Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić swarovski kryształ
Autor Wiadomość
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 5:13 pm   Gdzie kupić swarovski kryształ

Czy nie wiecie gdzie można kupić (poza Manufakturą, bo tam nie ma dużego wyboru) biżuterię ślubną ze swarovskiego kryształu? Widziałm w kilku salonach sukien ślubnych, ale nie było w czym wybrać. Może jest jakiś konkretny sklep?
Z góry dziękuję za informacje. :P
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 5:18 pm   

A Cechy moga byc czy tylko do Łodzi sie ogrniczamy? ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lis 09, 2008 9:14 pm   

Salony A&A - np na Piotrkowskiej
_________________

 
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 7:55 pm   

Czechy nie koniecznie, ale dzięki Kati za Salony A&A tam jest już trochę lepiej. Jak nic nie znajdę to moje marzenia o swarovskim będę musiała zstąpić czymś innym :wink:
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 10:31 pm   

W Manufakturze jest salon Swarowvskiego
_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 10:40 pm   

w manufakturze od strony rynu jest takie jakby stoisko z bizuteria, tam widzialam sporo rzeczy, jest jeszcze jubiler bodajze "white stone", tez maja wyroby z krysztalami..
a jakie Ci sie marza..?
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 7:22 am   

Nie czytacie postów koleżanki :| Prosiła poza Manufakturą
_________________

 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 7:49 am   

powiem szczerze ominęłam wzrokiem "poza Manufakturą" :hyhy:
a swoją drogą sądziłam, że tam jest spory wybór biżuterii.
Zależy też czego Belluszi szuka...
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 7:55 am   

:lol: ja kiedyś szukałam swarovskiego i w tym firmowym salonie ceny mnie zgniotły :roll:
_________________

 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 3:25 pm   

M1 od strony Praktikera
_________________

 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 10:08 pm   

czytalam, ze poza Manufaktura, ale odberalam to jako: poza sklepem firmowym w Manufakturze.. sporo osob nie wie o pozostalych miejscach, dlatego je dopisalam..

poza tym piekne krysztalki mozna kupic na allegro i samemu sobie zrobic bizuterie (lub zlecic wiadomej forumce :)) )
_________________
 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 2:43 pm   

Gronowalski czyli przedstawiciel Swarowskiego na Łódź ma swoją siedzibe na Tymienieckiego.
Nie wiem dokładnie co tam mają, bo ja jeźdze po kamienie głównie i branzoletki,ale zawsze można sprawdzić...Napewno maja przywieszki i własnie branzoletki... Może mozna też cos zamówić-tego nie wiem.
 
 
Belluszi 

Wiek: 41
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 9:44 am   

Dzięki :lol: za wszelkie namiary na sklepy z biżuterją. Ja jeszcze znalazłam stronę firmy w Łodzi i już zdążyłam się dowiedzieć, że mozna u nich zamówić wykonanie odpowiednij pasującej do sukni biżuterii. gdyby kogoś interespowalo :
www.yvonn.pl
 
 
nadi 

Wiek: 44
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 9:51 pm   swarovski

ja widziałam ładną biżuterię ze swarovskim w sklepie Gracja w manufakturze, mały sklepik na przeciwko reserved. Mieli ładne kolczyki i bransoletki, i ceny przystępne!!!
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 4:05 pm   

ja widzialam w moim salonie Lady katherine,bo tez beda kupowala jakis komplet z krysztalami...ale pani powiedziala ze dopiero w okolicach kwiecien maj bedzie wieksza dostawa
_________________
 
 
 
joli 

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 5:27 pm   

Na Tymienieckiego podobno kilka razy taniej niż w Manufakturze. Niestety nie znalazłam ich strony, trzeba pojechać.
_________________

 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 5:52 pm   

Ja uwielbiam biżuterię Swarovskiego, ale tę oryginalną - kupioną w ich sklepie, a ten w Łodzi jest tylko jeden - w Manufakturze. Sama do ślubu będę szła w tej biżuterii. Niestety nie jest ona tania.

Ale zgadza się, na Tymienieckiego można kupić kryształy swarovskiego. Są to elementy służące do dekorowania ubrań, firan, żyrandoli... Nie ma tam biżuterii. Niemniej jednak można ich użyć do zrobienia biżuterii (ja mam od nich dwa kryształy zawieszone na rzemyku).

Kryształy swarovskiego są też w sieci jubilerskiej A&A, gdzie można kupić już gotową biżuterię.

Niemniej jednak, szlif kryształów w biżuterii kupionej w oryginalnym sklepie jest nieporównywalnie piękniejszy. Mam dużo ich kryształów, ale też dwa z Tymienieckiego, a moja przyjaciółka ostatnio zakupiła komplet w A&A, także mogę to powiedzieć z doświadczenia.
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 4:48 pm   

te na Tymienieckiego są równie ładne co w Manu?
_________________
 
 
KotaBasia 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 81
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 5:59 am   

Według mnie nie ma nawet porównania. W manufakturze jest przepiękna oryginalna biżuteria z kryształów posiadających przepiękny, oryginalny szlif i wyjątkową oprawę. Natomiast na Tymienieckiego są po prostu szlifowane przez kogoś innego i nie oprawione, same kamienie. Mam kryształy z obydwu źródeł i te oryginalne są nieporównywalnie piękniejsze, przepięknie się mienią i odbijają światło. Te z tymienieckiegi nie dają nawet zbliżonego efektu.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 6:22 pm   

nie zgadzam sie z tym. mam bardzo duzo kamieni bizuteri, swarovski gronowalski czy ze sklepu sliwinski z manufaktury. manufaktura kupuje polfabrykanty a jubiler od sliwinskiego robi cala oprawe. na tymienieckiego tez sa komplety rozne z perla z cyrkonia z krysztalem, wzory dosc klasyczne. jezeli chodzi o szlif to kwestia modelu w bizuteri, a gronowalski to przedstawiciel swarovskiego jezeli chodzi o polfabrykanty. a jak chcecie oryginalna bizuterie to ma tyko salon firmowy swarovski i jest bardzo drogo, a nie koniecznie lepiej:) bardzo duzo sklepow ma wyroby z cyrkoni czy krysztalow swarovskiego. nawet maly sklepik w manufakturze na pasazu taka budka tez z oryginalnych kamieni. Ja jestem tym bardzo zainteresowana, i w to zaglebiona, zainteresowanych konkretami prosze na priv.
_________________

 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 2:09 pm   

KotaBasia napisał/a:
Według mnie nie ma nawet porównania. W manufakturze jest przepiękna oryginalna biżuteria z kryształów posiadających przepiękny, oryginalny szlif i wyjątkową oprawę. Natomiast na Tymienieckiego są po prostu szlifowane przez kogoś innego i nie oprawione, same kamienie. Mam kryształy z obydwu źródeł i te oryginalne są nieporównywalnie piękniejsze, przepięknie się mienią i odbijają światło. Te z tymienieckiegi nie dają nawet zbliżonego efektu.


Proszę Cię, nie mijaj się z prawdą. Gronowalski, jak pisze Megi, to przedstawiciel Swarovskiego. Kryształy są oryginalne, szlif jest różny, zależy od modelu danego kamienia oraz rodzaju biżu, jaka ma być z kamieni zrobiona. Tak samo zresztą i kolor, nie każdy model może być w każdym kolorze. Ja, na przykład, potrzebowałam zawieszki-łezki w odcieniu vintage rose, ale Swarovski tego modelu w tym odcieniu w ogóle nie robi :zalamany: (dostałam do przejrzenia katalog, jest też w formie elektronicznej na ich stronie www). Zamawiam u nich czasem kryształki, bo sama sobie robię biżuterię, i jakoś nie widzę różnicy między nimi a Manu - no chyba, że w cenie :roll:

Różnica w błyszczeniu wynika być może z różnic w oświetleniu obu sklepów. To tak jak kupujesz sałatę w hipermarkecie, jest piękna i zielona, w domu nieco szarzeje. Ot, umiejętny dobór świetlówek.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl