Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MAXIM ze Zgierza
Autor Wiadomość
olenka313 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 9:28 pm   

moni 84
Z tego co wiem i mam na umowie na przyszły rok;) to 2500 zl za wesele bez poprawin przy 3 osobach, a 3300 za 4 osoby (dodatkowo perkusista). Pozdrawiam :)
_________________

WITAM PONOWNIE I POZDRAWIAM:) Buziole dla WAS kochane:*
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 9:57 pm   

ja mam umowe na przyszly rok na wesele i poprawiny :) placimy 3200 za 3 osoby- bez perkusisty :)
_________________
 
 
Łodzianka 

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:32 am   

Hej,
Jestem tu nowa. Od dłuższego czasu czytałam co sie dzieje na tej stronie, a teraz postanowiłam się zalogować...No i odrazu mam prośbę !
Czy ktoś wie może gdzie zespół MAXIM ma w najbliższym czasie prowadzić jakieś wesele? Chciałabym podsłuchać ich troszkę,
Z góry dzięki,
 
 
 
Kasieńka82 

Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 3:54 pm   

Maxim grał na naszym weselu 6 czerwca tego roku jestem z nich bardzo zadowolona. U Nas był skład rozszerzony bo 5-osobowy czyli dodatkowo mieliśmy perkusiste i gitarzyste brzmieli rewelacyjnie. Świetnie bawili gości, robili bardzo krótkie przerwy, wszyscy byli nimi zachwyceni, spełniali każdą zachcianke gości. Mają bardzo urozmaicony repertuar, grają dla każdego i do tego mają wspaniałe wokale. Wychodzą do stolu z biesiadą i potrafią złapać świetny kontakt z gośćmi co sprawiło że mimo zmeczenia wszyscy bawili sie wyśmienicie.
Naszym wymysłem był pierwszy taniec bo chcielismy walca angielskiego którego tytuł zmieniłam w ostatniej chwili podalam go zespołowi zaledwie 3 dni przed weselem, naszym zaskoczeniem było kiedy wyszlismy na parkiet i zabrzmiały pierwsze słowa, dosłownie nogi Nam sie ugieły przeszły przez nas ciarki a zerkajac na gosci widzielismy jak co niektórym łezki płyneły ze wzruszenia, wierzcie brzmiało to przepięknie o nieba lepeij niż w orginalnej wersji za co im bardzo dziekujemy bo dzieki nim ten pierwszy taniec, cale przyjecie weselne i poprawiny zostaną w pamieci i naszych sercach na zawsze... staneli na wysokości zadania!! Szczerze i z całego serca polecam Maxim bo w tym co robią są rewelacyjni i najlepsi. Pozdrowienia :)
 
 
alicjalicja 

Dołączyła: 09 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 5:09 pm   

Nie długo jedziemy na spotkane z tym zespołem, mam mieszane uczucia, bo wg mnie wokalista śpiewa przepięknie, natomiast wokalistka słabo, czasami fałszuje aż uszy bolą. Ale to wrażenia tylko po odsłuchaniu dema ze strony. Zobaczymy jakie będą późniejsze wrażenia.
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:31 pm   

Czy wie ktoś gdzie maxim gra w sylwestra???Chętnia bym poszła..
 
 
martusia1980 

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 1:12 am   

Przypadkiem trafiłam na to forum i natknęłam się na zespół maxim-od razu postanowiłam zarejestrować się i napisać swoją pozytywną opinie..
Otóż zespół grał u mnie na weselu w listopadzie 2008, wcześniej grali u mojego brata.
Muszę powiedzieć, że naprawdę rewelacyjna i przesympatyczna orkiestra:)
Do dziś goście,którzy oglądają naszą płytę z wesela są zachwyceniu muzyką i sposobem umiejętności zabawiania gości..
Wywiązali się ze wszystkich naszych próśb, których zresztą było nie mało, poza tym świetny repertuar, piękne głosy- w mig porwali wszystkich do tańca..
Do tego wszystkiego świetne konkursy, biesiada przy stołach no i świetnie zorganizowane oczepiny...
Z czystym sumieniem mogę polecić zespół, gdyż uważam za najlepszy przy jakim do tej pory miałam okazję się bawić...
_________________
Marta
Ostatnio zmieniony przez martusia1980 Sro Mar 24, 2010 1:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Magdalene 

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 7:51 pm   

Zespol MAXIM gral na naszym weselu dwa tygodnie temu. Jestesmy z nich bardzo zadowoleni. Spisali sie na medal. Wszyscy goscie swietnie sie bawili przy ich muzyce. Graja przerozne kawalki, od Maryli Rodowicz, przez Rickiego Martina, Glorie Estefan, czy nawet "Jestes szalona". Dodatkowo organizuja biesiade przy stolach, co sprawdza sie doskonale. Nie ma osoby przy stole, ktora pozostalaby obojetna na taka zabawe.
Oczepiny prowadza sprawnie, szybko i bez przeciagania. Ale zabawnie, bez wulgarnych gierek. Poza tym, przebieg oczepin jak i przebieg calego wesela mozna z nimi omowic.
U nas grali w 3-osobowym skladzie, bez perkusity, ale w czworke graja podobno jeszcze lepiej.
Wielkie dzieki!!! :)
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 4:46 am   

martusia1980 napisał/a:
Przypadkiem trafiłam na to forum i natknęłam się na zespół maxim-od razu postanowiłam zarejestrować się i napisać swoją pozytywną opinie

Jak to przypadek rządzi losem :o
 
 
magda_ma 

Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 10:16 pm   

Witam serdecznie,

wcześniej tylko przeglądałam strony w poszukiwaniu zespołu, sali itp. na wesele. Czytałam opinie na forum i na tej podstawie wybraliśmy zespół Maxim. Teraz specjalnie się zarejestrowałam żeby im na forum jeszcze raz podziękować i polecić wszystkim zainteresowanym.
Wesele odbyło się 4 kwietnia w samą Wielkanoc. Zabawa była wspaniała. Dobór utworów, głosy, brzmienie, zabawianie gości, oczepiny - wszystko było naprawdę na najwyższym poziomie. Cały czas był pełny parkiet, goście byli zachwyceni na czele z nami. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na wcześniejsze spotkania i ustalania ale wystarczyło parę wskazówek z naszej strony a zespół dopełnił reszty.
Jednym słowem rewelacja, polecam wszystkim zespół Maxim, nie zawiedziecie się.
A zespołowi chciałam jeszcze raz w imieniu swoim i męża gorąco podziękować. Pozdrawiamy!
 
 
v.gt 

Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 11:33 pm   maxim

Tyle piszecie o tym zespole i ich wspaniałej muzyce że się zainteresowałem,i od razu się zawiodłem przeglądając ich stronkę,jak wy możecie mówić o dobrym zespole jak dla mnie laika w muzyce.słuchając szalonej,czy za tobą pójdę jak na bal i puszczając orginał z płyty to ta sama muzyka i jeszcze na zdięciach widać chyba CD lub coś takiego,to wolał bym DJ zatrudnić chociaż mniejsze koszty...na szczęście ja już wybrałem zespół .ludzie słuchajcie muzy..!!!!!
_________________
słucham
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 9:57 am   Re: maxim

v.gt napisał/a:
wolał bym DJ zatrudnić chociaż mniejsze koszty...na szczęście ja już wybrałem zespół .ludzie słuchajcie muzy..!!!!!

wybrałeś swój zespół, to gratulacje :!: Ty słyszałeś, jak graja, tylko na ich stronie a u dziewczyn grał na weselach ?? Chyba One słyszały więcej piosenek niż dwie (o których piszesz) i na podstawie tego zachwalają zespół.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Pią Kwi 30, 2010 9:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mała_Inka 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:36 am   

witam,
robiąc rozpoznanie wśród zespołów podsłuchiwałam ich pod sceną. najpierw odwiedziłam ich stronę i bardzo mi się spodobało. powiedziałam nawet, że na 80% ich biezemy. pojechaliśmy pod sale i wielkie rozczarowanie... nie wiem, czy mieli zły dzień, ale zupełnie był to inny poziom niż na demo na stronie. wtedy zrozumiałam te wpisy z forum, zeby słuchać live a nie sugerować się demo.
powalili mnie wykonaniem piosenki Feel jest już ciemno. Wokalista nie dawał rady wyśpiewać wysokich dźwięków i dośpiewywała je wokalistka co brzmiało komicznie: (on ) a tezrz (ona) chodź (on ) tu do mnie, poczuj (ona)się (on) swobodnie itd...
Ogólnie nam sie zupełnie nie spodobało.
 
 
tajemnicza1979 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:07 am   

Być może faktycznie mieli gorszy dzień w końcu to też tylko ludzie:)
Ja natomiast bawiłam się przy tym zespole ostatnio w pabianicach w salemie i muszę stwierdzić że dla mnie rewelacja..
Bardzo zróżnicowany repertuar (dla młodszych i straszych), głosy piękne, świetna biesiada przy stołach, oczepiny króciutkie ale dobrze zorganizowane..
Ogólnie cała sala bawiła się do bielutkiego rana i jak dla mnie brzmiało to dużo lepiej niż na ich stronie..

Polecam
Ostatnio zmieniony przez tajemnicza1979 Czw Cze 17, 2010 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 6:12 pm   

Zespół grał u mnie 26.06.2010 i moge ich polecić z czystym sumieniem. Wszyscy goscie zachwalali. Muzyka dopasowana do wszystkich. Byly zabawy, ale nie za duzo. Wszystko tak jak chcielismy :smile:
Oczepiny bardzo nam sie podobaly. Naprawde cieszymy sie, że właśnie oni u nas grali, dzieki temu wszyscy zachwalaja nasze wesele.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
zw1959 

Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 11:49 am   

Niestety muszę wypowiedziec się negatywnie o zespole MAXIM ze Zgierza. Byłe mwspółorganizatorem wesela w dn. 19.06.2010r. w Adriatico w Andrespolu przy ul. Rokicińskiej. Po pierwsze przy podpisywaniu umowy zespół deklarował,ze graja do oporu, do ostatniego gościa. Mielismy salę zarezerwowaną do 7:00, więc i tak wtedy wszystko by się skończyło. O 5:00 co prawda niewiele osób juz tańczyło, ale sporo gosci siedziało jeszcze przy stołach. Maxim , w składzie dwuosobowym ( o tym za chwilę) pozegnał się o 5:00. Należało spytac organizatorów, czy można juz zakończyc granie. Ale nie to było najgorsze.
Otóz o godz. 4:00 wokalista obsługujący wcześniej organy i akordeon, leżał zupełnie pijany z głową na stole. Wcześniej spadłby ze schodów, gdyby nie pomoc gości. Facet potłukł dwa razy szkło ze stołu. Pozostała dwójka próbowała dalej muzykowac, a raczej odtwarzac muzykę. Wokalistka stanęła przy organach i udawała że gra. Po 5:00 kiedy Maxim składał swój sprzęt, ich pijany kolega wcale nie miał ochoty sie zbierac. Mozna było usłyszec kilka wulgarnych odzywek do koleżanki-wokalistki. Żenujące. Pozostało złe wrażenie. Świadkami powyższego była spora jeszcze grupa gości obecnych do samego końca.
Przestrzegam przed zespołem Maxim !
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 11:58 am   

przeczytałam wypowiedź zw1959 i jestem w głębokim szoku :o
jak to możliwe że zespół który do tej pory miał same pozytywne opinie, pozwolił sobie na coś takiego??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 12:07 pm   

PositiveAga napisał/a:
przeczytałam wypowiedź zw1959 i jestem w głębokim szoku :o
jak to możliwe że zespół który do tej pory miał same pozytywne opinie, pozwolił sobie na coś takiego??


dokładnie :/ i po weselu które odbyło się tydzień po tym opisanym przez zw1959 jest już pozytywna opinia (oj chyba nie postawie im alkoholu na stole).
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Nie Lip 18, 2010 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 5:06 pm   

a mam pytanie do zw1959

jeżeli zespół tak się zachowywał to raczej po zakończeniu wesela nie zapłaciliście im za usługę??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 7:30 am   

Ja mialam tydzien po i nie wierze w ta wypowiedz. Jezeli chodzi o alkohol to my od razu z gory wiedzielismy ze orkiestrze postawimy jedna butelke (siedzial tam jeszcze kamerzysta i fotograf). Jesli by wolali to mielismy ok 2 postawic jeszcze jedna, ale nie wolali. Wiec z tego co pamietam to poszla jedna butelka na 5 osob.
Bylam bardzo zadowolona z zespolu. Na weselu u nas tez zakonczyli o 5, ale my tak chcielismy. Na poprawinach mieli grac do 22, ale jeszcze bis, piosenka na zyczenie i skonczyli przed 23.

Nie slyszalam jeszcze tak negatywnej opini o tym zespole i ja nadal bede polecac.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
tajemnicza1979 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 1:20 pm   

Dla mnie jest to też troszkę nierealne, może jakaś złośliwa konkurencja wypisuje takie rzeczy..
Na weselu gdzie ja się bawiłam na stole zespołu stał przez całą noc alkohol i wogóle nawet go nie tkneli (pomimo gdzie spora ilość gości podchodziła do nich i chciała się z nimi napić w podzięce za fajną zabawę)..
Poza tym zabawa naprawdę była przednia,śmiem stwierdzić,że jest to najlepszy zespół jaki do tej pory słyszałam i z czystym sumieniem wszystkim ich POLECAM!!!
Ostatnio zmieniony przez tajemnicza1979 Wto Lip 20, 2010 1:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pationa4 

Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 1:52 pm   

Jakiś czas temu trafiłam na stronę maxima, gdyz jestem w trakcie poszukiwania zespołu na swoje wesele (10wrzesień 2011)..
Po przesłuchaniu dema byłam bardzo,bardzo mile zaskoczona, wokalistka śpiewa pięknie, wokalista nieziemsko-myślę ,że śpiewa lepiej niż nie jedna nasza polska gwiazda...
Po rozmowie z narzeczonym postanowiliśmy się umówić z zespołem i przesłuchać na żywo podczas poprawin weselnych...
Muszę przyznać,że zespół jescze bardziej zaskoczył nas na plus...
Grali skoczne i taneczne piosenki, po każdym utworze ludzi bili im brawa i co dla mnie najważniejsze naprawdę pięknie śpiewali ( o czym przekonaliśmy się słuchając ich na żywo)...
We wtorek po poprawinach na których byliśmy ich posłuchać zadzwoniliśmy do zespołu by umówić się na podpisanie umowy, okazało się ,ze termin był już zajęty..
Do tej pory jestem zrozpaczona i zastanawiam się nad przełozeniem wesela na 09.09 (piątek), gdyż uważam ,że zespół maxim jest bezkonkurencyjny i wartobyłoby nieco pozmieniać plany by mógł wystąpić u nas...
Jedyna kwestia jaka mnie zatrzymuje by przełożyć wesele są moi rodzice, którzy nie chcą zaakceptować ślubu oraz wesela w piątek...
Natomiast co do zespołu naprawdę polecam....
_________________
Pati
Ostatnio zmieniony przez pationa4 Czw Lip 22, 2010 1:57 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 5:13 pm   

Niejednokrotnie miałem przyjemność współpracować z zespołem Maxim i mogę tylko potwierdzić
wysokie kwalifikacje i talent do prowadzenia imprezy przez członków zespołu.Nigdy nie zdarzyło się żeby któryś z Panów przeholował z alkoholem(nie wspominam nawet o Solistce)Jeden toast z Parą Młodą lub rodzicami tak ale nigdy więcej.Osobiście gorąco polecam:)i pozdrawiam
 
 
Kasia i Kamil 

Dołączyła: 05 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:22 pm   

Zespół Maxim grał na naszym weselu 21.08.2010r. Praca jaką wykonali jest na najwyższym poziomie. Zarówno my z mężem jak i nasi goście są zadowoleni z orkiestry, która grała piosenki dla odbiorców w różnym wieku. Super dobrany repertuar, biesiada przy stole i oczepiny. Dzięki zespołowi Maxim wesele trwało do samego rana. Negatywne opinie zamieszczone na tym forum są wyssane z palca. Z czystym sumieniem możemy polecić ten zespół każdej parze planującej wesele, dzięki nim macie gwarancję udanej zabawy weselnej. Jeszcze raz Wam dziękujemy za kawał dobrej roboty. Pozdrawiamy Kasia i Kamil
_________________
Kasia i Kamil
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 8:50 pm   

11.09 Maxim grał na naszym weselu a dzień później na poprawinach :)
było REWELACYJNIE :)
nie tylko profesjonalnie wykonują swoją pracę, ale są przesympatycznymi i przezabawnymi ludźmi :D
Goście gratulowali nam wyboru zespołu :D
cały czas grali na żywo... biesiada przy stołach i repertuar dopasowany do nas i naszych gości :D

jeśli jeszcze raz robilibyśmy wesele, Maxim grałby u nas ponownie :D

polecamy go z czystym sumieniem :D

aha... i spokojnie można im postawić na stole alkohol :) my z nimi piliśmy- nikt się nie słaniał na nogach nikt nie spał pod stołem .. grali do końca wesela a na poprawinach sami z siebie przedłużyli czas grania :D

Justyna, Kuba, Paweł- dziękujemy :D
_________________
 
 
Justi20 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 12:59 pm   

Witam:) Pozdrowienia dla bardzo sympatycznego zespołu, a szczególnie dla Pani wokalistki - Justynki :) 8) Fajny zespół, polecam ;)
_________________
No lux! :)
 
 
magda7890 

Dołączyła: 01 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:26 am   

17.09 bawiłam się na weselu gdzie grał zespół maxim ze zgierza.Muszę powiedzieć ,że jest to rewelacyjny zespół, spisal sie poprostu na medal, wszyscy goście byli zachwyceni.
Piękne głosy , muzyka na żywo, Pan na perkusji poprostu wymiata, poza tym świetnie poprowadzone konkursy, biesiada przy stołach i oczepiny.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim zespół maxim.
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 4:51 pm   

W styczniu przyszłego roku będe miała okazje juz poraz któryś z kolei bawić się przy zespole maxim i muszę powiedzieć ,ze niezmiernie jestem zadowolona z tego tytułu.
Również gorąco polecam ten zespół!!!
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 6:26 pm   

Właśnie oglądałam stronke zespolu Maxim. Milutka :)
Facet śpiewa super, taki miły, przeszywający głos :) ale Pani niebardzo...jakoś tak jakby wyła :/ Może mi sie wydaje...
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 6:45 pm   

Mariposa. napisał/a:
Może mi sie wydaje...


na żywo- rewelacja :)

masz taki awatar jak Brinka
_________________
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 12:33 am   

Kakonka -popieram, wszyscy w tym zespole brzmią rewelacyjnie.
Ostatnio zmieniony przez aga20 Sob Lis 06, 2010 12:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 9:50 am   

czy ktoś się orientuje, jak długo jeszcze ich strona internetowa będzie niedostępna??
_________________

 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 5:43 pm   

Z tego co zauważyłam to stronka jest juz dostępna.
 
 
kasiapiecz 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: pabianice
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 7:38 pm   

W święta Bożego Narodzenia miałam okazję bawić się przy tym zespole.
W przciągu 3 lat byłam na 8 weselach i ten zespół ze wszystkich okazał się najlepszy,wypadli naprawdę rewelacyjnie-parkiet był non-stop zapełniony.
Bardzo podobał mi sie głos pani, która śpiewała z reszta panowie też świetnie śpiwaja, poza tym konkursy i oczepiny poprowadzone z kultura ale za to prześmieszne.
Podczas biesiady przy stołach ludzie poprostu zwariowali i śpiewali z nimi tak głośno, że mało szyby nie pękły.

Gorąco polecam wszystkim zespoł maxim.
_________________
pozdrawiam-kasia
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 8:28 pm   

Ja też zdecydowałam się na zespół Maxim i mam nadzieję, że nie będę rozczarowana. Jednak przeważyły tutaj dobre opinie i dlatego taka decyzja. Teraz tylko czekanie na zabawę:-)
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
Magda i Tomek 

Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 9:31 am   

28 maja 2011 odbył się nasz ślub no i wesele, które uświetnił swoim występem zespół MAXIM.

Przemiła wokalista Justyna elektryzowała swoim głosem, a wspomagali ją Kuba i Paweł którzi szczerze powiem niewiele jej ustępowali. U nas 'opcjonalnie' muzyków wspierał perkusista który zwiększał doznania muzyki granej Live.

Chcecie dobrej muzyki, zabawy i satysfakcji Waszej i Gości? - MAXIM ze Zgierza!!
Polecamy!
Ostatnio zmieniony przez Magda i Tomek Wto Cze 21, 2011 9:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 12:27 pm   

Kilka dni temu byłam na weselu, na którym grał zespół MAXIM w składnie 3 osobowym.

Uważam że jest to jeden z najlepszych zespołów jakie do tej pory widziałam, a widziałam ich już sporo ;) Grają muzykę dla gości w każdym wieku, mają świetny repertuar, dobre wokale.

Gorąco polecam wszystkim! Na pewno się nie zawiedziecie :)
 
 
 
cytryna 

Dołączyła: 25 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 7:16 pm   

Witam, czy moglibyście powiedzieć, ile kosztuje ten zespół?
Poza tym, jakie macie wrażenia nt. współpracy zespołu z kuchnią? (słyszałam, że to ważne)
Jak często są przerwy i jak długo trwają?
Czy w trakcie przerw z głośników "sączy się" muzyka?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)
Pozdrawiam
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:47 pm   

Witam, co do cennika to niestety nie znam-warto zadzwonić i się poprostu zapytać:)..

Na weselu u mojej kuzynki widać było,że kuchnia i zespół umiejętnie ze sobą współpracowali, z tego co wiem to kuchnia dała im rozpiskę z ciepłymi posiłkami i chyba tego się trzymali.

Co do przerw to były bardzo krótkie, myśle ,ze jakieś 5-10 minut, grali około 40-45 minut czasami nawet dłużej.

W przerwach leciała delikatna muzyka w tle.

Przy maximie ze Zgierza bawiłam się niejednokrotnie (kilka wesel oraz 2 bale sylwestrowe) i z czytsym sumieniem ich polecam-naprawdę świetny zespół.
Ostatnio zmieniony przez aga20 Wto Paź 25, 2011 9:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
izunia_zg 

Dołączyła: 02 Lut 2010
Posty: 10
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 5:54 pm   

MAXIM grał u nas 25.06.2011,zespół spisał się rewelacyjnie, wszystko było dogadane z kuchnią, w naszym przypadku również kuchnia dała rozpiskę z daniami. Wszyscy goście byli nimi zachwyceni, wspaniale glosy, fajna muzyczka a oczepiny były prześmieszne. Zaufaliśmy opiniom na forum decydując się na ten zespół i jesteśmy bardzo zadowolona z wyboru. Polcam
 
 
 
karolka878 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 10:26 am   

NAJLEPSI, NAJLEPSI i jeszcze raz NAJLEPSI!!! zespół Maxim grał u mnie na wselu 21.04 i poprostu wszycy goście byli zachwyceni. my również,zabawa była świetna, konkursy bardzo zabawne a biesiada rzadko kogo nie porwała. z całego serca polecam zespół Maxim bo wiem, że nie zawiedzie a wręcz przeciwnie zapewni fantastyczną zabawę.
jeszcze raz dziękuję za tę noc.:-)
_________________
magiczna data-21.04.2012:-)
 
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2012 5:15 pm   

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić zespół maxim ze zgierza.
Mają saksofon, perkusję oraz inne instrumenty, poza tym grają naprawdę rewelacyjnie.
Wszelkie opinie, namiary znajdziesz na tym forum jaki poprzez google, również wiem, że można ich posłuchać w internecie.

Pozdrawiam
 
 
takanahana 

Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 8:19 am   

Zdecydowanie POLECAM. grali na naszym weselu 28 lipca czyli niecały tydzień temu i spisali się na medal. Wszystko na najwyższym poziomie (polecam pakiet z orkiestrą) nie było żadnego problemu z alkoholem, mimo że nie byli ograniczani. Nawet po weselu gdy orkiestra się pakowała, jeden z nich jeszcze grał na akordeonie dla gości na zewnątrz. Nie jestem zwolennikiem orkiestr, ale ta naprawdę dała radę.
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 9:32 am   

Napisałaś "(polecam pakiet z orkiestrą)", o co chodzi???
Czy przypadkiem nie miałaś na myśli perkusji??
Z tego co wiem to grają już na stałe z perkusistą, taką informację przekazał mi znajomy, który się z nimi nie dawno kontaktował.
Ostatnio zmieniony przez aga20 Pią Sie 03, 2012 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
btggmartuska 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 6:58 pm   

W sobote zespół Maxim grał na naszym weselu. Było świetnie, nie zamieniłabym tego zespołu na żaden inny. Grają nowoczesne piosenki (typu nosa nosa, waka waka, tchere tchere) a także disco polo. Śpiewają geniaalnie. Oczepiny i konkursy prowadza bardzo fajnie na dodatek są bardzo sympatyczni. Goście bawili się do samego rana do ostatniego tchu. Jeśli ktoś coś chce wiedzieć więcej prosze pisac.
 
 
myszka01051985 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 6
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 8:10 pm   

Hej. jakiś czas temu bawiłam się na weselu na którym grał ten zespól i bardzo mi się podobało. Polecam:)
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2012 12:22 pm   

To ja już mogę się pochwalić podpisaną umową z tym zespołem. Jesteśmy mega zadowoleni :)
_________________
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Sro Lis 07, 2012 9:58 am   

na naszym weselu też grał Maxim. jesteśmy strasznie zadowoleni, goście chwalili, każdy bawił sie wspaniale. nie życzyliśmy sobie dicso polo, więc go nie było, ale polskie znane utwory oczywiście leciały. wokalistka pieknie wykonała piosenkę naszego pierwszego tańca, choć w oryginale była zaśiewana przez mężczyznę. nie chcieliśmy żadnych najmniejszych przerw w muzyce, więc podczas posiłków leciała cicho puszczana muzyka Dżemu, Santany. oczepiny już widielismy na innym weselu, u nas zrobiliśmy te same zabawy, (chyba 4) słodzenie wódki, tylko raz, mi się nie podoba, biesiada krótka, ale rozruszała wszzzyyystkich gości. serdecznie polecam ten zespół
_________________

 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 8:50 pm   

Na moim weselu również będzie grał zespół Maxim, mam nadzieję, że to dobry wybór :)
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 9:06 pm   

bambolea napisał/a:
mam nadzieję, że to dobry wybór :)


najlepszy :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl