Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Używki

Czy próbowa?y?cie kiedy? jaki? u?ywek?
trawka
34%
 34%  [ 27 ]
narkotyki
8%
 8%  [ 7 ]
inne
2%
 2%  [ 2 ]
nie, nie próbowa?am/?em
54%
 54%  [ 43 ]
Głosowań: 60
Wszystkich Głosów: 79

Autor Wiadomość
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 1:43 pm   

Ja używek nie używam!
Kiedys zdarzało mi się przy piwku zapalić papierosa. Ostanio chyba rok temu. Nie żałuję niczego.
_________________

 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 1:41 pm   

Niczego takiego nigdy nie probowalam, nawet nie pale, a z alkoholu uznaje tylko winko, czasem jakies piwo, liker, itp
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
KaMi1982 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 6:06 pm   

Petitko, mam wrażenie, że we wszystkim się zgadzamy.....
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 5:24 pm   

?adnych narkotyków nie używałam i nie mam zamiaru używać :!:
Nawet papierosów nie próbowałam :smile:
A kawy nie lubię :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 5:35 pm   

ava napisał/a:
?adnych narkotyków nie używałam i nie mam zamiaru używać :!:
Nawet papierosów nie próbowałam :smile:
A kawy nie lubię :)


Podobnie jak ze mną 8)
_________________
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 6:22 pm   

Co do narkotykow to niczego nie próbowałam. Papierosy też nie dla mnie. Winko lubie :razz: czerwone do kolacji ale w małych ilościach :wink: wiec chyba się nie liczy. Kawa lubie :P ale mój organizm chyba nie bardzo :( wiec pije sporadycznie. Mam jednak jedno małe uzależnienie uwielbiam słodycze :oops:
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 3:14 pm   

Ja próbowałam kiedyś trawkę, tzn. tak myślałam, że odlot mam po niej, a nie po piwie, które też wtedy piłam....
Okazało się, że trawka ta miała jakieś 6 lat, a żeby działa musi mieć co najwyej 3 miesiące po ścięciu :]

A zatem reasumując, to nie probowałam trawki bo była sporo przeterminowana :lol:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 3:07 pm   

Jestem strasznie nudna,bo żadnych używek nie próbowałam :wink:
No chyba,że doliczymy słodycze,to jestem uzależniona :D
_________________
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 1:30 pm   

Ja będąc jeszcze w liceum spróbowałam trawki i to był mój pierwszy i ostatni raz, kiedy zapaliłam to świństwo. okropność. Innych rodzai narkotyków na szczęście nigdy nie próbowałam i nie brałam i tak pozostanie. :) Jedyną moją używką jest papieros i kawa.
_________________


 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 9:56 pm   

ja paliłam i trawkę i to nie raz nie dwa i próbowałam też czegoś odrobinę "mocniejszego", ale chyba po prostu nie jestem typem łatwo się od czegokolwiek uzależniającym tak samo miałam z papierosami, paliłam, potem znów nie paliłam i popalałam ale nigdy nie "musiałam" a teraz nie palę w ogóle i dobrze mi z tym, bez kawy też mogę żyć :)
a winko, piwko, likiery, drinki lubię bardzo 8) ale też jestem w stanie się be nich obejść
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 10:15 am   

Tak się zastanawiałam kiedy ktoś się odważy przyznać do trawy i innych używek, bo jakoś nie wierzę, że wszystkie takie grzeczne i "niedoświadczone" jesteśmy w tym względzie.
Ja paliłam trawę. Niezbyt często, niezbyt dużo i niezbyt długo, ale zdecydowanie nie było to tak, że tylko raz spróbowałam i "więcej tego do ust nie wzięłam". Ostatni raz paliłam na mojej osiemnastce. Potem nie było okazji, a potem poznałam mojego obecnego męża i on był bardzo przeciwny paleniu trawy (zresztą nadal jest), chociaż nigdy nie chciał mi powiedzieć dlaczego ma aż tak negatywne zdanie. Obiecałam mu że nie zapalę i nie mam powodu, żeby złamać obietnicę. Innych narkotyków nie próbowałam. Wolałam nie ryzykować.
Swoją drogą dość ciekawie ujął to autor tematu. Trawka nie zalicza się do narkotyków?
Papierosy próbowałam, nie raz, nie dwa. Ale nigdy mi nie wchodziły. Całe szczęście. Pierwszy raz "paliłam" jak miałam jakieś 10-11 lat.
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 10:33 am   

Nigdy nie palilam papierosow - moi rodzice palili przez wiele lat i zawsze draznil mnie ten "zapach" mowiac oglednie. Trawki i innych narkotykow nigdy nie probowalam. Nie twierdze, ze nie przeszlo mi to przez mysl ale kiedys, dawno temu przeczytalam artykul, ze sa ludzie o takiej konstrukcji psychicznej ze sa w stanie uzaleznic sie od pierwszego razu, nawet od tej niewinnej trawki. Nie wiem czy to prawda, ale jakos nie mialam potrzeby sprawdzania na sobie czy to w ogole mozliwe i czy ja aby nie jestem osoba z tak hmmm... szczegolnie skonstruowana psychika.
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 11:30 am   

Ja nigdy nie paliłam trawki ani tym bardziej nie próbowałam mocniejszych rzeczy. Nie palę papierosów, kawy nie lubię, cukier lubię, ale nie używam (dieta przedślubna :oops: ) alkoholu piję bardzo mało i jeśli już to winko (wódki nie znoszę)
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 2:45 pm   

Wszystko jest dla ludzi...
Paliłam ale uznałam to że szpan i rzuciłam, kawa - napój bogów, jest ich oczywiście więcej (piwo, wino, likiery, wódki, szampan...)- czemu nie tylko ilości muszą być słuszne, cukier?? - jasne, nie przeczyłabym bez niego.

Życie jest krótkie by rezygnować z czegoś ... a umiarkowane ilości nikomu nie zaszkodzą ...
_________________


 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 3:24 pm   

Martuś i Jaruś zgadzam się z Tobą w zupełności, podpisuję się pod tym co napisałaś rękoma i nogami. :)
_________________


 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 7:06 pm   

Ja nigdy nie paliłam niczego, nie brałam niczego, jedyna używka z jaką mam kontakt to alkohol..ale tylko w postaci słodkich drinków, mój ulubiny to sex on the beach i mix fuzzy stawberry :zawstydzony:


apropo palenia to jakoś nie mieści mi sie w głowie to jak dym może smakować ;P
_________________

 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 3:53 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 9:41 pm   

ava napisał/a:
?adnych narkotyków nie używałam i nie mam zamiaru używać :!:
Nawet papierosów nie próbowałam :smile:


Ja również :) Kawę lubię ale tylko okazjonalnie i raczej słabą :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
Ostatnio zmieniony przez joannakarolina Nie Lis 01, 2009 9:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 9:47 pm   

kawucha :D i tylko kawucha :D oj za dużo jej pije ale nie potrafię się oduczyć... może, mam nadzieje po ślubie mi się uda, chociaż na jakiś czas :D
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 10:20 pm   

papierosy - paliłam przez kilka lat, 2 lata temu rzuciłam i dotąd trzymam się dzielnie :smile: poza tym - nigdy żadnych narkotyków nie próbowałam. alkohol w ilościach minimalnych, kawa podobnie. co nie znaczy, że kiedyś nie było inaczej... jaka ja się porządna "na starość" zrobiłam :o :smile:
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 2:58 pm   

Słodycze. I czasami mam taki alkoholowy ciąg, że codziennie mogłabym wypić piwo (jedno, żeby nie było) lub drinka (też jednego), ale po tygodniu mi przechodzi i wracam do standardowej dawki 1-2 razy w tygodniu.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 2:20 am   

Nigdy nie próbowałam narkotyków czy nawet papierosow. Ale mam coś, co uwielbiam..jest to czerwone wino. Oczywiście nie przesadzam z nim, ale lubie wypić np do obiadu jeden kieliszek - to jednoczesnie eleganckie i dodaje smaku potrawom.
 
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 5:03 pm   

Nie próbowałam takich rzeczy i nigdy mnie do nich nie ciągnęło. Nie czuję też żebym coś straciła.
Jedynym moim grzechem jest alkohol. Ale to też sporadycznie na jakiejś imprezie lub w pubie ze znajomymi się napiję. I to tez nie na każdym spotkaniu...ach te samochody...
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 24, 2010 11:18 am   

Kiedys zapalilam trawke ale zamiast sie cieszyc mialam dola i maxymalnego zgona.takze narkotyki i inne uzywki nie dla mnie!!
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 5:51 pm   

Kiedyś spróbowałam trawkę ale to nie dla mnie.Papierosy też paliłam ale rzuciłam to świństwo.Moje używki to kawa i czasem lubię się z moim słonkiem napić wieczorkiem zimnego piwka :piwosz:
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:05 pm   

hmm..trawkę paliłam raz czy dwa. Natomiast papierosy paliłam przez 14 lat, na szczęście 16 miesięcy temu rzuciłam ten szajs i od tego czasu jestem czysta :smile: i mam nadzieję że się już nie skuszę :?
_________________
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:15 pm   

Co do używek to zdarzyło się że paliłam, ale bardzo rzadko ( w domu nikt nie pali, więc jeśli wróciłam z dyskoteki i wcale nic nie paliłam, rodzice myśleli że paliłam - bo całe ubranie, włosy śmierdziały... ), drugimi używkami regularnymi są słodycze :D i od jakiegoś czasu piwo...
Co do trawki nie próbowałam, chociaż miałam czasami chęć żeby spróbować, chociaż tak raz w życiu :P ...ale teraz już za późno ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola88 Czw Lip 29, 2010 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:25 pm   

Nigdy nie paliłam trawki (dla mnie to świństwo tak wali, że jak tylko to poczuję to mi niedobrze).
Żadnych innych narkotyków nie próbowałam i nie ciągnie mnie do tego wcale.
Papierosy, a i owszem- popalałam pod koniec gimnazjum chcąc "zaimponować" starszym kolegom i koleżankom. Ale po jakimś czasie odstawiłam... i fajki i towarzystwo.
Alkohol- lubię, w szczególności dobre winko, czasem piwko lub drinka. Ale z umiarem :)
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 10:31 pm   

Nie palę i nie paliłam ( nie to ze nie próbowałam, ale po jednym machu papierosa mało się nie udusiłam ;P )
Żadnych używek narkotykowych nigdy, never
Alkohol lubię bo moim zdaniem jest dla ludzi ;) ale mocnych alkoholi nie lubię,
Kawę nauczyłam się pić niedawno, a słodycze uwielbiam ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 9:03 am   

ola88 napisał/a:
Co do trawki nie próbowałam, chociaż miałam czasami chęć żeby spróbować, chociaż tak raz w życiu ...ale teraz już za późno


czemu za późno??? :)
tzn. nie, żebym Cię namawiała :) ale w takim całkiem fajnym filmie "To skomplikowne" pali ponad 50 letnia Meryl Streep :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 12:07 am   

Wcześniej mieszkałam w akademiku to bardziej można było spróbować, chyba że teraz z Darkiem wieczorkiem sobie popalimy ;)
justinaa napisał/a:
nie, żebym Cię namawiała :)
może kiedyś :)


A tak przez ostatnio powstałe sklepiki typu dopalacze, mam wrażenie że trawka to też wlicza się do kolekcjonerów.
_________________
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 2:27 pm   

ppola napisał/a:
Żadnych używek narkotykowych nigdy, never

Papierosy kiedyś próbowałam ale to nie dla mnie.
Alkohol lubię ale wszystko z umiarem
_________________

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 8:37 am   

Nigdy nie zażywałam takich używek i innych narkotyków. Jestem na nie! jeśli chodzi o legalizację narkotyków ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl