Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty Cymbeline
Autor Wiadomość
principessa 

Dołączyła: 16 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 10:22 am   Buty Cymbeline

Czy któraś z Was miała na ślubie buty z tego salonu? oczywiście firmy Cymbeline?
Ja właśnie takie sobie zamówiłam (czekam na nie juzponad miesiąc); ecru ze skórki, na średnim obcasie... z przodu zakryte (skórka pokryta delikatnąkoronką na środku jedwabna kokardka) a z tyłu bez pięty, wiązane na jedwabne wstążki.
Nie wiem jak będą się sprawować... ale urzekły mnie swoją wyjątkowością i po prostu musiałam je kupić!
Może któraś z Was miała na sobie ten konkretny wzór?

[ Dodano: Sro Maj 24, 2006 10:03 am ]
żadna z Was nie odpisała, a ja wczoraj buciki w końcu odebrałam i prawie sierozpłakałm jak zobaczyłam jakie sąpiękne!!!
takich jeszcze w życiu nie widziałam;
zrobiezdjęcie i Wam wyślęna forum :)
aha i wygodne - bo w nich po domu tuptam :)
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 3:25 pm   

chyba forumowiczka megi miala buty z tego salonu... nawet podobne ale czerwone :) - na poprawiny

wiem o ktorych butkach mowisz i troszke Ci zazdroszcze bo uwazam ze sa to najpiekniejsze buty slubne jakie w ogole widzialam.. mnie tez urzekly :D problem w tym ze do mojej sukni to one ni w zab ni w oko nie pasuja...

ale odnosnie butow z tego salonu to ostatnio bylam tam i pytalam o butki to pokazano mi tylko te wystawione za szybka w biurku... nie pokazano mi w ogole tych Cymbelline wlasnie... zastanawialam sie czemu... z tego co pamietam wlasnie megi miala z tego salonu kozaczki na 10 cm obcasie a ja wlasnie szukkalam takiego wysokiego obcasa... bylam wiec troszke zdziwiona jak Panie powiedzialy ze tak wysokich obcasow u nich nie ma :( ..

ale o megi i jej butach przypomnialo mi sie dopiero po powrocie do domu stad nie zapytalam Pan jak to wlasciwie jest...

malo tego... pamietam ze dziewczyna kiedys przy mnie przymierzala u nich butki takie tez z elementami koronki na bardzo wysokim obcasie - wiazane wkolo kostki - tez sliczne... i jak ja tam weszlam takich tez nie bylo.......

juz sama nie wiem teraz......
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 8:07 pm   

a więc butki są bardzo wygodna, bardzo, prezentuja sie super, zero odcisków, wogole nie czułam ze miałam je na nogach, jezeli chodzi o te z jedwabna wstazka. ale jezei chodzi o obcas 10 cm sa srasznie niewygodne, sa piekne ale do 23 godz nie moglam wytrzymac z bolu, sa nie za dobrze wyprofilowane,
A jezeli chodzi o to że nie ma nietorych modeli, na sklepie to tak bywa, sa wystawiane w sklepach w warszawie, badz czasami robia na zamowienie, ja pracwalam dla tego salonu, buty miałam robione po znajomosci , na wzor białych tych co kolezanka kupiła, zrobili mi czerwone z resztek mojej tkaniny z sukienki, a kozaczki tez z tej samej koronki co suknei slubna tylko z innego wzoru!
trzeba dopytywac moze cos ciekawego panie wam zaproponuja! :wink:
_________________

 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 9:39 am   

Czekamy na zdjęcia z niecierpliwością
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 12:08 pm   

Zdaje się że w Cymbeline sprzedają również buty Arte di Roma? to prawda?
_________________

 
 
 
maravilla08 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź/Łęczyca
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 12:25 pm   

Tak to prawda, byłam w tym salonie w tamtym tygodniu i mają buty firmy Arte di Roma na bank :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl