Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Sro Sty 25, 2012 10:39 pm
rozbił się prezedencki samolot
Autor Wiadomość
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 9:10 pm   

Być może. Tak jak mówiłam - złe warunki, błąd człowieka i tragedia gotowa.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 9:44 pm   

Wróciłam dzisiaj z Warszawy, ludzi było mnóstwo aż się nie spodziewałam, że tyle przyjdzie, fakt czekałam ponad 10h myślałam że to tylko będzie tak przejście i tyle, wytrzymałam, ale jak już byłam na placu przed Pałacem Prezydenta, oczy ciągle były zalane łzami.... a przed trumną Prezydenta i Pani Prezydentowej, przechodziło się przez kilka trumien np. Pana Szczygło, widok okropny, bo było nawet nie wiem ile dokładnie trumien, ale tak chyba 7 w dwóch rządkach, to co miała czuć rodzina na Okęciu, jak tam było ponad 30 trumien, jedna obok drugiej ;(
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:01 pm   

przyleciały właśnie dwa samoloty z kolejnymi ciałami...
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:29 pm   

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..." Nostradamus

Tak mi wpadło w oczy właśnie.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:36 pm   

wklejone do demotywatorów....
... znalezione na forum
link

data ostatniej odpowiedzi zaznaczona...
_________________
Ostatnio zmieniony przez misia-misia Pią Kwi 16, 2010 10:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:40 pm   

Jestem z tych wierzących w koniec świata. Ale nie w sensie, że coś pierdutnie, nie, po prostu ludzie się sami wykończą...
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:40 pm   

misia-misia napisał/a:
przyleciały właśnie dwa samoloty z kolejnymi ciałami...
i kolejny widok okropny :(

wczoraj wjeżdżając do Warszawy widziałam wyjeżdżającą karawanę z Warszawy pod eskortą policji ;( eh...
_________________
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:42 pm   

misiao1983 napisał/a:
Nie wzywali karetek?

podobno były karetki. W niedzielę chyba czy jeszcze w sobotę, jak była relacja reportera (chyba z tvp, ale pewna nie jestem), to mówił, że karetki wjeżdżały, ale po chwili wyjechały bez sygnału, co dało mu do myślenia, że to tragiczna katastrofa.

Pusiak napisał/a:
mogłyście nawet nie wiedzieć, że patrzycie na czyjeś ciało

też mi się tak wydaje. Już samo to, że nie mogą wszystkich ciał odnaleźć do tej pory, a pierwszego dnia była podana inf, że znaleźli wszystkie i było 96 trumien wywiezionych. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak wyglądały te ciała, skoro Prezydentową zidentyfikowano po obrączce i kolorze lakieru na paznokciach...
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 2:45 pm   

Wczoraj kolega powiedział nam, że jeden z barów chińskich zamieścił w swoim menu
"kaczkę po smoleńsku" i został im wytoczony proces...

Ja nie wiem czy to prawda czy kiepski żart ale w internecie ludzie nie znają granic i to co czytam..te niesmaczne komentarze a nawet "kawały" na temat tej katastrofy powodują we mnie ogromne wkurzenie... To jest po prostu nieludzkie :!: co za bezmózgowie...
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:54 pm   

Incydent gruziński
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 3:13 pm   

Z wywiadu, ktory wstawila fiona83, wstrząsające są dla mnie te fragmenty:

"Wtedy przyszedł prezydent Lech Kaczyński?

- Po zatankowaniu samolotu. Jak byli już wszyscy na pokładzie, wszedł do kabiny pilotów. Zapytał mnie, czy wiem, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Odpowiedziałem, że wiem, że to pan prezydent. Usłyszałem: "W takim razie polecam wykonać lot do Tbilisi". Prezydent odwrócił się i wyszedł z kabiny.
[...]
Wychodząc z samolotu, powiedział do mnie krótkie zdanie: Jeszcze się policzymy.
[...]
Po jakimś czasie pan poseł Karski złożył na mnie doniesienie do prokuratury, że nie wykonałem rozkazu. Nie było to przyjemne."

Według mnie pokazują podejście prezydenta i brak szacunku w stosunku do pilotów, którzy go "wozili". To pilot pilotuje samolot i on decyzduje o takich sprawach, nieważne, czy prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Przyszedł, tupnął nóżką i myślał, że pilot sie ugnie. Zero poszanowania umiejętności pilota i brania pod uwagę, czy jest coś w stanie zrobić czy nie i jakie wiąże sie z tym ryzyko! I wiecie co, tak sobie myslę, że jakby sie wtedy pilot ugiął, to bardzo prawdopodobne, że już wtedy mogłoby dojść do podobnej tragedii, jeszcze z innymi głowami państw na pokładzie :?
_________________
Ostatnio zmieniony przez skalimonka Sro Kwi 28, 2010 3:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 9:29 am   

http://www.gadu-gadu.pl/5...c-kaczynskiego1
_________________

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 7:05 pm   

Wstrzymać może i wstrzymali, czemu nie, natomiast powody mogą być bardzo różne :)
_________________

 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 12:56 pm   

http://wiadomosci.onet.pl...dpisy,item.html

ciekawe kiedy ogłoszą go świętym... ;/
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 4:25 pm   

To jest dla mnie skrajnym barbarzyństwem :evil:
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 4:33 pm   

Ciekawe jak to możliwe, że żony ofiar katastrofy nie miały dostępu do kont zmarłych mężów, a konto ww nie zostało zablokowane i ktoś zgarnął kasę również po 10 kwietnia.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 4:34 pm   

no po prostu masakra :szok:
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 7:26 pm   

gosiaczek, bo może co innego dostęp osobisty, a co innego karta, być może ktoś (bank, rodzina :?: ) nie dopilnował zastrzeżenia kart....

Ale to straszne jest po prostu....

Ja z dwa, czy trzy tygodnie temu natomiast czytałam w Angorze listy od czytelników. Pewien pan komentował wypowiedź innego czytelnika, z poprzedniego numeru, dotyczącą pogrzebu pary prezydenckiej. Jaka ta polemika była, taka była, ale ostatni akapit tyczył się filmu "Solidarni 2010". Autor wypowiedzi pisał, cytuję: "Na koniec jeszcze sprawa dokumentu pokazanego przez TVP1 w dniu 26 kwietnia [...]. W tym dokumencie pokazana była Polska. Ale nie ta z "Gazety Wyborczej" czy z "Faktu". W dokumencie tym była pokazana prawdziwa Polska. Znowu miałem łzy w oczach, gdyż zobaczyłem całą rzeszę ludzi takich jak ja, maluczkich, nic nie znaczących i niemających na nic wpływu, ale za to gorących patriotów, szczerze kochających swoją ojczyznę"
I szlag mnie potężny trafił, bo ja nie podpisuję się pod poglądami w tym filmie wyrażanymi i nie życzę sobie, żeby ktoś robił ze mnie "fałszywą" Polkę, bo nie oskarżam Rosjan, Tuska, PO, ani nikogo innego i nie wymyślam szalonych teorii spiskowych mających na celu wyjaśnienie prostej tragedii, która się wydarzyła.
_________________

 
 
 
temidaaa 
w ciągłym biegu...


Dołączyła: 29 Maj 2008
Posty: 541
Skąd: :)
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 7:35 pm   

gosiaczek napisał/a:
Ciekawe jak to możliwe, że żony ofiar katastrofy nie miały dostępu do kont zmarłych mężów, a konto ww nie zostało zablokowane i ktoś zgarnął kasę również po 10 kwietnia.

to działa trochę inaczej. Jeśli konta były indywidualne, to mogły nie znać dostępów. Konto i karty nie zostały zablokowane pewnie dlatego, że żony oficjalnie nie zgłosiły jeszcze śmierci mężów. Inna sprawa, że w dniu czy też kilka dni po śmierci bliskiej osoby nie ma się głowy do dzwonienia po bankach.
Pusiak napisał/a:
bo nie oskarżam Rosjan, Tuska, PO, ani nikogo innego i nie wymyślam szalonych teorii spiskowych mających na celu wyjaśnienie prostej tragedii, która się wydarzyła.

no jak śmiesz mieć taką postawę :twisted:
Pusiak napisał/a:
W dokumencie tym była pokazana prawdziwa Polska.

no cóż, akurat dla tego pana, tak wygląda prawdziwa Polska...
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 10:45 am   

Tak trochę na wesoło - występ zarejestrowany przed trzema laty (w 2007 roku). Kto by pomyślał, że tak im się sprawdzi....

http://www.youtube.com/watch?v=F9HRS3pjbfY
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl