Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Po co mamy opcję "hide"
Autor Wiadomość
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 3:08 pm   

Trochę a nawet bardzo off top ale powstrzymać się nie mogę. Jestem już na tym forum od jakiegoś czasu ale nie jestem zbyt płodna jeśli chodzi i wpisy, bo po prostu nie lubię nabijania postów i odpowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu. Wchodzę sobie tu bo chcę pooglądać fotki a tu komunikat "Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---"
Ktoś może mi wytłumaczyć po co wymuszać wpisywanie czegokolwiek do wątku jeśli nic sensownego nie ma sie do powiedzenia???

Ps. Moderator jeśli chcesz to przenieś ten wpis do odpowiedniego działu, emocje mnie tu poniosły ....
_________________

 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 3:27 pm   

wioletto,
hide jest po to, by osoby niezalogowane czy tez zalogowane, ale bedące przelotem, nie czytały naszych wpisów. Prosta sprawa.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 3:29 pm   

wioleta1979, opcja "hide" istnieje po to, żeby osoby, które niekoniecznie chcą sie dzielić swoimi zdjęciami, pewnymi przemyśleniami, i innymi prywatnymi sprawami z całym światem. Jest to Forum ogólnodostępne w sieci i jest to forma ochrony przed "podglądaczami" z zewnątrz. I fakt, w pewnym sensie mozna to traktowac jako wymuszenie pisania postów. Ale trudno, My też mamy prawa do minimum prywatności :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 3:30 pm   

Ale czego to dotyczy? Gdzie to nabijanie postów? Jeśli w dziale z życzeniami to akurat posty z tego działu się nie zliczają.

Jeśli z wątków pt. "Nasze ..." to niestety - jak chcesz obejrzeć zdjęcia innych, pokaż sama swoje.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 3:38 pm   

wioleta1979 napisał/a:
Ktoś może mi wytłumaczyć po co wymuszać wpisywanie czegokolwiek do wątku jeśli nic sensownego nie ma sie do powiedzenia???

Jesli nie masz nic sensownego do napisania w danym temacie to znaczy ze ten temat Cie nie dotyczy i ukryte w nim wiadomosci takze.
Ostatnio zmieniony przez truskawka_ja Sob Lis 07, 2009 3:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 3:58 pm   

wioleta1979 napisał/a:
Wchodzę sobie tu bo chcę pooglądać fotki
a ja chcę wiedzieć kto ogląda wstawione np przeze mnie zdjęcia... mam prawo?
_________________

 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 4:03 pm   

wioleta1979, problem w tym, że to forum nie jest po to, żebyś mogła sobie pooglądać fotki. To po pierwsze a po drugie

Kati napisał/a:
chcę wiedzieć kto ogląda wstawione np przeze mnie zdjęcia
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
Ostatnio zmieniony przez Ambrozja Sob Lis 07, 2009 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 4:51 pm   

zresztą jak używam opcji ukrycia to poto właśnie aby przypadkowe osoby nie widziały zdjęć czy niektórych komenmtarzy i wręcz nie podoba mi się jak ktoś tylko napisze aby napisać i ogląda zdjęcia. a szczytem jest to jak ktoś napisze "super fotki" a to jego pierwsza wypowiedź w wątku, czyli niedość że kłamie, to pisze tylko po to aby je obejrzeć
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 6:08 pm   

Przy okazji informuję, że wszelkie posty typu "Teraz muszę coś napisać", "Muszę to przeczytać" i nic więcej w temacie usuwam albo będę usuwać jak tylko na nie natrafię.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 6:17 pm   

a mnie generalnie ta opcja ziębi i parzy... swoich zdjęć nie pokazuję i szanuję skoro ktoś chce własne ukrywać... jakoś nie mam potrzeby oglądania ukrytych wiadomości jeśli nie dotyczą dyskusji w której biorę udział, czy tematu na który chcę coś powiedzieć/napisać.
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 9:14 pm   

kryszka napisał/a:
Przy okazji informuję, że wszelkie posty typu "Teraz muszę coś napisać", "Muszę to przeczytać" i nic więcej w temacie usuwam albo będę usuwać jak tylko na nie natrafię.

Z tym też jest różnie.Np w wątku "ulubione zdjęcia ślubne" niektóre zdjęcia są ukryte :? Żeby je zobaczyć trzeba coś napisać a niekoniecznie każda forumka ma ulubione zdjęcie ślubne,żeby wkleić swoje żeby zobaczyć inne :roll:
Cytat:
a ja chcę wiedzieć kto ogląda wstawione np przeze mnie zdjęcia... mam prawo?

Z tym jak najbardziej się zgodzę.... czasem są też takie wiadomości których nie muszą czytać wszyscy... :roll: :roll:
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 9:20 pm   

niesia2708 napisał/a:
Żeby je zobaczyć trzeba coś napisać a niekoniecznie każda forumka ma ulubione zdjęcie ślubne,żeby wkleić swoje żeby zobaczyć inne :roll:

:lol: to wstawia jakiekolwiek
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 9:54 am   

niesia2708 napisał/a:

Z tym też jest różnie.Np w wątku "ulubione zdjęcia ślubne" niektóre zdjęcia są ukryte :? Żeby je zobaczyć trzeba coś napisać a niekoniecznie każda forumka ma ulubione zdjęcie


Ale przecież nie każda forumka musi je zobaczyć...
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 8:38 am   

kryszka napisał/a:
Przy okazji informuję, że wszelkie posty typu "Teraz muszę coś napisać", "Muszę to przeczytać" i nic więcej w temacie usuwam albo będę usuwać jak tylko na nie natrafię.


Przypominam, bo od kilku dni nic innego prawie nie robię jak tylko usuwam wpisy typu "podglądam". Jeśli coś przeoczymy proszę o zgłaszanie takich postów za pomocą wykrzyknika

Chcesz podejrzeć to napisz coś z sensem albo powstrzymaj swoją ciekawość!
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:31 pm   

kryszka napisał/a:
od kilku dni nic innego prawie nie robię jak tylko usuwam wpisy typu "podglądam"


ooo to pewnie się mojego watku domowego tyczy zauwazyłam :-?

przepraszma Kryszko, że narobiłam klopotu ale mam swoje powody by ukrywac prywatne zdjęcia....
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:34 pm   

u mnie w wątku remontowym to samo...
ale nie ma zmiłuj-będę zgłaszać wszystkie takie wpisy, bo strasznie tego nie lubię...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:55 pm   

motylica napisał/a:
przepraszma Kryszko, że narobiłam klopotu ale mam swoje powody by ukrywac prywatne zdjęcia....

Ty przepraszasz? :lol: Ja ze swojego też kilka usunęłam.

W żadnym razie to nie był zarzut do autorów wątków, a do autorów postów, niech oni się tłumaczą i wstydzą.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:56 pm   

no po to jest opcja hide aby nie widział pewnych rzeczy cały świat, rozumiem jak ktoś podejrzy i włączy się do dyskusji, poradzi, podpowie coś. ale jak ktoś tylko podgląda i na tym koniec wypowiedzi to już nie jest ok.
_________________
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 9:06 pm   

To ja może zwrócę jeszcze uwagę na to, że czasami opcja hide jest nadużywana i np cała strona w jakimś wątku jest ukryta :? rozumiem, że ktoś może chcieć coś ukryć, sama to czasem robię, ale bez przesady...
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
Ostatnio zmieniony przez Ambrozja Sob Lut 06, 2010 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 9:29 pm   

Ambrozja napisał/a:
cała strona w jakiś wątku jest ukryta


Wiem o ktorym watku piszesz, Ambrozja. To jest watek scisle t(f)ajny. :lol:
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 9:53 pm   

no właśnie ten wątek na tym polega, pomysł za pomysł, więc jak ktoś nie ma co napisać to nie zobaczy :)
_________________
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 10:03 pm   

lmyszka, ale ja myślę o takich "zwykłych" wątkach.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:21 pm   

Ambrozja napisał/a:
To ja może zwrócę jeszcze uwagę na to, że czasami opcja hide jest nadużywana

Popieram :roll: Rozumiem, że można ukryć prywatne zdjęcia bądź wypowiedź na jakiś temat (jeśli dotyczy pewnych osób, np. rodziny)- nie musi to być do wiadomości wszystkich. Ale co można ukryć w wypowiedzi do nowego postu o serwetkach ślubnych :?: :?:
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:35 pm   

niesia2708, na przykład link do strony żeby nie został usunięty... a zainteresowana osoba go zobaczy. na pw nie mogę wysłać bo od wczoraj mam z tym jakieś problemy...
ale ok, zmieniłam. najwyżej usuną...
_________________
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 1:31 pm   

agulka1989, żeby było jasne, to nie był przytyk do Twojej osoby. Po prostu pierwszy przyszedł mi na myśl ten wątek, nie kojarzyłam nawet kto ukrywał. A każda osoba która wejdzie w ten wątek zastanawiałaby się co ukryła dana osoba, może jakiś przykład, namiary i tak powstałoby ileś postów bez sensu byle się dowiedzieć, co tam jest....
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 8:50 pm   

agulka1989, szczerze, to jakby naginanie regulaminu z tym ukrytym linkiem. Jak nie wchodzi na pw, to możesz spróbowac przesłac mailem, albo nawet poprosić którąś z Moderatorek o przesłanie zainteresowanej osobie.
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 9:16 pm   

nie było możliwości wysłania mailem, a o tym żeby poprosić którąś z moderatorek nie pomyślałam.
Mój błąd, przepraszam.
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 11:04 am   

Po raz kolejny wrócę do tematu...

Doskonale rozumiem, że ukrywane są zdjęcia lub informacje uważane za intymne czy bardzo osobiste. Ale na litość boską, to jest forum ślubne! Więc jaki jest sens ukrywania relacji ze ślubu i z wesela?
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 11:35 am   

Wiem że to nie tutaj miejsce ale skojarzyło mi się z tym co napisała Ambrozja. Szkoda że w tym sezonie nie praktykuje sie fajnego zwyczaju jakim było zaproszenie forumek na swój ślub
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 12:26 pm   

Cytat:
Szkoda że w tym sezonie nie praktykuje sie fajnego zwyczaju jakim było zaproszenie forumek na swój ślub

Ja mam ślub za 6 tygodni i już mam wirtualne zaproszenia dla forumek od jakiś 3 miesięcy i na pewno w odpowiednim czasie je umieszczę i porozsyłam. I mam nadzieję,że ktoś przyjdzie:)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 2:02 pm   

Ja się osobiście nie dziwię nie zapraszaniu grupowemu forumek. Tak naprawdę czemu mam zapraszać kogoś, kto moje całe przygotowania i w ogóle mój ślub ma gdzieś? (a pewnie tak jest z większą częścią forumek). Ja też nie będę praktykować tego zwyczaju, każda forumka która ma ze mną jakiś kontakt dostanie zaproszenie na PW, nie musi całe forum wiedzieć gdzie i kiedy się chajtam. Nie jest tak?

Swoją drogą zobaczcie jak to jest w przypadku dwóch pierwszych tegorocznych dzienniczkowych mężatek- użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami... A spodziewam się, że gdyby nie było ukrytych wiadomości nie byliby tacy chętni do gratulacji...

Ambrozja napisał/a:
to jest forum ślubne!

Ślubne, dzieciowe, domowe, kulinarne... ;)
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 2:06 pm   

Misiak87 napisał/a:
Tak naprawdę czemu mam zapraszać kogoś, kto moje całe przygotowania i w ogóle mój ślub ma gdzieś?
bardzo słusznie.
_________________

 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 2:18 pm   

Misiak87 napisał/a:
nie musi całe forum wiedzieć gdzie i kiedy się chajtam

I tak wie...
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 2:38 pm   

Misiak87 napisał/a:
Swoją drogą zobaczcie jak to jest w przypadku dwóch pierwszych tegorocznych dzienniczkowych mężatek- użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami... A spodziewam się, że gdyby nie było ukrytych wiadomości nie byliby tacy chętni do gratulacji...

aż sprawdziłam, tegoroczna mężatka jak to napisałaś, udzieliła się w moim opisie ślubu w styczniu tego roku, czyżby chciała obejrzeć zdjęcia??? czy poprostu poczuła nagłą chęć napisania czegokolwiek???
Misiak87, tak czy inaczej to jest forum publiczne, o czym nie chcesz to nie piszesz, mi było bardzo miło dostać życzenia od forumek zarówno na pw jak i na forum ogólnym, jedna nawet przyjechała na moj ślub. możesz przejrzeć wątki życzeniowe ile osób się wpisało zanim poszła relacja, mnóstwo, nawet wiecej niż po. Dla mnie był to fajny zwyczaj i trochę szkoda że zaniechany. Poza tym jak to napisała yennefer, bez problemu można odszukać gdzie, kiedy i o której bierzesz ślub :D
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 3:21 pm   

E tam. Zapraszanie jest fajne. Miałam najlepszą na świecie ekipię bramkową pod kosciołem :mrgreen:
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 3:43 pm   

Misiak87 napisał/a:


Swoją drogą zobaczcie jak to jest w przypadku dwóch pierwszych tegorocznych dzienniczkowych mężatek- użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami... A spodziewam się, że gdyby nie było ukrytych wiadomości nie byliby tacy chętni do gratulacji...


No ja się z tym nie zgadzam... Składam gratulacje każdej "świeżej" mężatce tak jak i każdej nowej mamie... To przyjemny zwyczaj moim zdaniem :wink:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 4:00 pm   

Agnieszka19 napisał/a:
Misiak87 napisał/a:


Swoją drogą zobaczcie jak to jest w przypadku dwóch pierwszych tegorocznych dzienniczkowych mężatek- użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami... A spodziewam się, że gdyby nie było ukrytych wiadomości nie byliby tacy chętni do gratulacji...


No ja się z tym nie zgadzam... Składam gratulacje każdej "świeżej" mężatce tak jak i każdej nowej mamie... To przyjemny zwyczaj moim zdaniem :wink:

Dokładnie. W zeszłym roku nie miałam czasu na wszystkie mężatki, ale starałam się to robić, bo mnie było miło czytać życzenia nawet tych forumek, które się w moim dzienniczu ślubnym nie udzielały.
Ale dla mamusiek zawsze trochę czasu znalazłam, bo jest ich mniej :)

Misiak, z takim podejściem to może zrób na pierwszej stronie listę forumek od których życzeń nie chcesz dostać :wink:
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 4:47 pm   

Misiak87 napisał/a:
Swoją drogą zobaczcie jak to jest w przypadku dwóch pierwszych tegorocznych dzienniczkowych mężatek- użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami... A spodziewam się, że gdyby nie było ukrytych wiadomości nie byliby tacy chętni do gratulacji...

Wydaje mi się że to trochę nie tak... Do tej pory z tego co zaobserwowałam w tamtym sezonie forumki które miały ślub zakładały nowy wątek gdzie zapraszały inne forumki na swój ślub i pod tym tematem zanim jeszcze nadszedł ten dzień byla zawsze masa życzeń... A teraz nowych wątków zaproszeniowych nie było więc pisały pod relacją... Takie jest moje spostrzeżenie...
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 4:56 pm   

A ja rozumiem pierwsze trzy tegoroczne Panny Młode, które nie pisały zaproszeń...
Choć z tego co pamiętam Malwa88 nas zaprosiła w swoim dzienniczku...
Może zwyczajnie nie chciały osób obcych i nieznanych zapraszać na ślub?? Mnie to nie dziwi. Co innego jak się osoby znają, a co innego zapraszać ludzi tak naprawdę obcych...

a tak wogóle...może skończmy ten temat bo zdaje się, że to nie tego dotyczy wątek...
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 4:57 pm   

kasia_m85, masz w zupełności rację. Bo gdzie indziej złożyć gratulacje??? w dzienniczku, to też można napisać że złożyła gratulacje bo chciała przeczytać co było wcześniej, poza tym dzienniczków jest sporo i teraz szukać tego właściwego? A jak było zaproszenie albo teraz relacja, to widać że ślub miał miejsce i można złożyć życzenia. Czasem czytam dzienniczki, nie udzielam się zbytnio żeby nie wyjść na starą ciotkę co sie wtrąca :D "po" zupełnie inaczej widzi sie niektóre rzeczy.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 5:41 pm   

Ja np. bardzo cenię sobie rady dziewczyn już "po" bo mają doświadczenie i patrzą na wszystko z dystansem... Sorry za OT:)
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 5:56 pm   

Nie będę robić listy forumek od których nie chcę życzeń, nie skorzystam też z innych fajnych pomysłów. To moje zdanie, wyraziłam je i już- część się zgadza, część nie.

ppola napisał/a:
bez problemu można odszukać gdzie, kiedy i o której bierzesz ślub :D
.
No pewnie, jak ktoś będzie chciał (i będzie go to interesowało) to odszuka. :-)
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 6:12 pm   

zapominacie o jednym - jesli nawet wystosujecie ogólne zaproszenie do forumek to i tak przyjdą tylko te najbardziej z Wami zwiazane. Sorry, ale ja nie poszłabym za slub jakiejś dziewczyny tylko z ciekawosci. Naprawdę mam lepsze pomysły na sobotnie popołudnie.
a co do hidów - ja zyczeń nie złozę. mało mnie interesują zarówno przygotowania, jak i relacje. Co nie znaczy, ze źle życzę. Nie chcę tylko by ktoś sobie własnie tak pomyslał...
Misiak87 napisał/a:
Swoją drogą zobaczcie jak to jest w przypadku dwóch pierwszych tegorocznych dzienniczkowych mężatek- użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami... A spodziewam się, że gdyby nie było ukrytych wiadomości nie byliby tacy chętni do gratulacji...
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 6:16 pm   

Znaczy że coraz przyjemniej robi się na forum... :-?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 6:36 pm   

Misiak87 napisał/a:
użytkownicy w ogóle nie wiem skąd wzięci (bo już na pewno nie z dzienniczków) nagle składają życzenia w wątkach z relacjami...


Ups, chyba zostałam w powyższym zdaniu źle zrozumiana! :-? (za co przepraszam) Chodziło mi o nowych użytkowników, a nie o stałe forumki- np jacyś ludzie, którzy nigdy się nie odzywali, mają nowe konta, a teraz są zainteresowani relacją ślubną osoby której nie znają.

W ogóle tak sobie ostatnio myślałam z jeszcze jedną forumką, by udostępnić opcję czytania ukrytych wiadomości dla użytkowników, którzy napisali min np 10 postów (tak jak jest z wklejaniem linków). Co Wy na to?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Misiak87 Nie Kwi 25, 2010 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 6:46 pm   

Skoro się chce relacjonować dzień ślubu na forum, to wychodzę z założenia, że chce się aby to czytano. Jeśli nie ma zdjęć, to ukrywanie relacji jest bezzasadne.
Jeżeli natomiast się nie chce aby relacja była dostępna dla ogółu, a chce się komuś opowiedzieć o tym, to można za pośrednictwem PW.
Mnie osobiście bardzo cieszyły wszystkie życzenia, które dostałam od dziewczyn. Bardzo mnie cieszyła również na ślubie obecność Audiolki z mężem (mimo, że poznałyśmy się w realu dopiero na ślubie moim).
Generalnie podobał mi się zwyczaj zapraszania na ślub, bo skoro spędzałam na tym forum tyle czasu, to jasne było dla mnie, że chciałabym widzieć u siebie jakąś skromną delegację :D

Sorry za OT
_________________

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:12 pm   

Malwina_łódź napisał/a:
Generalnie podobał mi się zwyczaj zapraszania na ślub, bo skoro spędzałam na tym forum tyle czasu, to jasne było dla mnie, że chciałabym widzieć u siebie jakąś skromną delegację :D
o dokładanie, ja też bym tak chciała :) jak narazie jestem przed ślubem, więc zobaczymy czy któraś przyjdzie :) a zaproszenia będą na pewno może wirtualne, ale będą :)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:33 pm   

Misiak87 napisał/a:

Ambrozja napisał/a:
to jest forum ślubne!

Ślubne, dzieciowe, domowe, kulinarne... ;)


No cóż, wydaje mi się, że jednak głównie ślubne.

Malwina_łódź napisał/a:
Skoro się chce relacjonować dzień ślubu na forum, to wychodzę z założenia, że chce się aby to czytano. Jeśli nie ma zdjęć, to ukrywanie relacji jest bezzasadne.
Jeżeli natomiast się nie chce aby relacja była dostępna dla ogółu, a chce się komuś opowiedzieć o tym, to można za pośrednictwem PW.


Otóż to.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:14 pm   

Malwina_łódź napisał/a:
Skoro się chce relacjonować dzień ślubu na forum, to wychodzę z założenia, że chce się aby to czytano

Ja wychodze z tego samego założenia, jedynie z tą różnicą, że chcę by moja relację czytały osoby, które do tej pory interesowały się moimi przygotowaniami do ślubu, bo co je obchodzi moja relacja, skoro nie śledziły przygotowań, i miały to "gdzieś". Dlatego forumki, ktore sie udzielały, jak najbardziej, ale tak jak pisala Misiak87, czesto ludzie pisza cokolwiek, zeby tylko podejrzec foty, albo przeczytac relację osoby, której nawet nie kojarzą.
Oczywiście, że zyczenia bardzo mila rzecz ;) i przeciez daty ślubów sa w odpowiednim wątku, można tam zajrzec, sprawdzic date i złożyc życzenia poprzez PW, nawet jak nie udzielało sie w dzienniczku. :) Jednak nie rozumiem, dlaczego mam zapraszac wszystkich z forum, skoro mogę zrobic to korzystając z prywatnej wiadomosci i wtedy mam pewnosc, ze moje zaproszenie dotrze do "powolanych rąk" ? :wink: osoby której zależało na moich przygotowaniach i która nie była obojętna do tej pory, doradzała i wspierała ...
Malwina_łódź napisał/a:
Generalnie podobał mi się zwyczaj zapraszania na ślub, bo skoro spędzałam na tym forum tyle czasu, to jasne było dla mnie, że chciałabym widzieć u siebie jakąś skromną delegację

ola88 napisał/a:
o dokładanie, ja też bym tak chciała

A ja wcale tego nie wymagam i na to nie liczę, bo kto bedzie miał ochotę przyjść, ten sie zainteresuje i przyjdzie. Nic na siłę. Nie liczę na żadne forumowe delegacje, licze na to, że ktoś kto przyjdzie zrobi to z własnej inicjatywy i czystego, ludzkiego odruchu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Nie Kwi 25, 2010 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:27 pm   

Zazwyczaj nie wypowiadam sie w takich dyskusyjnych tematach jednka mnie korci.

Ja również nie rozumiem czemu relacje sa ukrywane ta opcja. Ja jako mężatka i mama zazwyczaj nie mam czasu czytania wszystkich wątków ślubnych i śledzenia na jakim etapie która jest. Jednka miło by było czasami zobaczyć i powspominać jak to samemu sie przeżywało porównać co sie zmienia. Aby to przeczytac nie jako zostaje na mnie wymuszone napisanie cczegoś czyli np życzeń co później jest również odbierane nie najlepiej.

Wyadaje mi sie że dziewczyny które brały wesele w tym czasie co ja byłyśmy bardzie zżyte "wirtualnie". Nie potrzebne były osobiste spotkania aby poczuć jakąś wież wspólna sytuacja. Było to bardzo miłe. Ja również byłam na ślubie jednej z forumek i była to bardzo miła sytuacja.

Nie rozumiem również tego że wciąż jesteśmy co rusz dzielone przez rożnego rodzaju dyskusje i spory dzielone na przyszłe mężatki i mamy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl