Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Alf,Van Gogh- opinie
Autor Wiadomość
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:52 am   Nowy Alf,Van Gogh- opinie

Witam

Czy ktos miał wesele na którejs z tych sal i jakie macie opinie, łacznie z orkiestra jaka organizatorzy proponują.

Pozdrawiam
Dorota
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:26 pm   

Poszykaj w tym wątku: Sale weselne w Łodzi i okolicach - nasze opinie.

A na przyszłość proponuję skorzystać z wyszukiwarki :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 10:05 pm   

"Nowy Alf":
W "Nowym Alfie" wesele będzie miała =MiLi= jej wypowiedź oraz temat Nasze sale
Informacje o tej sali jeszcze tutaj:
http://www.forum.wesele-l...&highlight=#672

"Van Gogh":
http://www.forum.wesele-l...ghlight=#102711
http://www.forum.wesele-l...ghlight=#136467
http://www.forum.wesele-l...ghlight=#116078
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 12:51 pm   

Bastia, ale ja też mam wesele 22 wrzesnia :) własnie w Nowym Alfie, więc termin zarezerwowany.
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 7:20 pm   

No to doczytałam, że bastia masz już wybraną inną salę, także =MiLi= nie martw się. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 11:47 pm   

Uff ;) hehe :) ja się sobą nie martwiłam, bo moja zarezerwowana i zadatkowana ;) Chciałam już pozachwalać salę ale zorientowałam się, ze bastia w tym samym dniu ślub bierze co ja, więc co mi Jej z tego zachwalania by przyszło? ;)
_________________
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 8:49 am   Nowy Alf sala na górze

Byłam tam ostatnio na weselu, bylo ok 70 osób i powiem tak jeżeli ktoś planuje wesele na wiecej osob to będzie ciasno, teraz było tam w sam raz choć miejsca do tańczenia mogło być troszke więcej. Jest wydzielone pomieszczenie na "skarby" zamykane na kluczyk, młodzi mieli jedną z orkiestr poleconych w nowym alfie ( dwoćh panów i jedna pani, jeden pan z długimi włosami) super orkiestra, sama chciałabym ich mieć musze poprosić o namiary :P . Napoje było wliczone w cene ale pod przydziałem ileś tam na osobe, wieć młodzi dokupowali napoje, obsługa dość sprawna szybko się uwijali, chociaż później trzeba bylo troszke czekać na zamówioną kawę czy herbatę. Toalety czyste, teren zamykany chociaż miejsca na samochody niewiele ale przez ściane jest parking strzeżony i można sie dogadać. Na zewntątrz stoi kilka ławeczek więc można wyjść i się przewietrzyc, sala gdzie było jedzenie jest klimatyzowana, natomiast sala gdzie się tańczy nie, więc pot sie lał po czołach.

Ogólnie sala ok na około 70 osób.
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 11:25 am   

martusia mówisz o tej sali na dole, a ja będę miała wesele na gorze, tam jest sala na 120 osób.
_________________
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 2:05 pm   

Nie Milenko mówie o tej sali na górze, napisałam w temacie zresztą, jeśli ktoś Wam powiedzial ze to sala na 120 osób to Was wprowadził w duuuuuuży błąd, no chyba że lubicie ścisk..... bo na 70 osób było w sam raz, a przy tańczeniu były już problemy....

P.S. znamy sie osobiscie, jestem kolezanką Sebastiana z grupy :)
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 2:58 pm   

Ooo Marta co Ty tu robisz? :D

Kilka osób znajomych miało tam wesela i nie narzekała ;) a z tym tańczeniem to nie fart z tym, ze sala ma kształt baaardzo prostokątny....
_________________
Ostatnio zmieniony przez =MiLi= Pon Maj 14, 2007 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasjana 


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 6:25 pm   Re: Nowy Alf,Van Gogh- opinie

Z sal, które oglądałam ta sprawiła na mnie najgorsze wrażenie. Fakt, że właścicielki są miłe, możliwe , że jedzenie jest pyszne - jednak sala (moim zdaniem) jest okropna. Są tam do wyboru dwie sale (o ile można to tak nazwać). Jedna- w piwnicy - koszmar (na małą ilość osób), druga na piętrze - fajna, pod warunkiem , że ma się ochotę tańczyć na korytarzu. Faktem jest, że cena jest bardzo niska (coś koło 90 zł za osobę) jednak nie sprawia miłego wrażenia. Ja wolę zapłacić więcej i mieć wesele w normalnych warunkach. Jedyny plus to ogrodzony ładny teren. Z zewnątrz wygląda dużo lepiej niż w środku.
_________________
Kasjana
 
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2007 4:19 pm   

Podbijam. Interesują mnie wszelkie opinie na temat sali VanGogh. Wybraliśmy menu za 140 zł z DJ i apartamentem, ale nie wiemy, co to za DJ i czy nie zrezygnować z niego na rzecz jakiegoś innego.
_________________
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2007 11:48 pm   

anuleczka, ja byłam jako gość...
DJ jest kiepski (jesli to ten sam), o którym myśle...
byłam na weselu ok. 60osobowym i było ciasno - sala na górze...
jedzenie wg mnie było kiepskie i nieelegancko podane. osobiscie głodna byłam:( odradzałabym tam wesele...
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 8:22 pm   

bruni no to się trochę podłamałam Twoją opinią, szczerze mówiąc :cry: Byliśmy tam na obiedzie i jedzonko całkiem mi smakowało. To samo, co jedliśmy, ma być w naszym menu weselnym. Chyba jeszcze tam podjadę i podpytam o tego DJ-a. Najgorsze jest to, że nawet nie wiemy, kto to jest.

[ Dodano: Nie Lis 11, 2007 6:03 pm ]
Podbijam wątek, może się jeszcze ktoś wypowie ;) A swoją drogą to mamy zespół, z Dj- a jeszcze nie zrezygnowaliśmy, ale zamierzamy to zrobić.
_________________
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 10:09 pm   

No to mogę już napisać swoje zdanie :) Miałam 22 września 2007 tam wesele i było świetnie :) Bardzo ładnie udekorowana sala - kolory i styl ustala się z Panem, który dekoruje (w cenie), kelnerki bardzo miłe i wystarczyło raz o coś poprosić i nie było problemu :) niczego nie brakowało na stołach - wszystkiego pilnowały :) Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Baliśmy się, że będzie ciasno, ale zupełnie niepotrzebnie :D na sali ze stołami było bezproblemowo - zabawa za stołami, wchodzenie na krzesła itd - wszystko było bez kolizji;) na sali do tańca robiło się ciasno gdy tańczyli wszyscy (ponad 100 osób) i bardzo się rozpychali ;) Fakt, że praktycznie całe wesele prawie komplet gości tańczył, ale nikt nie narzekał ;)
_________________
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 6:48 pm   

A w Van Gogh nikt z szanownych forumowiczów nie miał ani wesela, ani na takowym się nie bawił :?:

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 11:26 am ]
Mogłabym polecić, gdyby nie kilka istotnych szczegółów, które mnie zbulwersowały:
soki były przelewane do dzbanków, SUUUUUPPPPEEERRR, ale nie było nikogo, kto by te dzbanki napełniał, jak soki się skończyły.
Moja rodzina wyszła bardzo wcześnie, bo po oczepinach, a gorące danie wyszło po ich pójściu co wiązało się z tym, że mnóstwo żeberek i sztuk mięsa zostało. Mój mąż poszedł poprosić obsługę, żeby zostało to zapakowane, niestety, na marne.
Także zapłaciliśmy sporo za osobę, bo 140 zł, prosiliśmy o spakowanie tego, co nie zostało zjedzone, Nasze prośby w ogóle nie zostały wysłuchane.
Także z tych dwóch powodów nie polecam Van Gogha, a jeżeli w ich drugiej knajpie tak jest (Karczma Magnacka na Długosza), to długo nie pociągną.
Aha, jedzenie było naprawdę super, zabawa przednia, sala pięknie udekorowana, inne Nasze prośby spełnione.
My nie chcieliśmy jedzenia ze stołów, które stało całą noc, a takie nam zostało zapakowane :?
_________________
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 11:34 am   

Van Gogh ...
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie dwa bardzo istotne dla nas szczegóły:
- mój mąż prosił o zapakowanie ciepłych dań, ponieważ moja cała rodzina wyszła, zanim one zostały podane, a my przecież za to zapłaciliśmy więc dlaczego miałoby to nie wrócić do Nas :?: Niestety, Nasza prośba nie została wysłuchana i zapakowano Nam to, co stało całą noc na stołach :? A my o to nie prosiliśmy ...
- soki były przelewane w dzbany, tylko szkoda, że po opróżnieniu tych dzbanów przez weselników, nie były znów napełnione i dzbany stały puste ...
Reszta w porządku, bardzo jestem zadowolona, gdyby jeszcze te dwa szczegóły były spełnione, to chwaliłabym tę salę pod niebiosa. Obsługa szybko wydawała ciepłe dania, stoły były pięknie udekorowane, jedzonko ślicznie podane, świetna, kwadratowa zastawa, dekoracja zarówno holu, na którym tańczyliśmy, jak i samej sali była bardzo efektowna (trochę też się do tego przyczyniliśmy ;) ). Także tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń.
Aha, jedzenie było rewelacyjne i oryginalnie podane (pstrąg na lustrze wyglądał po prostu mega efektownie).
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuleczkam Wto Lip 29, 2008 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GoHa 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 9:21 am   POLECAMY

Mieliśmy tutaj wesele i poprawiny. Powiem tyle... Jedzenie i obsługa super :) Na prawde bardzo się nam wszystko podobało :) Po mimo, że bardzo się baliśmy, bo na dole było drugie wesele to na prawdę nie było się do czego przyczepić. Polecamy
_________________

 
 
magda0807 

Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 6:08 pm   dj przypisany do sali Van Gogh

Był ktoś może na jakimś weselu w restauracji Van Gogh, na którym imprezę prowadził przypisany do tej sali dj? Musimy szybko podjąć decyzję, bo rozmawialiśmy z innym dj- wodzirejem, który jest podobno bardzo dobry i o wiele droższy, a wydaje mi się, że proponuje prawie to samo...
 
 
Azja 

Dołączyła: 04 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 1:53 pm   Czy ma ktoś może jakieś zdjęcia z wesela w Nowy Alf Bistro?

Dziewczyny bardzo Was proszę jeśli któraś z Was ma może jakieś zdjęcia z wesela które odbyło się w Nowym Alfie, to bardzo bym prosiła, żebyście mi kilka przesłały na maila. Z góry bardzo bardzo dziękuję :)

pozdrawiam
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 4:01 pm   

Jeśli chodzi o salę Nowy Alf to znajomi mieli tam wesele i oni byli zadowoleni. Z opinii natomiast gości, też znajomych to jest tam podobno nieciekawie. Tyczy się to i jedzenia i wyglądu sali. Ja natomiast pamiętam, że jak oglądaliśmy tą salę, szukając na własne wesele to nie zrobiła na nas pozytywnego wrażenia(wręcz odwrotnie), zwłaszcza ten korytarz ze zdjęciami do zabawy. Skojarzył się nam bardziej ze świetlicą(taką nijaką). Nie podobało się nam też to, że są tam robione dwa wesela jednocześnie. Jedno na górze, drugie na dole. A, i dodam, że parking jest wspólny dla wszystkich gości(a za duży to on nie jest). Ja osobiście nie polecam.
_________________


 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 10:15 am   

Ja mam zdjęcia z Nowego Alfa.
Zdjęcia na weselu są zakryte, te gablotki są z roletami, które się zasłania właśnie na wesele. Sale są piękne przybrane - dekorują sami wystarczy powiedzieć jak się widzi to, w jakich kolorach, stylu itd.
Nasi wszyscy goście byli bardo zadowoleni - wiemy od innych, którym opowiadali - dla wielu było to najlepsze wesele, na którym byli - a rodzinkę mam bardzo imprezową, więc na jednym weselu się bawili ;) Nam również się bardzo podobało :) Jedzonko przepyszne, kelnerki bardzo miłe itd.
Co do dwóch wesel - nie zawsze na dole jest wesele. My tez się tym martwiliśmy, ale tam jest mała salka chyba na 30 osób, więc to raczej przyjęcie na dole było niż wesele. W czasie naszego wesela też się jakaś para bawiła na dole, ale nikt nikomu nie przeszkadzał :)
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 8:38 pm   

A, no to jeśli zdjęcia są zakryte to też zmienia postać rzeczy. My niestety widzieliśmy nieudekorowaną salę, więc wrażenia też są inne.
_________________


 
 
magda0807 

Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 7:51 pm   

Ja polecam WSZYSTKIM salę Van Gogh. Chyba nie mogę powiedzieć żadnego słowa, przynajmniej w kwestii organizacji wesela, obsługi i jedzonka, które było przepyszne! Jedyne co, to szwagrowi po weselu zachciało się piwa i mówił, że tak drogo dawno nie płacił :twisted: My mieliśmy wesele na dwóch salach (oddzielnie stoły z jedzeniem i korytarz do zabawy) i nie jest to w gruncie rzeczy złym rozwiązaniem. Każdy robi co chce i nikt nikogo nie ciągnie siłą na parkiet.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl