Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty WITT
Autor Wiadomość
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 9:27 am   Buty WITT

olenko !! !!!
Przeczytałam że znalazłaś gdzieś buty ślubne firmy WITT prosze napisz gdzie
a może ktoś inny wie?
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Paź 19, 2014 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 4:18 pm   

ewa ja bardzo chetni ci pomoge ale nie wiem o czym mówisz:)
Nie wiem nic o butach wit a moje sa z innej firmy ale tez ładne:) i niedrogie
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2004 9:02 pm   

Słyszałam że buty tej firmy nie choć bardzo ładne nie są wygodne.są wygodne
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 8:08 am   

olenka napisał/a:
ewa ja bardzo chetni ci pomoge ale nie wiem o czym mówisz:)
Nie wiem nic o butach wit a moje sa z innej firmy ale tez ładne:) i niedrogie


zobacz tutaj jest tam twoja wypowiedź
http://217.153.157.85/vie...593f463fdc5ccb9
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 8:14 am   

dagmara napisał/a:
Słyszałam że buty tej firmy nie choć bardzo ładne nie są wygodne.są wygodne


w końcu nie wiem czy są ładne czy wygodne czy niewygodne coś nie jasna ta odpowiedź
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 10:07 am   

ok Ewa juz wiem o co chodzi :oops: a właściwie o które chodzi. Dawno to pisałam, a butki kupiłam innej firmy.

A wiec, butki Witt widziałam na ul. Rzgowskiej (zaraz na poczatku nie wiem który nr ale sklep jest po drugiej stronie ulicy na tyłach banku). Tam sa dwa salony. Jeden od razu widac ze ślubny a drugi na wystawie ma dewocjonalnia i dopiero potem w głębi jest sklep z sukniami. I właśnie w tym sklepie sa te butki. Maja dość duży wybór i katalogi mozna sobie zamówić. Pani miła Ceny od 120 zł w góre. Pzrymierzałam wydawały mi sie wygodne.


Pozdrawiam. przepraszam ze tak długo czekałas na odpowiedzale naprawde nie pamiętałam tego co napisałam:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 10:12 am   

dzieki
wczoraj byłam w tym co go widać
firmy WITT miała tylko 1 parę
a jakiej firmy są twoje buciki i gdzie je kupiłaś?
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 11:01 am   

Butki kupiłam w Pabianicach ale widziałam tez takie na Piotrkowskiej.Buty sa firmy Scarlet nie wiem co to za firma, ale sa wygodne. mam tylko jeden problem kupiłam roz.36 i teraz mysle czy dobrze zrobiłam. roz,37 był za duży a 36 był ok. tylko jak mi nogi spuchna to nie wiem jak wytrzymam. Zwrócic nie moge bo juz mineło 7 dni od zakupu. Zastanawiam sie czy ich nie odsprzedac i wziaść jednak te 37 jak jeczcze beda oczywiście:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 11:07 am   

Oleńko do ślubu lepiej iść w dobrych (rozmiarowo) butach,
a jak boisz się że Ci nogi spuchną to weź sobie jakieś buciki na zmianę w trakcie wesela zwłaszcza po oczepinach będziesz mogła sobie zmienić :graba:
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 11:11 am   

Pipi szukam sobie właśnie na przebranie. chce kupic uzywane bo sa tanie a ja raczej juz białych nie założe.

dzieki za rade, moje wesele zaczyna sie ok 21 wiec do oczepin powinnam wytrwac:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 01, 2004 11:20 am   

Mnie się wydaje że najwygodniejsze są sandałki,
tylko ktoś Ci może paluszki w tańcu podeptać :peace:
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 10:32 am   

olenka napisał/a:
ok Ewa juz wiem o co chodzi :oops: a właściwie o które chodzi. Dawno to pisałam, a butki kupiłam innej firmy.

A wiec, butki Witt widziałam na ul. Rzgowskiej (zaraz na poczatku nie wiem który nr ale sklep jest po drugiej stronie ulicy na tyłach banku). Tam sa dwa salony. Jeden od razu widac ze ślubny a drugi na wystawie ma dewocjonalnia i dopiero potem w głębi jest sklep z sukniami. I właśnie w tym sklepie sa te butki. Maja dość duży wybór i katalogi mozna sobie zamówić. Pani miła Ceny od 120 zł w góre. Pzrymierzałam wydawały mi sie wygodne.


Pozdrawiam. przepraszam ze tak długo czekałas na odpowiedzale naprawde nie pamiętałam tego co napisałam:)


niestety nie udało mi się znaleść tego drugiego sklepu
jakbym mogła prosić Cię o dokładniejsze namiary
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 12:47 pm   

ok. w poniedziałek bede wraca z pracy to dokładnie podam ci nr. ulicy i zobacze czy jeszce maja oferte WITT, moze jaki katalog dostane to zseskanuje i powklejam.
Ale to dopiero w poniedziałek bo dzis z pracy wracam autkiem:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 02, 2004 12:48 pm   

bardzo Ci dziekuję i czekam do poniedziałku
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 3:56 pm   

Ewa byłam w sklepie wczoraj. Sklep jest na ul Rzgowskiej 8. Buty Witt sa w cenie od 120 do 150 zł. Właśnie maja nowa koleckje, sa z satyny, żakardowe, wyszywane koralikami. Duży wybór. katalogu pani nie dała bo miała dla siebie jeden:). Można sobie zamówic jakby cos, tam nie pasowała czy jak. Z Pania można sie dogadać
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
ewa 


Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2004
Posty: 67
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 4:03 pm   

bardzo Ci dziekuję może jeszcze dzisiaj się tam wybiorę :przytul:
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 12:26 am   

Ja pójdę do ślubu w butach Witt - z żakardu ecru. Z róznych butów, ktore mierzyłam w butiku slubnym Sława na Piłsudskiego te były najwygodniejsze - mieciutkie, dobrze trzymają stopę, a równocześnie nie są za ciasne w okolicach palców. Chcę też pochwalic panią ekspedientkę - wymęczyłam ją straszliwie, a ona cierpliwie doradzala mi w kwestii butów i bielizny przez prawie 3 godziny.
 
 
jazzy 


Dołączyła: 22 Sty 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 1:20 pm   

jestem ciekawa jak Ci się buciki spisały?
właśnie dziś oglądałam butki firmy Witt i przyznam, że pozytywnie mnie zaskoczyła ich wygoda!
obawiam się jednak, że obcas 8 cm może mi dać w kość w czasie wesela :(
szukałam 6,5-7 jako optymalnych, więc niby różnica nieduża...no ale zawsze...
sama nie wiem co zrobić
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 2:56 pm   

Buty spisały się bez zarzutu. Nic mnie nie bolało, ani nie otarło, kostki nie skręciłam, bo podeszwa jest dobrze wyprofilowana i obcas też stabilny. Obcas się nie złamał, ani nie poluzował, jak ma to często miejsce we włoskich butach :wink: . Ogólnie polecam, jak ktoś nie szuka butów ze skóry.
 
 
Duszka 

Wiek: 44
Dołączyła: 22 Wrz 2006
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 7:07 am   Wiem gdzie jeszcze sa buty WITT

Wczoraj przechodzial kolo sklepu gdzie byla chyba cala kolekcja butow WITT

Byl to taki maly sklepik z sukniami slubnymi na ul. Wojska Polskiego. Co do numeru to cos ok. 10. Jak sie idzie od Placu Koscielnego to sa po prawej stronie. Kawalek drogi.

Kolejny sklep to salon na Wieckowskiego (tzn Bianca Sposa, czy cos w podobiu). Tam tez sa te buty (mniejszy wybor niz na Wojska Polskiego), ale baba strasznie nie mila.


Moze komus sie ta informacja przyda.


P.S. Bylam ostatnio na Traktorowej i do wyboru sa tylko dwa modele w cenie 139,00 i w dodatku nie maja bialej podeszwy.

A ja tez kupilam sobie buty - u mnie w moiejscowosci (mieszkam 25 km pod Lodzia) bo w Lodzi na nic nie trafilam ciekawego.
_________________
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Nasz dzien 08.04.2007

 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 12:40 pm   

Buty firmy Witt są w salonie Venus na ul. Piotrkowskiej 287. Mierzyłam je i jak dla mnie to są niewygodne i źle wyprofilowane do mojej stopy - stopa nie leży cała na bucie tylko opiera się na pięcie i palcach a w środku szczelina, czyli przynajmniej ja w tych butach bym się męczyła a nie chodziła. Myślę, że wygoda buta zależy od kształtu stopy i podbicia.
_________________

 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 4:40 pm   

A ja miałam buty tej firmy i jestem nimi zachwycona :) Kupiłam sobie drugie zapasowe na wesele płaskie z myślą, ze jak w tych nie dam rady ( 8 cm obcas) to zmienię... i te drugie zupełnie się nię przydały. Buciki były super wygodne. Także ja polecam :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 6:43 pm   

Polecam buty tej firmy. Ja miałam obcas 5cm i przetańczyłam całe wesele do 7 rano :)

[ Dodano: Sob Lut 04, 2012 9:10 am ]
Dodam jeszcze że kupowałam je w małym sklepiku z sukniami ślubnymi i komunijnymi "Jagoda" na Wojska Polskiego 7, cena białych skórzanych z fabrycznie dodana kokardką 120zł w 2011r :smile:
_________________

 
 
patysia 

Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 8:13 pm   

Miałam czerwone lakierki tej firmy na 5 cm obcasie. Obetrzeć nie obtarły, co zdarza mi się dosłownie przy każdych butach, ale w palcach były na mnie ciut za wąskie, więc pęcherze są. Mimo to nie żałuję, zwykle moje stopy bardziej cierpią. A buciki były śliczne i nadadzą się do noszenia na co dzień.
 
 
misiol 

Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2016 4:06 pm   

Odświeżam temat :) Poszukuję fioletowych butów na swój ślub (ale takich mocnych, nasyconych, żadne tam lilie, czy inne pastele). Niestety, w tym sezonie fiolet nie króluje i chociaż regularnie zaglądam do galerii handlowych w poszukiwaniu tych jedynych - fioletowych po prostu nie ma i już. Byłam dziś w Ptaku i Polrosie fioletowych brak. Pomyślałam, że jedynym ratunkiem są buty tej firmy przygotowane na zamówienie. I teraz będę wdzięczna za podpowiedzi, gdzie w Łodzi mogę obejrzeć ich buty, przymierzyć i zamówić? Ile czeka się na nie? Mamy połowę czerwca, ślub 1 października, a buty muszę mieć już na początku września, do przymiarek. Pytanie, czy nie za późno, jak na buty na zamówienie. Będę wdzięczna za wskazówki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl