Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kawitacja ?
Autor Wiadomość
aggar 


Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 205
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 8:05 pm   Kawitacja ?

Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych forumek pod względem korzystania z zabiegów kosmetycznych, a mianowicie: zapisałam się na zabieg kawitacji, zachwalała go kosmetyczka, jest to bezbolesny czyszczenie twarzy za pomocą ultradźwięków czy czegoś tam. W internecie natrafiłam na wzmiankę, że zabieg powinno się powtórzyć od 3 do 5 razy; jeden kosztuje 100 zł, nie stać mnie na zrobienie więcej niż raz, więc może nie ma sensu się w ogóle poddawać ? Poza tym mam w zębie koronę, a w organizmie nie powinno być żadnych metalowych przedmiotów. Może któraś z Was miała już coś takiego robione i może służyć radą, będę wdzięczna. Pozdrawiam.
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 11:47 pm   

Hmmm no ja kawitacje będe polecac, ale jesli planujesz tylko 1 czy 2 zabiegi, to poponuję krótko przed slubem. np jeden tydzień przed, czy w pn w tygodniu przedslubnym i jesli po 1 wszystko będzie oki to drugi dzień przed.

Ja widzialam efekt juz po 1 zabiegu - skóra dużo gładsza i ładniejsza a po 2 makijaz duzo lepiej się trzymał. Co do kosztów, to gdzie jeden kosztuje 100 zł?? :| ja płaciłam 45 bodajże... No i zalezy na co oczywiście. Polecam tutaj Euro-Styl bo robią to naprawde profesjonalnie. Mozna wyjc normalnie na ulice bez obaw, że wygląda się jak zombie. Lekkie zaczerwienienie utrzymuje się max 10 minut :) No a z tymi koronami ja nic nie doradze, bo sama nie mam. Ale naprawde szczcerze polecam - warto.
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 16, 2009 11:16 pm   

jpuasz napisał/a:
Ja widzialam efekt juz po 1 zabiegu - skóra dużo gładsza


oj tak... efekt widać od razu :)

jpuasz napisał/a:
Mozna wyjc normalnie na ulice bez obaw, że wygląda się jak zombie


kawitacja jest delikatna. Nie pozostawia w zasadzie śladów. Nie tak jak oczyszczanie manualne.
_________________
 
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 8:46 am   

Miałam ten zabieg połączony z lekką mikrodermabrazją (wyciskania w kilku miejscach też nie uniknęłam :-? ). Po jednym takim zabiegu wyraźnie widać zmianę na lepsze: skóra w dotyku jest gładziutka i miła. Mniej widoczne również są wszelkie brzydkie zaskórniaki, szczególnie te na skrzydełkach nosa. Mam raczej suchą cerę, ale po całym kompleksie maseczek, nawilżań itp. po zabiegu, który de facto polega na mechanicznym złuszczeniu starego naskórka, nie było śladu. Dwa, trzy dni w okolicach brody trochę łuszczyła mi się skóra, ale potem wszystko wróciło do porządku. Cena zabiegu: 120 zł. Generalnie polecam.
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 10:36 pm   

Ja robiłam sobie zabieg kawitacyjny i bardzo byłam z niego zadowolona ale nie płaciłam za niego 100zł na pewno (to koszt ok 60-80zł) dokładnie nie pamiętam bo robiłam go 2 miesiące temu... skóra po zabiegu była jaśniejsza, nawilżona a skóra nie była taka przesuszona i zanieczyszczona.

Polecam ten zabieg kawitacyjny w salonie kosmetycznym EWASTYL na ul. Parcelacyjnej 9 (Teofilów) warto jechać przez pół miasta aby zaoszczędzić 20-40zł ;)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2010 3:44 pm   

Własnie się zastanawiam nad tym zabiegiem, mam skórę przesuszona, ale jednak się błyszczy, są też na niej niedoskonałości, zwłaszcza w okolicach nosa ciągle coś mi wyskakuje, a nigdy nie miałam problemow z cerą....

Czy ktoś poleca jakies miejsce na Retkini lub w centrum?
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:08 pm   

Ja byłam na nim tydzień temu :) najlepiej robić go po okresie wtedy dobrze czyści miejsca po syfkach, nawilża skórę i staje się ona gładka i delikatna w dotyku :)
Zawsze chodzę do EWA STYL na ul. Parcelacyjnej 9 (Teofilów) cena zabiegu 40zł :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:11 pm   

sloneczkoo napisał/a:
Zawsze chodzę do EWA STYL na ul. Parcelacyjnej 9 (Teofilów) cena zabiegu 40zł :)

to bardzo tanio,ja w zeszłym roku płaciłam 260 zł za kawitacje+maska algowa,jakiejś znacznej zmiany nie zauważyłam niestety jedynie na drugi dzień pojawiła się wysypka w dolnej partii twarzy :doubt: dlatego nie zdecydowałam się na następną wizytę,zabieg wykonany był w Instytucie Kosmetycznym Eris
_________________

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:22 pm   

Ja na ten zabieg zaczęłam chodzić w tym roku i co jakieś dwa miesiące sobie go robię.. nie jest aż tak drogi, a mi pomaga ;d Wcześniej nie wiedziałam, że jest coś tak fajnego.
Na bank przed weselem z 2-3 razy pójdę z jakimś odstępem np. miesięcznym (ostatni zabieg z 2-3dni wcześniej aby się makijaż dobrze trzymał) ;D

o matko... tyle pieniędzy to zdzierstwo - ja bym tyle nigdy nie wydała na jeden zabieg :( ale jakbyś wiedziała, że to nic nie da też byś pewnie nie poszła... tutaj nie wiem ile biorą za maseczkę nie chcę strzelać... po zabiegu wmasowywany mam jakiś krem (i mam informację aby nie zmywać go dziś) ;) jest miła obsługa i długo się nie czeka można czasami tego samego dnia przyjść co się dzwoni.. zależy od godziny. :D

Jednak warto czasami gdzieś jechać i zaoszczędzić.. jakbyś chciała jakiś konkretny namiar nr tel. to na priv :)

Na mojej cerze widać zmiany po zabiegu i w najbliższych dniach nie jest ona tak szybko przesuszona i co najważniejsze nie posiada starego zniszczonego naskórka (każda cera inaczej działa) :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:35 pm   

ja również polecam kawitacje :smile: na pewno warto zrobić ją teraz, w okresie jesiennym gdy skora traci opalenizne i jest wysuszona. Cały zabieg u mnie trwa 1,5godz z maseczkami, algami.. :mrgreen: płace 110zł.
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 11:48 pm   

sloneczkoo, podałaś namiar w innym wątku już zapisałam :lol:
sloneczkoo napisał/a:
Jednak warto czasami gdzieś jechać i zaoszczędzić

ja akurat będę miała blisko :D
_________________

 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:01 am   

ja jako kosmetyczka moge jak najbardziej polecic ten zabieg;) tak jak mikro a dziewczynki ktore maja problem z cera(tradzikowa) maja blizny dobrym zabiegiem jest kwas pirogronowy czy owocowy ale to musi byc w serii i spory czas przed slubem
chyba ceny wszedzie sa takie same??
kawitacyjny u mnie 110zl.
mikro 100zl
kwas 70zl.
i często spotykam takie ceny
najlepiej jesien wiosna ale zawsze sprawdzajcie czy kosmetyczka ma uprawnienia bo ost przyszla klientka gdzie kosmetyczka ja poparzyla kawitacja
_________________

Ostatnio zmieniony przez joanna8411 Czw Wrz 30, 2010 12:05 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:12 am   

joanna8411 napisał/a:
poparzyla kawitacja

a czym tam można poparzyć?

Nawet o tym nie pomyślałam, ale tam gdzie chodzę na szczęście są ukończone szkoły, kursy i szkolenia (wiszą dyplomiki z 5 z różnych instytucji ;D )

Frezja1980 napisał/a:
sloneczkoo, podałaś namiar w innym wątku już zapisałam :lol:

a to nie pamiętałam :) jak masz blisko to tym bardziej nic Ci nie szkodzi spróbować :D
pamiętaj tylko nam zdać relację czy tym razem są efekty :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 1:16 am   

byla za duza moc i dobrze nie zmoczyła buźki woda przed zabiegiem;)
oj mozna mozna zrobic krzywde:) ale jak sa dyplomiki to najwazniejsze;)
ja z kazdej dziedziny robie i mam juz dyplomikow 40:)sztuk i nie mam juz miejsca na scianie

wiec pamietajcie jak w chodzicie do salonu popatrzeć na ściany
_________________

 
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 5:56 am   

Ja mam namiary na świetny salon spa w Łodzi gdzie peeling kawitacyjny kosztuje 50 zł i robią go dziewczyny po kosmetologii na UM
tam nie ma dyplomów na ścianach, uważam zresztą, że to nie dyplomy świadczą o umiejętnościach....
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 9:26 am   

Justys pol na pol sie z toba zgodze:)mam nadzieje ze nie masz mi za zle;)
takie jest moje zdanie:) ze jednak dyplomy maja znaczenie poniewaz wiesz czy dana kosmetyczka doksztalca sie jest na czasie moze ci zaproponoac cos nowego trendy sie zmieniaja sposoby tez
co do UM znam mnostwo kolezanek (co to tez nie jest regula oczywiscie) ze dziewczyny szly robic jeszcze technika bo na studiach nie nauczyly sie pracowac z klientami i robic zabiegi tylko uczono je teorii
ja jestem po studiach i mam technika i wiecej nauczylam sie w szkole gdzie robilam technika;)

a powied mi czy w tych 50zl jest tez maska, algi, masaz itd. czy tylko sam peeling??

bo tez tanie ceny roznie mozna na to patrzec tym bardziej ze niby to spa wiec samo za to powinna byc wieksza cena

czy maja duzo klientek i wsio im ryba moze byc 50zl.
czy nie maja klientek i chca cena przyciagnac:)
_________________

 
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:51 am   

ok dyplomy są ważne, ale nie świecenie nimi po ścianach...
te 50 zł jest bez zabiegu po kawitacji, z zabiegiem wiadomo, że cena jest wyższa i zależna od rodzaju zabiegu
uwierz mi na słowo, że maja bardzo dużo klientów i nie muszą robić promocji cenowych, bo przyciągają ich profesjonalizmem i starannością ( wiem bo miałam tam praktyki, więc znam w sumie ten salon od podszewki) :razz:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Justyss Pią Paź 01, 2010 11:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:06 pm   

a jak bez zabiegu to normalna cena;) bo doliczajac algi itd to cena wyzsza to tak to sie zgadzam z toba;)
_________________

 
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:59 pm   

Justyss napisał/a:
ok dyplomy są ważne, ale nie świecenie nimi po ścianach...

ale po tym widać, że ktoś się znam na tym co robi (ma jakieś doświadczenie) i jest na czasie, a nie zdobył doświadczenie 20 lat temu.. był sprzedawcą w sklepie, a teraz powraca do zawodu bez praktyki po szkole.

Dyplomy gwarantują w jakimś stopniu klientom poczucie bezpieczeństwa i informację o pracowniku/kierowniku.

Bez urazy dla sprzedawców to chodzi tylko o zmianę profesji na 20 lat :)
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:06 pm   

kiedys mialam taka sytuacje ze wchodzi klientka i text " o tu sa dyplomy zostaje" smieszne ale jak widac prawdziwe wiec rozne sytuacje i kazdy inaczej to odbiera ja jak ide na szkolenie chce certyfikat aby moje klientki wiedzialy ze sie szkole ze zaproponuje im to co najlepsze:)
_________________

 
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 7:10 pm   

ok każdy ma swoje zdanie, ale ja i tak zostaje przy swoim
ja wchodząc do salonu nie patrze na dyplomy tylko na firmy stosowanych tam kosmetyków, czystość salonu oraz profesjonalizm pracowników, którzy jak widzą klienta pierwszy raz robią wywiad, doradzają oraz opowiadają o zabiegu, ale może patrze pod kątem tego, że studiuje kosmetologie
_________________
 
 
joanna8411 
Firma


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 576
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 9:24 pm   

aaa Justys tez masz racje to tez bardzo jest wazne;)
aby kosmetyczka doradzila spytala sie czego klient oczekuje itd,
juz skonczmy ten temat bo i tak kazda ma swoja racje;) haha
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl