Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój dla mamy
Autor Wiadomość
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:44 pm   

justyncia83 - wątek jako powtórzony został połączony z wątkiem już istniejącym - przeczytaj proszę posty wzwyż. :smile:



A moja mama miała takie suknie na moim i brata weselu:

Jedna - oliwkowa z tafty, druga satynowa złota. Jakby co - ta oliwkowa jest do sprzedania. :cool:

suknia2007.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 900 raz(y) 16.96 KB

suknia.jpg
do sprzedania
Pobierz Plik ściągnięto 895 raz(y) 53.13 KB

kwiatek_m.jpg
do sprzedania
Pobierz Plik ściągnięto 843 raz(y) 38.32 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Paź 26, 2007 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 10:26 am   

ja uważam, że strój dla mamy zależy najbardziej od tego w czym mama się najlepiej czuje, poza tym każda mama jest innych rozmiarów i w innym wieku. Uważam , że nie zawsze suknia którą założy 40 letnia kobieta będzie pasowała na kobietę w wieku 60 lat. Myslę, że to już każdego indywidualna kwestia-co wybierze :-) ja swojej nie bedę nic sugerować, jesli będzie chciała, to jej mogę doradzić i tyle :-)
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 8:52 pm   

Chciałbym polecić sklep "Katerina" (Manufaktura). Moja mama kupiła sobie w tym sklepie bardzo ładną sukienkę, wraz z bolerkiem, rękawek 3/4. Trudno jest mi opisać kolor kreacji-moim zdaniem jest to kolor perłowy, aczkolwiek w innym świetle wygląda inaczej. Ceny sukienek nie są strasznie wygórowane, a co najważniejsze są większe rozmiary-z czego moja mama była bardzo zadowolona :wink:
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 10:16 pm   

Moja mama ubiera się m.in w Katerinie. Ja też mam kilka rzeczy z tego sklepu. Moim zdaniem mają ekstra ciuchy. Połączenie klasyki z kobiecością. Nawet ich garnitury nie są całkiem proste, tylko zawsze mają jakiś kobiecy akcent. Do tego dobre tkaniny i bardzo dobra obsługa (przynajmniej w sklepie na Piotrkowskiej).
 
 
fabre9 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 12:10 pm   

moja mama szuka sukni na moje wesele od 2 miesięcy i nie udało jej się nic znaleźć. Jest trochę wymagająca, suknia musi być długa, bez gorsetu i bez świecidełek... W Rzgowie przeszłyśmy kilka hal i niestety nic jej nie odpowiadało. Może znacie jakiś sklep/butik w Łodzi, gdzie są ładne suknie?
_________________
fabre
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 12:30 pm   

fabre9, przeniosłam twój post do odpowiedniego wątku - przeczytaj posty wzwyż :) Poza tym praktycznie w każdym salonie z sukniami ślubnymi mozna kupić stroje wieczorowe, z tym, że z reguły są znacznie droższe :)
_________________

 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 6:32 pm   

To wszystko zależy od przedziału cenowego w jakim szukacie. Ostatnio rzuciła mi się w oczy fajna suknia w Hexeline. Odcień granatu wpadający lekko w fiolet.
_________________
 
 
gklm 

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 10:44 am   

może sklep KOBIETERIA na Piotrkowskiej niedaleko Górniaka...albo na samym Górniaku jest taki fajny butik od strony ul.Sieradzkiejna końcu hal...moja mama tam kupiła sukienkę
 
 
zea 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 11:36 am   

Sklep na Rzgowskiej 27 lub 29:) bardzo dobre ceny i ladne kreacje:) i sklepik na ul. Gdańskiej pomiędzy Struga i Curie - Skłodowskiej przemila pani i fajne kiecki dla mam:)
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 1:06 pm   

Moja mama kupiła cały komplet w Dalmatino na Piotrkowskiej 145 (koło LOTu). Teściowa zakupiła się w Solarze w Galerii, ale też dobierała dodatki w Dalmatino. Mają tam fajny wybór bolerek i torebek, można przyjść z sukienką kupioną w innym sklepie i też dorobią. Ceny nie są jakieś przerażające.

Natomiast moja siostra (świadkowa) kupiła śliczną sukienkę w Pronuptii (to się chyba tak nazywa) na Tuwima (dawny klub garnizonowy). Fakt, że tam jest drogo, sukienka świadkowej to było koło 50% ceny mojej sukni :P a obie mamy ubrały się za parę stówek.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
asiulek82 


Dołączyła: 08 Paź 2008
Posty: 257
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 4:15 pm   

Znalezienie kreacji dla mojej mamy wymagało spoooro czasu ;) Chciałam, żeby wyglądała wyjątkowo i dlatego chodziłam z nią po sklepach. Gdybym puściła ją samą kupiłaby coś praktycznego, co przyda się na inne okazje... W końcu odpowiednią sukienkę kupiłyśmy w Ptaku (przy trzeciej chyba wizycie) w hali POLROS. Wyglądała wniej ślicznie, choć sukienka nie jest strojna.
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 8:04 pm   

co do sklepów, gdzie są wyjściowe kreacje dla mam, to na tuwima 8 (?) jest sklep z końcówkami serii. Czasem można trafić coś fajnego. Albo na zachodniej przy limanowskiego, tak na rogu jak się jedzie w stronę ABC, też jest taki sklep.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 7:41 pm   

temidaaa napisał/a:
co do sklepów, gdzie są wyjściowe kreacje dla mam, to na tuwima 8 (?) jest sklep z końcówkami serii. Czasem można trafić coś fajnego. Albo na zachodniej przy limanowskiego, tak na rogu jak się jedzie w stronę ABC, też jest taki sklep.


Popieram, kupiłam tam (na Tuwima) parę sukienek weselno-balowych za naprawdę drobne pieniądze. Jest jeszcze jeden taki sklep kawałek dalej w kierunku Zachodniej, już na Struga - praktycznie naprzeciwko Stokrotki. Mają nawet większy wybór, niestety większość sukienek występuje tylko w jednym rozmiarze (końcówki to końcówki), więc trzeba grzebać i zaglądać często, czy się co fajnego nie pojawia.

Ja teraz się czaję na wesele we wrześniu, w butikach bryndza...
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:24 am   

Moja mama zakupiła swoją kreację w zwykłym sklepie z odzieżą na Więckowskiego. ani to żaden super salon czy butik ani znana firma, ale mimo to uważam, że suknia jest bardzo elegancka a moja mama prezentuje się w niej znakomicie. Do tego podobierałyśmy dodatki i wg mnie będzie tam najładniejszą mamą :lol:
_________________
 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 12:06 pm   

Na Rzgowskiej (nie pamietam numeru) jest sklep Kalia czy Kamea, jakos tak. Jadac w strone Universalu za Lajkonikiem po lewej stronie. Mozna naprawde cos oryginalnego znalezc, za naprawde male pieniadze. I maja duze rozmiary bo nawet do 46-48. Moja mama kupila tam sukienke, dluga, lejaca,prosta i do tego szal. Naprawde polecam.
Chodzilysmy w Ptaku i w Polrosie kupe godzin i nic...Wszystkie takie swiecace, z cekinami....i na jedno kopyto. Nic oryginalnego. Moim zdaniem.
_________________
 
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 11:46 am   

Moja mama miała spory problem ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie sukienki. Nie dość, że ma ciut kłopotliwą figurę to ma świetny gust :wink: Przeszłyśmy sporo sklepów i dopiero w Ozorkowie w siedzibie firmy MODESTA (kiedyś mieli sklep w Grand Hotelu) znalazłyśmy strój idealny! Mama wypatrzyła tę sukienkę na ich stronie internetowej.
Sukienka jest pięknie skrojona i uszyta, jest elegancka i w pięknym kolorze :)
Od tej na zdjęciu różnią ją tylko rękawki, mama ma je z tego samego co dół sukienki, zwiewnego materiału.






Osobiście odradzam jeden sklep na Piotrkowskiej. Nie pamiętam nazwy, ale znajduje się niedaleko pasażu Shillera, w sąsiedztwie McDonalda. Zawsze wydawało mi się, że są tam stroje z wysokiej półki, wiecie, taki salon mody z klasą. Kiedy tam weszłyśmy przywitały nas panie, których własne stroje pasowałyby bardziej do rynkowego straganu. Kiedy powiedziałyśmy czego szukamy, pani podawała mojej mamie suknie, które również wyglądały jak te sprzedawane na ulicach z kartonów. Nie dość tego, pani z wielkim uporem mówiła mojej mamie, że pięknie wygląda w tych szmatach i warknęła na mnie kiedy powiedziałam, że to zupełnie nie to co ma być! Tak naprawdę leżały fatalnie, podkreślały wszystko co moja mama powinna zakryć. W dodatku pani wciskała mojej mamie sukienki w kolorze beżowym mimo, że wcześniej stanowczo mówiłyśmy, że ten kolor do cery mojej mamy zupełnie nie pasuje.
Wyszłyśmy bardzo zdegustowane zarówno poziomem obsługi jak i jakością oferowanych "sukien wieczorowych"

Mogę polecić jeszcze stoisko z modą kobiecą w Centralu. Znajduje się ono chyba na pierwszym piętrze, schowane jest za lewymi schodami. Pani jest bardzo miła, a co najważniejsze mówi prawdę o wyglądzie, a nie wmawia, że coś super leży. Ma sporo ładnych sukienek.
_________________
 
 
ryba 

Dołączyła: 04 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 7:56 pm   Kolor dla mamy panny młodej

Czy uważacie, że dobrze będzie wyglądało gdy panna młoda będzie miała złotą suknię ( ślub cywilny ) a jej mama w kolorze ecru?
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 9:17 pm   

Ja myśle że nie ma problemu :)
Ważne żeby panna młoda i jej mama dobrze sie czuły w swoich kreacjach.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl