w tych waskich rybkach a tu zaskoczenie we wszystkich ktore mierzylam naprawde czulam sie super juz gorzej czulam sie w tych wiekszych bo byly duzo ciezsze. No i ja jeszcze w bieli wygladalam jak totalna wiocha wogole do mnie biale kiecki nie pasowaly a moja white one jest w kolorze Oester :razz: Teraz trzeba czekac...troche sie obawiam tych przerobek mam nadzieje ze uda mi sie ja dobrze wpasowac :roll: Zastanawiam sie nad dodatkami do niej??jakies pomysly?? :smile:tylko to chyba nie w tym temacie :?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl