Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
The Voyce
Autor Wiadomość
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 10:51 pm   The Voyce

Miałam przyjemność bawić się z nimi już 5 razy , w tym raz na swoim własnym weselu. I z ręką na sercu mogę polecić chłopaków (w liczbie 5), bo są rewelacyjni!!! Wyczuwają momenty w których goście chcą się bawić, wiedza kiedy należy zrobić przerwę, graja czysto. Pomijam fakt, że Lolek to mój kumpel ;) )

Mariusz (szef zespołu) to naprawie świetny facet, z którym można się dogadać we wszystkich kwestiach :)

Malwina, Bella teraz wy :)
Ostatnio zmieniony przez Audiolka Czw Sie 05, 2010 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:22 pm   

My (znaczy się ja i moja druga połówka) również mieliśmy okazję bawić się z chłopakami już dwa razy. Po raz kolejny zagrają dla nas już na naszym własnym weselu (w przyszłym roku). Szczerze mówiąc długo się nad zespołem nie zastanawialiśmy i jesteśmy prawie pewni, że się nie zawiedziemy.
Mają zmysł do rozpoznawania gustów i upodobań muzycznych gości. Zresztą Mariusz sam mówił, że będą grać takie kawałki, przy których będą widzieli, że goście się dobrze bawią. Poza tym uważam, że bardzo dobrze umieją poprowadzić oczepiny.
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 3:53 pm   

Audiolka napisał/a:
Malwina, Bella teraz wy

Zatem teraz ja :D
The Voyce grali u nas na weselu i poprawinach w lipcu tego roku.
Zespół od samego początku zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, które trwa do tej pory.
Chłopaki mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu wesel, potrafią szybko rozruszać towarzystwo, oraz nawiązać kontakt z gośćmi. Na pierwszej granej przez nich piosence frekwencja na parkiecie wynosiła jakieś 90-95%! I praktycznie na tym poziomie utrzymywała się przez cała imprezę! Po godzinie 5 nad ranem prowadziłam jeszcze "węża" po sali, w którym uczestniczyło jakieś 60-70 osób! :smile:
Świetnie bawili gości przez cała noc, wiele osób pytało nas gdzie ich znaleźliśmy, bo tak im się podobali. Zgadzam się z e_linka2, że świetnie potrafią rozpoznać gusta muzyczne gości.
Repertuar mają zróżnicowany, także każdy znajdzie cos fajnego dla siebie :) Grają w 100% na żywo i widać, że daja z siebie wszystko. Aż bije od nich pozytywna energia, którą zarażają gości. Przerwy niezbyt długie i w odpowiedniej ilości - w zasadzie tylko na posiłki.
Prowadzą świetną biesiadę przy stołach, w której uczestniczyli wszyscy goście. Nawet osoby, które twierdziły wcześniej, że nie lubią tego typu zabaw, chętnie się włączyły i świetnie się bawiły :lol:
Oczepiny poprowadzone fajnie, trochę konkursów, wszystkie szczegóły można omówić wcześniej.
Polecam serdecznie ten zespół, ponieważ spełnili nasze oczekiwania w 100% :!: :!: :!: :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl