Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie w Łodzi mogę kupić suknię na ślub cywilny?
Autor Wiadomość
simka 

Wiek: 49
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 9:25 am   Gdzie w Łodzi mogę kupić suknię na ślub cywilny?

Witajcie, mam do Was wielka prośbę. Może ktoś już wcześniej poszukiwał...
Miałam mieć ślub kościelny, ale ze względów finansowych, muszę się ograniczyć do cywilnego.
I jeśli ktoś wie gdzie można kupić suknię na tą okazję będę bardzo wdzięczna za pomoc!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 10:54 am   

Jest już trochę wątków na forum, gdzie przewijają się takie odpowiedzi, więc proponuję skorzystać z wyszukiwarki i dokładnie przejrzeć forum.

Hasła: poprawiny, poprawinowa/ą, cywilny, cywilnego, wesele
I w dziale "Kupno stroju ślubnego" i w "Plotkach"
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
simka 

Wiek: 49
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 12:48 pm   

o, przyznam się szczerze, że w plotach nie byłam, dziękuję.
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 2:03 pm   

przyznam, że wyszukiwarka dala ponad 800 wyświetleń tematu, który mnie interesuje, mianowicie suknia w nietypowym kolorze i rozmiarze i nie bardzo wiem, za który z wyświetlonych wątków się zabrać
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
  Wysłany: Sro Mar 21, 2007 2:34 pm   

nie wiem nawet jaka jest moda na slub cywilny ale polecam salon na rogu sienkiewicza i narutowicza a takze nowy sklep z niesamowitymi sukniami na Tuwima idac od pietryny po lewej stronie(jeszcze przed sienkiewicza), sa tam swiecidelka ale i skromniejsze suknie w sam raz na caywilny badz wystrzalowe wesele. zalezy w jakiej sumie chcialabys sie zmiescic... :hmgirl:
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 2:50 pm   

suma jak suma bardziej chodzi o rozmiar :?
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 2:55 pm   

a jaki potrzebujesz?maly czy duzy? maja na tuwima wszelkie rozmiary a na sienkiewicza raczej male ale zawsze mozesz zobaczyc...
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 3:03 pm   

oj zdecydowanie duży, niestety w większości salonów kończy się na 40-42

mojej przyjaciółce doliczono 200 PLN za poszerzenei gorsetu co uważam za skandal,chociaż gorsze było skomentowanie pani modystki(!), która uznała, że taki rozmiar to już pod Puszystą Panią się łapie :evil:
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 3:08 pm   

SKANDAL! Glupia ta baba czy co?przeciez rozmiar 42 to nie puszysty a np 48!!!!!
A nie trzeba bylo jej cos dogadac??? jak mozna sie tak zachowac zwlaszcza ze w salonach zostawia sie kupe kasy!!!

i jak ja chce do sukni np kozaki to moze mi powie ze mam za grube nogi???oj! nie lubie takich osob i zaraz mnie cos bierze.

Na tuwima sa duze rozmiary nawet do 48. jak tylko przyjdzie mi do glowy gdzie jeszcZe moga byc takie suknie to napisze ci....a bylas w ptaku?tam podobno gdzie jest salon sukni slubnych mozna kupic tez suknie do cywilnego.kupila ja moja kolezanka i mowila ze jest tam bardzo duzy wybor.
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
simka 

Wiek: 49
Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 5:19 pm   

Ja w końcu zdecydowałam się uszyć suknię, jak już będzie gotowa, wkleję fotkę :)
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 7:08 pm   

Maja_Kris serdeczne dzięki za wskazówki- koleżanka była w ciąży wychodząc za mąż i jakoś nie chciała się już denerwować,ale fakt faktem babsko miało tupet

jakbyś jeszcze mogła mi numer hali z Ptaka podać, będę wdzięczna- kiedyś widziałam w Ptaku cudne gorsety ze spódnicami w kolorach jakich teraz szukam(czerwień, bordo)

prawdę mówiąc rozmiar nie zawsze stanowi o "puszystości", bo nie zawsze dotyczy wzrostu i wiadomo,że kobieta o wzroście 150 nosząca 44 będzie gruba, a mająca 176 już wcale nie

ja osobiście szukam 46

Pozdrawiam gorąco
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 11:11 am   

masz racje ja jestem nie wymiarowa juz kompletnie :) bo mam 163 i mam pupcie Jennifer Lopez wiec roznice mam duza miedzy talia pasem a dolna czescia :)
ale co tam taki moj urok.
spytam sie kuzynki co to za hala i jak tylko bede miala to dam ci znac.!!!

[ Dodano: Czw Mar 22, 2007 11:13 am ]
Simka jednak szyjesz?! pewnie od razu sie zmniejszaja koszta,prawda? i jaki masz pomysl ? jaki projekt?
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 11:52 am   

Mój M. jest fanem takich pupek, niestety mało która krawcowa bądź projektant podziela ten zachwyt sądząc po projektach na ślubnych stronach :wink:
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:01 pm   

dokładnie! wszystkie suknie sa dla wysokich i szczuplych.szukam czegos wystrzalowego czegos w stylu latino, bo obawiam sie ze moge wygladac tak sobie w sukni z wielka spodnica bo moze byc wrazenie "jeszcze wiekszego kuperka" :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:11 pm   

Podoba mi się Twój pomysł kozaków- w sumie myślę o czymś podobnym ,z tkaniny, najlepiej koronki i wtedy przód sukienki krótki
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:24 pm   

http://www.slubne.pl/inde...m&pos=4&shift=3
to moja pierwsza wersja sukienki tylko nie wiem czy bedzie do mnie pasowac.musze ja przymierzyc bo nie wiem czy do niskiej osobki bedzie gitara.
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:29 pm   

bardzo ciekawy model,ale to trzeba zobaczyć z przodu i najlepiej przymierzyć

obawiam się jednak, że taki tren optycznie powiększa kuperek w stylu J Lo
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:31 pm   

pod tym zdjeciem sa w innych "pozycjach" od przodu tez jest ale z normalnymi butami

[ Dodano: Pią Mar 23, 2007 12:21 pm ]
jezeli chodzi o Pataka to proponuje hale polrosu.tam jest duzo butików z duzym wyborem
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
elizabeth32 

Wiek: 46
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 11:26 am   

zapraszam wszystkie Panie do salonu SYLWIA w podwórzu Jaracza 6 polecam bardzo ładne suknie Madam Zaręba. :P
_________________
elizabeth32
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 11:28 am   

elizabeth32 napisał/a:
zapraszam wszystkie Panie do salonu SYLWIA w podwórzu Jaracza 6 polecam bardzo ładne suknie Madam Zaręba

Ale tam raczej są typowo ślubne suknie....
_________________

 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:38 pm   

ale w sumie w salonach z sukniami tez mozna kupic suknie na slub cywilny, w srodkowej Najnie widzialam przepiekna sukieneczke z plaszczem idealna na slub cywilny :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 9:03 pm   

Ja ze względów takich a nie innych mam ślub tylko cywilny,a sukienkę mam taką,że pasuje i do kościelnego i do cywilnego.Nie każdy może stanąć przed ołtarzem tak jak ja ,więc mam taka sukienkę;)) :D
_________________

 
 
elizabeth32 

Wiek: 46
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 6:15 pm   

Zgadzam sie z MIRA77 do ślubu cywilnego można iść również w białej sukni . A w salonie Sylwia napewno super doradzą i znajdą odpowiednią suknię do cywilnego. Robią również na zamówienie piękne stroiki do włosów zamiast welonu . Polecam.
_________________
elizabeth32
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 7:29 pm   

ja widzalam super sukienki w salonie Dreix na nawrot pani cos wspominala o jeszcze kilku ich salonach (ale juz nie pamietam gdzie) mieli biale i kolorowe
z mama upatrzylysmy sobie jedna kolorowa bardzo oryginalna :)
ale jeszcze mam czas wiec sie porozgladam dalej
_________________
 
 
ane2t 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 12:36 pm   

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode :)
Ja niedawno brałam swój ślub - 10 października - i też to był ślub cywilny Przyznam szczerze że troszke szkoda mi bylo zrezygnowac z "pięknej białej sukni" :) Więc miałam piękną suknię w kolorze "gold" :)
No i właśnie jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana to mam ją czyściutką w szafie i może uszczęśliwić inną przyszłą małżonkę
Suknia jest kupiona w salonie na Piwnej Nazwa sukni Demetrios 9701 Rozmiar sukni 8 - wymiary 85-74-100 ale spokojnie większa dziewczyna też będzie wyglądać pięknie - suknia ma sznurowany gorset i jest z trenem więc ma przez to troszke regulowaną długość Dodatkowo mam oczywiście halkę i krawat kaskadowy z chusteczką do butonierki dla Pana Młodego
Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana proszę o kontakt na email - prześlę zdjęcia
Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony przez ane2t Sob Sty 30, 2010 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl