Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarna lista salonów ślubnych
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 4:15 pm   Czarna lista salonów ślubnych

Wzorem innych działów - myślę, że i tu przyda się zebrać w jednym miejscu również te miejsca, na których się zawiedliśmy i których nie polecamy :evil: ku przestrodze...

To może ja zacznę listę salonów ślubnych, których raczej unikałabym... :roll:

Proszę o własne doświadczenia / ewentualnie przytoczenie opinii innych z podaniem źródła.

:arrow: salon sukien ślubnych GRACJA
sky81 na forum.gazeta.pl napisał/a:
Dziewczyny! Byała może któraś z Was w salonie sukien ślubnych GRACJA? (Ul. Piotra Skargi 8/10, na Górniaku..., na prawo od salonu Panna Młoda - proszę, nie mylćie tych dwóch salonów) Z takim **** jak tam nie spotkałam się już dawno!!! Panowi, który tam pracuje, nie chiało się otworzyć szafy żeby mi pokazać suknię ślubną która w niej wisiała!!! Usłyszałam że nie pokażą mi bo nie mogą, bo jeszcze nie przymierzam teraz przecież, potem że... TO KOSZTUJE (otworzenie szafy!!!) no i że jeszcze nie jestem ich klientką... Spytałam czy mają w ogóle klientów no to usłyszałam że lepszych ode mnie, ciekawszych... Uprzedziałam że zrobię im reklamę no to usłyszałam przemiłe SPADAJ. To jakaś paranoja!!! No i smutne to tak ogólnie... Tylko współczuć takim ludziom.... Tylko ciekawi mnie jakim cudem oni się utrzymują na rynku... Pozdrawiam i życzę wam dziweczyny żebyście szukająć sukien ślubnych nie spotykały na swojej drodze takich ****ów...

:arrow: salon na rogu Piłsudskiego i Kilińskiego
morphea1 na forum.gazeta.pl napisał/a:
to omin również salon na rogu Piłsudskiego i Kilińskiego...Ja się dowiedziałam ze "dla takich"(????!) to one nic nie mają...Pani była wściekła bo zażyczyłam sobie do mierzenia suknię z manekina...:)
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 4:38 pm   

W naszym wątku o salonach w Łodzi 99% procent dziewczyn, podobnie jak zacytowana morphea1 z gazety.pl, nie poleca "Romantiki". :twisted: Pozostałe to raczej takie, że w jednym salonie jedną obsłużono idealnie, a inną wstrętnie. :roll:



I wolałabym żeby nie powtarzać wątków, nasze negatywne odczucia są opisane właśnie w wątku z naszymi opiniami. Ja wiem, że on jest długi, ale powtarzanie wprowadza zamieszanie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 4:43 pm   

Po prostu wydało mi się czytelniejsze zebranie w jednym miejscu negatywnych a w innym pozytywnych opinii - bez zbędnych dyskusji itp. Ale rzeczywiście coś dubluję to proszę o wykasowanie wątku - nie chciałabym zaśmiecać ;)
_________________
chez alma |
 
 
Maggda 

Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 30, 2005 5:04 pm   

Ależ to cenne informacje :) . Aż mi skóra cierpnie, jak mam iść do salonów suknie przymierzać. Niedawno jakieś pół godziny spędziłąm w "Sławie" na Piłsudskiego - żadna z Pań nie podeszła z pytaniem, czy może pomóc. :roll:
 
 
 
angi23 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2005
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:27 am   

Witam
Do czarnej listy muszę niestety dodac salon sukien slubnych, w którym zamowiłam swoją suknię. Salon znajduje się na ul. Więckowskiego 6. Nazywa się Sposa Bianca choc na różowym szyldzie jest tylko napisc "suknie ślubne". Wszystkim przyszłym pannom młodym radzę omijac to miejsce, chyba że lubią się denerwowac. Nie wiem od czego zacząc wiec może zacznę od początku.
Suknię zamówiłam ponad poł roku temu. W promocji miałam dostac dodatkowo welon i buty. Ucieszyłam się, że wszystko załatwię w jednym miejscu. Buty miałay byc z zaokrąglonymi czubkami - żakardowe. Ponieważ mam problem z rozchodzeniem wszystkich butów prosiłam o wczesniejsze ich dostarczenie. Miały byc miesiac przed weselem. Pani ciągle mnie zwodziła kiedy do niej dzownilam az dwa tygodnie przed weselem powiedziala, ze takich butów jak sobie zyczyłam nie uszyją mi. Zakardowe buty mogą byc tylko z długimi czubkami. Cóż miałam robic, zgodziłam się. Przymierzyłam buty w salonie i zamówilam takie same. Przyszły w czwartek po południu naprawdę ładne ale za to za duże o co najmniej 1,5 numeru. Pani spokojnie odpowiedziała na moje zastrzezenia co do rozmiarówki zebym włożyła wkładkę. W czwartek też dowiedziałam się ze halkę do sukienki i welon dostanę w sobotę rano !! !!!! Starałam się zachowac spokój i nie robic awantury ze względu na rodziców, którzy zdenerwowali się strasznie.
Tym sposobem w czwartkowy wieczór zamiast na zabiegi upiększające pojecałam do Manufaktury w poszukiwaniu butów. Kupilam ostatecznie butki ze skóry ecru Ryłko i muszę przyznac, że mialam szczescie, bo to pierwsze buty, które w ogole nie obtarły mi nóg. Bawilam się w nich również na poprawinach. wracając do sukni slubnej...
Pani w koncu przywiozła mi halkę i welon w piatek okolo godz. 21!!!. W końcu wszystko wypadło OK, ale kosztowało mnie to sporo nerwów. Dlatego polecam ten salon Pannom Młodym lubiącym się denerwować.
Ostatnio zmieniony przez angi23 Pon Paź 16, 2006 9:10 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:34 pm   

O wiedze 2 niezadowolna z tego salonu. Ania79 miała też problemy z tym salonem
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:55 pm   

Moja siostra także zamawiała swoją suknię w salonie Sposa Bianca na Więckowskiego 6. Na szczęście suknię miała piękną i z halką też było wszystko w porządku. Miała natomiast "przeboje" z butami. Dodam, że wszystko było zamawiane pod koniec grudnia 2005 - była tam taka promocja (jak pewnie w innych salonach), przy zaklepaniu sukni i wpłaceniu zadatku welon, buty i dodatki gratis. Pani zapewniła też, że jeśli moja siostra zmieni zdanie i spodoba jej się sukienka z nowej kolekcji 2006 to w ramach tej samej, ustalonej ceny będzie mogła zmienić model.
W lutym, gdy siostra zobaczyła nową kolekcję zmieniła zdanie i zmieniła model sukni, niestety musiała dopłacić 400 zł mimo wcześniejszych zapewnień pani z salonu o niezmienności ceny.
Buty dostała dosłownie parę dni przed ślubem, po prostu nie mogła się o nie doprosić. Wiadomo, że dobrze "rozchodzić" buty nieco przed dniem zero...

Podsumowaując, suknia była bardzo ładna, wyprasowana, dodatki też ok, obsługa miła, pani z salonu pożyczyła nawet siostrze etolkę pasującą odcieniem do sukni (zrobiło się chłodniej).
Niepotrzebne były jednak zapewnienia bez pokrycia o niezmienności ceny po wprowadzeniu nowej kolekcji (dla mnie jasne byłoby, że zmieniając kieckę ze starej kolekcji na nową muszę zapłacić więcej, tylko po co te obiecanki...) no i te nerwy, że butów ciągle nie ma...
_________________
Nasz Najpiekniejszy Dzień 29.07.2006
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:59 am   

Nie polecam salonu Sława na Piłsudskiego.
Suknie mają piekne, ale obsługa klienta...hmm
Ja po swoją suknie slubną Herve wolalam pojechac do Krakowa niż kupić ja u pani Sławy.

Uwazajcie też na Panie w salonie Cymbeline - cokolwiek na siebie nie włozycie, to bedą "achy" i "ochy" - dlatego sa w stanie Was wcisnąc nawet cos w czym źle wygladacie.
Najlepiej isc z mamą, kims kto dobrze doradzi.

Podobnie było w Pronupthia (chyba tak sie pisze) na Kosciuszki.
Byle sprzedac.
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 8:08 am   

bruni, to dziwne, co piszesz o Sławie, bo większość z nas (ja też) było bardzo zadowolonych z obsługi w tym salonie. Co konkretnie Ci się nie podobało?
_________________
chez alma |
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 5:25 pm   

Alma_ napisał/a:
bruni, to dziwne, co piszesz o Sławie, bo większość z nas (ja też) było bardzo zadowolonych z obsługi w tym salonie. Co konkretnie Ci się nie podobało?


Starsza Pani, wlascicielka jak sie domyslam, była niemiła i gburowata. jej pracownica odwrotnie.
Moja suknia kosztowała 4150zł , planowałam w salonie zakupić równiez dodatki do sukni - halke, rekawiczki, ozdoby, zamowić sukienki dla druhen.
Poprosiłam o upust, o zejscie z ceny za sukienke do 4000 zł. Zaproponowalam to luźno, na co starsza Pani potraktowała mnie mało grzecznie i absolutnie odmówiła jakichkolwiek upustów.
Wynikiem czego była moja wizyta w Krakowie, duzo tansza suknia, miła obsługa, a sukienki dla druhen kupilismy w Cymbeline.

Powiedziałam wtedy dystrybutorowi jak zostalam potraktowana w Salonie Sława i zapewnił mnie, ze nie ma zamiaru na tym stracić i nie pozwoli by ten salon uszczuplał mu klientów.
Mysle, ze może była interwencja po moim (a moze nie tylko moim) przypadku i może coś sie zmieniło.
Zaznaczam, ze ja slub bralam 5 lat temu:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 6:22 pm   

wlasnie.. 5 lat temu wiec na pewno wiele sie zmienilo...

akurat i w Slawie i w Pronuptii obsluga jest rewelacyjna... w slawie pani sama przynosila nastepne sukienki i bylo to pierwsze miejsce gdzie moglam chyba caly salon przymierzyc i mniej wiecej wiedziec co jak na mnie lezy...

w Pronuptii Pani po prostu z natury przemila... zdjela nawet swoje perly z szyi i mi dala do przymierzenie jak powiedzialam ze to jednej z sukienek mi akurat sznur perel pasuje..
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 7:42 pm   

emilkaa, mysle ze może mialam pecha, ze trafiłam na szefową, badz co badz ropuche:(
W salonie na P tez było miło, ale wkurzało mnie, ze w kazdej sukience nawet w najbardziej beznadziejnej, wmawiały mi, ze pieknie wygladam, a prawda jest taka, ze wygladałam fatalnie... ucieklysmy stamtad z mamą, bo ja nie lubię jak mi ktoś wciska 'na siłe' coś co jest nie dla mnie.
Uczulam na to i dlatego radze, by polegac na swoim guscie i kogoś kto nam szczerze i dobrze zyczy i tak samo doradzi:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
mirka_ep 

Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 06, 2007 12:29 pm   

witam wszystkie dziewczyny które mają zamiar chodzić i szukać sukni ślubnej bądz też wieczorowej. Omijajcie z daleka salon sukien Dolce Vita. Ja sam półtora roku temu szukałam sukni dla siebie wtedy ten salon wydawał się ok ale ostatnio niestety pojawiłam się tam znowu bo moja kuzynka ma w maju ślub i postanowiła się rozejrzeć co gdzie jest i niestety jak w wiekszości salonów było ok tak tam była tragedja. Może zaczne wymieniać: panie niezbyt miłe i nie znające się na rzeczy zabardzo niechciały doradzać oszukują jeśli chodzi o materiały bo mówią że jest to jedwab a tak niejest bo znam się natym i kitu mi niewcisną a pozatym mówią że to są nowe modele a one wiszą jeszcze jak ja wtedy chodziłam zaswoją suknią .Podeszłam do jednej z nich to jest czarna i śmierdząca współczuje tym które te suknie mierzą obrzydliwe. A sam salon też nie za ciekawy może wezmą przykład z innych salonów bo takto to długiej kariery im niewróże np: Sława jest po remącie super polecam obsługa fachowa suknie ok no i salon wygląda tak jak powinien oczywiście ten na sienkiewicza polecam. A wracając do Dolce Vita to pamięam że panie które w nim pacowały to miały podejście do klijenta a teniezbyt a oprócz tego kto to słyszał żeby palić w salonie jak się wchodzi do przymierzalni to śmierdzi jak diabli a co z sukniami które tam wisiał do odbioru? Młoda ma na dzieńdobry iść z tą suknią do pralni żeby ją odświeżyć? niedajmy się zwariować jest wiele ciekawych i porządnych salonów w łodz więc niedajcie się nabrać na ładne oczy i obiecywanki cacanki bo pużniej możecie się rozczarować a to ma być najpiękniejszy dzień w aszym życiu. Pozdarwiam miłych poszukiwań niedajcie się zwieść pozorom. A salonowi życze szybkiego splajtowania to może wtedy nauczy traktować ludzi odpowiednio a nie przedmiotowo. pozdrawiam jeszcz się tam przejde i zdam relacje czy coś się poprawiło.
 
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 16, 2007 8:52 pm   

A ja wczoraj zrobiłam sobie wycieczkę po salonach ślubnych w poszukiwaniu odpowiedniej dla siebie sukienki. Byłam w nowo otworzonym salonie z sukniami Cosmobella i Demetrios, w Lady Katherine, Najnie, Optimusie + i Sławie. Wszędzie miło mnie obsłuzono, jedynie w Optimusie + dziwny Pan z obsługi mi się trafił. Zastanawiałam się w ogóle czy jestem widzialna bo nie zwracał na mnie uwagi. Ocknął się dopiero gdy zapytałam o wybrany z katalogu model sukni. Później też szokkk... Pan szukał modelu 15 minut i ciągle powtarzał słowa: "gdzieś musi być, gdzieś musi być ..." :(
_________________

 
 
 
tomas2007 

Wiek: 41
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 9:51 pm   Dolce vita z daleka

Nie polecam sukienki prane z komisu i wcale nie szyte a jak juz szyte do z bylejakich materiałów. A jak chcecie odebrać zaliczke tak jak w moim przypadku 5 miesięcy przed slubem kiedy nawet jeszcze nie zaczęły myśleć o szyciu -- nie chca oddać ponad 1000zł i niestety zostaje sąd i prawnicy. Smrud brud i oszustwo najgorszy salon w Łodzi.
 
 
motyl158 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: gazeta
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 2:36 pm   

tu była kryptoreklama :arrow: http://forum.wesele-lodz....ghlight=#239615

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 05, 2008 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 2:45 pm   

motyl158 napisał/a:
Ponieważ mój ślub nie doszedł do skutku .


motyl158 napisał/a:
Mnie to rybka ,już po ślubie


Pozostawię to bez komentarza.
 
 
justi_21 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: zgierz
  Wysłany: Nie Maj 11, 2008 8:33 pm   

zdecydowanie na czarną listę mogę dodać salon Classa na ul. Rewolucji. Byłam tam w piątek, pani antypatyczna. Większość sukien wisiała ściśnięta na wieszakach i gdy tylko dotknęłam jedną z nich pani nawrzeszczała :zly: na mnie że mam nie dotykać! a jak chcę obejrzeć suknie to żebym obejrzała katalogi leżące na stronie lub weszła na ich stronę internetową. Chyba normalne jest, że jeśli bym chciała obejrzeć suknie w internecie to bym nie wychodziła z domu, a przychodząc do salonu chcę je obejrzeć "na żywo" i zobaczyć materiały z jakich są uszyte!!
_________________
 
 
motyl158 

Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: gazeta
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 8:44 pm   

tu była kryptoreklama :arrow: http://forum.wesele-lodz....ghlight=#239615

kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Sie 05, 2008 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 1:35 pm   

justi_21 napisał/a:
zdecydowanie na czarną listę mogę dodać salon Classa na ul. Rewolucji. Byłam tam w piątek, pani antypatyczna. Większość sukien wisiała ściśnięta na wieszakach i gdy tylko dotknęłam jedną z nich pani nawrzeszczała :zly: na mnie że mam nie dotykać! a jak chcę obejrzeć suknie to żebym obejrzała katalogi leżące na stronie lub weszła na ich stronę internetową. Chyba normalne jest, że jeśli bym chciała obejrzeć suknie w internecie to bym nie wychodziła z domu, a przychodząc do salonu chcę je obejrzeć "na żywo" i zobaczyć materiały z jakich są uszyte!!



Mam dokładnie te same doświadczenia! Panie z początku chciały uchodzić za bardzo profesjonalne ale wyszło to zupełnie inaczej! Nie zmierzyłam żadnej sukni tylko zostałam odesłana do strony internetowej. Równie dobrze mogłam więc nie wychodzić z domu. Generalnie poczułam się z salonu WYPROSZONA :zly: więcej moja noga tam nie postanie!

Podobnie zresztą jak w Romantice przy Piłsudskiego (pralnia brudnych pieniędzy czy co?) i Vivien na Jaracza (z wielką łaską mogłam zmierzyć dwie suknie). Serdecznie odradzam!
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 1:53 pm   

Asia_33 napisał/a:
pralnia brudnych pieniędzy czy co?
czy co?
_________________

 
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 7:35 pm   

Nic ;-) oczywiście miałam na myśli to że nie słyszałam aby ten salon kogoś dobrze (i w ogóle obsłużył) więc zastanawiałam się po co w ogóle istnieje.

Jedyne co pani obsługująca sklep powiedziała to "Ta suknia kosztuje 2450 zł" (tonem wyraźnie zniechęcającym potencjalnego klienta, z wyższością i protekcjonalizmem w głosie, tak żebym usłyszała "ta suknia nie jest dla pani").

I tyle.

Pozdrawiam i mam nadzieję że nikogo nie uraziłam.
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 6:24 am   

Asia_33 napisał/a:
nie słyszałam aby ten salon kogoś dobrze (i w ogóle obsłużył) więc zastanawiałam się po co w ogóle istnieje.



Hmm mnie obsłużono właściwie nienagannie :roll: i tam kupiłam suknię - bo tam mi się spodobała :lol:

Może tego dnia obsługa miała lepszy dzień? A może to ja miałam?

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 7:29 pm   

Ja słyszałam do tej pory tylko negatywne opinie, ale najwyraźniej i tam można się dogadać. Czasami mam wrażenie że dużo zależy od dnia, a przede wszystkim sprzedawcy na jakiego się trafi.
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:12 am   

Możliwe, ale to chyba cały czas są te same panie... ;) Poprostu mnie potraktowały dobrze - poprawnie i bez zbędnej wylewności, której nie trawię. No i mi nie przeszkadzały suknie w folii i białe rękawiczki podczas przymierzania :lol:
Jeśli chodzi o same suknie - to szkoda, bo są cudnie wykonane, świetnie skrojone i nie ma tysiąca jednakowych w Łodzi ;)
_________________

 
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 8:42 pm   

Też mi się tamtejsze suknie wydawały nieco inne dlatego to był pierwszy salon do jakiego zajrzałam. Ale cóż - będę mieć inną inną :]
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 21, 2008 8:01 am   

Na pewno śliczną!!! :D
_________________

 
 
 
kgudasz 

Dołączyła: 04 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 8:01 am   Nie polecam salonu sukien ślubnych Pronuptia

Nie polecam salonu sukien ślubnych Pronuptia "Hayek and Company" Sp. z o.o. Łódź, Kościuszki 22. W tym salonie oprócz sukien ślubnych sprzedawane są garnitury męskie. Miałam ze swoim chłopakiem dokonać tam zakupu. Co się okazało Pani sprzedawczyni bądź właścicielka jest bezwzględna. Chciała nam sprzedać garnitur jak to ona sugerowała z Francji który okazał się produktem z łódzkiej szwalni za czterokrotność jego wartości. Nie wiem jak z sukienkami ale nie polecam tego salonu. Dla zainteresowanych cała sprawą mogę wysłać informacje szczegółowe na e-maila.
 
 
vera5 

Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 9:23 am   

tak jak Asia33 w salonie Classa poczułam sie jak intruz nic nie można dotknąć , zobaczyc Panie wciskają na siłę suknie do przymierzenia, mówie że ta mi się nie podoba a one na siłę wciskaja mnie w kieckę i mówia ze jest super. Ledwo się stmtąd wyrwałam. Przeszłam juz wiele salonów i chyba zamówie na Sienkiewicza 31, Pani bardzo sympatyczna, miła poświęciła mi duzo czasu mimo że powiedziłam jej że ja dopiero robie rozeznanie. Ale po wielu wizytach raczej napewno powrócę tam i zamówię
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 7:47 pm   

Ja,mimo że nie zamówiłam sukni w Classie,mam z pobytu bardzo miłe odczucia.
Panie zachęciły mnie do spokojnego obejrzenia sukien,które są wystawione,jak również do przejrzenia na kanapie katalogów. Pytały,o jakim fasonie,kolorze myślę. Kiedy wskazałam,która mi się podoba,natychmiast została zdjęta,żebym przymierzyła.
Wspólnie omawiałyśmy,co można zmienić,jeśli bym się zdecydowała. Na koniec dały mi ulotkę,żebym na spokojnie przejrzała jeszcze raz suknie na stronie internetowej.
Bardzo kulturalna,miła obsługa,bez narzucania swojego zdania,wciskania "na siłę".
_________________
 
 
Asia_33 


Dołączyła: 13 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Kutno
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 7:54 pm   

szept napisał/a:
Ja,mimo że nie zamówiłam sukni w Classie,mam z pobytu bardzo miłe odczucia.
Panie zachęciły mnie do spokojnego obejrzenia sukien,które są wystawione,jak również do przejrzenia na kanapie katalogów. Pytały,o jakim fasonie,kolorze myślę. Kiedy wskazałam,która mi się podoba,natychmiast została zdjęta,żebym przymierzyła.
Wspólnie omawiałyśmy,co można zmienić,jeśli bym się zdecydowała. Na koniec dały mi ulotkę,żebym na spokojnie przejrzała jeszcze raz suknie na stronie internetowej.
Bardzo kulturalna,miła obsługa,bez narzucania swojego zdania,wciskania "na siłę".



Na pewno trafiłaś na inne panie :-)
Ja tam byłam z przyjaciółką i siostrą i poczułyśmy się po prostu wyproszone (z ulotką w ręku).
_________________
Asia (27.09.2008)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 7:03 pm   

szept napisał/a:
Ja,mimo że nie zamówiłam sukni w Classie,mam z pobytu bardzo miłe odczucia.
Panie zachęciły mnie do spokojnego obejrzenia sukien,które są wystawione,jak również do przejrzenia na kanapie katalogów. Pytały,o jakim fasonie,kolorze myślę. Kiedy wskazałam,która mi się podoba,natychmiast została zdjęta,żebym przymierzyła.
Wspólnie omawiałyśmy,co można zmienić,jeśli bym się zdecydowała. Na koniec dały mi ulotkę,żebym na spokojnie przejrzała jeszcze raz suknie na stronie internetowej.
Bardzo kulturalna,miła obsługa,bez narzucania swojego zdania,wciskania "na siłę".


Moge sie pod tym podpisac obiema rekami. Jakbym czytala opis wlasnej wizyty w salonie Classa :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 10:36 am   

Ja z doświadczenia wiem, że nie w kazdym salonie jest miło. Jednak jeszcze jakoś znosiłam olanie. Najbardziej drazniło mnie oszukiwanie. Spotkałam się z tekstami, że w sukni nie mozna nic zmienić bo projektant sobie tego nie zyczy a przy tym trzeba zaznaczyć, że pani powiedziała, że suknia bedzie szyta na miarę. Skoro tak a ja chciałam by była dodana jeszcze jedna falbanka od dołu która sprawi, że nie będzie wisiała jak flak to co to za różnica? Teraz już wiem. Oszustwo polega na tym, że te suknie wcale nie są szyte na miarę tylko przerabiane w salonie. Dlatego nie mogłam dodać falbanki. Skąd ta pani miała mi wytrzasnąć materiał na nią? I wszystko byłoby ok gdyby mnie nie oszukiwano, że są szyte na miarę. :-? Najbardziej jednak mnie wkurzyło w jednym slaonie jak pani mi powiedziała, że suknia dla mnie będzie szyta w stanach. Już widzę jak tam szyją suknię dla polki na miarę za trzy tysiące zotych z transportem... :lol: Może i jestem młoda i wyglądam nagłupiutką ale... Kurcze przeciez można podejść do klienta jak do normalnego człowieka. Gdyby mi powiedziano prawdę może i kupiłabym wtedy tą suknię bez tej falbanki.
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
KatarzynaPsyk 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 9:24 pm   

polecam rowniez salon Classa bardzo profesjonalne podejscie!
_________________
K.
 
 
wronka 

Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 7:51 pm   OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Chciałabym napisać kilka niepochlebnych słów o salonie ROMANTICA!!! na rogu Piłsudzkiego i Kilińskiego. Jeszcze z taka nieuprzejmością się nie spotkałam!!!!! Ta ruda kobieta ktora obsługuje ten salon jest strasznie podła, niemiła. Byłam tam obejrzeć suknie choć i ich nie polecam bo jak tam weszłam polowa byla bardzo brudnych noi ogólnie nic ciekawego tam nie było a ta kobieta zachowywała się jakby to był jedyny salon sukien w Łodzi, jak prosiłam by mi cos pokazala to z wielka ŁASKĄ i nietęgą miną!! Przede mną dziewczyna przymierzala suknie i do niej tak nie milo sie odnosiła, że aż się dziwie że ta dziewczyna jej nic nie powiedziała.Na siłę wciskała jej sukienkę w której było tej dziewczynie do twarzy :( Gdy zamieniłam kilka zdań z koleżankami które również wychodzą za mąż opinie były podobne a nawet i gorsze. Tak więc jest to najgorszy salon w jakim byłam i radziłabym omijać go szerokim łukiem!!!!! ps gdybym nawet znalazłabym tam ladna suknię za chiny bym jej tam nie kupiła bo obsługa też jest ważna i stosunek do klienta!!
_________________
WRONKA
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:17 pm   

bo rudy to nie kolor... to charakter :)
 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 7:54 am   

To może i ja opiszę swoje doświadczenia związane z Romantiką :)
Na stałe mieszkam nad morzem, więc przyjeżdżając tu chciałam zwiedzić jak najwięcej salonów. Zaczęłam od Romantiki, bo mamie na wystawie spodobała się sukienka i koniecznie chciała mnie w niej zobaczyć. Gdy weszłyśmy, wzięłam katalog i zaczęłam przeglądać. Sprzedawczyni powiedziała od razu, że z tego katalogu to ona ma tylko kilka modeli... ale przejrzałam. Nic mnie nie urzekło, więc spytałyśmy z mamą o cenę 2 sukienek - jednej z ogromną ilością koronki, drugiej trochę prostszej. Według pierwszej wersji ta mocniej zdobiona kosztowała 2800, druga (która mi się podobała bardziej) 2200. Byłam zdziwiona, że to w sumie nie tak dużo, bo z halką itd. Pani odpowiedziała na to, że chyba rzeczywiście musi podnieść ceny, bo dużo osób mówi, że tanio... Nie przymierzyłam żadnej sukienki, bo weszła stała klientka (tak sądzę) i od razu zostałam olana. Ale stwierdziłyśmy z mam, że przejdziemy się do Sławy i wrócimy przymierzyć tą tańszą kieckę.
Kiedy wróciłam, stała klientka akurat wyszła, więc mogłam przymierzyć "moją" suknię. Rzeczywiście wyglądałam ślicznie - mama się rozpływała, ochy i achy. Pytamy więc jeszcze raz o cenę a Pani mówi, że obie (ta bardzo zdobiona i ta którą przymierzałam) kosztują 2800... Żal... W ciągu 20 minut cena sukienki poszła o 600zł w górę... Do tego Pani doliczyła dodatki za ok 1000zł... Załamka normalnie - oszuści !!
 
 
 
papiska 

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: aleksandrów łódzki
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 9:33 pm   

Witam :) widzę, że opinie na temat salonu Classa są podzielone. Jeśli chodzi o mnie to mam jak najbardziej pozytywną opinię na ten temat i właśnie tam zamówiłam dzisiaj sukienkę. Panie rzeczywiście na początku chłodne ale potem się rozruszały i okazały się bardzo sympatyczne, nawet jak tam przyszłam jeszcze raz to pamiętały jaka sukienka mi się podobała i co chciałam w niej poprawić:)byłam w szoku bo ja sama musiałam najpierw katalog przejrzeć, żeby sobie przypomnieć:)więc jednak polecam pozdrowienia
Ostatnio zmieniony przez papiska Pią Lut 27, 2009 9:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cud miód 


Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Czarnocin
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 6:43 pm   

ROWNIEZ ZGADZAM SIE Z OPINIA NA TEMAT SALONU ,,ROMANTICA,, NIE POLECAM !
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 9:25 pm   

przylaczam sie do negatywnych opini na temat Romantiki, to komu oni te suknie sprzedaja,nie znam osoby ktora mialaby pozytywne zdanie na temat tego salonu
_________________
 
 
Agnesias 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 2:38 pm   

DO CZARNEJ Listy muszę dołączyć salon Lisa Ferrera z ul. Piwnej.

Szczegóły tutaj: http://www.forum.wesele-l...ghlight=#324272

edit: usunęłam zdublowanego posta, pozostawiam odnośnik do opinii w innym wątku:)
Pusiak
_________________
Agula
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lip 28, 2009 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 3:00 pm   

Agnesias napisał/a:
nie później niż 3 miesiące przed

czyli to ostateczny termin, a w "gorących okresach" może być już za późno. Byłam w tym salonie z koleżanką i po informacji kiedy jest ślub pani z obsługi radziła zamówić suknie na 4 miesiące przed, żeby nie było niepotrzebnego stresu.
 
 
Agnesias 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 7:09 pm   

To dobrze, że zmieniły termin zamawiania z 3 na 4 miesiące. Mimo wszystko ja nie mam do nich zaufania.
_________________
Agula
 
 
rusałeczka:) 
żonka i mama :)

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 565
Skąd: Łódź, UK
Wysłany: Nie Lip 26, 2009 7:56 pm   

podpisuje sie pod tym co napisała Agnesias - Fatalna obsługa !! !!!!!!!!!!!!!
_________________


 
 
anya 

Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 9:14 pm   

Kupowałam suknię w Optimusie na Sienkiewicza, trafiła mi się naprawdę okazja francuska suknia z 3700 została przeceniona na 1400 i jest naprawdę piękna. Chciałam dobrać dodatki na 2 miesiące przed weselem tzn.: rękawiczki, welon, coś na ramiona do kościoła, biżuterię do włosów ......za pierwszym razem pani powiedziała że dobieranie takich dodatków mam zostawić na 2 tyg przed ślubem, ja mimo wszystko chciałam zobaczyć jak wyglądam z długim bądź krótkim, gładkim lub haftowanym welonem do sukni którą wybrałam,ale Pani nie wyraziła zgody..dziwne bo mogłabym zostawić w salonie dodatkowe ok 500 zł i tak nie traktuje się klientów. W innych salonach wręcz zabiegają o to by sprzedać jak najwięcej utargować ok 1000 złotych więcej. Dodatki kompletowałam na własną rękę, ale do samego końca nie byłam pewno czy wszystko będzie OK, pod kątem koloru i stylu .
Pan z obsługi jest bardzo miły może nie do końca zorientowany ale sympatyczny, jest tam dziewczyna która przy okazji zakupu sukni oferuje makijaż i uczesanie do ślubu...i to chyba jest moje największe rozczarowanie, wybrałam się na próbny makijaż i fryzurę na szczęście ponieważ - makijaż wykonany był tak matowy i mdły, że nigdy czegoś takiego nie widziałam, zero srebra czyzłota czy czegoś co rozświetlałoby twarz, make-up po około 6 godzinach wchłonął się a cienie zaszły z powiek i zebrały brzydko w postaci jednej kreski po środku powieki, mimo że Pani używała kosmetyków z górnej półki. Fryzura próbna: myślałam że Pani może umyje mi głowę ale nie wpadła na to nawet, natapirowała włosy tylko i wypryskała tony lakieru na głowe robiąc coś a la rurki z kolcami.....i na koniec zażyczyła sobie 150 PLN.Poplakalam się jak wyszłam, poza tym nie ma tam nawet myjki, suszarki itd i Pani nie ma pojęcia o makijażu, dobrze że zabrałam duże przeciwsłoneczne okulary i mogłam zasłonić pół twarzy...własiciel chyba nie ma pojecia o tej dodatkowej działalnosci Pani z obsługi. Suknie mają bardzo ładne i ceny nie są takie złe, w okresie promocji można naprawdę wyłowić piękną suknię za dobre pieniądze. Jednak mało profesjonalnie
_________________
Anya
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:40 am   

anya napisał/a:
Fryzura próbna: myślałam że Pani może umyje mi głowę ale nie wpadła na to nawet, natapirowała włosy tylko i wypryskała tony lakieru na głowe

Jak widać po wątku Kiedy umyć włosy? z tym myciem jest różnie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Marta Bauer1980 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 7:01 am   

Ja stanowczo odradzam salon ślubny Venus,moja siostra kupiła tam suknie na ślub w czerwcu,po wielu przymiarkach sukni i tak nie była dopasowana tak jak powinna,zapięcie trenu urwało się już po pierwszych 15 minutach i cale wesele musiałyśmy ją podszywać,zamiast się bawić.Ja mam ślub na wielkanoc w przyszłym roku i napewno ten salon omine wielkim łukiem.Wiem skądinąd,ze dużo fajnych sukienek jest w Optimusie i Bellisimie,tyle ,że ta druga jest troche droga.A co do ::anyi::to chyba coś wymyśliłaś z tym czesaniem i malowaniem,bo ja już korzystałam z usług tej Pani wiele razy,zresztą czesała też w czerwcu moją siostrę ,a wcześniej kilka koleżanek i wszystkie piałysmy z zachwytu.Owszem nie myła nam również włosów,bo warunków ku temu tam raczej nie widziałam,przecież to salon ślubny ,a nie fryzjerski,ale wszystkie byłysmy uprzedzone o tym i myłyśmy włosy wcześniej w domu.Ty o tym nie wiedziałaś?uczesania robi raczej w nowoczesnym stylu,takze dla trydacjonalistek to faktycznie nie polecam.Dziewczyna ma bardzo dobre wyczucie smaku,a makijaż trzymał mi się do niedzieli bez poprawki(a było prawie 30 st.),wiec mnie sie w to wierzyć raczej nie chce.Może poprostu nie był w twoim stylu?Ja napewno będę się tam i czesać i malować.Lubię wyglądać nietuzinkowo.Byłam z siostrą w maju na czesaniu próbnym u Stanisława na Narutowicza i zapłaciłyśmy za próbne fryzury po 150zł(za same fryzury,które wyglądały tak,że brak komentarza),byłysmy załamane,bo czytałysmy ,że go dużo osób poleca..Fryzura rozwaliła się po godzinie.także namiar na pania w salonie Optimusa,który dostałysmy od kolezanek uratował nam życie.

[ Dodano: Wto Paź 06, 2009 8:08 am ]
a to moja fryzura z czerwca

6665894.jpg
a to moja fryzura z czerwca od pani z Optimusa,jednym sie może podobac drugim nie,ja byłam zachwycona.
Pobierz Plik ściągnięto 1183 raz(y) 20.95 KB

_________________
MARTA
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 5:10 pm   

Ja też jestem bardzo zdziwiona tym co pisze;anya;.ponieważ była tam tylko obejrzeć sukienki,a pani zaproponowała mi od razu przymiarkę ,pokazała również wszystkie dodatki jakie mają .Wiem ,że na pewno tam wrócę;)) :D
_________________

 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 9:40 pm   

Marta Bauer1980 napisał/a:
[ Dodano: Wto Paź 06, 2009 8:08 am ]
a to moja fryzura z czerwca


No cóż. Więc chciałam powiedzieć że Pani Marcie nie wierzę! W kwietniu miałam ślub u przyjaciółki i od lutego szukałam fryzury. I otóż ta fryzura,którą wkleiła Pani Marta była jedną z branych przeze mnie pod uwagę jako uczesanie. Nawet ściągnęłam sobie w marcu z netu zdjęcie, żeby pokazać mojej fryzjerce. Więc sorry, ale nie wierzę, że jest to fryzura z czerwca zrobiona przez Panią z Optimusa :/ Nieładnie jest uważać nas za idiotki. I zapachniało mi to ewidentnie kryptoreklamą. Szczególnie, że Marta Bauer1980 napisała raptem 2 posty i oba o Pani z Optimusa. :evil:
_________________

 
 
 
Marta Bauer1980 

Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 7:31 pm   

Ja nikogo tu nie reklamuję,jeśli o kimś się tu mówi dobrze to od razu twierdzi się też ,że albo ktoś pisze w imieniu własnym,albo ma w tym jakiś interes.Co poniektórzy powinni się troszkę zastanowić.Jest tu wiele postów na tym forum o których myśli się,czy są prawdziwe i szczere....Ale reklama akurat tutaj to chyba średnie miejsce?mam wrażenie ,że poniektórych zżera tu jakaś zawiść.Halo dziewczyny,skąd w was tyle złośliwości i zawiści?Wyraziłam swoją opinię na ten temat i tyle.Ja zdecydowanie polecam OPTIMUSA,i napewno będzie to salon do którego wejdę w pierwszej kolejności po swoją suknię.
_________________
MARTA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl