Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty z materiału
Autor Wiadomość
kot_czarodzieja 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 1:29 pm   Buty z materiału

Zamówiłam w salonie ślubnym buty materiałowe i właśnie zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. O ile wesele pewnie przeżyją, to nie wiem czy będę mogła wystąpić w nich na poprawinach do krótkiej sukienki. Czy po weselu nie będą brudne i zmaltretowane? Jak myślicie, rozejrzeć się za druga parą butów? :roll:
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 2:32 pm   

Ja mialam akurat satynowe po slubie i weselu byly czarne aje wsadzilam je pod wode szczoteczka z mydlem i wyszorowala, nie wszystko sie udalo bo np obcas jest masakrycznie zmaltretowany ale na sesje moze byc, jednak nie wyschly mi w kilka godzin wiec chyba lepiej bedzie jak na poprawiny sprwaisz sobie jakies inne :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 4:18 pm   

Nie zawsze zależy to od materiału. Ja miałam buty ze skóry, ale nawet nie wiem kiedy bardzo brzydko je rozdarłam i gdybym miała poprawiny, to i tak nie nadawałyby się do niczego. Także myślę, że tak czy siak trzeba kupić na poprawiny nową parę butów.
_________________

 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:53 pm   

Ja kupiłam butki z satyny i sprzedawca doradził, żebym na weselu miała ze sobą benzynę ekstrakcyjną, bo świetnie czyści się nią na szybko buty. Jednak na wszelki wypadek mam drugą parę butów na poprawiny i radzę Ci to samo.
_________________
 
 
 
kot_czarodzieja 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 27
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 4:44 pm   

Kurcze nie wiem jaki mam rodzaj materiału. W każdym razie kupie na wszelki wypadek drugą parę.
Co do benzyny ekstrakcyjnej to nie wyobrażam sobie jej używać na weselu, bo koszmarnie śmierdzi, a zapach nie ulatnia się szybko.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:45 pm   

Z tą benzyną to prawda, chyba najlepszy sposób na szybkie i dokładne wyczyszczenie satynowych bucików.
Satynowe buty można później zabarwić na dowolny kolor przy zastosowaniu farbek do satyny.Paleta barw jest bardzo duża , także na pewno się nie zmarnują, ale wiadomo, że na poprawiny się ich nie zdąży zafarbować :wink: , także zdecydowanie lepiej mieć drugą parę.
_________________
 
 
dazima 

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 8:57 pm   

kot_czarodzieja napisał/a:
Zamówiłam w salonie ślubnym buty materiałowe i właśnie zastanawiam się czy dobrze zrobiłam


Ja też kupiłam buty z materiału i też zastanawiam się czy dobrze zrobiłam?? Nie mamy poprawin, ale chciałabym, żeby podczas wesela wygladały w miarę czysto, a i po weselu mamy sesje zdjęciowa i chcialabym, zeby jakos wygladaly do na zdjeciu. Nie wiem czy dobrze zrobiłam kupując buty z materiału??
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl