Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Nie Sty 02, 2011 11:03 pm
Targi Ślubne Łódź 2010
Autor Wiadomość
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 6:49 pm   

Ja o TS mogę też powiedzieć, że były ok i nawet niektóre sprawy załatwiliśmy. Zamówiłam sobie makijażystkę i zastanawiamy się nad tortem w firmie cukierniczej Malinowski, upewniłam się co do naszego słusznego wyboru fotografa. Fotografów na targach było rzeczywiście bardzo dużo i muszę powiedzieć, że prawie wszyscy oferowali tylko zdjęcia w plenerze i reportaż (z resztą bardzo podobne w stylu). Tylko nieliczni mogli pochwalić się posiadaniem studia ( być może w dzisiejszych czasach jest to luksus i nie każdy to potrafi ) No i tu moją uwagę zwrócili jak zwykle Ewa Foto, Multifoto Domiza, no i, no i no...i chyba już nikt. Może jeszcze Studio Konarowski.
Podobał mi się jeden "samochodzik" ale jedziemy swoim własnym.
A co do nagród. Na pewno zawsze miło jest coś wygrać, ale chyba nie po to są targi i nawet jak wystawcy coś ufundowali to chyba zrobili to w celu reklamy, a nie zadość uczynienia za przyjście. :roll:
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 8:46 pm   

Belluszi, studio wyszlo juz z mody.
A jesli ktos zajmuje sie tylko okolicznosciowka to czesto jest to interes nieoplacalny :) Wynajem odpowiednio duzego lokalu to koszt minimum 1000zl mc, a do tego dochodzi jeszcze wyposazenie studia (jakies 10tys) :)
Czasem taniej wychodzi wynajem na godziny.

"i nie kazdy potrafi"

Jesli nie potrafi w studio to tymbardziej nie potrafi w plenerze, i kiepsko robi reportaz.
W studio nikt nie goni, jest czas na ustawienie, dobranie swiatla itd a podczas reportazu nie ma takiej mozliwosci :)
 
 
 
niespodzianka87 

Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 9:35 pm   

Witajcie. Tez miałam okazje odwiedzić Targi ślubne w Arenie i jestem z nich tak samo zadowolona jak w zeszłym roku. W tym roku byłam, bo siostra wychodzi za mąż, ja juz jestem po w 2009 :) Musze przyznać, ze i w tym roku znalazłysmy z siostra cały asortyment niezbędny na urczystość ślubu. Szczególnie muszę przyznac ze zachwyciła mnie jedna raczej niepozorna kwiaciarnia, może zwróciliście uwagę?? Mówie o kwiaciarni "gracja"(mieli bało-zielony wystrój ścian). W zeszłym roku wziełam od nich wizytówke i zamówiłam dla siebie wiązankę i dekoracje samochodu. Bardzo wam polecam, bo takiego cuda jakie tam dostałam, to nie widziałam w życiu na oczy, a byłam juz na wielu slubach i przeglądałam mnóóóóstwoo magazynów. Kosztowała mnie ta przyjemnośc 350 zł za bukiet i 200 za samochód ale kurcze warto!!! a jak wasze wrażenia?? Podzielcie sie nimi, bo widze że nikt tu jeszcze nic o kwiatach nie wspomniał...
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 10:57 pm   

chwileulotne masz rację modę narzuciła ekonomia, co nie znaczy że fotografia studyjna jest "be", ale co do umiejętności fotografów z moich obserwacji targowych mam odmienne zdanie do twojego. Fotografowie którzy przypadli mi do gustu ( chociaż reprezentowali rożne style) mieli doskonałe zdjęcia studyjne, reportaże i w plenerze, myślę że świadczy to o ich profesjonalizmie i taki fotograf pracujący w studiu chyba nie jest z przypadku, tym bardziej, że jak sama twierdzisz utrzymanie studia to duże obciążenie. Mnie bardzo zależy na dobrych portretach w dniu ślubu i bystrym rzetelnym reportażu z całego dnia ślubno-weselnego, a potem radość na plenerze. Dlatego targi pozwolily mi na obserwacje porównawcze i myślę, że doszłam do słusznych wniosków.
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 11:20 pm   

niespodzianka87 napisał/a:
Kosztowała mnie ta przyjemnośc 350 zł za bukiet i 200 za samochód ale kurcze warto!!! a jak wasze wrażenia?? Podzielcie sie nimi, bo widze że nikt tu jeszcze nic o kwiatach nie wspomniał...


No właśnie zapomniałam, w Galerii Kwiatów czy jak jej tam, pani powiedziała mi za bukiet z kalii 350 zł... Chyba żart. :] Innych kwiaciarni nie widziałam ale i nie szukałam więc może dlatego.
_________________
 
 
niniva 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 12:15 am   

tak sobie jeszcze mysle o tym salonie ktory fundowal glowna nagrode, czyli jak piszecie pronuMptia, ale takiej marki nigdzie nie znalazlam, ale za to jest pronuptia (bez M w srodku), czy to nie jest jakas marka typu HuGGO BUSS :-) albo jak tam inne podróby się nazywaja, niby tak samo ale inaczej :wink:
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 12:52 am   

Dziewczyny może macie racje co do tego rabatu co wcześniej pisałam... to jak któraś jest może zainteresowana to zapraszam na prywatny to podam szczegóły i się możemy dogadać... Tylko mówię od razu że ten salon jest poza Łodzią. Pozdrawiam
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 8:09 am   

niniva chodzi o salon PRONUPTIA PARIS który w Łodzi z tego co przeczytałam na forum znajduje się na ul. Tuwima 34 i Kościuszki 22. Nawet tam byłam kiedyś, jak szukałam sukni.
Stronę www mieli, ale zamknęli chyba. Jedyne co znalazłam, to jej kopia:

http://209.85.135.132/sea...l&ct=clnk&gl=pl

A tu link ogólny.

http://www.pronuptia.com/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Misiak87 Czw Lut 04, 2010 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
squib 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 72
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:16 am   

http://www.pronuptia.fr/
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:20 am   

Misiak87 napisał/a:
niniva chodzi o salon PRONUPTIA PARIS który w Łodzi z tego co przeczytałam na forum znajduje się na ul. Tuwima 34 i Kościuszki 22. Nawet tam byłam kiedyś, jak szukałam sukni.
Stronę www mieli, ale zamknęli chyba. Jedyne co znalazłam, to jej kopia:

http://209.85.135.132/sea...l&ct=clnk&gl=pl

A tu link ogólny.

http://www.pronuptia.com/


Na Kościuszki już nie ma bo przenieśli się na Tuwima 34:).Pozdrawiam :lol:
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl