Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MIKRON z Brzezin
Autor Wiadomość
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 11:53 am   MIKRON z Brzezin

Jeśli znacie zespół "MIKRON" z Brzezin, bardzo proszę podzielcie się swoimi opiniami o nich!
Z góry dzięki!
Pozdrowionka :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Kwi 01, 2009 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kicia 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 3:03 pm   zespół mikron

Dla mnie pełen profesjonalizm i super zabawa :smile:

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :smile:
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 7:22 pm   

Dziękuje za odpowiedź, chociaż trochę mnie martwi, że niewiele osób się o nich wypowiada!
Wstępnie jestem z nimi umówiona, bo mp3 ich wokalistki zrobiło na nas super wrażenie, ale chciałam się dowiedzieć od innych jak im idzie prowadzenie imprez;)
Jestem dobrej myśli!
A jeśli ktoś coś o nic słyszał to piszcie proszę!
Pozdrawiam :)
_________________
 
 
dama 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 7:55 pm   mikron

Witaj nie masz się czym martwić, :smile: ja ich słyszałam kilka razy i było bardzo fajnie. U mojego brata też będą grali na weselu :smile:

Pozdrawiam i wielu chwil radości wam życzę 8) :D


P.S. A ich wokalistka faktycznie jest rewelacyjna :D
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 9:48 pm   

Jeszcze się nie zdecydowałam, ale po rozmowie z panem z Mikronu mamy pozytywne wrażenie, nagranie też prezentuje się dobrze. Ciężko powiedzieć, na czym stanie, bo przed nami jeszcze 4 rozmowy z zespołami, ale rozważamy ten zespół. Jeśli się na nich zdecydujemy, dam znać. Pozdrowienia :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
cichy 

Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:35 pm   

Witam wszystkich serdecznie. Czy jest może jeszcze jakaś osóbka, która może coś powiedzic na temat zespołu Mikron ?? Jak grają jak zabawiają gości itp. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 12:06 am   

Zespół MIKRON grał na naszym weselu i na poprawinach !!
Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzic, że jest to świetny zespół weselny!
Wspaniale bawili naszych gości, jesteśmy zadowoleni i nie mamy zastrzeżeń.
Nasi goście również wypowiadali same pozytywne opinie o nich!
Serdecznie polecamy!
_________________
 
 
bizmak 

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 10:05 am   

witam
zespol jest ok pierwszy utwor mozna zmienic nawet 2-3 dni przed weselem polecam ten zespol w skladzie 2+1 wokalstka tego zespolu spiewa bardzo ladnie jesli chodzi o zabawe przy stolach rowniez potrafia zabawic dedykacje - da sie przkonac ale nie graja odrazu lecz po jakims czasie minusem sa zbyt dlugie przerwy ktore robia ale ogolnie bardzo polecam zespol
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 11:18 am   

Dzięki za słowa otuchy :) u mnie grają w tę sobotę, w składzie 3+1, szczerze powiedziawszy miałam obawy (może i nadal mam), gdyż słyszałam zespół tylko na płycie...nie na żywo...więc nie wiem, ale nikt póki co nie narzeka, a co do przerw to już ja ich pogonię ;) 8)
_________________


 
 
bizmak 

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: polska
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 12:08 pm   

nie masz sie co martwic napewno bedzie dobrze ja tez sie obawialem a zespol byl naprawde super
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 12:28 pm   

Ufff dzięki :) na serio bardzo się stresowałam orkiestrą, bo chyba kota w worku wzięliśmy, ale chyba będzie wszystko ok :)
_________________


 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 18, 2008 8:16 am   

A jak zabawy oczepinowe? Na stronie mają całą ich liste, ale wiadomo, że teoia jedno a w praktyce może być różnie, chciałabym u siebie mieć 10 przykazań małżeńskich i podział obowiązków:) Te długie przerwy mnie troche martwią, na weselu znajomego berdzo to przeszkadzało.
_________________
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 11:07 pm   

I już po, ogólnie super, pięknie pod względem technicznym, czysto śpiewali, bardzo miła ekipa :) grali dedykacje bez problemu, przerwy mieli faktycznie nieraz za długie, parę osób narzekało, ale ogólnie 5-. Oczepiny mieliśmy dość krótkie, ale bez przesady, piosenka do oczepin fajna i miła, bez zbędnych komentarzy, zabawy za buty mieliśmy 2 - przewijanie dzieci i karmienie na czas oraz tzw bobaska - ale sami to wybraliśmy, tak chcieliśmy, wszystko więc jest do obgadania. Ogólnie jesteśmy na tak :)
_________________


 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 9:53 am   

Anapeya napisał/a:
I już po, ogólnie super, pięknie pod względem technicznym, czysto śpiewali, bardzo miła ekipa :) grali dedykacje bez problemu, przerwy mieli faktycznie nieraz za długie, parę osób narzekało, ale ogólnie 5-. Oczepiny mieliśmy dość krótkie, ale bez przesady, piosenka do oczepin fajna i miła, bez zbędnych komentarzy, zabawy za buty mieliśmy 2 - przewijanie dzieci i karmienie na czas oraz tzw bobaska - ale sami to wybraliśmy, tak chcieliśmy, wszystko więc jest do obgadania. Ogólnie jesteśmy na tak :)


Ciesze się, że wreszcie jakaś nowa opinia, ale mam podstawowe pytanie, czy w czasie przerw puszczają jakąś muzykę? Nie zniosłabym na swoim weselu grobowej ciszy nawet przez kilka minut (na weselu znajomych na których grał Dubik, były długie przerwy i wtedy była cisza, a to że goście jedzą nie znaczy, że tracą słuch).
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 9:54 am   

TakaJedna, przecież to w głównej mierze od Ciebie zależy czy sobie życzysz czy i co mają puszczać podczas przerw.
Na przykład my damy zespołowi płytkę z nagraniami które mają puszczać w czasie posiłków, będzie to King Crimson - taki mały ukłon w stronę mojego taty :razz:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
bizmak 

Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: polska
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 10:39 am   

no niestety była cisza ale moze faktycznie mozna się dogadać żeby cos leciało
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 12:53 pm   

Faktycznie, choć gdzieś czytałam,że jakiś zespół się nie zgodził, żeby coś puszczać w przerwach, ale w sumie nic ich to nie kosztuje, ale myśle,że da się to wytargować, to przygotowuje składankę DJ TakaJedna;] coś na lepsze trawienie. Coraz bardziej przychylam się do tego zespołu, choć brałam też pod uwagę Zodiak, Maxim i Forum. Ale ostateczna decyzja zapadnie po obejrzeniu wesela na którym grali.

Narzeczony wynalazł zespół z okolic Kutna Fantastic (4 panów + jedna pani),nic o nim w sieci nie ma i grają główne polskie starocie i biesiade,dlatego miałam obiekcje,po telefonie okazało się że inne utwory mają w repertuarze, a wesele które oglądaliśmy było na wsi, plusem jest że grają do ostatniego gościa kiwającego się ostatkami sił na parkiecie,zabawiają gości rzy stołach,robią krótkie przerwy, minus to cena 3700 zł + 1200 poprawiny(choć powiedziano nam, że woleliby bez poprawin :-? )+300zł dojazd+nocleg. Drogo więc raczej odpada.

A jaką stawkę ma Mikron?
_________________
 
 
Anapeya 


Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 73
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 9:18 pm   

U nas w przerwach leciała muzyczka z laptopa chyba...w każdym razie coś plumkało więc było miło i nie było tak mocno słychać tego stukania sztućcami. 3 tyś plus nocleg, ale to umowa z tamtego roku...jak dużo chcą teraz - nie wiem...
_________________


 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 3:02 pm   Mikron

Czy ktoś zna ten zespół? Mają bardzo przystępna cene, ale nie wiem nic na ich temat.

Prosze o wszelkie wieści.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
Ostatnio zmieniony przez monika_zyga Nie Mar 22, 2009 3:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 9:33 pm   

Post sylweczki:
http://www.forum.wesele-l...?t=57&start=300

Możesz do niej napisać PW.

A tutaj temat o nich: http://www.forum.wesele-l...ighlight=mikron

W tym moje uwagi (Mikron był bardzo poważnym kandydatem, ale w końcu wybraliśmy Next 4 You).
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 12:25 pm   

monika_zyga, taki temat już istniał, więc połączyłam z nim Twój post. Na przyszłości proszę korzystać z wyszukiwarki :)
_________________

 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 8:59 pm   

Pytałam o cene na rok 2010 i tez jest 3000zł z poprawinami, o noclegu nic nie mówili. Jak narazie biore ten zespół pod uwage.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
interagnes 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 7:52 pm   

czy ktos ma jakies nowe opinie , czekam
 
 
 
kicia 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:20 am   mikron

I znów bawiłam się na weselu gdzie grał ten zespół. Powiem wam, że ubawiłam się jak zwykle tzn. świetnie. Grali bez dziewczyny, ale tak chciała Pani Młoda. Jak zaśpiewali "Od dziś" Pauli tymi swoimi męskimi głosami to po prostu odjechałam. Super!!! Z całego serca POLECAM. A cha, w przerwach leciała muzyczka to tak na marginesie, więc było miło i nie było słychać jak towarzystwo zgłodniało :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl