Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa para młoda - jaki taniec (zabawa)?
Autor Wiadomość
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 12:27 pm   Nowa para młoda - jaki taniec (zabawa)?

Hej :) . Mam problem. Chodzi o pierwszy taniec (zabawę) dla nowej młodej pary. Moja orkiestra wymyśliła że będą tańczyć jakiś ludowy taniec (polkę czy oberka). Wstępnie się na to zgodziliśmy ale im dłużej o tym myślę tym bardziej wydaje mi się że to nie jest dobry pomysł. Na naszym weselu będzie dużo młodych osób które nie za bardzo znają tańce ludowe (wiem bo puszczaliśmy niektórym fragment wesela koleżanki na którym grała ta orkiestra i nikt nie wiedział jak się do tego tańczy) więc nie chciałabym stawiać ich w takiej sytuacji. W związku z tym mam prośbę. Mogłybyście napisać co na Waszych weselach robiła nowa młoda para i coś podpowiedzieć?
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 1:33 am   

jak bywałem na trochę więcej jak kilku weselach w swoim życiu, to najczęściej musieli sobie złożyć przysięgę ("z jajem") :-)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 6:41 am   

2emi2 napisał/a:
dużo młodych osób które nie za bardzo znają tańce ludowe

A inne tańce znają? Jak znam życie i tak większość kończy się akcją "disco-samba" :)
Pomysł z tańcem ludowym dość oryginalny. Mnie się podobało na jednym weselu, kiedy "młodzi" dostali do zatańczenia wiązankę wszystkiego, od "Jeziora Łabędziego" po makarenę.
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:51 am   

u nas zespół grał piosenkę, już nie pamiętam jaką- ale to nie ma znaczenia :P i mówił, co nowi młodzi mają zrobić w danej chwili, np "a teraz panna młoda przechodzi pod nogami pana młodego", "pan młody bierze pannę młodą na ręce", "a teraz panna młoda bierze pana młodego na ręce" itp. :)
_________________
 
 
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 2:13 pm   

gosiaczek napisał/a:
A inne tańce znają?
No właśnie nie za bardzo.
gosiaczek napisał/a:
Jak znam życie i tak większość kończy się akcją "disco-samba" :)
Ja też tak myślę ale nie wyobrażam sobie tego przy melodii oberka albo polki :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl