Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Impreza zaręczynowa?
Autor Wiadomość
TargiImprez 
Firma

Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:48 pm   Impreza zaręczynowa?

Hej, Czy spotkaliście się z czymś takim jak "Impreza Zaręczynowa"?
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 8:16 am   

Ja nie... i chyba sama takiej bym nie chciała ;) Uważam, że to powinno być zorganizowanie bardzo rodzinnie i kameralnie.. ;) (Młodzi+rodzice ewentualnie rodzeństwo czy dziadkowie)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 9:04 am   

a mnie się pomysł podoba, ale ja w ogóle uważam, że każda okazja do imprezy dobra :smile: więc czemu nie :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 19, 2010 5:47 pm   

TargiImprez napisał/a:
"Impreza Zaręczynowa"?

Nie spotkałam się z tym.Nasze zaręczyny odbyły się tylko w gronie rodziców i szczerze mówiąc nie chciała bym imprezy zaręczynowej.Wolałam na spokojnie :lol:
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 7:46 pm   

Ja tam bym chciała! Póki co nie mamy na to czasu, więc byłby pewien poslizg od daty zaręczyn, ale generalnie jestem na tak:) Nie wiem tylko dokładnie co się kryje pod hasłem "impreza zaręczynowa". Ja mam na mysli imprezę w domu, albo najwyżej wynajęcie częsci sali (w najgorszym razie rezerwację ustronnych stolików) w pubie/klubie. Na pewno nie wydałabym na to więcej niż 600 zł. Koszty wesela i tak są powalające.
 
 
ZegaryBrzozow 
Firma

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 21
Skąd: Brzozów
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 8:41 pm   

Z tego co pamiętam to my rownież nie organizowaliśmy imprezy zaręczynowej,jest w ogóle w jakimś kraju taka tradycja? Podobnie jak Wy uważam,że zaręczyny powinny odbyć się w domowej,kameralnej atmosferze.
_________________

 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 9:30 am   

A my można powiedzieć że mieliśmy :-) Najpierw były oficjalne zaręczyny u rodziców, a wieczorem spotkanie ze znajomymi w pubie, z których część wiedziała cóż to za okazja, a niektórzy nie - fajne były ich miny :-P .
_________________

 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 12:57 pm   

My również mięliśmy coś w tym stylu, tzn. w gronie mojej siostry i szwagra mała domowa imprezka, na którą złożyło się wiele okazji październikowych: urodziny szwagra i siostrzenicy, nasze zaręczyny i rocznica ślubu siostry :)

edit: oczywiście impreza odbyła się kilka dni po zaręczynach ;) TEN dzień spędzaliśmy tylko we dwoje :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez PaulinaS Sro Paź 20, 2010 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 1:02 pm   

Ja ogólnie nie jestem za świętowaniem tej okazji w większym gronie. Dle mnie to było bardzo prywatne wydarzenie i chciałam je tylko uczcić tylko z moim P i być tylko z nim.
Teraz zrobiłabym tak samo.
_________________
,
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 4:06 pm   

U nas wyglądało to tak, że najpierw mieliśmy zaręczyny sami dla siebie, a tydzień później oficjalne z rodzicami. Na pomysł imprezki jakoś nawet nie wpadliśmy.
_________________

 
 
 
gosista 


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sie 2010
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 4:14 pm   

Wydaje mi się że to też troszkę zależy od tego jak blisko jest się ze znajomymi i rodzicami. Dla nas rodzice to tylko rodzice. Wiadomo że jak B się oświadczył to zorganizowaliśmy spotkanie żeby oficjalnie zapytał moich rodziców, godzinka i tyle - nie było jakiś wielkich radości, bo wiedzieli, że to nastąpi bo mówiliśmy o ślubie w 2011r. A właśnie cała radość, wstępne gadanie o weselu, sukni itp było na spotkaniu ze znajomymi. I to właśnie to spotkanie dało mi poczucie, że to już i pozwoliło się cieszyć :)
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 5:05 pm   

ZegaryBrzozow napisał/a:
Z tego co pamiętam to my rownież nie organizowaliśmy imprezy zaręczynowej,jest w ogóle w jakimś kraju taka tradycja? Podobnie jak Wy uważam,że zaręczyny powinny odbyć się w domowej,kameralnej atmosferze.


Jesli takiej tradycji nie ma to można stworzyć:) Każda tradycja ma przecież swój początek.
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 9:51 am   

Ja raz byłam na hucznej imprezie zaręczynowej, owszem
justinaa napisał/a:
każda okazja do imprezy dobra

ale jakoś tamta mnie nie przekonała :/ Może dlatego że młodzi, którzy ją wyprawiali ostatecznie się nie pobrali :P My nie organizowaliśmy takiej imprezy jedynie spotkanie rodziców po naszych zaręczynach.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 1:26 pm   

My świętowaliśmy zaręczyny domówką w domu, dla znajomych - ok15 osób, ale bardziej chodziło o wspólną balangę, (która odbyła się niedługo po zaręczynach) przy okazji były zaręczynowe toasty:)
 
 
 
diamond 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 3:42 pm   

to nie jest zły pomysł, ja sama miałam powiedzmy taką imprezę ze zwględu na to że zaprosiłam najbliższą rodzinę na moje 21 urodziny (ok.14) osób ale się okazało że to nie tylko impreza urodzinowa ale i zaręczynowa, więc niespodzianka i prezent był MEGA
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
Kamila M 


Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 12:10 pm   

Lepiej skromnie, bez ludzi.
_________________
"Czekam na Ciebie i będę czekać, człowiek jest po to by kochać człowieka."
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:04 pm   

Impreza zaręczynowa? Szczerze mówiąc to pierwsze słysze o czymś takim. Rozumiem skromne zaręczyny w domowym zaciszu wśród najbliższych i te spędzone tylko we dwoje,spontaniczne lub zaplanowane. Ale większa impreza chyba nie wchodzi w grę.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 9:09 am   

A my zrobiliśmy sobie taką imprezkę :) w sumie to raczej pozaręczynowa, bo najpierw były oświadczyny, a potem (po tygodniu chyba) po prostu spotkaliśmy się z naszymi znajomymi i trochę poszaleliśmy z piwkiem. Na pewno nie było to nic w "amerykańskim" stylu :cool:
_________________


Ostatnio zmieniony przez ewa.krzys Czw Kwi 28, 2011 9:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 4:15 pm   

My zareczylismy sie sami
Dla mnie to była niespodzianka.
Spotkanie rodziców odbyło sie po tym, juz bez oficjalnych zareczyn.
Uwazam ze urzadzanie imprez zareczynowych zakrawa o tandete, która aktualnie robi sie z 1 Komunii Świetej. Szczegolnie ze zareczyny wcale nie przeswiadczaja o ślubie.
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 4:03 pm   

ja również jestem za kameralnym uczczeniem zaręczyn i tak też u nas było :) bliska rodzina wystarczy ;)
_________________
 
 
 
K_A_R_O_L_K_A 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 9:09 pm   

Ja też pierwsze słyszę o takiej imprezie. My zaręczyliśmy się u mnie w domku. Oficjalnie byli zaproszeni nasi rodzice, wszystko odbyło się bardzo tradycyjnie :) ale lepszych i fajniejszych zaręczyn nie mogliśmy sobie wymarzyć :) a radość naszych rodziców- bezcenna :) bardzo się cieszyli, że nie zostali pominięci w tym ważnym dniu :)

Dodam jeszcze, że w tym dniu po raz pierwszy się spotkali ;) ale od razu się pokochali i nami nawet później się nie zajmowali ;)
 
 
 
Janka212 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 1:55 pm   

Nie spotkałam sie z niczym takim, ale szczerze nie miałabym nic przeciwko:) Pod warunkiem, że byłaby to luźna impreza, bez jakiś sztywnych oświadczyn przy gościach. Raczej żeby się cieszyć z tego, że bierzemy ślub:)
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 12:15 pm   

Jeżeli przez imprezę zaręczynową rozumiemy spęd mnóstwa gości, przy których ewentualny przyszły pan młody miałby paść na kolanko przed swą wybranką i publicznie prosić ją o rękę - zdecydowanie tego nie widzę. Ale jeśli miałoby chodzić o wspólne wyjście z przyjaciółmi w celach % - tanecznych, aby uczcić zaręczyny, które młodzi wcześniej uskutecznili kameralnie (we dwoje lub w obecności rodziców) - to czemu nie :)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 11:26 am   

No właśnie chyba tak rozumiemy imprezę zaręczynową,zaproszenie gości i publiczne zaręczyny gdzie facet pada na kolana. Może i jest to fajne,ale osobiście wolę coś bardziej kameralnego.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 12:41 pm   

grejpfrut, w 100% się zgadzam z Tobą.
grejpfrut napisał/a:
wspólne wyjście z przyjaciółmi w celach % - tanecznych, aby uczcić zaręczyny

My właśnie coś takiego zrobiliśmy :)
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 7:03 am   

U nas była kameralny, rodzinny grill pozaręczynowy :) było góra 10 osób z najbliższej Rodziny i mialo to swój urok :)
_________________


 
 
Julka.a 

Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 12:06 pm   

Ja zostałam zaskoczona imprezą urodzinową podczas ktorej narzeczony mi sie oswiadczyl, wiec jednoczesnie byla to impreza zareczynowa :D
A potem obiad dla rodzicow i rodzenstwa :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 12:55 pm   

My nie robiliśmy specjalnej imprezy.
Rodzicom i dziadkom oświadczyłam sama, bo nie wytrzymałam do przyjścia A. On też od razu wygadał się jednej z sióstr. Znajomym powiedzieliśmy na mojej imprezie urodzinowej. A drugiej siostrze oznajmiliśmy dzień później, w gronie najbliższej rodziny A. Ją i tak to nie obchodziło, więc nie informowaliśmy jej wcześniej.
 
 
Blue89 

Dołączyła: 22 Wrz 2013
Posty: 29
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Gru 04, 2013 11:11 am   

Coś w stylu impreza niespodzianka:) u mnie nie było tak hucznie
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:20 pm   

Wieczór kawalerski czy panieński jak najbardziej tak,natomiast o imprezie zaręczynowej pierwsze słyszę. Jeżeli nie jest to wspólny obiad czy kolacja z rodzicami to do tej pory nie miałam z tym styczności.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 11:36 am   

Kiedyś była taka tradycja (przynajmniej w mojej okolicy. Młody przychodził z rodzicami, rodzeństwem, czasem też z dziadkami, do rodziny młodej. W obecności najbliższej rodziny młodej, młody prosił oficjalnie o rękę młodej.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 3:05 pm   

Terry napisał/a:
Kiedyś była taka tradycja (przynajmniej w mojej okolicy. Młody przychodził z rodzicami, rodzeństwem, czasem też z dziadkami, do rodziny młodej. W obecności najbliższej rodziny młodej, młody prosił oficjalnie o rękę młodej.


U nas podobnie, ale aktualnie mało kto organizuje takie imprezy. My nie mieliśmy i nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu :)
_________________

 
 
jadwinia92 

Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 1:02 pm   

My również nie mieliśmy , nawet nie było takiego pomysłu :)
 
 
Kasiakan 

Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 2:54 pm   

Wśród moich znajomych praktyka ta trwa już od jakiegoś czasu. Mamy grono znajomych z którymi chodzimy co jakiś czas na piwo o są takie nasze imprezki. Na tych imprezkach świętujemy zaręczyny nowinki o narodzinach bo ciążach i podobne :) Są też takie bez okazyjne ale nigdy nie wiadomo co Nas na nich czeka :)
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Mar 05, 2014 1:52 pm   

Równie dobrze można urządzić taką imprezę w domu ze znajomymi. Wcale nie trzeba nigdzie wychodzić i szaleć powiedzmy nawet pod względem finansowym,ale to rzecz jasna nasza indywidualna kwestia:)
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 8:46 pm   

ithanielle napisał/a:
Terry napisał/a:
Kiedyś była taka tradycja (przynajmniej w mojej okolicy. Młody przychodził z rodzicami, rodzeństwem, czasem też z dziadkami, do rodziny młodej. W obecności najbliższej rodziny młodej, młody prosił oficjalnie o rękę młodej.


U nas podobnie, ale aktualnie mało kto organizuje takie imprezy. My nie mieliśmy i nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu :)

to witam w klubie u mnie było podobnie
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:28 am   

Tutaj nie pomylmy oficjalnych zaręczyn z imprezą dla znajomych,bo to dwie osobne kwestie. Impreza zaręczynowa w wielu przypadkach jest już po fakcie i zastępuje wieczór kawalerski czy panieński. Oficjalna część to obiad czy kolacja w domu z udziałem rodziców i najbliższej rodziny.
_________________
.
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 10:22 am   

My, za namową najbliższych przyjaciół, organizujemy za 3 tygodnie imprezkę zaręczynową choć tak naprawdę to pretekst, żeby się w końcu spotkać w większym gronie (każdy zalatany w robocie...) i żeby poznali się wszyscy nasi kochani przyjaciele - wtedy łatwiej o rozkręcenie wesela :D
_________________
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 11:41 am   

Ja również za 2 tygodnie organizuję dla przyjaciół imprezkę urodzinowo - zaręczynową (ze względu na zaręczyny w dniu moich urodzin) :) Uważam, że to fajny pomysł :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
nataliaP 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 2:28 pm   

ja również zorganizowałam "imprezę zaręczynową", po fakcie. Jest to fajny sposób, aby poinformować o zaręczynach bliskie Ci osoby - rodzinę, przyjaciół i zapoznać ich ze sobą przed weselem. To nie musi być duża impreza - ja swoją zrobiłam w kameralnej sali restauracyjnej w hotelu Stare Kino w Łodzi na 23 osoby. Zjedliśmy wspólnie obiad, zapoznaliśmy się, porozmawialiśmy, powiedzieliśmy wszystkim o zaręczynach i miło spędziliśmy czas w fajnym, "filmowym" miejscu :)
 
 
danika 

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 8:34 pm   

u nas właśnie tradycyjnie było. Zaprosiliśmy do domu moich rodziców rodziców narzeczonego, był uroczysty obiad, kwiaty dla mojej mamy i oświadczyny
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Lis 29, 2015 6:19 pm   

danika napisał/a:
u nas właśnie tradycyjnie było. Zaprosiliśmy do domu moich rodziców rodziców narzeczonego, był uroczysty obiad, kwiaty dla mojej mamy i oświadczyny


U nas moje rodzeństwo jeszcze było... Jak oficjalnie, to oficjalnie :razz:
_________________
 
 
ksikol 

Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 16, 2015 11:17 am   

Tak spotkałem się kiedyś było to bardzo praktykowane w niektórych kręgach. Rodzice jednej i drugiej połówki spotykali się i wtedy dochodziło do zaręczyn.
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2016 12:54 pm   

U mnie odbyła się impreza zaręczynowa - czy też inaczej nazywając - oficjalne zaręczyny, na 4 miesiące po nieoficjalnych zaręczynach (wcześniej nie było na to czasu, a uznaliśmy że Święta Bożego Narodzenia będą idealne na taką okazję) :razz:
W sierpniu zaręczyliśmy się na Greckiej wyspie Korfu, wtedy mój P. wręczył mi pierścionek, a w 2 dzień Świąt, przyjechał do mnie wraz ze swoimi rodzicami, wygłosił przemowę, wręczył kwiaty mnie, mojej mamie i alkohol tacie a następnie oficjalnie poprosił mojego tatę o moją rękę :serducho: Wszystko odbyło się jak należy - rodzice wzruszeni, oczywiście tato nie mógł odmówić :razz: Potem był wspólny obiad i ustalanie szczegółów wesela :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Sro Cze 22, 2016 5:12 pm   

Ja niedawno byłam u brata na takiej imprezie :)
 
 
BasiaK 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 10:26 am   

Zdania są podzielone, jedni wyprawiają skromną uroczystość w gronie rodzinnym, inni wolą cieszyć się tą chwilą tylko we dwoje.
 
 
Daritka 

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 27, 2017 8:34 am   

Też spotkałam się z organizowaniem takiej małej uroczystości zaręczynowej w gronie rodzinnym, ale już po zaręczynach. Sam ten moment wydaje mi się zbyt intymny i poruszający, żeby spraszać osoby postronne...
 
 
thorin_bw 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 12:40 pm   impreza? czemu nie

każda okazja jest dobrą "wymówką" by zorganizować imprezę wiec czemu nie zaręczynowa :-)


Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Maj 09, 2018 4:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Angie034 

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Maj 09, 2018 2:52 pm   

Ja opijałam ze swoimi dziewczynami zaręczyny :)
_________________
Sprawdźcie jak działa depilacja laserowa tutaj: vectussopot.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl