Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
salon sukien ślubnych - Sienkiewicza 34
Autor Wiadomość
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 6:05 pm   salon sukien ślubnych - Sienkiewicza 34

Czy ktoś słyszał o nowym salonie sukien ślubnych na Sienkiewicza 34? Został on tam przeniesiony skąd inąd, ale nie wiem, skąd i na Sienkiewicza jest dopiero od kilku miesięcy. Właśnie tam zamówiłam moją suknię i teraz poczytałam sobie trochę Waszych negatywnych opinii na temat salonów dużo bardziej znanych i renomowanych i... włos zjeżył mi się na głowie, bo o tym konkretnym sklepie nie znalazłam w sieci dosłownie nic... Zamówiłam już suknię i wpłaciłam około 60% zaliczki, a termin pierwszej przymiarki mam dopiero na 5 lutego, więc... chyba kupiłam kota w worku :-( Umowę mam, moim zdaniem spisana jest dobrze, ale... strasznie się boję, że coś pójdzie nie tak...

PS: Firma nazywa się Happy End, ale chyba nawet nie mają szyldu jeszcze...
_________________
Ostatnio zmieniony przez meam Wto Sty 13, 2009 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 9:36 am   

Meam może to nowy salon, nie martw się na zapas :) , trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 11:29 am   

Nie martw się :D Byłam tam dwa dni temu i moja koleżanka zamówiła u nich suknię ;) Wprowadziła jakieś zmiany w sukni i nie było żadnych przeciwwskazań do przeróbek :razz:
_________________
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 1:09 pm   

No, wiem, obsługa jest bardzo profesjonalna i miła, a ceny przystępne, ale nie mam pojęcia, jaki będzie efekt końcowy... Yoanna, nie wiesz przypadkiem, kiedy Twoja koleżanka ma mieć pierwszą przymiarkę?
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2009 9:45 pm   

Wiem :-) ok. 12 marca
_________________
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 12:07 am   

Aj... czyli ja będę pierwsza. Martwię się trochę :-(
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 1:56 pm   

Trzymam kciuki :razz: Daj znać jak poszło :!:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 8:57 pm   

na Sienkiewicza 34 jest Salon Sława-Estera Novias, wcale nie nowy bo stary a jedynie odnowiony i naprawde renomowany ;) jeśli mowimy o tym samy,ale wydaje mi sie ze chyba taki numer ma tylko jeden lokal :) więc o Sławe możesz byc spokojna-jest to salon na bardzo wysokim poziomie

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 8:58 pm ]
tylko trche mi sie to nie zgadza, bo ceny w Sławie nie sa raczej przystepne-tam sa prawie same hiszpanskie kiecki i ceny tez ;) sukienki w cenach 2tys (przy obnizce) do 6 tys, poza tym szyld jest i to od dawna....wiec nie wiem-moze dwa lokale maja ten sam numer ,tam w kolo pelno sklepow slubnych....
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 9:12 pm   

Olcia one są obok siebie..
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:30 pm   

ten ktory graniczy ze Sławą jest juz przynajmniej od pazdzierbika 2007 bo wtedy ja swojej kiecki szukalam i juz tam byl,wiec te nie jest nowy wedlug mnie... ale na szyld wtedy nie zwrocilam uwagi,wiec nie wiem czy byl czy moze nie i nadal go nie ma... tak czy siak na 100% sława ma też numer 34 :)
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 10:38 pm   

Salon, który graniczy ze Estera Novias jest jakieś 4 lata.
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 12:16 am   

O! A mnie się wydawało, że sprzedawczyni mówiła, że jest od niedawna... Może to dlatego, że tamtego dnia zwiedziłam kilka sklepów i mogło mi się pomylić. Ale skoro jest już długo, to jestem troche spokojniejsza. We czwartek pierwsza przymiarka - chwila prawdy!
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 12:20 am   

zrob koniecznie fotki i sie pochwal ;)
 
 
meam 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 31, 2009 1:59 pm   

Tylko że sukienka będzie jeszcze nie do końca zrobiona... tzn nie będzie haftów na gorsecie i trenie, więc nie wiem, czy zrobię fotki...

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 12:04 am ]
HA! Już jestem po pierwszej przymiarce i jestem dosyć zadowolona, chociaż tak, jak pisałam, sukienka była jeszcze bez haftów. Na następny czwartek ma być skrócona o kilka cm i ma być poprawiony gorset, bo trochę im nie wyszła sama góra, ale to będzie łatwe do zrobienia.
I teraz już wiem, że ten salon jest naprawdę nowy. Wcześniej tam był sklep z sukniami ,,Dolce Vita" (do października), ale się zamknął i teraz jest nowa właścicielka i inne sukienki, chociaż niektóre zostały. Salon nazywa się ,,Happy End".
_________________
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 3:35 pm   

Cześć Dziewczyny, Proszę pomóżcie!!!
Widzę że tu ciągle się zmienia obsada. Teraz jest tam salon Adriana. Zamówiłam tam suknię naprawdę piękną, ale ciut na mnie za duża i chcę obciąć tren. Przy zakupie wpłaciłam 45% wartości sukni, a teraz jak dzwoniłam się umawiać na pierwszą przymiarkę Pani poinformowała że muszą wpłacić resztę. Boję się tak wpłacić 100% bo jeszcze panie krawcowe pewnie nic nie zrobiły przy sukni, a przecież poprawki krawieckei są w cenie. Co mam zrobić?? Czy zaufać i wpłacic? czy sie wstrzymać i robić górę a potem zastanowić sie nad tym trenem?? POMOCY :cry:
_________________
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 5:08 pm   

A macie podpisaną umowę? czy jest w niej napisane że PRZED uszyciem należy uregulować całą kwotę? Dla mnie to bardzo ryzykowne...
_________________
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 12:07 pm   

umowa jest podpisana, suknia jest uszyta tylko wymaga poprawek - dopasowanie. Byłam wczoraj i dowiedziałam się muszę wpłacić resztę jak będę chciała obciąć tren. a ja nie chcę trenu i się ciągle biłam z myślami. Na szczęście zleciłam poprawienie góry a z dołem się jeszcze zastanowię. mam czas do sierpnia , do drugiej przymiarki. Pani dała mi drogę wyboru i powiedziała że nie muszę dziś obcinać skoro nie jestem zdecydowana nic nie dopłacałam jak narazie.

jestem dość wysoka to czy tren nie wydłuża jeszcze bardziej??? mam partnera który jest ode mnie nie wiele wyższy i nie chcę aby wyglądało że jestem wyższa od niego... :158
_________________
 
 
Blabla 

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 10
Skąd: Tu i tam
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 4:41 pm   

ulus31 napisał/a:
jestem dość wysoka to czy tren nie wydłuża jeszcze bardziej???

nie, chyba nie :) .Nie obcinaj trenu. treny sa boskie :)
ulus31 napisał/a:
eraz jest tam salon Adriana.

a nie Ariana? Ja wiem ze na Sienkiewicza jest Ariana i ja tam zamowilam sukienke
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 11:29 pm   

Blabla napisał/a:

a nie Ariana? Ja wiem ze na Sienkiewicza jest Ariana i ja tam zamowilam sukienke


tak tak masz rację :) małe przejęzyczenie

A kiedy masz przymiarkę??
_________________
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 8:37 am   

jak sukienka posiada tren to lepiej nie obcinac, później może Ci sie w ogóle nie spodobac, suknia może znienić wygląd i sposób układania sie na sylwetce. Załuż buciki na niskim obsasie i będzie dobrze. mam 177cm wzrostu, mój narzeczony jest prawie mojego wzrostu Ja również bedę mieć tren-treny sa super 8)
Ps. bardziej sylwetkę wydłużają długie welony niż tren.
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 9:48 am   

resta82 napisał/a:
jak sukienka posiada tren to lepiej nie obcinac, później może Ci sie w ogóle nie spodobac, suknia może znienić wygląd i sposób układania sie na sylwetce.

Nie każda suknia. Moja bratowa kazała odciąć tren od swojej i było ok. Jeśli tren jest podpinany pod spód, to chyba nie powinno mieć znaczenia. W mojej sukni z tyłu jest kontrafałda i to pewnie mogłoby stanowić problem.
Tak czy inaczej, w salonie powinni wiedzieć takie rzeczy, a z drugiej strony, nawet jeśli tren wydłuży sylwetkę, to raczej nie spowoduje, że narzeczony wyda się niski. Chyba, żebyś na głowie miała nastroszony welon.
 
 
agt_l 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 11:26 pm   

Salon na Sienkiewicza jest super. Zaufałam w 100%, nawet nie pisnęłam jak 3 panie opowiedziały mi co trzeba zrobić z moją sukienką, żeby leżała idealnie i po 2 tygodniach była zrobiona, wyglądałam w niej tak jak chciałam i leżała o niebo lepiej niż nówka sztuka z jaką przyszłam. Chylę czoła pani specjalistce od dołów, pani specjalistce od gorsetów i pani specjalistce od welonów :)
_________________
Mnie już przyniosła szczęście, dlatego teraz z radością sprzedaje suknię Sandalo by my beloved Rosa Clara!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl