Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie macie mieszkanie?

Jakie macie mieszkanie?
bloki - w?asno?ciowe
40%
 40%  [ 59 ]
bloki za odst?pne
3%
 3%  [ 5 ]
kamienica - w?asno?ciowe
3%
 3%  [ 5 ]
kamienica za odst?pne
1%
 1%  [ 2 ]
do 40 metrów
15%
 15%  [ 23 ]
powy?ej 40 metrów
35%
 35%  [ 52 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 146

Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:20 pm   

do usŁug Asiu :D
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:22 pm   

a wracając do temu kupna mieszkania .... hihi :)

my mamy mieszkano jedno pokojowe i mieliśmy zamiar zmienić je na większe ale jak cenu tak zwariowały to nam sie odwidziało narazie :)
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:24 pm   

fakt - trochę z Asią odbiegŁyśmy od tematu

myślę, że póki nie planujecie powiększenia rodziny to kawalerka jest dobrym wyjściem
My wprawdzie mamy 2 pokoje ale jeden z nich to sypialnia więc i tak caŁe dnie spędzamy tylko w "salonie" :D i kuchni

a do tego czasu może ceny mieszkań jakoś się ustabilizują
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:24 pm   

trochę nam się temat zmienił :oops: . ostatnio czytałam, że powoli ma się wszystko unormować. trzeba wyczekać na ten moment. my jakoś tak dobrze trafiliśmy. stwierdziliśmy, że nie ma sensu wynajmować i kupiliśmy, ale wtedy ceny były trochę normalniejsze :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:27 pm   

Asiu a w którym miejscu Tatrzańskiej mieszkasz i ilu pokojowe masz mieszkanko :?:
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:27 pm   

my mamy 3 pokojowe 49 m2 z balkonem. jak ceny będą niższe to polecam kupić większe :) i najfajniej jak jest rozkładowe :)

sama przyjemność poleżeć z przyszłym mężusiem w sypialni, przed zaśnięciem posłuchać muzyki, bez telewizora :)

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 9:28 pm ]
my mieszkamy zaraz przy przybyszewskiego. taki 10 piętrowy wieżowiec naprzeciwko żłobka :) a Wy?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
Ostatnio zmieniony przez asia84 Sob Mar 17, 2007 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:30 pm   

często tam jestem i robię zakupy na ryneczku
ja mieszkam przy Zarzewskiej niedaleko Kilińskiego - 10 min. drogi od Ciebie
fajnie mieć Forumki pod bokiem :D

a mieszkanka gratuluję - wielkości, miejsca i zapewne widoku (no chyba że to parter)
Ostatnio zmieniony przez gosc Sob Mar 17, 2007 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:34 pm   

fajnie, fajnie :) trochę lepiej, 2 piętro :) to może kiedyś się spotkałyśmy na ryneczku :smile: albo prędzej z moim M. zazwyczaj On robi zakupy

jeszcze raz dziękujemy i Wam też serdeczne gratulacje :) a Wy ile metrów macie? z balkonem?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:53 pm   

43 m2 z balkonem (nie loggia), rozkŁadowe, z dużymi oknami, w których się zakochaŁam od pierwszego wejrzenia (choć może widok nie za bardzo fascynujący), na pierwszym piętrze, 2 pokoiki, kuchnia i Łazienka z wc, do tego spory przedpokój, w którym zmieściŁa się potężna szafa Comandora. Mieszkanie jest jasne, przestronne, przytalne i ustawne (jeśli chodzi mebelki). No i bardzo szczęśliwe :D
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 9:59 pm   

:) super :) metraż mamy podobny. jeżeli chodzi o balkon to mamy loggię. ale widok na trawę, drzewa i samoloty, często nad nami latają. my mamy okna na 2 strony co też jest bardzo fajne :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 17, 2007 10:13 pm   

Cytat:
widok na (...) samoloty, często nad nami latają. my mamy okna na 2 strony co też jest bardzo fajne


to tak jak my, tzn. też nad nami latają samoloty co nie jest fajne ale z oknami na obie strony (wschód - sypialnia - budzi nas sŁoneczko i kuchnia - nie jest tak gorąco oraz zachód - pokój dzienny) jest super
Ostatnio zmieniony przez gosc Sob Mar 17, 2007 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Sob Mar 17, 2007 11:14 pm   

zazdroszcze wam że macie własne miezszkanie my z Adamem co prawda wynajeliśmy mieszkanie ale to nie to samo co swoje :( poza tym na razie Adam mieszka tam sam bo do ślubu ja mieszkam w domu :zalamany: a widoków na własne M raczej nie mamy bo wątpie żeby ktoś dał nam taki kredyt a poza tym nie starczy nam na życie przy wysokich ratach kredytu :(
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:06 am   

na pewno będziecie mieli swoje M. jakoś się ułoży. w życiu jest tyle różnych niespodzianek, że nic nie wiadomo. :)

do sajonara:
samoloty są fajne w nocy, jak lecą na światłach :) fajny widok. też nas słonko budzi, a od drugiej strony mamy kuchnię i pokój dzienny, dużo słonka :] my nie mamy do końca rozkładowego, prawie. ponieważ z przedpokoju wchodzi się wszędzie oprócz kuchni. do kuchni jest wejście z pokoju dziennego. ale my i tak jesteśmy bardzo szczęśliwi :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:17 am   

Asiu moi znajomi mają taki rozkŁad jak wasz i uważam, że jest bardzo dobry. My lubimy jeść w dużym pokoju więc z jedzeniem trzeba przejść przez caŁe mieszkanie a wy macie pokój pod bokiem. A pozostaŁe pokoje są zacisznie "schowane" :D

Elu na pewno uda się Wam zamieszkać we wŁasnym M. Trochę cierpliwości. A życie jest nieprzewidywalne - może wygracie to 20 mln w LOTTO :wink: - czego Wam z caŁego serca życzę :D
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 11:19 am   

też tak uważam. najważniejsze, że swoje i, że mieszkamy tam z przyszłymi mężami :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 6:17 pm   

My mieszkamy w kamienicy... powierzchnia to 130m 2,
5 pokoi, kuchnia, łazienka...
Mieszkanie dzielimy z teściową i prababcią.
My zajmujemy pokój, którego wymiary są 5,5 x 4,5 m czyli sporo...ponad 24 m 2
Wspólna duża kuchnia i łazienka.
Myślimy powoli o wykupieniu tego mieszkania na własność a w dalszej przyszłości, jak nadarzy się okazja... sprzedać i zamienić na dwa mieszkanka w blokach.
_________________
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 18, 2007 6:22 pm   

Misia-Misia a jak wygląda stan prawny tej kamienicy :?:
chodzi o to, czy nie obawiacie się, że nagle pojawi się zaginiony wŁaściciel który 5-krotnie podwyższy czynsz :?:
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 6:46 pm   

Sajonara6 nie mam pojęcia...
Wiem, że póki co właścicielem jest administracja i to ona "narzuca" ceny komornego.
Dlatego myślimy o wykupieniu mieszkania...wtedy czynsz jest o połowę mniejszy. No a co za tym idzie... później można mieszkanie sprzedać
_________________
 
 
 
MNE 


Wiek: 44
Dołączyła: 21 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:24 pm   

Ja mam spółdzielczą własnościową kawalerkę 21 m na Teo

i zostałam członkiem Spółdzielni, wtedy nie podwyższą mi czynszu jakoś drastycznie

do ślubu możemy tu pomieszkiwać, ale po nim chyba wolałabym coś większego, i choć planujemy dziecko dopiero za 3 lata nie chciałabym kupować czegoś w ostatniej chwili

mój M. się upiera na duży dom, mnie taka opcja nie interesuje

wolałabym juz dwupoziomowe mieszkanie w jakimś szeregowcu

orientujecie się, gdzie w naszym mieście są takie osiedla?
_________________
 
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
Wysłany: Czw Mar 22, 2007 12:28 pm   

na widzewie, retkini, tam sa szeregowce.nawet sie dwupoziomowe apartamenty buduja na Jaracza

my mieszkamy w domku 125 metrow.mamy tylko dwa pokoje i galanta kuchnie z jadalnia wiec mozemy jezdzic na rowerze. :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
 
 
*Motylek* 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lis 2007
Posty: 1546
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 9:32 am   

A my będziemy mieszkać w 1 mieszkanku w domu wielorodzinnym. Całe szczęście cały dom należy do rodziny, więc będziemy mogli korzystać z całego domu. Ale metraż mamy niewielki, bo niecałe 36 metrów kw. Ale na początek i tak bardzo dobrze :) W przyszłości planujemy podnieść strych i zrobić poddasze mieszkalne, a wtedy będziemy mieć ponad 80 m kw, a to już brzmi znacznie lepiej :P
_________________
Nasz dzień to: 16 maja 2009 !! !

 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 6:42 pm   

My w tej chwili mamy mieszkanie spółdzielcze w kamienicy i jest duże, przeszło 90m. Mamy jednak w planach kupić mieszkanie na własność w blokach.
_________________


 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 7:11 pm   

Nasze mieszkanko to dwa( niestety tylko dwa) pokoje, cięzko mi stwierdzić czy rozkładowe bo układ jest strasznie dziwny... Ale nie trzeba przez pokoje przechodzić.
W kazdym razie powierzchnia to około 40 m2...-własnościowe
W przszyłości planujemy zamiane na coś większego tzn 3 pokoje lub sprzedarz tego i kupno większego. Zalezy czy znjadziemy chętnych na zamiane...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:19 am   

własne 2 pokoje z kuchnią, łazienka razem z ubikacją (38 m2); rozkłądowe, na 4 piętrze w wieżowcu; z balkonem, wszystkie okna na zachód; gdyby jeszcze winda była duża, byłaby rewelacja
_________________
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 3:16 pm   

Ja mam własne mieszkanko, 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka razem z ubikacją. Rozkładowe. 45m2. 3 piętro w bloku.
Teraz pomieszkujemy tam z P. na weekendy kiedy przyjeżdża. A obecnie mieszkam jeszcze z rodzicami a po ślubie mamy plany wynająć moje mieszkanko bo wyprowadzamy się do domku do P.
_________________
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 7:39 pm   

My mieszkamy w domku. 2 pokoje, kuchnia, łazienka razem 90m2 do naszej dyspozycji :wink:
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Ostatnio zmieniony przez Pepsi Czw Lis 26, 2009 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 8:09 pm   

mieszkamy w domku - mamy 3 pokoje, kuchnię i łazienkę :) i duży przedpokój :) razem jakieś 100 m2. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kakonka Czw Lis 26, 2009 8:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:29 am   

My wybajmujemy mieszkanko w warszawie, gdzie oboje przeprowadziliśmy się ze względu na pracę (najpierw moją, a potem mój Ł. poszukał też tu swojej:). Wynajmujemy 3pokojowe mieszkanko z otwartą kuchnią, 76 m2.
 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:38 am   

my mamy kawalerke na kozinach 38m2, ktora teraz wynajmujemy no i dom w Zabiczkach, jakies 140m2. mam jeszcze mieszkanie na Balutach - 2 pokoje, ale tam na razie mieszka babcia i niech mieszka jak najdluzej :) :)
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:36 pm   

My wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie w dosc starym budynku, na 6 pietrze (poddasze z fajnymi skosami), bez windy :razz:
 
 
blanche 

Dołączyła: 26 Sie 2009
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:34 pm   

Dom z drewnianych bali w Rosanowie za Zgierzem ok 100 m, w planach rozbudowa.
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:48 pm   

blanche napisał/a:
Dom z drewnianych bali w Rosanowie za Zgierzem ok 100 m, w planach rozbudowa.

Ojej, to Wasz dom? Często w wakacje obok niego przejeżdżałam podczas rowerowych wycieczek. :)

My mieszkamy w wynajętym mieszkanku, 40m2 na 1 piętrze.
W planach- TBS albo domek.
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 7:48 am   

my do końca stycznia jeszcze wynajmujemy mieszkanie w blokach - 48m2, ale od lutego idziemy do własnego mieszkania (to znaczy po babci, ale ja jestem właścicielką) - ponad 60m2 i trzy pokoje :D
Ale docelowo będziemy raczej budować domek - może właśnie w Rosanowie lub okolicach
_________________
Ostatnio zmieniony przez anuszkaa Czw Sty 21, 2010 7:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
madnesia 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 55
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 11:54 pm   

A ja mieszkam w dwupokojowym małym mieszkanku, bo 33m + balkon. Po dziadku, ale ja jestem właścicielką. A w przyszłości marzy mi się domek, ale pozyjemy, zobaczymy :P
_________________

 
 
elizka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 1:40 pm   

Mieszkanie własnościowe, na spółkę z bankiem :) 70m, 2 pokoje obecnie ale jeden pokój aż się prosi aby go podzielić. Mieszkanie na poddaszu więc ma swój klimat (skosy, belki), 4 piętro, blok 2000 r.
 
 
 
katrina 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 8:05 am   

mieszkanie spółdzielcze własnościowe - na razie własność banku, ale za 28lat będzie już moje :D 38m - M3 + zabudowany korytarz przez co mamy 7 m dodatkowo - niestety to nie jest własność,a za wynajęcie tego kawałka na co mam umowe płace 26zł do czynszu - jest to niewiele jesli weźmie się pod uwagę to że można tam postawić na całej długości ogromną szafę i to luzuje pokoje :) piętro 6. blok jednoklatkowy przez co sa długie korytarze i dodatkowo cały korytarz zamykany jest na kratę - dla mnie jest to plus

balkon typu loggia
okna na zachód - piękne zachody są na widzewie :)
nie słychać zupełnie hałasu z ronda inwalidów ani pociągów

przed moim blokiem nie ma już żadnego wierzowca !! :) co jest bardzo komfortowe :)
na przedpokoju z zabudowy korytarza jest okno balkonowe i jest na południe , przez co fajnie słoneczko wpada do drugiego przedpokoju - właściwego :)
_________________
 
 
klawdia 


Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 12:21 pm   

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - podobnie jak u katriny na razie własność banku (za 29,5roku będzie nasze :D ), 56m2, 3 pokoje z otwartą kuchnią, bardzo ustawne, balkon-loggia, pierwsze piętro i też blok jednoklatkowy z długimi korytarzami zamykanymi domofonem na każdym piętrze - tyle, że my kupiliśmy w Warszawie (czasami trzeba się kolejny raz przeprowadzić, i kolejny raz do ogromnego miasta... jaka ja byłabym szczęśliwa, gdyby kazano mi się przenieść do jakiegoś małego 40tys miasteczka, i do własnego domu, a nie znowu do bloku... ech...).
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 1:48 pm   

uaktualniam - od soboty mieszkamy w 2pokojowym mieszkanku 50m z duzą loggią i otwartą kuchnią:)
 
 
 
ewex 
aniołek i diabołek


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2008
Posty: 310
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 2:04 pm   

My mamy malutkie mieszkanko kwaterunkowe w kamienicy a że trudno byłoby nam się zmieścić tam z Julcią na razie przenieśliśmy się do mamy (dom z ogródkiem w Arturówku) mamy jeden pokój 27m2 wspólną kuchnię.
Jak na razie nie mamy szans na nic swojego a do zamiany tez się nikt nie pali :roll: może jak znowu wkroczę na rynek pracy to sie coś wymyśli.
_________________
 
 
 
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 9:33 am   

Na razie mieszkamy u rodzicow ale mysle ze w marcu uda nam sie juz przeprowadzic do wlsnego 130m domku
_________________

 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 10:48 pm   

My od pół roku mamy mieszkanie w bloku, na razie na umowę najmu bo wykupić na własność go nie można ze względu na nieuregulowana kwestię własności gruntu.
Mieszkanie ma prawie 43,5 m, 2 pokoje(duży niecałe 19m, mały niecałe 10), duża jest też kuchnia - coś około 6,5 m. Mamy też balkon, z obu stron bloku jest bardzo dużo zieleni.
Minusy to mała łazienka(nie ma nawet 3 m ale za to ma okno i latem nawet wieczorem nie trzeba zapalać światła) i bardzo wysoki czynsz.
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 7:29 pm   

My mamy mieszkanie spółdzielcze własnościowe w Zgierzu. Mamy dwa pokoje (duży pokój 17mkw, a mniejszy 13mkw) kuchnię, łazienkę i balkon nie liczony w metraż. Mieszkamy na 3 piętrze i mieszkanie na szczęście jest nasz, bez żadnych kredytów.
_________________


19.09.2009 :mar
Ostatnio zmieniony przez Suelen Sro Paź 06, 2010 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2010 7:49 pm   

Suelen napisał/a:
Mieszkamy na 3 piętrze i mieszkanie na szczęście jest już nasz, bez żadnych kredytów.

To tak jak my. Mamy wlasne 4 sciany na 3 pietrze. 52 m2- 2 pokoje, kuchnia lazienka i duzy balkon (oczywiscie nie wliczony w metraz). Mamy rowniez 2 komorki w piwnicy :)
Mieszkanko jest otwarte, tzn, drzwi sa tylko do sypialni i lazienki. Mamy garderobe (i tak stanelaby w tamtym miejscu szafa- wolelismy wykorzystac wolna przestrzen co do cm).
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2010 9:37 am   

My póki co, czyli do końca sierpnia 2011, wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie 38 m2, do tego niewielki przedpokój, łazienka i kuchnia, balkon też nieduży, ale zawsze kawałek dodatkowej przestrzeni szczególnie cennej dla naszego psa :) 10 piętro, więc widoki całkiem ładne, bo na działki :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl