Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Namiętne pocalunki......
Autor Wiadomość
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 12:44 pm   Namiętne pocalunki......

Namiętne pocalunki....
mogą przedlużać życie!!!!!!
Calując się nie tylko odczuwamy podniecenie i przyjemność,ale też poprawiamy funkcjonowanie organizmu . Naukowcy zaobserwowali ciekawe zmiany:

:arrow: Zaczynemy odczuwać podniecenie,szybciej oddychamy,wzrasta ciśnienie krwi,serce bije,a mózg jest lepiej ukrwiony.

:arrow: Uklad trawienny zostaje pobudzony do bardziej wydajnej pracy- podczas pocalunku,zależnie od czasu jego trwania i namiętności,spalamy od 12,aż do 50 kcal!

:arrow: Dzięki szybszemu krążeniu krwi i poprawie materii organizm szybciej pozbywa się toksyn,a ponadto staje się lepiej dotleniony i odżywiony.

:arrow: Podczas pocalunku uwolniony zostaje zostaje hormon szczęścia,tzw:endofrina,a to znacznie poprawia nasze samopoczucie!

:arrow: Na skutek pobudzenia calego systemu nerwowego dostajemu "zastrzyk energii"- wyzwala się adrenalina i mamy chęć do dzialania. Jesteśmy pobudzeni nie tylko fizycznie,ale też umyslowo-zyskujemy świetną formę!

:arrow: Calowanie jest zdrowe również dla naszych zębów- wzmożone wydzielanie śliny powoduje rozpuszczanie osadów nazębnych.

:arrow: Gdy jesteśmy podnieceni,organizm wytwarza hormon DHEA (tzw. hormon dlugowieczności!!!)


A więc dziewczyny calujmy się jak najczęściej- dla zdrowia,urody i aby zapewnić sobie dluuuuuuuugie i szczęśliwe życie pelne namiętnych chwill!!!

Co o tym sądzicie?
Zaczniecie coraz częściej Się calować?
Ja już zaczęlam!! :wink:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 1:21 pm   

Ja się całuję nie dla zdrowia, ale dla przyjemności :) Choc czasami warto mieć takie "naukowe" wytłumaczenie dla tych co nie rozumieją :)
_________________

 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 8:04 pm   

Całowanie to bardzo przyjemny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Mile mnie to cieszy. Chyba zacznę sie częściej i dłużej całować. :przytul:
Ale przy kłótniach też spala sie dużo kalorii (tak na marginesie). :wink:
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 8:26 pm   

Edi napisał/a:
Ale przy kłótniach też spala sie dużo kalorii (tak na marginesie). :wink:


Coś wiem na ten temat i ostatnio dużo spadam na wadze!
_________________
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 8:47 pm   

Uwielbiam sie całować, nie wazne czemu to sluży :) :):)

wiadomo, ze gdyby to nie bylo przyjemne, a dawalo duzo zdrowia i pozytku bysmy sie tak czesto nie calowali jak wtedy gdy jest to przyjemne :) zakrecilam sie troche hehe
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:45 pm   

Żaneta napisał/a:
Namiętne pocalunki....
mogą przedlużać życie!!!!!!
Calując się nie tylko odczuwamy podniecenie i przyjemność,ale też poprawiamy funkcjonowanie organizmu .

Słyszałam już kiedyś też o tym:)
Co do całowania to kiedyś uwielbiałam się całować i wciąż lubię ale już nie tak często jak kiedyś :lol: Mój misiol jakoś rzadko się lubi całować on za to uwielbia dawać mi buziaki :*
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl