Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
PIRAMID z Lutomierska
Autor Wiadomość
Aga-Isia 

Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 4:45 pm   PIRAMID z Lutomierska

Witam,

Czy ktoś miał okazję bawić się na weselu, na którym grał zespół Piramid z Lutomierska? Proszę o opinię.
 
 
i3utch 


Wiek: 41
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 32
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 9:26 pm   

Grali na weselu mojej siostry, nam się bardzo podobało. Moja siostra była bardzo zadowolona. My co prawda wybraliśmy inny zespół ale Piramid był drugi na liście :)
 
 
 
Aga-Isia 

Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 11:33 am   PIRAMID z Lutomierska

Dziękuję za odpowiedź :) My widzieliśmy płytę z wesela, to nam się podobało. A pamiętasz może jak było z przerwami: czy były krótkie, czy długie, jak często ?
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 6:19 pm   

tak sie składa ze ja również bylam na tym weselu. zespół świetny poderwał do tańca wszystkich, przerwy były krótkie a zesól grał do bolu mimo iz wokalistka byla wtedy w ciazy... :smile:
oczepiny rozbawiły gości do łez...polecam ten zespół jak najbardziej :) :)
_________________
 
 
martuchaa25 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 249
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:25 pm   

my tez mamy miec ten zespol i jak bylismy u Pana Piotra i pokazal nam plyte z jakiegos wesela na torym grali to odrazu nam sie spodobalo, nie wiem jak graja na zywo. Mam nadzieje ze to dobry wybor. Nie ma tu duzo wpisow:) a nie chce nam sie zabardzo jezdzic po weselach gdzie moga grac i stac pod sala:P

[ Dodano: Pią Paź 09, 2009 9:11 pm ]
ńiestety zespół piramid juz nie istnieje. Wlasnie dzis zadzwonil do mnie Pan Piotr i przeprosil, ale zespol sie rozpadl:(

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 10:06 pm ]
Przepraszam za zamieszanie, ale jednak zespol sie reaktywowal i bedzie u nas gral, ale w zmienionym skladzie.
_________________

 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 7:54 pm   

czy ktoś ma namiary na ten zespół , proszę o kontakt
Ostatnio zmieniony przez interagnes Czw Lut 04, 2010 7:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sklerka 

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 8:45 am   

Zespół PIRAMID z Lutomierska definitywnie się rozpadł. Proszę uważać! - Jeżeli uzyskacie Państwo informcję od byłego szefa tej kapeli, że zespół się reaktywował i gra nadal w lekko zmienionym składzie, z identycznym repertuarem, brzmieniem, vocalem, tak samo bawi gości itd. to będzie oznaczało, że Państwa okłamał. Zespół PIRAMID już nie istnieje. Jakiekolwiek opowiadanie, o reaktywacji zespołu jest nieuczciwym wykorzystaniem renomy i nazwy zespołu PIRAMID służącym do szybkiego osiągnięcia sukcesu w branży i przede wszystkim jest okłamywaniem Państwa - jako klientów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl