Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Mar 23, 2007 9:53 pm
Celebrities - najpiękniejsze - BEZ MAKIJAZU
Autor Wiadomość
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 12:25 pm   Celebrities - najpiękniejsze - BEZ MAKIJAZU

Dziewczyny...chyba musimy spojrzec na siebie mniej krytycznie...
bo napewno my bez makeupu wygladamy lepiej od nich... ;-)




















[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 2:03 pm ]








[ Dodano: 2007-01-05, 13:25 ]
Celebrities Without Photoshop






[ Dodano: 2007-01-05, 13:30 ]



_________________
 
 
 
ancia19 

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Lip 2006
Posty: 198
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 23, 2007 9:33 pm   

:o :?

Tragedia.

Założę się dziewczyny że wszystkie baz makijażu wyglądamy 1000 razy lepiej!!!!!!! Widać, jak im pomiędzy ważnymi imprezami8 botoks przestaje działać, liposukcja, jakiś lifting... TFEEEEE
_________________
Nasz najpiękniejszy dzień: 25.08.2007
 
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 10:04 am   

Tragedia... i ja mam kompleksy ;P pooglądam sobie te fotki jak będę ryczała, ze jestem brzydka i odrażająca ;P
_________________
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 11:12 am   

fujjj,jak wyglada Cameron Diaz....
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 12:16 am   

Hmmm no wydaje mi się, że każda z nas ma jakieś zdjęcie, na którym wygląda podobnie do gwiazd powyżej. Miały kobitki gorszy dzień, jacyś fotoreporterzy je "złapali" i cały świat mówi jakie to one brzydkie. A tak naprawdę wystarczyloby, żeby sie porządnie wyspały i zrobiły odpowiednią minę i już wyglądałyby 100 razy lepiej :) nie dajmy się zwariować ;)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 12:28 am   

o rany...tu dopiero widac jak tony kosmetykow moga zniszczyc cere...fuj
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 1:30 pm   

:szok: tapeta potrafi zdziałać cuda
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 1:49 pm   

DZIEKUJE!Juz sie pozbylam kompleksow!!!
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 2:40 am   

bardzo pocieszające :mrgreen:
_________________
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:19 pm   

O Matko!!! zatkało mnie jak to zobaczyłam :/ :szok:
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:28 pm   

O mój boże :o
Jakie brzydactwa :znudzony:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:41 pm   

już nigdy nie powiem, że jestem brzydka w przypływie złego humoru tylko zerknę na tę stornkę :lol:
_________________
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:16 am   

Z jednej strony racja- gwiazdy bez makijażu i photoshopa wyglądają gorzej od większości z nas :o
Ale z drugiej strony zrobiło mi się ich żal... bo sama bym nie chciała, żeby mnie fotografowano jak źle wyglądam, bo mi coś wyjdzie na twarzy... :wstyd:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 6:45 pm   

Oj różnica jest i to na maxa :jumpingmrgreen: buhaha
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:04 pm   

Taką celebrytką, która jak dla mnie zazwyczaj wygląda bardzo ładnie jest Beyonce.
Natomiast te przedstawione tutaj czasami wręcz straszą :wink:
Myślę, że niszczy je makijaż ale i styl życia. Piękne w pracy nie mają siły na "strojenie" się poza nią.
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:10 pm   

Straszne :?
Jednak dobry makijaż i photoshop mogą zdziałac cuda :wink:
_________________

 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:40 pm   

Królowa obnażona ;)
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:26 pm   

Ma już kobieta swoje lata...
W teledyskach zawsze pokazuje swoje ciało choć uważam, że powinna je już raczej przysłonić, ale taki już jej styl.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:46 pm   

masakra, a jakie ma dłonie, jak staruszka :?
_________________


 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 8:50 am   

ale co do pierwszego postu, aż nie mogę uwierzyć, że to Ashanti, wygląda z tymi brwiami raczej jak Frida Kahlo :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 9:39 am   

justinaa, mnie też powaliła Ashanti....Ładnie wygląda tylko kilka z ich.

Powiem Wam, ze kiedys się bardziej przejmowałam wyglądem, figurą, cerą - jednak wizerunek znanych osób, wyfotoshopowany, jest wszędzie i nawet jak o tym wiemy, to działa na podświadomość. Ostatnio podczas pokazu mody miałam okazję zobaczyc kilka polskich celebrytek bez makijażu i powiem Wam, że jest dokładnie to samo - brzydka, szara cera z niedoskonałościami, cellulit - a potem nakładają doskonale specyfiki i wyglądają olśniewająco...teraz staram się o tym paqmiętać i patrzę na siebie mniej krytycznie.
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:06 pm   

Malena napisał/a:
kilka polskich celebrytek bez makijażu


No aż się ciśnie .... które ? :twisted:
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:18 pm   

Malena napisał/a:
brzydka, szara cera z niedoskonałościami, cellulit - a potem nakładają doskonale specyfiki i wyglądają olśniewająco...


Też mi się tak wydaje. Jakby w którąś z nas zainwestowano tyle kasy i doskonałej klasy kosmetyków, co w celebrytki, plus praca stylistów, fryzjerek itd ... to wyglądałybyśmy tak samo dobrze, jeśli nie lepiej :lol:
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 1:52 pm   

skalimonka napisał/a:
jeśli nie lepiej


na pewno lepiej :P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 2:19 pm   

fiona83 napisał/a:
Malena napisał/a:
kilka polskich celebrytek bez makijażu


No aż się ciśnie .... które ? :twisted:


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 2:21 pm   

skalimonka napisał/a:
Jakby w którąś z nas zainwestowano tyle kasy i doskonałej klasy kosmetyków, co w celebrytki, plus praca stylistów, fryzjerek itd ... to wyglądałybyśmy tak samo dobrze, jeśli nie lepiej :lol:


Dokładnie, to właśnie można zobaczyć na tych wszystkich metamorfozach w TV. Przychodzi dziewczyna, w szafie lipa, na twarzy szarość, a kilka wizyt u kosmetyczki, fryzjera, dentysty plus nowy strój i wygląda jak ktoś inny :)
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 2:40 pm   

skalimonka napisał/a:
Jakby w którąś z nas zainwestowano tyle kasy i doskonałej klasy kosmetyków, co w celebrytki, plus praca stylistów, fryzjerek itd ... to wyglądałybyśmy tak samo dobrze, jeśli nie lepiej :lol:

Mam dokładnie to samo zdanie... Odpowiedni makijaż, odpowiednie ciuchy i dziewczyna wygląda zupełnie jak nie ona...
Ale na zdjęciach powyżej to ashanti mnie po prostu powaliła... szok
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 4:19 pm   

Bez przesady, większość tych gwiazd, polskich i zagranicznych, jest co najmniej ładna, tylko przyłapane w niekorzystnych warunkach. Oczywiście, sztab profesjonalistów robi swoje, ale mają potencjał + oprawa i wyglądają bosko (+ fotoszop, rzecz jasna). A ważne jest to, że mają urodę, ale mają i niedoskonałosci, jak każda z nas (np wspomniana Dereszowska ma naturalne, piękne usta, ale wiadomo - umalowane, z błyszczykiem, przy idealnie umalowanej twarzy, powalają jeszcze bardziej).

Bian napisał/a:
Przychodzi dziewczyna, w szafie lipa, na twarzy szarość, a kilka wizyt u kosmetyczki, fryzjera, dentysty plus nowy strój i wygląda jak ktoś inny


A każda z nas może wygladać super, jeżeli np czasem zaszalejemy z modą albo kolorem, nie musimy być szare - same róbmy sobie metamorfozy, eksperymentujmy:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Sie 18, 2010 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 4:25 pm   

fiona83 napisał/a:
No aż się ciśnie .... które ? :twisted:
no ja tez chcę wiedzieć :)
_________________


 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 5:12 pm   

Malena napisał/a:
Bez przesady, większość tych gwiazd, polskich i zagranicznych, jest co najmniej ładna

Przecież my-forumki, też jesteśmy ładne! :D Każda z nas ma coś ładnego, twarz, figurę, nos, usta, cerę itd... mnie się wydaje, że te celebrytki nie różnią się zbytnio od normalnych dziewczyn/kobiet, które można by wyłapać na ulicy. My, tu na forum, jesteśmy jak z łapanki, przez nikogo nie wybierane, widać dobrze, jak ładnie każda z nas wygląda na ślubie :smile: Co dopiero z masą specjalistów, potrafiących ukryć to czy tamto profesjonalnie... :razz:
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 7:24 pm   

skalimonka napisał/a:
Przecież my-forumki, też jesteśmy ładne! Każda z nas ma coś ładnego, twarz, figurę, nos, usta, cerę itd


no tak, nie powiedziałam, że nie...tylko nie lubię takiego jechania po kimś 'one są niezbyt fajne, tylko są slawne i mają kasę" - one tez mają cos w sobie.
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 7:51 pm   

Ok, nie wydaje mi się żeby tu ktoś po nich "jechał". Raczej chyba większosc miała na mysli to co ja, że po prostu stać je na to. Nie ukrywajmy, że oprócz tego, ze graja lub śpiewają, żyją z tego, że dobrze wyglądają i muszą się starać. Prawdopodobnie w porównaniu do ich spędzonego czasu w salonach pieknosci itp można by powiedzieć, że ja w ogóle o siebie nie dbam :lol:
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 9:14 pm   

A ja nie widzę nic dziwnego w wyglądzie gwiazd bez make-up'u. Wiadomo, że na co dzień nie są tak "podrasowane" jak wtedy, gdy idą na jakąś galę. Pewnie że pracuje nad nimi cały sztab stylistów, no a w czasopismach stosują fotoshopa, więc różnice w wyglądzie są. Zresztą takie kolosalne różnice można też zauważyć na przykładzie zwykłych kobiet - inaczej wyglądamy gdy idziemy np. na zakupy, a inaczej gdy idziemy na imprezę :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 11:41 pm   

Aż mi lżej na duszy :oops: .
_________________


 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 2:03 pm   

Mimo wszystko celebrytki mają wpadki na galach...
- a to brak stanika pod czarną kreacją... błysk flesza i wygląda jakby była naga - no chyba że o taki efekt jej chodziło
- gdyby nie styliści to okazuje się, że nie jedna celebrytka nie potrafi się ubrać, i gdy zobaczymy ją na ulicy to nie ma się czym zachwycać.

Sztuką jest prowadzić dom, wychowywać dzieci, pracować i pokazać, że jak się chce to potrafi się wyglądać jak niejedna celebrytka ;)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 8:25 pm   

kaniaa napisał/a:
Sztuką jest prowadzić dom, wychowywać dzieci, pracować i pokazać, że jak się chce to potrafi się wyglądać jak niejedna celebrytka


kaniaa, trafiłaś w samo sedno według mnie [smilie=g035.gif] Nie sztuka pindrzyć się codziennie, a odpindrzyć się jak już się wypełni obowiązki hihihi
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 1:24 pm   

Malena napisał/a:
tylko nie lubię takiego jechania po kimś 'one są niezbyt fajne, tylko są slawne i mają kasę"

A propos jechania po kimś, to ja w ogóle nie lubię takich artykułów, w których pokazuje się "prawdziwe" twarze gwiazd. Wiadomo, że nie umieści się zdjęcia gwiazdy, która i bez makijażu wygląda całkiem ładnie, bo jaki miało by to sens (chociaż jak dla mnie Jennifer Garner wygląda całkiem normalnie). Sensacji na pewno żadnej by nie było.
Ja siebie za piękność w żadnym razie nie uważam, ale sama mam dni, gdy stwierdzam "jest ok", a mam dni, gdy wyglądam jak potwór. I mam ochotę potrząsnąć osobami, które się emocjonują bardzo mocno takimi tematami i powiedzieć "popatrz na siebie".

Co do celebrytek: cera części z nich na pewno wygląda gorzej niż statystycznej kobiety, ale spójrzmy prawdzie w oczy, że noszenie tony makijażu na twarzy zapewne im w tym nie pomaga. Może to wina tego, że się nigdy nie maluję, ale nikt mi nie wmówi, że kosmetyki nie mają żadnego wpływu na cerę. Że skóra tak naprawdę oddycha tak samo jak bez podkładu, pudru i co tam jeszcze na twarzy mają.
A zdjęcia od rana do nocy i imprezy, na których muszą się pokazać w ramach promocji niewątpliwie służą ich sińcom i workom pod oczami :wink:
_________________

 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 6:15 pm   

szaraczarownica napisał/a:
A propos jechania po kimś, to ja w ogóle nie lubię takich artykułów, w których pokazuje się "prawdziwe" twarze gwiazd.

Cóż nie jest sztuką czuć się pięknie przy "brzydkich", lecz czuć się pięknie przy innych pięknych:)
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:29 pm   

A propo polskich celebrytek, miałam okazje widzieć Annę Przybylską, siedziała przy stoliku obok. Napisze tylko tyle... dziewczyna jest na prawdę ładna :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 10:06 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


Ostatnio zmieniony przez paulinkaaMU Pią Sie 20, 2010 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl