Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Chłopak mówiący po angielsku w 24 akcentach
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
  Wysłany: Pon Paź 04, 2010 11:38 am   Chłopak mówiący po angielsku w 24 akcentach

Trafiłam na ten filmik : http://www.youtube.com/watch?v=dABo_DCIdpM
Chłopak jest niesamowity! :mrgreen:
Angielski z francuskim i rosyjskim akcentem - rewelacja (Anglikom trudno nauczyć się tych śpiewnych akcentów, a tu proszę!).
Same różnice występujące w Wlk. Brytanii są imponujące.
Obejrzyjcie zresztą sami - myślę, że szczególną frajdę będą miały osoby znający angielski. :)

Jak Wam się podoba?
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:15 pm   

Chłopak jest niesamowity!!! :smile: :smile: :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 12:28 pm   

W tym pierwszym amerykańskim akcencie brzmi dla mnie jak Leonardo di Caprio. :mrgreen:

Brakuje mi jedynie akcentu hiszpańskiego, obojętne czy z Hiszpanii, czy z Meksyku, Ameryki Południowej czy Latynosów z USA.

Indyjski, nigeryjski czy z południowych stanów Ameryki też jest mocny. :mrgreen:

Ma talent chłopak. :)
_________________
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 4:37 pm   

Szkoda, że nie było polskiego :)
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 9:20 am   

Może lepiej, że nie ma, jeśli miałoby się tam pojawić jako przecinek słowo, z którym jesteśmy utożsamiani zagranicą, czyli k***a. :roll: Przy stereotypach o Rosjanach musi być "wódka" przy Polakach k***a. Smutne, ale prawdziwe - choć nie myślałam, że Polacy aż tak bluzgają, dopóki nie odwykłam i jak przyjeżdżam do Polski słyszę co rusz tą panią lekkich obyczajów, obojętnie czy to na ulicy czy w autobusie czy w sklepie. Może dlatego mnie to tak uderza po uszach, że sama nie bluźnię, podobnie jak moi najbliźsi.
No i np. obcokrajowcy z uśmiechem mówią mi, że znają jedno słowo po polsku, po czym następuje prezentacja. Zgadnijcie jakie to słowo? :roll: :evil:

Co do sympatycznego Anglika z klipu : robi niesamowitą karierę - jego video znalazło się na poważnych, liczących się portalach zagranicznych (m.in. Skandynawia, kraje byłego ZSRR oraz Europa Zachodnia i USA).
Komentarze na youtube są bardzo pozytywne (w 99% :mrgreen: ) - fajnie poczytać jak ludzie z różnych stron świata, różnych religii, kultur pozytywnie reagują na talent tego młodego chłopaka z Londynu.
Mimo przekleństw - bardzo pozytywny klip! :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Paź 08, 2010 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl