Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki jest wasz CHARAKTER PISMA ?
Autor Wiadomość
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 6:26 pm   Jaki jest wasz CHARAKTER PISMA ?

Obiektywnie ladny czy brzydki ? Staracie sie i piszecie wyraznie, czy "jak kura pazurem" ?
Jak oceniaja wasze pismo inni, czy maja problemy z odczytaniem tego co piszecie ?

Ja jestem pod tym wzgledem straszliwie pedantyczna. Pisze bardzo wyraznie i nieskromnie powiem, ze stawiam ladne literki :-) Dozu osob mi juz mowilo, ze super sie moje pismo czyta. Na przyklad na studiach.. latwo bylo xerowac cale moje zeszyty :-) Obojetne czy pisze cos waznego, czy tak na szybko.. zawsze wyraznie i dokladnie widac czy to n, czy r, czy u....itd :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 6:38 pm   

Mój charakter? Najchętniej Arial Narrow :lol:

Ale poważniej - jest obiektywnie ładny. Po mamie, która mogłaby w konkursach kaligrafii startować ;)
Szkoda, że się odzwyczajam i piszę już duuużo brzydziej niż kiedyś :roll:
_________________
chez alma |
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 7:13 pm   

uuu no ja to na lekarza bym się nadawała najlepiej :lol: Wiele osób mi marudzi, żeby ładniej pisała, bo tak, to mogliby ode4 mnie kserować :D Ale ja tak mam od zawsze :? Niezbyt często, ale się zdarza, że nie mogę się sama siebie odczytać :P
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:07 pm   

obiektywnie ładny. zawsze byłam/jestem proszona o napisanie czegoś, bo tak ładnie i przejrzyście podobno.
ale jak się spieszę potrafię też nieźle nabazgrać.
plusem jest to, że i pisane i drukowane pismo mam ładne i czytelne.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:11 pm   

Zależy od długopisu i od tempa pisania. Jak pisze wolno to raczej ładnie a jak szybko to jak kura pazurem :mrgreen:
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:18 pm   

Ładne, równe i staranne.
Mam na tym punkcie obsesję odkąd w drugiej klasie szkoły podstawowej mama usłyszała od wychowawczyni, że ja nigdy nie nauczę się pisać :roll:
Od tamtego zdarzenia codziennie drobiłam literki, szlaczki itp.
Opłaciło się. Często jestem proszona o wypisywanie zaproszeń, dyplomów itp. Nie wspominając o uczelnianych notatkach (punkty ksero przy Wydziale w mig rozpoznają właściciela zeszytu ;) )

Co więcej - newet gdy piszę szybko, pismo niewiele traci na "wartości" :mrgreen:

Natomiast Szreku :? Boshhhhee.... TRAGEDIA ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 8:42 am   

Czytelny, kształtny, równy- swobodnie piszę bez linijki ;)

Od zawsze ładnie pisałam, mam to po mamie z pewnościa :) , ponieważ tata bazgrze jak kogut pzurem hihihi. Nie jest ważne czy piszę długopisem, piórem czy kredką :)
W szkole wypisywałam świadectwa, pisałam na tablicy, zawsze w grupie wybierano mni naczelnym skrybą :D
_________________

 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 8:48 am   

Ja charakter pisama odziedziczyłam po babci :mrgreen: proste kształtne litery :lol:
generalnie pismo ładne, nie mam równiez żadnych problemów z pismem technicznym :D
Na studiach jak mieliśmy rysunek techniczny, opisywałam wszystkim tabelki, wymiary i co się dało :wink:

Ale teraz jak musze szybko napisac duzo ilośc tekstu, to zdaża mi sie namazać :oops:
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 10:40 am   

Alma_ napisał/a:
Mój charakter? Najchętniej Arial Narrow :lol:

jpuasz napisał/a:
uuu no ja to na lekarza bym się nadawała najlepiej :lol: Wiele osób mi marudzi, żeby ładniej pisała, bo tak, to mogliby ode4 mnie kserować :D Ale ja tak mam od zawsze :? Niezbyt często, ale się zdarza, że nie mogę się sama siebie odczytać :P


no to pod tymi dwoma wypowiedziami mogę się podpisacć lewą i prawą ręką:)) Nienawidzę pisac ręcznie - jestem dysortografikiem i dysgrafikiem - i przyznaję, że nawet jak się staram, to nie zawsze pismo mi wychodzi, tak jak powinno i inni mają problemy z rozczytaniem mnie, a kiedy się śpieszę i nie staram, to nieraz sama siebie nie odczytuję :wstyd: Dlatego jak już muszę cos napisać recznie (a niestety ostatnio, ze względyu na pracę, zdarza się to często :kwasny: ) to staram się pisac drukowanymi literami...
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 11:12 am   

Ja to w ogóle mam ze 3 charaktery pisma - zależnie od okoliczności. :lol: I żaden mi się nie podoba - tzn. generalnie jest ok, ale wypisywania jakiś odświętnych papierków się nie podejmuję.


Kati napisał/a:
tata bazgrze jak kogut pzurem hihihi

U mnie się zawsze mówi jak kura pazurem. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 11:31 am   

Taa :twisted:

Nie chciałam Tatusia zniewieścić :rotfl:
_________________

 
 
 
Nemek 


Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Z daleka ;-)
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 3:56 pm   

a ja napisze tak :)

wypracowania - word
konspekty - word
ogolnie jakikolwiek tekst - word
wykresy - exel
wszelkiego rodzaju rachunkowosci - exel
rysunki (bardzo rzadko cokolwiek rysuje) - korel
jakiekolwiek materialy na jakiekolweik okazje - biblioteki Slaskiej oraz biblioteki narodowej (wersja cyfrowa offcourse) no sciaga.pl :P oraz ogolnie internet zalezy co potrzeba :P

wiecej grzechow nie pamietam :P wiem ze to dobrze nie jest jakbyt ktos mial watpliwosci normalnie pisac umiem w koncu robie notatki na zajeciach i umiem sie z nich rozczytac. Pismo brzydkie mam moim zdaniem nawet jak sie staram stad powyzsza litania ;]

pozdro :)
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 4:29 pm   

Nemek napisał/a:
Pismo brzydkie mam moim zdaniem nawet jak sie staram


A no musze to potwierdzić :D Nie wiem kto z nas pisze gorzej :lol: I kto będzie zaproszenia wypisywał?? :roll:
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
Amaretti 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 13
Skąd: z domu
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 6:50 pm   

Ja powiem nieskromnie że pismo mam ładne. Chyba że się bardzo śpieszę to wtedy nie można odróżnić m od n, a nawet od r. Ale charakter to chyba odziedziczyłam po tacie bo jak na faceta ma pismo rewelacyjne.
 
 
 
Nemek 


Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 24
Skąd: Z daleka ;-)
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 7:22 pm   

No w zaproszeniach to wypisac imie i nazwisko i jeszcze kilka wyroazow to spokojnie :) sie umiem postarac :) zreszta Slonce piszesz ladniej jak ja :) z zaproszeniami nie ma sie co bac :)

A nie powiem ze moj tata jako wykladowca dla wlasnych potrzeb pismo ma jak w egipcie :P ja nic nie umiem odczytac :P poprawki na pracach licencjackich magosterskich nanosi ludziom czytelnie a jak wypisuje kartki to pismo tez jak na faceta ma super :) no i umie pisac czcionka ozdoba :)

pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez Nemek Sro Lip 12, 2006 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 20, 2006 11:57 am   

U mnie różnie, na początku zwykle ładnie, po jakimś czasie nieco gorzej, to niestety efekty złamania reki w 5 klasie podstawówki, zwłaszcza jesli muszę sie spieszyc, to pismo bardzo mi sie pogarsza.....
_________________

 
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 9:24 am   

Jaki jest? sama nie umiem określić!! ale mnie się podoba (chyba :P ) choć doszło juz do tego, że na kompie piszę sszybciej niż ręcznie!!!
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:07 pm   

Mój jest paskudny ale czytelny :)
_________________


 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:32 pm   

podobno ładnie, czytelnie, literki są kształtne, równiutkie :razz: uwielbiam pisać :) a takie pismo, mam chyba i po mamie, i po tacie- oboje piszą bardzo ładnie :) za to mój K. ma paskudne, bez niego nie jestem w stanie rozszyfrować jego bazgrołów :?
_________________
 
 
tulipan87 
w pełni rozkwitu...


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 827
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 6:55 pm   

Obiektywnie...piszę czytelnie, dość duże litery, które nie wiedzieć czemu pochylam na prawą stronę. Generalnie to chyba ładnie piszę bo na studiach cały rok kserował ode mnie notatki i nikt nie narzekał.
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 7:44 am   

Myślę ze mam bardzo staranne i ładne pismo. Do tego stopnia że nie mogłam później odnaleźć swoich notatek na roku :)
_________________
 
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 10:04 am   

tulipan87 napisał/a:
bo na studiach cały rok kserował ode mnie notatki
Klaudynka napisał/a:
odnaleźć swoich notatek na roku
hmmm to y byłyście pilnymi studentkami :P bo w moim przypadku to zawsze ja kserowałam od kogoś, NIGDY ktoś ode mnie (no chyba że te wcześniej pokserowane kserowała następna osoba :D
Sorki za mały OT
_________________


 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 10:37 am   

... koszmarny. Czasem sama nie moge odczytac co napisalam. :roll:
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 10:43 am   

nauczycielski :) Każda literka osobno ;D :smile: :smile:
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 11:18 am   

A ja to chyba minęłam się z powołaniem, bo pismo mam lekarskie :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 11:27 am   

Ja na pierwszy rzut oka też bazgrolę potwornie. Ale drugi rzut oka ujawnia, że w zasadzie można się doczytać. Wiem, bo pomimo bazgrołów moje notatki też były namiętnie kserowane, a pytań o konkretne słowa z tekstu miałam niedużo.
Przypomniała mi się historia z matury próbnej :lol: Starałam się tak ładnie napisać, prawie kaligrafowałam literki. I trafiło się, że moją pracę sprawdzała moja polonistka i oddając mi pracę rzuciła: "dziecko, na maturze pisz swoimi normalnymi bazgrołami, bo to coś, pomimo że ładnie wygląda, było ciężkie do rozszyfrowania" :smile:
_________________

 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 8:54 am   

truskawka_ja napisał/a:
... koszmarny. Czasem sama nie moge odczytac co napisalam.
miałam tak w liceum. nawet przez pewien czas pisałam drukowanymi, ale mojej polonistce się to nie podobało. no i musiała dalej męczyć się z moimi bazgrołami.
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 12:00 am   

Obiektywnie rzecz biorąc piszę ładnie, czytelnie, ale jak na mój gust za bardzo dziecinnie. Oczywiście mogę zrobić listę zakupów czy jakieś notatki i bez problemu wszyscy się doczytają o co mi chodzi, ale jeśli mowa o wypisywaniu np: kartek świątecznych, podań czy jakichkolwiek zaproszeń to już proszę męża lub moją mamy bo mi wstyd za moje dziecinne pismo :oops: :razz: .
_________________


 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:19 am   

Mi się mój charakter pisma podoba.Nie jest jakiś tak znowu rewelacyjny ale ogólnie jest ok.
A zdanie znajomych na temat mojego pisania jest podzielone.Jedni mówią,że ładnie,niektórzy,że mazgroły,a jeszcze inni,że bardzo drobne literki stawiam :lol:
Ale jeśli chodzi o rozszyfrowanie mojego pisma,to literki są kształtne i nikt nie ma większego problemu z odczytaniem mojego tekstu :wink:
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 3:10 pm   

Ja ogólnie pisze ładnie i wyraźnie, nawet jak coś szybko notuję to da się to odczytać :) Czasami jednak zdarza mi się napisać coś a potem sama się zastanawiam co to jest :o
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 6:14 pm   

Ja ogólnie piszę ładnie.. nie staram się po prostu mam taki "styl" ;)
Charakterystyczne jest u mnie pisanie między linijkami (do tego równo) oraz lekko pod kątem co zachwyca moich znajomych na studiach - bardzo ale to bardzo często pożyczam notatki (staram się być bardzo dokładna oraz piszę przejrzyście) :) To chyba świadczy, że są czytelne albo tak dobre.. ale co po dobrych notatkach jakby nie były czytelne.

Jedynie mam swój znak n i m pisze często jako u lub uu (nie wiem czy wiecie o co chodzi) :P

_______________________________________

Tak mniej więcej piszę między linijkami
_______________________________________
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl