Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Nie Sty 02, 2011 11:03 pm
Targi ślubne w Bełchatowie
Autor Wiadomość
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 6:52 pm   

III Targi Ślubne Bełchatowskie odbędą się 14 lutego 2010 :)

więcej informacji:

http://www.targislubne.agencjaimpresja.pl/
_________________
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 3:48 pm   

Mam nadzieję, że organizatorzy staną na wysokości zadania i będzie w czym wybierać:)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 4:50 pm   

inka, też mam taką nadzieję :) chociaż na poprzednich targach nie byłam, więc porównania nie będe mieć, ale zobaczymy :)
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 5:38 pm   

O jak pięknie! Dzięki Olu za informację :) Nareszcie mogę przyjść, bo zawsze te targi wychodziły w czasie kiedy miałam zjazd na uczelni :| . W walentynki to dobry pomysł na spędzenie części czasu na targach z drugą połówką :) .
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 10:54 pm   

o której godzinie najlepiej się tam wybrać? Warto być od samego początku, czy może w środku trwania też można przyjść i nic nie stracić?
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 11:43 pm   

inka, ciężko powiedzieć, w sumie nigdy nie byłam :) ale jak są od 10 to ja myślę że ok 12 to najlepsza pora :) :) mam nadzieje że wybierze się coś ciekawego :) :) a może jakiś rabacik na suknie ;P
_________________
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 8:13 am   

W zeszłym roku nie miało znaczenia, o której godzinie się przyszło:) Także jak komu wygodnie.
_________________


 
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 9:24 am   

ja po cichu tez liczę, że uda się napotkać jakieś rabaty. Nie mogę znaleźć nigdzie jacy wystawcy będą tego dnia. A wie ktoś, na czym mają polegać i jak wyglądają te konkursy?
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 9:51 am   

Jouliettka, właśnie opowiedz jak było rok temu, czy dużo wystawców, rabaty itp. ? :) :)
_________________
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 11:33 am   

Wystawców mimo wszystko było dość dużo. Bardzo dużo fotografów, kamerzystów, były zespołu, sale, catering (można było popróbować różnych smakołyków), suknie ślubne, dekoratorzy, kosmetyczki. Na prawdę było tego sporo. W zeszłym roku targi odbywały się w Dworku Olszewskich. Wydaje mi się, że w tym może być więcej wystawców.

Można otrzymać rabaty np. na suknie ślubną czy garnitur a także na obrączki. Widziałam, że niektórzy fotografowie dawali rabaty jak ktoś zdecydował się na ich usługę właśnie na targach.

Był także pokaz sukni ślubnych:)

Wydaje mi się, że warto pójść, chociażby dlatego, że jest sporo wystawców z Bełchatowa, chociaż są także z Łodzi, Piotrkowa.
Ja na pewno będę z moim miśkiem.
_________________


 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 11:59 am   

Jouliettka napisał/a:
Ja na pewno będę z moim miśkiem.
ja też zabiore swojego ;P hehe :) :) ale Jouliettka, bardzo mnie przekonałaś i nie ma co w niedzielę jedziemy do Bełchatowa na Targi :) sukni jeszcze nie mam, to może jakiś rabat dostanę :) :) Misiek nie ma garnituru to może też coś się zobaczy :) obrączki w sumie też można, chociaż mam upatrzony jeden model z Yes, co wątpie żeby w Bełchatowie byli z Yes, ale kto wiem, może coś innego wpadnie w oko :) a co do fotografa, to nie mamy na plener (kolega Narzeczonego się zaoferował, ale nie wiem czy to dobry wybór)
_________________
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:07 pm   

My w sumie wybieramy się aby wybrać fotografa na plener i mam nadzieję, że to się uda :mrgreen:
Plusem jest to, że można w jednym miejscu porównać zdjęcie wielu osób i wybrać, kto według nas robi najlepsze zdjęcie :]
Mam nadzieje, że może tez uda się dostać rabat na garnitur.
_________________


 
 
 
LimoStreet 
Firma

Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 11:21 pm   III Bełchatowskie Targi Ślubne 14.02.2010

Witam serdecznie
Byłem na targach jako wystawiający i muszę powiedzieć ze... bardzo mi się podobało. Chciałbym też zaprosić państwa do działu galerii serwisu miastobelchatow.pl
miastobelchatow.pl/galeria/targi-slubne/iii-belchatowskie-targi-slubne.php


Dostępna galeria foto i filmik
Ostatnio zmieniony przez LimoStreet Pon Lut 15, 2010 11:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 8:22 am   

Według mnie nie było nic ciekawego :kwasny:
Mniej wystawców niż w zeszłym roku. W sumie jak ktoś płacił to nie opłacało się iść.
_________________


 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 3:46 pm   

Nam się podobało. Zależy kto czego szukał.
My jesteśmy na saaamym początku i znaleźliśmy dla siebie firmę od tortu i ciast, firmę dekoracyjną i może będziemy mieli filmowca z targów . Na obrączki jeszcze dla nas za wcześnie ,ale jedna firma z Pabianic/Łodzi miała baaaaaaardzo duży wybór i atrakcyjne ceny (stasznie szkoda,ale nie będziemy kupować obrączek ,aby później musieć je zmieniać rozmiarowo). Fotograficy też mieli ciekawe oferty ,ale znalazłam już poprzez to forum firmę robiącą podobające się nam zdjęcia i za wcale nie wygórowaną cenę. Na pokazie ubioru ślubnego była jedna urocza sukienka i generalnie też tylko jedna była totalną tandetą ;P
Samochody/dorożki były zachwycające ,ale my nie chcemy skorzystać z tego typu usługi.
Jak dla nas było warto wydać tego piątaka (a dziwne ,bo na stronie pisało ,ze 7,5zł) aaa no i jeszcze ta dodatkowa atrakcja w formie alarmu przeciwpożarowego :D Ogólnie jak za rok bede miała wolny "dzien targów" to na pewno będziemy.
Żałuje tylko jednego, dlaczego na targach nie ma kapel/dj`ów?
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 6:20 pm   

w sumie, mało było co oglądać,
M4rcysi4 napisał/a:
dlaczego na targach nie ma kapel/dj`ów?
a była :P - "Zdarta płyta", a co do sukni to podobała mi się tylko pierwsza, bo pozostałe były paskudne :P
M4rcysi4 napisał/a:
ta dodatkowa atrakcja w formie alarmu
:D

w sumie na targach wybraliśmy autko, z którego jesteśmy zadowoleni :) i wygraliśmy nagrodę :D której nie można zrealizować ;]
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 6:36 pm   

ola88 napisał/a:
wygraliśmy nagrodę :D której nie można zrealizować ;]

A co wygraliście i dlaczego nie możecie zrealizować nagrody? :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 7:13 pm   

ava napisał/a:
A co wygraliście i dlaczego nie możecie zrealizować nagrody? :)
wygraliśmy apartament w Wodniku, tylko że pisze że przy zamawianiu cateringu od nich :D chyba że zadzwonie do nich, może na coś innego wymienią... a i jeszcze wygraliśmy do tego czasopismo "Ślub" hehe... tylko że było z 2008r :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Czw Lut 18, 2010 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 5:24 pm   

Dla mnie targi były słabe, może miałam inne wyobrażenia i oczekiwania, a byłam 1 raz. Nazbierałam stos ulotek, wysłuchałam jak śpiewa Zdarta Płyta, załapałam się na pokaz sukni i konkurs. Nagrody trzeba przyznać słabe, bo co to za nagroda, skoro wiąże się z korzystaniem z usług narzuconej firmy. Pan wodzirej też miał mały blamaż, chce poderwać ludzi do wspólnego tańca, a tymczasem wszyscy zwiali z pola widzenia:D Nie mógł sobie wymarzyć lepszej reklamy, heh.
Suknie przeciętne, nie takich szukam. Jak podobał wam się zespół? Tego, że nie umieją śpiewać nie można im odmówić, ale mnie tam czegoś brakowało. Takiego obycia weselnego członkom zespołu, które świadczy o profesjonalizmie, sam śpiew to za mało. Bo skoro uciekają ze sceny, zamiast powiedzieć kilka słów do mikrofonu czy zareklamować się ( w końcu po to tam przyszli), to coś tu nie gra. Nie wyobrażam sobie, że na weselu tylko śpiewają, a nie mają kontaktu z gośćmi. Może się mylę, ale takie odniosłam wrażenie.
ola88, z tym czasopismem to cios poniżej pasa. Papier przyda się na rozpałkę:)
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 5:30 pm   

inka napisał/a:
Jak podobał wam się zespół? Tego, że nie umieją śpiewać nie można im odmówić,
co do śpiewu, to ładnie śpiewali :) w sumie, tez wiadomo w Sport Hotelu, pewnie lepsza jest akustyka niż na salach weselnych, ale śpiew był na 6! :) w sumie, to jak na zespół weselnych nie pasują, bardziej na innego typu imprezy :)
inka napisał/a:
z tym czasopismem to cios poniżej pasa. Papier przyda się na rozpałkę:)
o tak :P nie dzwoniłam jeszcze do wodnika tam, ale nie sądze żeby coś innego chcieli wymienić za ten apartament... bo jasno pisze że przy zamawianiu cateringu u nich... tylko w sumie, na 2010r to każdy ma jedzonko zamówione :)
_________________
 
 
mika235 

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Mar 09, 2010 6:55 pm   

Witam! Bylismy z narzeczonym również na tych targach. Najbardziej podobała nam się nietypowa atrakcja weselna: wesołe karykatury. Sami załapaliśmy się na taką niezwykłą pamiątkę. Te wyjatkowe prace wykonywal rysownik z Agencji Artystycznej Crazy Events z Belchatowa. Bylismy w szoku ze jest taka firma w miescie i ze wszystko na wesele mozna u nich zalatwic. Polecamy!
_________________
Mika
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl