Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Będę koszmarem twego lajfu"
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Nie Maj 16, 2010 10:39 pm   "Będę koszmarem twego lajfu"

http://wyborcza.pl/1,7548...jego_lajfu.html

Co Wy na to? Co byście zrobili będąc w takiej sytuacji jak ten lekarz i jego żona?

Mnie zastanawia, że polskie prawo jest takie bezsilne w podobnych sprawach. :roll:
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 10:52 pm   

Asiek napisał/a:
Mnie zastanawia, że polskie prawo jest takie bezsilne w podobnych sprawach. :roll:

Moim daniem szkoda im czasu na takie rzeczy, ważniejsze są afery korupcyjne z udziałem znanych ludzi. A kogo ma obchodzić, to, ze zwykłemu szaremu człowiekowi ktoś zniszczy życie? Niech sobie sam radzi!
Polska to kraj "bezkrólewia" i bezprawia"
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:15 pm   

To jest chore, że coś takiego w ogóle jest możliwe. Ja rozumiem, że internet jest trudnym do kontrolowania medium, ale takie rzeczy powinny być karane i traktowane jak przestępstwo...
Nie wiem, co bym zrobiła.... i tak podziwiam tego człowieka, że się jeszcze nie załamał.

Podobną sytuację miał, czy tez może ma, Zbyszek Kruk.
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:31 pm   

Masakra :?
Nie wiem co bym zrobiła na miejscu tego gościa i jego najbliższych...
Też uważam, że to powinno być karalne ;/
Dziwi mnie tylko, że do tej pory np. nie zmienił nr telefonu... choć skoro to lekarz to jego numer i tak pewnie jest ogólnie dostępny :roll:
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 5:57 pm   

agulka1989 napisał/a:

Dziwi mnie tylko, że do tej pory np. nie zmienił nr telefonu... choć skoro to lekarz to jego numer i tak pewnie jest ogólnie dostępny :roll:

Ano właśnie - taki zawód. Poza tym jestem pewna, że ta kobieta i tak łatwo znalazłaby jego nowy numer telefonu, adres (gdyby się przeprowadził), itd. On jest celem jej życia, obsesją...
Najgorsze chyba, że normalny człowiek nie jest nigdy pewny co takiemu psychopacie może strzelić do głowy i czy od dręczenia psychicznego nie przejdzie do dręczenia fizycznego, nie tyle może doktora, ale np. jego rodziny. Wyjdą do pracy, a ktoś im podpali dom albo będzie śledzić dziecko na spacerze...
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 7:50 pm   

Masakra..nie chce mi się az wierzyć, że ktoś ma tak krzywą psychikę, żeby przez tyle lat męczyć drugą osobę..
_________________
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 9:47 pm   

to musi być choroba psychiczna skoro ona ma nadzieję, że mimo wszystko będą razem :?
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 8:45 pm   

A słyszeliście o tej dziewczynie, której jakiś facet kompletnie zablokował komórki :?: Pracowała jako agentka nieruchomości, musiała zrezygnować z pracy, facet ja przesladuje, poustawiał sobie jakies programy komputerowe, które wykonują co chwilkę połączenia i wysyłają puste smsy na jej nr i też policja bezsilna, nic nie moga zrobić
_________________

 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:09 pm   

Mnie się coś o uszy obiło, ze facet zakochał się w głosie jakiejś dziewczyny pracującej w tele sprzedaży.
Ale nie wiem czy wykupił wszystkie produkty.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 9:51 am   

W głowie się nie mieści jak ta baba jest zacięta. :o

Podziwiam tego lekarza za wytrzymałość psychiczną, że walczy z nią zgodnie z prawem, nie zniżając się do niej. Ale że nasze prawo jest kulawe, wiadomo od dawna.
To co pisze jego adwokat na końcu, daje nadzieję na zakończenie tej sprawy, szkoda, że może to potrwać kilka lat.

A w tym czasie będą nadal gnębieni, współczuję jego żonie i dziecku.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 5:29 pm   

Po przeczytaniu tego artykułu, a następnie rozmowy na jakimś forum odniosłam wrażenie, że temu doktorowi chce nabruździć jakiś facet, podszywający się pod Martę. Styl wypowiedzi tej osoby jest bardzo perwersyjny i agresywny. Czytając odnosi się wrażenie, jakby to pisał facet zazdrosny o kobietę, chcący zdyskredytować rywala. Zdziwiło mnie to, że bardzo niewiele osób to zauważyło. Wracając do doktora to tylko współczuć, jaka to musi być straszna psychoza. Tym bardziej, że to jest bardzo chora osoba i nie wiadomo do czego jest zdolna...
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 9:52 pm   

paulii napisał/a:
Styl wypowiedzi tej osoby jest bardzo perwersyjny i agresywny. Czytając odnosi się wrażenie, jakby to pisał facet zazdrosny o kobietę, chcący zdyskredytować rywala. Zdziwiło mnie to, że bardzo niewiele osób to zauważyło. .



Skoro ta dziewczyna jest psychicznie chora to trudno oczekiwać, że jej styl pisania będzie normalny
_________________
 
 
rybkazłota 

Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 5
Skąd: szczecin
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 4:29 pm   

jak to powiadała moja babcia :całe życie z wariatami,teraz tylko jest ich niestety więcej i nie ma rady na nich. Nasze prawo nie jest przystosowane do tego typu zachowań, bo wcześniej nie były one tak powsechne i zmasowane.możemy z tego wyciągnąć wnioski i zastanowić się dokładnie jak możemy się bronic przed takimi zachowaniami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl