Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPIS ATRAKCJI WESELNYCH
Autor Wiadomość
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:45 pm   SPIS ATRAKCJI WESELNYCH

Co jest już w standardzie ? prezenciki dla gości itd..
A co dodatkowo ? np. sztuczne ognie, bańki itp itd ..

Piszcie jakie macie pomysły :)
Ostatnio zmieniony przez mjmj2010 Wto Lis 10, 2009 2:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:56 pm   

-barmani - pokaz dla gości, karta drinków - fajna zabawa i odejście od tradycji
-fontanna czekoladowa - coś innego, wiekszość nie widziała na zywo, wygląda świetnie
oryginalny 1szy taniec - od tanga po diswco swing i mieszanki tańców, zabawa i dla mlodych i dla gości

to tyle co mi na razie przychodzi do głowy
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 7:38 pm   

do tej listy dodałabym:
- pokaz iluzjonisty
- występ oryginalnej kapeli np. cygańskiej
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Lis 11, 2009 12:32 am   

-anioły na szczudłach sypiacy płatki przed kosciolem albo rozdajacy cukierki :smile: teściowa chciała mnie uraczyć taka "atrakcja"
- pokaz i nauka dla gosci tanca np. salsy (znajomi niedawno byli na weselu gdzie byl pokaz salsy a potem uczyli gosci podstawowych kroków)
-karaoke ( hmmm... no cóż...)
-pokaz slajdów ze zdjeciami (j.w)
- stół z jadłem pańskim ( w odróżnieniu od wiejskiego, tu były nadziewane perliczki, bazanty, zajace i inne tego typu frykasy)
- lampiony na ciepłe powietrze puszczane przez gosci
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 8:53 am   

hej

Widziałam ostatnio na filmie z wesela takie puszczanie lampionów i trochę to nie wypaliło.

słyszałam o jakims balonie z którego coś tam wylatuje heheh ale nie mogę sobie tego jakoś wyobrazic :)
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 11:39 pm   

Ja dodam jeszcze takie kulinarne atrakcje jak pieczony prosiak lub dzik :)

Byłam na weselu gdzie był właśnie dzik krojony przez kucharza w typowym stroju z biała czapką i zrobiło to fajne wrażenie, tym bardziej że dzik wjechał przy ściemnionym świetle, a sam był oświetlony przez takie race jak nieraz są do tortów. Na początku pełne zaskoczenie wśród gości, a potem entuzjazm :) Do tego był on bardzo smaczny podawany z kaszą z grzybkami wiec sama chyba też się zdecyduję na dzika :)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:12 am   

My też na początku chcieliśmy dzika, jednak jest dosć drogi (850-1000zł).

Co prawda jesteśmy jak najbardziej za urozmaicaniem wesela i nam i gościom i dlatego pewnie zdecydujemy się jednak na barmanów serwujących drinki w stylu working flair. Kosztuje to co prawda 2 tyś, ale chyba wszystkim zapewni świetna zabawę, a o umilacze wesela chodzi.
 
 
 
Nikon 
Firma

Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 9:43 pm   

Ja miałem ostatnio okazje oglądać ludzi żonglujących ogniem. Zrobiło to spore wrażenie na gościach.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 14, 2009 9:55 pm   

Bella napisał/a:
Byłam na weselu gdzie był właśnie dzik krojony przez kucharza w typowym stroju z biała czapką i zrobiło to fajne wrażenie, tym bardziej że dzik wjechał przy ściemnionym świetle, a sam był oświetlony przez takie race jak nieraz są do tortów. Na początku pełne zaskoczenie wśród gości, a potem entuzjazm :) Do tego był on bardzo smaczny

u mnie na weselu wśród posiłków był jeden taki. Faktycznie zrobiło to duże wrażenie, chyba nawet większe niż tort :smile: i pewnie smaczne było ale ja nie jadłam, wogóle niewiele jadłam na weselu.
Malena napisał/a:
barmani - pokaz dla gości, karta drinków - fajna zabawa i odejście od tradycji

może i fajna sprawa ale wolałabym potem tych gości nie oglądać bo mieszanie alkoholi jest niewskazane
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 11:27 pm   

Sajonara6 napisał/a:

u mnie na weselu wśród posiłków był jeden taki. Faktycznie zrobiło to duże wrażenie, chyba nawet większe niż tort :smile: i pewnie smaczne było ale ja nie jadłam, w ogóle niewiele jadłam na weselu.

Sajonara a masz może gdzieś jeszcze namiary na firmę, która to organizowała, czy mieliście to organizowane przez salę ? jak masz jakiś namiar to proszę podeślij mi na priv
Cytat:
może i fajna sprawa ale wolałabym potem tych gości nie oglądać bo mieszanie alkoholi jest niewskazane

właśnie też mam pewne obawy do tych barmanów... ale Mój Miś bardzo by chciał więc będziemy musieli jeszcze nad tym pomyśleć :wink:

Co do atrakcji to dodam jeszcze pokaz tańca np break dance - widziałam zdjęcia z takiego pokazu na ślubie przy okazji poszukiwań fotografa
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 14, 2009 11:31 pm   

Bella napisał/a:
Sajonara a masz może gdzieś jeszcze namiary na firmę, która to organizowała, czy mieliście to organizowane przez salę ?

był to jeden z posiłków, przygotowywany przez moją salę - Dworek Braci Zielińskich
Bella napisał/a:
Co do atrakcji to dodam jeszcze pokaz tańca np break dance

ja bym chyba wolała atrakcje aktywizujące weselników
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 10:27 am   

Ja się jednak zastanawiam, czy takie "atrakcje" są na weselu potrzebne. Czy to ma być wesele czy szkoła tańca. Dobra orkiestra wystarczy, żeby było fajnie i żeby goście się dobrze bawili.
Jednak jak by się ktoś uparł, to balony z helem odpowiednio wplecione, mogą fajnie wyglądać.
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 11:57 am   

u mnie też był prosiak płonący i zrobił wrażenie a do tego był bardzo smaczny, też był proponowany prze salę Czarny Staw, z tego, co wiem, prywatnie jest ciężej coś takiego zorganizować, ale na pewno się da :)

a co do postu Malwiny - masz trochę racji, że ilość atrakcji na weselu ostatnimi czasy jest coraz większa i czasem wręcz zatraca się to, co jest najważniejsze, ale z drugiej strony, teraz wesele "bez atrakcji" byłoby jakieś hmmm, niepełen, przyzwyczajamy się do dobrego, po prostu
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 11:28 pm   

Na weselu mojego kuzyna był właśnie taki świniak - zrobił furorę większą niż tort weselny, ale mi nie smakował (był nadziewany kaszą).

My przygotowujemy specjalny pierwszy taniec, piszemy piosenkę dla rodziców, a z takich "kupnych" atrakcji chcielibyśmy właśnie takie kolorowe drinki, stół chłopski i - jeśli to będzie Sylwester - to może pokaz fajerwerków jakiś.

Na poprawinach myślimy o karaoke, ale to już sami jesteśmy w stanie zorganizować :)
_________________
Nasza Strona Ślubna
Ostatnio zmieniony przez krufka Sro Mar 24, 2010 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 11:48 am   

dodaję od siebie karaoke - my będziemy miec tuz po oczepinach, zamiast oczepinowych zabaw. Zorganizuje je nasz dj.

z barmanów zrezygnowaliśmy, ze względu na mieszanie alkoholi, poza tym nie chcieliśmy, żeby było tego za dużo.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Mar 31, 2010 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kuwetka 


Wiek: 43
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:05 am   

Karaoke - na weselu to nie moja bajka, choć myślę że wszystko zależy od gości, jak podłapią klimat to może być fajnie.
Fontanna czekoladowa - próbowałem tego na targach ślubnych i bardzo mi smakowało (owoce zamoczone w płynnej czekoladzie) niestety przy tej okazji czekoladą usmarowałem siebie i kawałek wystroju fontanny. Biorąc pod uwagę fakt że na weselu goście są pod wpływem (większym bądź mniejszym) alkoholu to efektem prawie na pewno będą usmarowane czekoladą garnitury panów i kreacje pań.
_________________
Za Kucyka!!!
 
 
krufka 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Potato City
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:31 pm   

Kuwetka napisał/a:
Fontanna czekoladowa - próbowałem tego na targach ślubnych i bardzo mi smakowało (owoce zamoczone w płynnej czekoladzie) niestety przy tej okazji czekoladą usmarowałem siebie i kawałek wystroju fontanny. Biorąc pod uwagę fakt że na weselu goście są pod wpływem (większym bądź mniejszym) alkoholu to efektem prawie na pewno będą usmarowane czekoladą garnitury panów i kreacje pań.
właśnie z powodu ewentualnych zabrudzeń odrzucam wstępnie fontannę jako atrakcję - co z tego, ze pyszne jak mi potem będą wszystkie ciotki wypominać jak to na moim weselu pobrudziły ulubioną sukienkę, albo, ze wujek na nie wylał czekoladę :wink:
_________________
Nasza Strona Ślubna
 
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 7:27 am   

byłam na weselu, na którym była fontanna czekoladowa i powiemm, że nikt się nie ubrudził czekoladą- zainteresowanie było nie powiem :) fajna atrakcja

ja myślałam o fajerwerkach z tego względu, że będziemy miec pod koniec roku ślub i wesele kiedy będzie już ciemno (więc z tego względu gołębie, anioły, balony nie wchodzą w grę)


i nic innego mi już nie przychodzi do głowy :-)
_________________

 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 4:29 pm   

My jak na razie zdecydowaliśmy się jedynie na fontanny czekoladowe.
Byłam na weselu z fontannami i nikt się nie ubrudził, a stanowisko było utrzymane w ciagłym ładzie przez osobę, która przysłała firma zapewniająca fontannę.
U nas też będzie taki ktoś.
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 5:02 pm   

Dziewczyny a napiszcie mi proszę jak to jest z podziękowaniami. Co kupujecie i kiedy rozdajecie gościom takie podziękowania?
Ja myślałam pod kościołem rozdać cukierki z takimi przypiętymi do nich karteczkami (na nich będą wypisane podziękowania za przybycie na ślub) czy coś jeszcze powinniśmy zrobić?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 12:58 pm   

Jak masz jakieś drobne upomininki dla wzystkich gości to jedynym wyjściem jest rozdanie ich pod kościołem. My mieliśmy pudełeczka z czekoladka tylko dla gości weselnych i po prostu, dzień przed weselem porozkładaliśmy je przy talerzykach.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią Lip 23, 2010 6:29 pm   

martka napisał/a:
Jak masz jakieś drobne upomininki dla wzystkich gości to jedynym wyjściem jest rozdanie ich pod kościołem. My mieliśmy pudełeczka z czekoladka tylko dla gości weselnych i po prostu, dzień przed weselem porozkładaliśmy je przy talerzykach.



No fajny pomysł:) ja myślałam o tych cukiereczkach pod kościołem-moja siostra tak miało i było to super rozwiązanie.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 9:45 am   

a powiedzcie mi czy zamierzacie każdemu gościowi z wesela na pożegnanie dawać np.ciasto,czy alkohol?bo mój teść uważa że każdemu powinniśmy dać połówkę...prawda li to?czy wystarczy np.takie podziękowanie o którym pisała martka??im bliżej tym więcej znaków zapytania..... :)
_________________

 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 9:58 am   

Kazdy robi jak uwaza. My na koniec dawalismy kazdemu i ciasto i polowke:)
_________________


 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 10:37 am   

my robimy tak samo jak misiao :) pudełko z ciastem i cukierkami oraz połóweczka
_________________
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Lip 27, 2010 9:47 pm   

My oprócz tych pudełeczek z czekoladkami na koniec również dawaliśmy połóweczkę. Fakt faktem na początku się z wrażenia zgapiliśmy i kilka gości wyszło bez flaszeczki ale później już dawaliśmy każdemu :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 12:29 pm   

Wątek o podziękowaniach gościom :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2203

Wątek o cieście i wódce dla gości: :arrow: http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=929

Wyszukiwarka nie bije. :roll:
 
 
Emmi 

Wiek: 38
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 104
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 6:11 pm   

myślę że prezenty dla gości w temacie atrakcje weselne to też dobre miejsce...w końcu dla gości to atrakcja....
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 7:39 pm   

Jako wypunktowany pomysł tak, ale jak zadajesz pytanie i oczekujesz odpowiedzi, to odpowiednim do tego jest istniejący wątek z opiniami innych.
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 7:45 pm   

fajne takie cukierki ze zdjeciem, tylko nie moge ich znaleźc w necie...
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 8:24 pm   

instadri, ja będę zamawiała tutaj:
http://www.slodyczereklamowe.com/
_________________
 
 
Blondili 

Dołączyła: 19 Maj 2010
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 6:44 pm   ATRAKCJE:)

Ostatnio znalazłam taką fajną stronkę z atrakcjami ślubnymi "Ślubne propozycje"
Mnie najbardziej podobaja się kominiarze i prezent z balonami:)
Cukiereczki z naszym wizerunkiem też są ok....wymyśliłam, że mogą je rozdawać właśnie kominiarze, przy okazji każdy będzie mógł kominiarza złapać za guzik na szczęście:)
Znalazłam ogłoszenie dwóch prawdziwych kominiarzy i mogą pojawić się na Ślubie za 250 zł i flaszeczkę;)
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 8:55 pm   

A ja myśle nad pokazem sztucznych ogni.
Byłam na jednym weselu na którym młodzi zorganizowali taki pokaz i bardzo mi się to spodobało :)
_________________

 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 9:49 pm   

martula_87 napisał/a:
A ja myśle nad pokazem sztucznych ogni.
u nas był pokaz sztucznych ogni i był to jednocześnie prezent niespodzianka dla mnie od mojego męża :)
_________________


 
 
haohao 


Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: tm
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:44 am   

my chcemy zrobić puzczanie lampionów na ciepłe powietrze..
ale jak to wyglada..tzn trzeba powiadomić straż..czy policję? bo to się przecież podpala ...
myślałam też o tym że jak przyjedziemy pod sale żeby puścić całą wiąchę balonów z karteczkami lub listą naszych życzeń/ marzeń.. co o tym myślicie?
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 11:04 am   

haohao napisał/a:
ale jak to wyglada..tzn trzeba powiadomić straż..czy policję? bo to się przecież podpala ...

pracuje w straży pożarnej więc to wygląda tak:
według prawa nie musisz powiadamiać straży o puszczaniu lampionów, ale jeśli z ich powodu doszło by do pożaru to wtedy odpowiedzialna jest osoba która je puszczała
także dla świętego spokoju proponuje napisać pisemko do straży z informacją że tego dnia o tej godzinie planowane jest puszczanie lampionów. Straż prześle to dalej do najbliższej jednostki i są poinformowani :-)
i to samo tyczy się nie tylko lampionów ale również pokazów fajerwerków i poskramiaczy ognia
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez PositiveAga Pon Sie 16, 2010 11:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
haohao 


Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: tm
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:42 am   

dzięki :)
masz rację, dla świętego spokoju zajrzymy do straży bo nie chce mieć problemów
 
 
nolly 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 1:08 pm   

sama zastanawiałam się nad fontanną czekoladową na swoje wesele, ale byłam ostatnio na jedynym, na którym była i niestety nie cieszyła się zainteresowaniem gości. W trakcie całego wesela nie widziałam nikogo kto by próbował pyszności. Sama chciałam spróbować, ale było tak dużo ciepłych posiłków i smakołyków na stole, że po prostu nie miałam apetytu na słodkości.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:22 pm   

-puszczenie gołębi
-fontanna ALKOHOLOWA
-atrakcją zawsze jest DOBRZE zorganizowana i pomyślana brama ;)
-jak ktoś ma blisko na sale to puszki przy samochodzie
-pękający duży balon z małymi balonami

To tyle z tego co mi się przypomniało
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Sro Sie 25, 2010 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
.mari. 

Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 10:22 am   

U mnie będą takie atrakcje jak pewni u większości osób które robiły wesele w Jaśminówce:
Fontanna z czekoladą i owoce, grill, barek z barmanami (co mi się najbardziej podoba :D ), być może łódki...
Jeśli uda mi się namówic wszystkich na zespół który sobie upatrzyłam, to będzie tego o wiele wiecej i wszyscy będą zachwyceni, bo zapewniają mnostwo fajnych rzeczy :) Mowię o zespole Śpiewające Fortepiany :)
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 11:13 am   

.mari. napisał/a:
być może łódki


.mari., ja bym nie ryzykowała pływania na weselu, alko + woda to zbyt niebezpieczne...
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 4:52 pm   

Szczerze mówiąc popieram Malene. Alkohol + głęboka woda wcale nie musi = dobra zabawa. Generalnie nie wiedzialam o co chodzi z tymi łódkami ,ale skoro mowa o pływaniu to nie zdecydowałabym się na to. Owszem są ludzie, którzy pili by mniej ,ale są i tacy, którzy popiją więcej i mają "alkoholowy humor" niby wesoło ,ale zawsze coś może strzelić do łba :D . Poza tym po alkoholu jak wszyscy wiemy trudno jest utrzymać równowagę ,a na łodzi jest to 100 razy trudniejsze i 100 razy potrzebniejsze.
_________________
 
 
.mari. 

Dołączyła: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 9:18 am   

No przecież nie wsadzę gości pijanych do łódek, jeśli już sie na to zdecydujemy to na początku imprezy i wszyscy będą trzeźwi i jasno jeszcze będzie na dworze ;) ale to sprawa do uzgodnienia włascicielem, on ma doświadczenie w organizowaniu i wie co najlepiej wypadnie
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 4:02 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
-puszczenie gołębi

Alternatywą dla gołębi są motyle - podobno staje się to coraz modniejsze :)
Tu jest artykuł na ten temat -> http://www.naszslubiwesel...le-na-szczescie

Ale motyle są bardziej wymagające od gołębi, o czym może świadczyć to -> http://www.motylenaslub.pl/
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 9:56 am   

1. cukierki pozakręcane w kolorowe bibułki i rozdawane w ramach podziękowania przy składaniu życzeń po ślubie,
2. stół wiejski,
3. kapela góralska zabawiająca gości muzyką i licznymi konkursami,
4. moja rodzina pochodzi z okolic Opoczna i moj wujek przebral się za opoczynianke podczas oczepin, rozśmieszając i nas i gości do łez. Oczywiście była to niespodzianka dla nas :)
_________________
aga22666

Ostatnio zmieniony przez aga22666 Pon Paź 04, 2010 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:58 pm   

Skojarzyła mi się jeszcze jedna atrakcja - śpiewniki dla gości. W naszym przypadku była to niespodzianka od rodziców. Śpiewniki wykonali sami. Okładka zawierała nasze zdjęcia w śmiesznej aranżacji a w środku były różne weselne przyśpiewki np. "wszystkie rybki", "szła dzieweczka" "głęboka studzienka" itp. Gościom pomysł bardzo sie podobał. Świetnie się przy tym bawili i głooooośno śpiewali :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Paź 15, 2010 1:56 pm   

Nie polecam motyli! Sprowadza się je z zagranicy i nie ma 100% pewności, ze "wyklują" się na czas.
_________________
Prestige
 
 
baczynska 
Firma

Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:41 am   

Bardzo fajną sprawą na weselu są podziękowania np.miodki, ustawione orzy kadżdym talerzyku na sali z podziekowaniem. fajne efekty też są jak się na pierwszy taniec jaest maszyna do dymu, albo kominiarz na szczęście przed kościołem lub pudło z balonami rowniez przed kościołem bardzo fajne rzeczy mozna wymyslic aby uatrakcyjnic weselw. Bardzo moim gością się podobały bańki mydlane, które były puszczane zza kieliszków podczas toastu szampanem.
_________________
jola
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 11:01 pm   

mmm miodki, ciekawy pomysl :) szczegolnie, ze wiekszosc ma cukierki czy migdaly.
_________________
aga22666

 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 6:14 pm   

co to są te lampiony na ciepłe powietrze??
byłam na weselu gdzie młodzi podczas pierwszego tańca byli 'zadymiani' takim dymem co jest np na koncertach, leciały na nich bańki mydlane, a na koniec (tańczyli walca) i przy ostatniej figurze pękł na nich balon z confetti i mniejszymi balonikami;) to było fantastyczne:) przepiękny efekt. jak w bajce;)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl