Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
pawie pióra
Autor Wiadomość
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 12:53 pm   pawie pióra

Dziewczyny a co sądzicie o pawich piórach?
Np kolczyki:
arsneo.pl/przedmioty/325909,lekkie-eleganckie-niesamowite-kolczyki-pawie-piora.html
Można je także wpleść do bukietu:
amelisteslub.pl/dekoracje-slubne/style/905-dekoracje-slubne-pawie-oczko
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 1:28 pm   

pomysł ciekawy ...ale nie wiem czy ja bym tak chciała :roll: trochę smutne są te kolory

podrzucam jeszcze kilka pomysłów

np. zaproszenia z piórami:







_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez PositiveAga Czw Sie 05, 2010 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 2:11 pm   

Jako ozdoby np do bukietu czy do zaproszeń fajny pomysł ale jako kolczyki bym się raczej nie skusiła.Ja wolę mniej wymyślne kolczyki :smile:
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 1:51 pm   

super pomysł i moje kolory :-)
jako motyw do zaproszeń, bukietu, czy jako ozdoba na stoły super, chociaż dość odważny pomysł
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 2:25 pm   

Wydaje mi się, że nie jest to smutna kolorystyka... zamówiłam sobie takie kolczyki z pawiego oczka, ale jakość ich nie jest nalepsza (22zl) więć zrezygnowałam z zakładania ich na ślub, ale gdybym miała robić wesele z motywem przewodnim, to uważam że fajny pomysł. Sama mam dodatki w kolorze turkusu i ciężko jest znaleźć coś do tego.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 4:47 pm   

W zaproszeniach, dekoracjach i kwiatach bardzo fajny motyw, jednak na kolczyki wg mnie nie - takie kolczyki są oryginalne, ale niewystarczająco eleganckie do sukni ślubnej. Ale można też makijaż ciekawie dopasować "na pawie oczko".
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Sie 11, 2010 4:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 5:08 pm   

Tu bym się nie zgodziła :)
Do mojej sukni owszem nie pasują, ale do sukienek krótszych mniej tradycyjnych jak najbardziej - pod warunkiem że sa dobrej jakości.
Musimy też rozróżnić pewną sprawę, do kościoła chyba bym się nie odważyła, ale do USC czemu nie? :)
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 6:09 pm   

A ja słyszałam, że pawie pióra przynoszą pecha :o
_________________

 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 6:10 pm   

Bo przynoszą :D
 
 
camelek 
Firma

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 8:05 pm   

Jakoś te pawie oczka mi zupełnie nie pasują do obrazu białej sukni ślubnej. Chociaż faktycznie do cywilnego ślubu może tak źle wyglądać nie będą. Tylko nie wiem, czy do tych kolczyków dobierze się naszyjnik, bransoletę, no i chyba w bukiet ślubny już nie ma co umieszczać kolorowych piórek.
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 9:37 am   

Jezu dziewczyny co wy z tym pechem! czy na parawdę któraś wierzy, że jak założy pawie piórko, to mąż ją zdradzi albo się rozwiedzie albo będzie nieszczęśliwa?
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 10:43 am   

Karola5 napisał/a:
czy na parawdę któraś wierzy, że jak założy pawie piórko, to mąż ją zdradzi albo się rozwiedzie albo będzie nieszczęśliwa?

No, mowa!!!
A właściwie dlaczego pawie piórko do kościoła nie, a do urzędu tak? Nieprzyzwoite chyba nie jest? Może patrzę z punktu widzenia osoby, która ani welona nie przypnie, ani trenem zamiatać podłogi już nie będzie, i dlatego dla mnie to bez różnicy. Jeśli z pomysłem i ładnie wykonane, to może być fajne oryginalne rozwiązanie.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 7:28 pm   

Karola5 napisał/a:
czy na parawdę któraś wierzy, że jak założy pawie piórko, to mąż ją zdradzi albo się rozwiedzie albo będzie nieszczęśliwa?

Oczywiście :smile:

Mnie się pomysł sam w sobie podoba, ale nie jeśli chodzi o biżuterię, bo żeby było wzór widać, to pióro musi być sporawe, a wtedy przytłacza wielkością. Poza tym, jako wieloletnia posiadaczka ptaków, wiem, jak szybko pióro może się zniszczyć/ uszkodzić i już tak ładnie nie wygląda.
Natomiast jeśli chodzi o zaproszenia/ bukiet/ inne dodatki, to moim zdaniem super to wygląda. Przede wszystkim rewelacyjna kolorystyka :)
_________________

 
 
gagatka 

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:45 pm   fajne :))))))))

Fajne są bukiety z pawimi piórami, w ogóle piórami :)
 
 
alladyna 

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 24
Skąd: Piotrków
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 7:15 pm   

Ja też się mocno zastanawiam nad pawimi piórami. Chciałabym je mieć w bukiecie i ew. jako dodatki do sukienki albo na stroiku, ale nie wiem... Kolorystycznie pasują mi do typu urody, narzeczonemu też by pasowało takie piórko w butonierce, razem z białym kwiatem. Ja nie jestem przesądna, ale ciekawe, co by na to rodzina powiedziała;p Ciotki od razu by gadały, że ściągamy na siebie pecha.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl