Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Naklejki na wódkę- tak czy nie?
Autor Wiadomość
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 12:38 pm   Naklejki na wódkę- tak czy nie?

Chciałam dołączyć sie do wątku o wódce, ale po namyśle załozyłam nowy wątek..chyba że już taki jest czyli znaczy żle szukałam ...
Jak robicie z naklejkami na wódkę? Będą, nie będą, a własciwe pytanie to powinny być czy nie?
nie wiem jak to wyszło bo na niejednym weselu już byłam ale jakoś chyba nigdy nie zwróciłam uwagi na to czy wszędzie były naklejki... :roll:
_________________
 
 
 
katsu 

Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 12:50 pm   

ja jestem na nie
jesli już cos chcesz dołączyć to np. karteczke z sznureczkiem albo wstążką
z jakimś wierszykiem albo waszym zdjęciem
tylko wszystko w eleganckim stylu
można znaleźć takie na allegro
bo takie naklejki na stara mode wcale mi się nie podobają
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 1:40 am   

wydawało mi się, ze takie chcę, ale nie spotkalam się z ani jedną pozytywną opinią...dużo osob uważa, że to tandetnie wygląda...

ja jednak chce mieć na weselu prawdopodobnie wódkę żołądkową gorzką i teraz co gorzej wyglada - elegancka prosta naklejka czy taki apetyczny napis...jeszcze nie wiem na co się zdecydujemy...n pewno nie podobają mi się te ze zdjęciami, najwyżej prosta, ecru, z napisem wódka weselna i imionami młodych.
 
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 7:41 am   

a my mimo wszystko będziemy odklejać oryginalne naklejki i naklejać zakupione etykietki :) i w sumie mamy to w nosie czy to ładnie będzie wyglądać czy nie , nam się podoba tekst na etykietach i już :) na wszystkich weselach co byliśmy to wszystko było takie poważne itp, my troszkę chcemy tego uniknąć ...troche jesteśmy pokręceni :)
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 9:51 am   

Ja jestem na TAK :) Miałam na swoim weselu. Brałam pod uwagę droższe i tańsze wódki, z ładnymi i mniej ładnymi butelkami, ale na wszystkich miały być naklejki. Kupiliśmy w końcu De Luxa i mieliśmy proste naklejki, ecri z obrączkami, imionami, datą i jakimś krótkim wierszykiem. Do tego były banderole do kompletu. Wg mnie wygląda to fajnie, bo jak ktoś wygrał flaszkę, czy dostał na odchodne to wiedział z czyjego wesela :wink: Znajomym się podobało, zobaczymy czy oni będą mieli u siebie podobnie (nasze wesele było pierwszym w naszym pokoleniu :) )
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 10:00 am   

A my mieliśmy wlaśnie ze zdjęciami :) Zdjęcia były różne żeby nie wszystki butelki były takie same. Oprócz tego różne były wierszyki- powtarzały się na co którejś butelce. Dodatkowo jak jest z tyłu taka mała jeszcze nieraz naklejka to zamiast niej był jakiś dowci związany z życiem małżeńskim i też prawie na każdej butelce inny :)
Goście byli zwchwyceni i mówili że na pewno na pamiątke butleki sobie zostawią :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 1:26 pm   

mi się nie podobają takie rzeczy. Żadnych przywieszek, żadnych naklejek, nic takiego.
_________________
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 5:32 pm   

Wesele jest specyficznym rodzajem zabawy i uważm, że przy zachowaniu całej elegancji musi byc trochę zabawnie, dlatego naklejki, przywieszki itp. powinny być na butelkach, ale dwa warunki:po pierwsze nie ze zdjęciem młodych ( o wizerunek trzeba dbać i nie można twarzy naklejać na wszystkim co się da), po drugie nie zaklejać oryginalnej etykiety na butelce, bo goście powinni wiedzieć jaki piją gatunek wódki.
;)
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 9:24 pm   

kakonka napisał/a:
mi się nie podobają takie rzeczy. Żadnych przywieszek, żadnych naklejek, nic takiego.

Mi tak samo. Trochę szkoda kasy. ;)
_________________
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 1:30 pm   

A gdzie kupowaliście i za ile naklejki i akcyzy? My też się zastanawiamy nad naklejkami, ale tylko na bimber, który będzie na oczepiny bramki i inne rozdawania ;)
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 3:38 pm   

U nas nie będzie naklejek, tylko proste zawieszki z krótkim wieszykiem i naszymi imionami.
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 4:22 pm   

...martusia.... napisał/a:
A gdzie kupowaliście i za ile naklejki i akcyzy?

Za komplet 60szt naklejek i akcyz płaciłam ok 40zł, kupowałam na Allegro (można znaleźć taniej :) )
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 4:24 pm   

Belluszi napisał/a:
nie zaklejać oryginalnej etykiety na butelce, bo goście powinni wiedzieć jaki piją gatunek wódki.


to własnie jedyny powód, dla którego rozważam kupno naklejek - żeby zakryć paskudny napis "żlłądkowa gorzka"...
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 8:27 pm   

Nam się podobają naklejki i będziemy mieli takie: :D


_________________

 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 6:31 am   

Malena napisał/a:
to własnie jedyny powód, dla którego rozważam kupno naklejek - żeby zakryć paskudny napis "żlłądkowa gorzka"...

Hehe, ja też miałam DeLuxa, i naklejki ma średnie :wink: Dlatego zostały zerwane a butelki obklejone. Na butelce jest oznaczenie, jaka to jest wódka, bo ma wypukłe napisy, więc goście wiedzą, co piją :) A butelki na pamiątkę sobie też niektórzy zabrali :smile:
 
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 7:28 am   

Wydaje mi się że naklejki na wódkę są dobre na alkohol który nie jest oryginalny. Chyba nie chciało by mi się odklejać etykiet i naklejać swoje foto :|

Pozatym chcę żeby goście nie czuli obaw do wódki którą piją.
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 5:56 pm   

właśnie zapadła decyzja, że wódka będzie żołądkowa delux. I pojawia się problem. naklejki znalazłam, ale wszystkie są za wysokie i za wąskie na żołądkową ;( Pomóżcie zaleźć odpowiednie...

martitka, gdzie Wy kupowaliście naklejki?
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:14 am   

...martusia.... napisał/a:
martitka, gdzie Wy kupowaliście naklejki?

Pisałam wyżej, że na Allegro :) Ale rzeczywiście były odrobinę za wysokie - obcięliśmy i już (chociaż myślę, że można się dogadać ze sprzedawcami, żeby zrobili krótsze). Jak ci bardzo zależy to postaram się znaleźć "mojego" sprzedawcę - chyba nawet z Łodzi jest :)
 
 
 
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 8:29 am   

Uważam, że takie naklejki to "wieś tańczy i śpiewa" - sorry dziewczyny za brutalność ale takie jest moje zdanie.
I jedynie w sytuacji, kiedy podajemy gościom nieoryginalną wódkę dopuszczam możliwość naklejania etykietek. Ale z drugiej strony niechętnie sięgnęłabym po alkohol z niewiadomego źródła.
Etykietki to strata pieniędzy i takimi akcentami bliżej nam do tandety niż do elegancji.
_________________

 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:32 am   

Ja w kwestii naklejek na wódkę też jestem na nie.
aggar napisał/a:
I jedynie w sytuacji, kiedy podajemy gościom nieoryginalną wódkę dopuszczam możliwość naklejania etykietek. Ale z drugiej strony niechętnie sięgnęłabym po alkohol z niewiadomego źródła.
Etykietki to strata pieniędzy i takimi akcentami bliżej nam do tandety niż do elegancji.

Też tak uważam.
_________________
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 1:11 pm   

a ja na tak :)

ładne naklejki są bardzo fajne dla mnie :)
teraz to chyba można sobie spokojnie wg uznania zaprojektować jaką się chce :)
 
 
 
...martusia.... 

Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 2:57 pm   

my już zamówiliśmy naklejki i akcyzy ;) znalazłam firmę Helping Hands i w przyszłym tygodniu będą do odebrania. Cena nie jest zbyt niska 10szt.-4,20, akcyzy 10szt. -1,10zł ale przeżyję ;)
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 10:45 am   

aggar napisał/a:
I jedynie w sytuacji, kiedy podajemy gościom nieoryginalną wódkę dopuszczam możliwość naklejania etykietek. Ale z drugiej strony niechętnie sięgnęłabym po alkohol z niewiadomego źródła.
\
Jestem tego samego zdania. Nie podobają mi się takie naklejki to po pierwsze, a po drugie sama chyba bym nie tknęła wódki, która nie wiem skąd pochodzi, więc gościom u siebie też bym takiej nie podała.
A już całkiem niewyobrażalne jest dla mnie stosowanie naklejek bo kupuje się jakąś tanią wódkę i zasłania nazwę\etykietę bo oryginalna nie pasuje.

Przepraszam za to określenie, ale tak bardzo popularna ostatnio żołądkowa zawsze kojarzyła mi się z Panami pod sklepem i jak słysze, ze ktoś chce ją obklejać to myśle, ze własnie z tego powodu.
 
 
Rzenka_86 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 78
Skąd: Łódż
  Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 12:36 am   

Jak miło widzieć ten temat:) Otóż, mamy mały problem..
Kupiliśmy na nasze wesele Czystą de Luxe i jeśli chodzi o naklejki, to chcielibyśmy stworzyć "limitowaną edycję" czyli powiedzmy około 20-30 butelek, które będą z ozdobnymi naklejkami. Takowe przydadzą się w ramach nagród w konkursach, wykupywaniu butów a także kilka sztuk wraz z "oryginałami" będzie stało na stole. Ale...te naklejki nie chcą zejść!!!!!! Próbowaliśmy już wszystkiego- a zwłaszcza moczenia (prawie całonocnego) w wodzie. I nic. Naklejka po tym wszystkim miała się dobrze i nie odkleiła się.... O tym, by została pod spodem a na wierzch nakleić naklejkę ozdobną nie ma mowy, bo wygląda to fatalnie... Może macie jakieś sprawdzone sposoby pozbywania się etykiet...? Pomocy!!!!

[ Dodano: Pon Wrz 20, 2010 1:44 am ]
Dodam, że jestem podobnego zdania jak wiele z Was kobitki, że nie powinno się zaklejać butelek naklejkami, żeby goście wiedzieli co piją. Dlatego nasza limitowana edycja będzie zaklejona tylko z jednej strony, "tylna" oryginalna etykieta, akcyzy itd pozostaną na swoim miejscu :wink:
_________________
 
 
ZegaryBrzozow 
Firma

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 21
Skąd: Brzozów
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 8:55 am   

To świadczy tylko o jakości firmy,skoro nawet po całonocnym moczeniu naklejka nie chciała zejść:) Moze nie ma potrzeby jej odrywania,tylko właśnie nakleić Waszą nalepkę z jednej strony, a z drugiej goście będą wiedzieli co piją.
_________________

 
 
Rzenka_86 


Wiek: 38
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 78
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:35 pm   

No właśnie najgorsze jest to, że nie da się nakleić nie odrywając oryginalnej etykiety- bo prześwituje... :cry: a wtedy wygląda jeszcze gorzej. Ale tak, jak piszesz- to świadczy o jakości firmy :D
Jest jeszcze jedna rzecz, w zeszłym roku moi dziadkowie obchodzili 50.rocznice ślubu i wcześniej w Selgrosie była de Lux w promocji, więc kupili "na zaś". No i tak wódeczka leżała sobie bodajże 4 miesiące w suchym, ciemnym miejscu- po czym przed imprezą rocznicową okazało się, że etykiety- zżółkły.... Niektóre wyglądały fatalnie.
Wesele mamy za rok, a alkohol już kupiony- aż boje się pomyśleć jak będą te etykiety wyglądały po 12 miesiącach.....
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 6:46 pm   

Tego typu naklejkom mówię nie. Dla mnie to wcale nie żart czy zabawny element wesela tylko porostu tandeta ;)
_________________
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 11:46 am   

bez naklejek :)
 
 
ZegaryBrzozow 
Firma

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 21
Skąd: Brzozów
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 9:00 pm   

Dla jednych tandeta,a dla innych poniekąd tradycja ;) U nas też nie było naklejek,a zawieszki z data ślubu oraz naszymi imionami.
_________________

 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 7:20 pm   

My nie mieliśmy naklejek. Byliśmy na weselu, gdzie z takowych naklejek zeszła cała farba. Było widać etykietę pod spodem, a i dłonie się brudziły przy nalewaniu. Nie wyglądało to zbyt zachęcająco. My postanowiliśmy kupić jakościowo lepszą wódkę w ładnej butelce i żadne etykiety nie były już konieczne.
_________________
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:22 pm   

kakonka napisał/a:
mi się nie podobają takie rzeczy. Żadnych przywieszek, żadnych naklejek, nic takiego.

:haha: jestem też tego zdania,wybrana przez nas wódeczka prezentuje się idealnie bez tego typu dodatków
_________________

 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:31 pm   

Frezja1980 napisał/a:
kakonka napisał/a:
mi się nie podobają takie rzeczy. Żadnych przywieszek, żadnych naklejek, nic takiego.

:haha: jestem też tego zdania


i ja też :)
_________________
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 9:59 am   

My też nie mieliśmy naklejek. Wydawało nam się to dość tandetne i tak jak poprzednicy na forum mówili - nie wiadomo jaka byłaby reakcja gości, którzy wtedy nie wiedzieliby jaką wódkę piją....
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
prestige 
Firma


Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Paź 23, 2010 10:58 am   

Naklejki to strata czasu i pieniędzy... jest wiele innych sposobów aby stoły wyglądały ładnie :)
_________________
Prestige
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 16, 2010 3:30 pm   

Ja naklejek nie chcę ale jakieś ładne zawieszki może :roll:
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 8:21 pm   

U nas również najprawdopodobniej będą zawieszki bądź kokardki/wstążeczki na wódkę. Choć początkowo myślałam o naklejkach.
_________________


 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2011 3:21 pm   

Rzenka_86 napisał/a:
Wesele mamy za rok, a alkohol już kupiony- aż boje się pomyśleć jak będą te etykiety wyglądały po 12 miesiącach.....

Rzenka_86, spokojnie, my mielismy żolądkową czystą de luxe, kupiliśmy ją półtora roku przed ślubem, stala w kartonach w pokoju i nic się z etykietami nie stało.
Mielismy tylko zawieszki z wierszykiem i naszymi imionami oraz datą ślubu.
 
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:42 pm   

My nie mieliśmy naklejek.Jedynie kokardki wykonane przeze mnie.
_________________
 
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 3:15 pm   

My też mieliśmy zawieszki z krótkim wierszykiem. Zamówione na allegro, w tym samym stylu, co winietki.
 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 8:32 pm   

podobały nam się etykiety z tej samej serii co nasze zaproszenia(będą) ale po przeczytaniu wszystkich za i przeciw stwierdziliśmy, że jednak darujemy to sobie i zrobimy tylko zawieszki..

martitka napisał/a:
Wg mnie wygląda to fajnie, bo jak ktoś wygrał flaszkę, czy dostał na odchodne to wiedział z czyjego wesela :wink:


i właśnie o to chodzi by ktoś wiedział z czyjego wesela ta wódka.. w barku miałam 3 butelki z rożnych wesel i jak piłam je później to nie wiedziałam za czyje zdrowie :piwo:

ale w związku z:
ZegaryBrzozow napisał/a:
nawet po całonocnym moczeniu naklejka nie chciała zejść:)
Rzenka_86 napisał/a:
O tym, by została pod spodem a na wierzch nakleić naklejkę ozdobną nie ma mowy, bo wygląda to fatalnie..
beatrise napisał/a:
Byliśmy na weselu, gdzie z takowych naklejek zeszła cała farba. Było widać etykietę pod spodem, a i dłonie się brudziły przy nalewaniu. Nie wyglądało to zbyt zachęcająco.
....


Natomiast wątpię by ktoś z gości posadził młodych o stawianie im jakichś podrób na stole w przypadku przyklejonej etykiety własnego pomysłu.. zazwyczaj się podobają i doceniana jest taka inwencja młodych.
Dodatkowym plusem etykiet jest to, że dla nieuczciwego kelnera oklejona butelka już nie będzie łakomym kąskiem "do schowania pod stołem" - inaczej mówiąc przywłaszczenia sobie cudzego mienia.. bo i o takich akcjach słyszałam..
Zresztą nawet jeśli butelka wygląda na oryginalną i została zakupiona w normalnym sklepie nie zawsze tak jest moje drogie.. trzeba wiedzieć gdzie kupować, żeby nie nadziać się na jakieś świństwo.. :?
 
 
Vesna 


Wiek: 34
Dołączyła: 19 Wrz 2011
Posty: 120
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 6:21 pm   

my mamy Pana Tadeusza, kupiliśmy zawieszki muszki, krawaty i podwiązki. planujemy jeszcze na nasze butelki ubranka pary młodej.
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
evvvka 

Dołączyła: 09 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 1:47 pm   

naklejki na wódkę? nieeee
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 8:30 pm   

evvvka, zgadzam się. Naklejki/etykietki/ozdoby na alkoholu (czy też innych napojach) to dla co najmniej lekki obciach, a po drugie zbędny wydatek.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 9:45 pm   

A my mielismy. Wybralismy smieszne naklejki imitujace hasla z reklam. Goscie usmiali sie przy nich. Jak ktos dostawal butelke to pytal czy moze ta z naklejka. Na chrzcinach tez postawimy te na ktorych zostaly nam naklejki. Np WW's rozplywa sie w ustach albo Poley 40%przy kazdym doladowaniu.
Ostatnio zmieniony przez Terry Nie Lut 14, 2016 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 11:07 pm   

Naklejki na alko - nie mam nic przeciwko (czasem zdarzają się bardzo pomysłowe) natomiast u siebie niekoniecznie, chyba, że znalazłabym takie, które fajnie pasowałyby do motywu przewodniego imprezy/stylistyką do wystroju :) Naklejki bardziej pod względem praktycznym pasują mi do bimbru, jeśli ktoś planuje podać (ostatnio byłam na weselu, gdzie teść zaopatrzył Młodych we własnej produkcji specyfik i były na nim właśnie całkiem sympatyczne naklejki - wiadomo było, że to nie jest sklepowa wódka i kto chciał to pił/kto niekoniecznie to wiedział której butelki nie dotykać :) )
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lut 15, 2016 9:19 am   

My mieliśmy taki zestaw, i nie uważam, żeby było to obciachowe :wink:

_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2016 10:19 am   

Super zestaw! Sama myślałam o takim menu na stoły, ale nie mam pojęcia w jakiej odległości maja stać od siebie i ile w ogóle takich zamówić. Co do zawieszek na alkohol to faktycznie kwestia indywidualna. Mnie się podobają, ale na pewno nie wszystkie. Jak dla mnie to w sumie zbędny dodatek do znakowania wódki, bo później człowiek i tak nie zwraca na to uwagi :D Sama chyba na swoim nie chcę zawieszek, dzięki czemu można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. Acz nie uważam, żeby to było obciachowe...
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lut 15, 2016 10:24 am   

My dawaliśmy wódkę na pożegnanie i każdy z Gości prosił o tą etykietkę "na pamiątkę" :)

My mieliśmy długie stoły po 36 osób w każdym, i menu było 6 na każdym stole. Oprócz menu, byłą informacja o fotobudce, więc wielu z Nich skorzystało :)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2016 10:28 am   

My mieliśmy zawieszki na butelkach, które stały na stołach i naklejki na tych, które były rozdawane w konkursach i na bramkach. Zawieszki były z kilkoma różnymi wierszykami, goście zabierali sobie na pamiątkę chcąc zebrać wszystkie wierszyki.
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2016 10:42 am   

My natomiast mieliśmy podwiązki i muchy na szyjkach od wódki. Nie chcieliśmy po prostu zasłaniać naszym zdaniem przepięknych butelek Wratislavii :-)

[ Dodano: Pon Lut 15, 2016 10:43 am ]
Co do naklejek - my byśmy się na nie nie zdecydowali, bo zwyczajnie nam się nie podobały i tylko dodatkowa praca przed weselem :-P
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl