Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Singiel na weselu
Autor Wiadomość
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:54 am   Singiel na weselu

Nie dotarłam do takiego tematu, ale jeśli taki istnieje, to proszę o połączenie ;)
Przeczytałam ciekawy artykuł, coś ala porady dla singla na weselu. Zobaczcie jaką ma ciekawą perspektywę singiel ;)
http://kobieta.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html
_________________

 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 11:33 am   

też czytałam. Całkiem przydatne :wink:
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 11:43 am   

Boszszsz :> Ciekawa jestem, czy autorka tekstu (i nie mam na myśli przywoływanej Amerykanki) wypróbowała żlote rady na sobie.

Przerobiłam trzy wesela w pojedynkę, w tym dwa w okolicach uprawomocnienia się mojego rozwodu. Panienki uwieszone na swych panach, panowie pilnujący swych panienek. Kichy nie było, "na szczęście" w jednym przypadku mąż mojej przyjaciółki szybko odpada z gry i bawiłyśmy się razem, no i był czas do nagadania się do woli. Jedno z wesel to było wesele mojego brata, znałam mnóstwo ludzi i niektórzy nie bali się zaprosić mnie do tańca... a z braku laku mogam liczyć na córkę :) No a raz... głównie patrzyłam na zegarek i wyglądałam, kiedy pierwsi goście się zwiną, żeby przyłączyć do nich.

Co ciekawe - sytuacja wygląda zu-peł-nie inaczej w tej części stołu czy stolików, gdzie siedzą ludzie z pokolenia moich rodziców. Tam samotna kobieta się nie nudzi, a dorośli dżentelmeni czują się w obowiązku ją zabawić.
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 11:45 am   

gosiaczek napisał/a:
Co ciekawe - sytuacja wygląda zu-peł-nie inaczej w tej części stołu czy stolików, gdzie siedzą ludzie z pokolenia moich rodziców. Tam samotna kobieta się nie nudzi, a dorośli dżentelmeni czują się w obowiązku ją zabawić.


Faktycznie coś w tym jest, też to zauważyłam!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 11:46 am   

gosiaczek napisał/a:
Ciekawa jestem, czy autorka tekstu (i nie mam na myśli przywoływanej Amerykanki) wypróbowała żlote rady na sobie.


A wiesz, to samo mi przez myśl przemknęło :) Ja własnych doświadczeń w tym zakresie właściwie nie mam, poza jednym, a wtedy byłam świadkową i raz, że świadek też był bez pary i zachował się "na poziomie", a dwa, że i tak dużo było roboty :)
_________________

 
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 3:00 pm   

o matko... rozdawanie wizytówek na weselu? to może jeszcze pokaz produktów jakiejś firmy...
sadzanie samotnej osoby przy stoliku z dziećmi... :smile:

matko straszny artykuł... jedyne z czym się zgodzę to żeby iść potańczyć :)
 
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 3:45 pm   

"Miej w torebce talię kart i zagrajcie w wojnę albo w makao". :o
Może od razu domowe przedszkole?...
Miałam na weselu kilku singli i kilka osób, które zdecydowały się z różnych powodów przyjść same bądź straciły partnera w trakcie. Wszystkie świetnie się bawiły, a wręcz najlepiej. Myślę, że sukces tkwi w nastawieniu i towarzystwie oraz podejściu pary młodej.
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 4:56 pm   

no dokładnie - chodzi o podejscie. może i trafić się para która będzie siedzieć rpzy stole nie gadać z nikim nie ruszać się wogóle i też powiedzą że do ncizego było... jak sie chce to się bawi :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl