Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jesteście towarzyscy?
Autor Wiadomość
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 1:31 pm   

Kati napisał/a:

Zdarzyło mi się natomiast wyprosić z pokoju na wczasach (narty) znajomych około godz 1 w nocy z uśmiechem i słowami. Nie wiem jak wy, ale my o 9 jesteśmy na stoku i trzeba się wyspać. Skumali :roll: :lol:


No to jest całkiem oczywiste i tu bym się nawet nie zastanawiała. Zrobiłabym tak samo.
Pamiętam jak grupa osób z mojej klasy pojechała razem na narty. Oczywiście imprezowali na maksa, a na narty nigdy się nie mogli wyrobić. W sumie nic dziwnego, bo jak się wstaje o 12 to zanim się człowiek ubierze, pozbiera i zje śniadanie, to zrobi się ciemno. W efekcie kilka razy poszli na oświetlony stok, bo wszystkie inne były już dawno pozamykane. Jak wrócili to opowiadali, że to był super wyjazd na narty :-?
Jakbym chciała tak spędzić czas, to bym w góry nie pojechała. Po co przepłacać za kwatery? :kwasny:
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 1:31 pm   

takie imprezy, o jakich mówisz w kontekście swojej przyjaciółki, owszem przeżyłam nie raz, ale jak byłam w liceum :-)

obecnie preferuję taki rodzaj, o jakim Ty piszesz, tzn. że umawiamy się na konkretnę godzinę, której się mniej więcej trzymamy, ja zawsze szykuję coś do jedzenia, przeważnie jakąś sałatkę, koreczki, etc, no chyba, że to jakaś wyjątkowo okazja to coś na ciepło :) a goście przynoszą alkohol, albo jakieś przegryzajki typu chipsy, paluszki

i generalnie wydaje mi się, że większośc ludzi preferuje właśnie taki typ imprez, ostatnio pojechaliśmy do naszej znajomej, myśleliśmy, że na wino i ciasto, a tam był zastawiony stół i zapach pizzy domowej roboty :)
byliśmy w lekkim szoku, ale jak najbardziej pozytywnym :-)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 1:32 pm   

EwaM napisał/a:
Jakbym chciała tak spędzić czas, to bym w góry nie pojechała. Po co przepłacać za kwatery?


no no ;P
_________________

 
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 2:19 pm   

My z A kochamy tańczyć i jak się poznaliśmy to praktycznie nie było tygodnia żebyśmy nie szli na dyskotekę ale woleliśmy raczej spokojniejsze miejsca niż te najbardziej popularne żadnego techno itp. łomotu
Co do imprez domowych to przeżyłam kilka i raczej nie przepadam zwłaszcza u mnie w domu :evil:
Spotkania z przyjaciółmi to co innego bywamy u siebie bardzo często i często nocujemy ;) wtedy przygotowujemy razem coś do jedzenia jest winko wódeczka (jak jet co oblewać ;) ) ale bez zalewania się nie raz zdarzyło nam się siedzieć do 3 a nawet dłużej ;)
Ale to tylko z jednymi znajomymi i z Siostrą A i jej chłopakiem ;)
poza tym lubię popołudniowe spotkania na kawę i plotki :mrgreen: więc raczej ciężko nas zastać w domu bo A też nie lubi za długo w miejscu siedzieć ;)
Teraz to co innego bo nie moge się męczyć ale jeszcze w 5-tym miesiącu na karaoke w pubie byliśmy i na disco też bo czułam się świetnie (ale krócej niż dawniej bo sił mniej ;) )
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Ela_i_Adam Wto Gru 30, 2008 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 6:14 pm   

EwaM napisał/a:
A swoją drogą to jak wygładają u was i w waszym towarzystwie takie imprezki i spotkania? Bo w zasadzie ja jestem przyzwyczajona do czegoś takiego, że zaprasza się bliskie osoby, na godzinę. Zawsze szykuję jedzenie, również coś ciepłego. Więc nikt się nie spóźnia bez powodu i w ciągu pół godziny wszyscy się generalnie odmeldowują. Posiedzimy, pojemy, popijemy, pogadamy. Gospodarze zajmują się gośmi itd.


tak dla mnie wlasnie wyglada impreza. na szczescie dla moich przyjaciol rowniez.

EwaM napisał/a:
Ludzie (nize zawsze tylko najbliżsi znajomy, ale czasem również krewni i znajomi królika) wchodzą i wychodzą o dowolnych oprach, nikt nie siada przy stole, a z jedzenia są głównie chipsy i paluszki.


a cos takiego to dla mnie koszmar. chyba sie starzeje ;/
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 10:04 pm   

u nas tak, jak u Ewy i Mietki.. przy czym ja chodze spac "z kurami", wiec jak juz goscie, moim zdaniem, za dlugo siedza to ich opuszczam, a zajmuje sie nimi moj małż.. moze to niezbyt uprzejmie, ale ja i małż mamy troche inny zegar biologiczny, a myślę, że goście są mniej urazeni niz, nawet grzecznym, wyproszeniem..
dzis wlasnie wrocilismy z wyjazdu sylwestrowego w góry, było super, na szczescie imprezki odbywały sie w miejscu neutralnym - w jadalni u gazdów, ja wychodzilam jak poczułam senność, mój mąż mniej wiecej 3 godziny pozniej, rano, oczywiscie, wstawalismy na sniadanie, nie uznaje marnowania czasu w łóżku i on doskonale o tym wie, zarywa noc na własne ryzyko ;))
_________________
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 12:26 pm   

Imprezy - to nie dla mnie. wolę posiadówki przy winie i dobrym jedzonku. Mam stałe grono przyjaciół i tylko z nimi sie spotykam. Nie nbardzo lubię poznawać nowych ludzi, źle się czuję wśród obcych, ale jak już kogoś poznam i zaprzyjaźnię się - to mocno. Nie lubię tańczyć, nie lubię muzyki dyskotekowej, wolę posiedzieć w domu i poczytać książkę albo film objrzeć. Zresztą mój G. też.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 3:49 pm   

Ja z narzeczonym jesteśmy domatorami i raczej stronimy od głośnych, klubowych imprez. Często spotykamy się w rodzinnym gronie, odwiedzamy znajomych a pozostały wolny czas spędzamy przy dobrym filmie, w domowym zaciszu :)
_________________
 
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 6:31 pm   

My lubimy imprezy :P w końcu poznaliśmy się na disco ;P ale lubimy też posiedziec czasem sami z jakimis drinami i dobrym filmem ...zalezy od humoru.... :razz:
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 9:38 am   

Niebieskooka napisał/a:
My lubimy imprezy w końcu poznaliśmy się na disco ale lubimy też posiedziec czasem sami z jakimis drinami i dobrym filmem ...zalezy od humoru....


To zupełnie tak jak my :razz:
_________________
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:56 pm   

Ja na dyskoteki nie lubię chodzić, za to do pubu owszem. Usiąść przy piwku, drinku pogadać, pośmiać się. Co do imprez domowych to uwielbiam takowe:) Narazie nie mamy możliwości robienia takich bibek, ale już niedługo, już niedługo :D
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:18 pm   

Jeżeli chodzi o dyskoteki,to kiedyś ciągle chodziłam po dyskotekach,barach itd z kumpelkami ale już się wyszumiałam.Teraz siedzę zazwyczaj w domu,ale czasem w weekend lubimy wyskoczyć z moim A gdzieś do znajomych albo do jakiegoś baru.Znajomi też czasem przychodzą do nas(nawet zazwyczaj u nas jest zasiadówka) :smile: Zdecydowanie wolę jak znajomi nas uprzedzają,że chcą do nas wpaść.Nie lubię jak mam inne plany,szykuję się żeby gdzieś pójść i koleżanki akurat do mnie przyjdą niespodziewanie.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:52 pm   

Ja jestem bardzo towarzyska i uwielbiam spotkania. Najlepsze imprezy to domówki, które sama organizuję lub ktos z naszej paczki, jesli może. 2 miesiące przed juz "rezerwuje" termin, żeby wszystkim pasował, aby nikogo nie zabrakło (a 20 osób z łodzi w warszawie na jednej imprezie to logistyczny koszmar:). Zawsze szykuję pełno jedzenia, szykuję ręczniki, pościele, materace i mamy imprezę z nocowaniem ok.15 osób u nas. Kocham te dni i zawsze czekam na nie - staramy się robić cos takiego ok raz na 2-3 miesiące. Nie jest to łatwe, bo każdy ma też swoej sprawy no i inne miasta, ale jak się chce, to zawsze da radę:) Siedzimy wtedy do 4-5rano, jedzenia i alko pełno, po 00.00 nawet są tańce, czasem quizy, do tego rzutki, piłkarzyki. Menu od paluszków, czipsów i nachos z dipami, poprzez kanapki i sałatki, po barszczyk czerwony w nocy lub mielone pulpety, żeby nikt nie był głodny:):) Trochę taka Nigella - każdego ugościć, ładnie przybrać mieszkanie i stół:):)W południe w nd po imprezie jedziemy wszyscy na sniadanie do knajpy, a do popołudnia jeszcze wszyscy siedzą u nas, idziemy na starówkę albo do Łazienek...najbliższa impreza w listopadzie, ostatnia była pod koniec sierpnia.

Kluby tylko z jedną kumpelą, ale rzadko, żeby trochę potańczyć. Generwalnie domówki domówki domówki:):)

Lubimy też spotkania w 4 lub 6tkę z zaprzyjaźnionymi parami: winko, sery, whisky, dobra muzyka lub film:)
Ostatnio zmieniony przez Malena Wto Wrz 28, 2010 12:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl