Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ BIZZY
Autor Wiadomość
pmp 

Dołączyła: 23 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 7:27 am   DJ BIZZY

Witam,

Poszukuję Dj'a na moje wesele. Czy ktoś był może na weselu które prowadził DJ BIZZY?
Chciał bym usłyszeć opinie na jego temat!

pozdrawiam,

edit: dopasowałam wizualnie tytuł wątku do inych na tym Forum :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Wrz 29, 2009 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kinga0808 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Sty 29, 2009 1:13 pm   dj bizzy

czy ktoś miał do-czynienia z dj bizzy-Michał Tkaczyk , jak gra i czy się wywiązuje z obietnicy wspaniałej zabawy-np.gra na akordeonie przy stole i muzyka dla każdego, nic nie ma w necie na jego temat,a ja mam mało czasu do podjęcia decyzji-czy ma u mnie grać czy nie.
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Wrz 12, 2009 8:48 pm   

witam, no ja słyszałam conieco od znajomych, którzy bawili się na weselu prowadzonego przez DJ Bizzy'ego. Nie chcę pisać na forum, więc jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na private.
_________________
inka85
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 11:19 am   

Bawiłam się na weselu gdzie grał DJ BIZZY. Wesele było słabe, ale nie przez prowadzącego. Rodzice Młodego po rozpoczęciu wesela, kiedy DJ grał pierwszą piosenkę poszli do niego i delikatnie mówiąc "ustalili" zasady gry :) Nie szczędząc przy tym słów na Ch, K itp. Po czymś takim sama nie wiem czy bym się nie zamkęła w sobie. Uważam że DJ BIZZY grał fajnie - to rodzice cały czas się czepiali i tak naprawę nie dali mu pracować. Pomijając to, to bardzo fajny facet. Mój narzeczony był u niego kilka razy po jakąś piosenkę. DJ nigdy nie odmówił, zawsze zapowiadał - to było miłe.

Jeśli chodzi o oczepiny - to myślę że można je było zrobić lepiej, lub w ogóle z nich zrezygnować. Podczas "bucika" gość który wziął but, był pijany i nie chciał go oddać :| Nic nie pomagało, młodzi siedzieli i nie wiedzieli co mają robić. Trwało to dobre pół godziny.
DJ prosił, potem zwrócił się do znajomych młodego o pomoc ale to nic nie pomogło.

Sprzęt DJ: bardzo fajny. Nagłośnienie pierwsza klasa. Generalnie uważam że DJ był fajnie przygotowany, ale impreza była słaba ponieważ rodzice cały czas mu "truli" co ma grać. Myślę że po prostu czuł się źle na tym weselu.

Teraz już wiem że finansowanie sobie wesela ma dużo plusów: rodzice są na weseleu gośćmi i o niczym nie decydują.
 
 
apostrof5 

Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 3:16 pm   

Ja również się bawiłem na weselu prowadzonym przez Dj Bizzy i mogę powiedzieć że było rewelacyjnie. Grał z akordeonistą więc impreza była troche badziej tradycyjnie. Troche baliśmy się bo nigdy nie byliśmy na weselu z Dj-em ale powiem szczerze że tak jak poprowadził to Dj Bizzy to nie różniło sie wogóle od zespołu a nawet lepiej. Ciągle coś się działo. Zorba, makarena, kaczuchy, pociąg, a przy stołach ten akordeonista wymiatał, a dj Bizzy nawet tam prowadził zabawy:) konkurs wokalny miedzy rodzinami był rewelacja. Wesele było w Łowiczu więc tereny preferujące w zespołach i tradycji, a tu taka zabawa nie tylko mlodzi ale i starsi.
 
 
viola_25 

Dołączyła: 12 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów k./Lodzi
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 11:29 am   

nie wiem czy byliście na targach ślubnych 31.01.2010 ale DJ BIZZY bardzo słabo wypadł, tak samo nie daleko niego Dj na wesele :( osobiście bardziej przekonało mnie stoisko "DobreImprezy" było profesjonalnie przygotowane specjalnie dla klienta aby widział czego może oczekiwać na weselu. Miłe i profesjonalne podejście do klienta, ja osobiście będę dzwonić własnie do nich, to takie moje podsumowanie z targów gdzie gościł DJ BIZZY. jak coś to piszcie na PRIV chętnie podzielę się swoimi wrażeniami i szczegółami odnośnie DJa...
Ostatnio zmieniony przez viola_25 Pią Lut 12, 2010 11:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adamuso 

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:44 pm   

viola_25 napisał/a:
nie wiem czy byliście na targach ślubnych 31.01.2010 ale DJ BIZZY bardzo słabo wypadł, tak samo nie daleko niego Dj na wesele :( osobiście bardziej przekonało mnie stoisko "DobreImprezy" było profesjonalnie przygotowane specjalnie dla klienta aby widział czego może oczekiwać na weselu. Miłe i profesjonalne podejście do klienta, ja osobiście będę dzwonić własnie do nich, to takie moje podsumowanie z targów gdzie gościł DJ BIZZY. jak coś to piszcie na PRIV chętnie podzielę się swoimi wrażeniami i szczegółami odnośnie DJa...


Parę godzin chodziłem po łódzkiej Atlas arenie w poszukiwaniu Dj-a i fotografa .

Miałem okazje rozmawiać z przedstawicielami firmy "DobreImprezy" i muszę przyznać ze przekonali mnie do zamówienia ich na swoje wesele poprzez zaprezentowane liczne materiały z imprez które mieli okazje prowadzić :)

Co do fotografa najbardziej zainteresowała mnie firma "FotoMichael" w której to zaproponowano mi bardzo korzystną oferte za nie duże pieniądze :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl