Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwatery w Zakopanem
Autor Wiadomość
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 5:42 pm   Kwatery w Zakopanem

`We wrześniu(od 4 do 11) chcemy pojechać do Zakopca.Szukam kwatery, w której łazienka i aneks kuchenny są w pokoju.
Nie wspólne dla kilku pokoi.Możecie coś mi polecić?
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 8:16 am   Re: Kwatery w Zakopanem

Audiolka napisał/a:
`We wrześniu(od 4 do 11) chcemy pojechać do Zakopca.Szukam kwatery, w której łazienka i aneks kuchenny są w pokoju.
Nie wspólne dla kilku pokoi.Możecie coś mi polecić?


aneks kuchenny? czyli szukasz apartamentu? czy pokoju z czajnikiem i szklanką?
w jakiej kwocie chcesz się zmieścić?
_________________

16.08.08
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 8:56 am   

Już znalazłam :) :):):)
2-osobowy z łazienką i aneksem (tj. lodówka, czajnik elektryczny, naczynia i mikrofalówka)
O coś takiego mi chodziło
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 9:32 pm   

my jesteśmy na etapie poszukiwania niedrogiej kwatery blisko Tatr na termin 6.09-11.09
_________________
 
 
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 6:17 pm   

My także poszukujemy kwatery w Zakopanem. Tylko że chyba jestem zbyt wymagająca. Marzy mi się żeby pokój był w drewnie, niezbyt daleko od centrum, z łazienką no i nie za 80zł za dobę. Jeżeli możecie coś polecić byłabym bardzo wdzięczna :)
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 3:47 pm   

Ja polecam to miejsce http://www.willaolga.pl/o-nas.html. Może nie jest najtańsze ale jeśli ktoś sobie może pozwolić to bardzo, bardzo polecam :D . Cytat ze strony "O krok od Doliny Strążyskiej i w odległości 15-minutowego spaceru od Krupówek. Willa Olga to wymarzone miejsce zarówno na rodzinne wakacje, jak i romantyczny weekend we dwoje." Byliśmy tam w podróży poślubnej jest tak jak piszą i widać na zdjęciach uważam że cena pokój 2 os 145,00 zł, apartament dla 2 os 195,00 zł (możliwe rabaty po sezonie)adekwatna do warunków. Gorąco polecam :smile:
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Maj 10, 2010 4:39 pm   

Dorotka847, przejrzałam tą wille :) i pokażę mojemu. Może na pare dni sobie pojedziemy po ślubie :smile: Zakopane albo Słowacja :)
_________________
 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 5:25 pm   

My też jesteśmy zainteresowani tematem, zalezy mi na informacji o sprawdzonych kwaterach w Zakopcu
 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 12:24 am   

ja mogę polecić fajną kwaterę co prawda nie w centrum Zakopanego, ale Zakopane - Kościelisko..byliśmy tam dwa razy..pokoje czyściutkie zadbane, każdy z łazienką :) nasi przyjaciele też tam jeżdżą i jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś wrócił niezadowolony :) i śniadanka pyszne pani serwuje :D

dam taki link jaki udało mi się znaleźć bo ich strona coś nie działa

http://www.obiektyturysty...im;malopolskie/
_________________
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 8:50 pm   

ja także polecam pokoje w Kościelisku, - na szlaki blisko, pokoje z telewizorem i łazienką, wyżywienie jeśli ktoś chce...
http://www.tatrybp.republika.pl/
_________________
 
 
 
Woosterka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 11:33 pm   

Ze swojej strony polecam Apartament Charisma w centrum Zakopanego. Urządzony ze smakiem - dwie piękne sypialnie (w tym jedna ognista - czerwona :twisted: ) wspaniała łazienka i salon z widokiem na Gubałówkę. To nie wszystko - dla gości apartamentu: Spa & Wellness : basen, sauna, jacuzzi, masaże - żyć nie umierać. Fajnie że nie trzeba wychodzić z budynku, Spa łączy się z apartamentowcem na poziomie garażu.
Linka nie podaję, bo kto sprytny ten sobie w google wpisze co trzeba i znajdzie :wink:
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 6:17 pm   

"Willa Sport" na Chłabówce (niedaleko stamtąd do kościółka na Jaszczurówce), w każdym pokoju łazienka i TV, na każdym piętrze aneks kuchenny, na dole w świetlicy stoły do ping-ponga i sauna, właściciele mają jeszcze 2 domki "U Florka" i "U Florka 2"
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 8:12 pm   

Znów mogę się udzielić w tym wątku :D Spędziliśmy trzy doby w Zakopcu w ostatnim tygodniu października. Tym razem wybraliśmy Willę Sienkiewiczówkę. Przeważył fakt że tu serwowano śniadania :razz: . Pokoje bardzo przyjemnie urządzone czajnik, szklanki tv i internet w pokoju łazienka czyta i duża do dyspozycji gości sauna, bilard i inne tp. Śniadania PYSZNEEEE ogromny wybór a wszytko smaczne i pięknie podane (szwedzki stół). Cena w październiku 150zł za pok. 2osobowy ze śniadaniem w sezonie drożej. Więcej inf. na stronie www.sienkiewiczowka.pl GORĄCO POLECAM :smile:
_________________
 
 
Pitulek 

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Lis 04, 2010 2:59 pm   

Ja też polecam apatament Charisma w Zakopanem - spędziliśmy tam nasz "miesiąc miodowy" (co prawda przez 5 dni :) ) ale wrażenia niezapomniane, złaszcza że był koniec zimy, na dworze śnieg a My w SPA. Wieczory i poranki.... :oops: - ja polecam z pełną odpowiedzialnością charisma-zakopane.pl
 
 
stróżanin 

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 12
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 12:33 am   

Polecam apartament gorące źródła na ulicy jagiellońskiej byliśmy tam 11 dni cena 350zł za dobę ugadałem na 190 byliśmy sami + sauny, jacuzzi, basen i stół bilardowy do oporu.
 
 
Karlowy 

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 02, 2012 8:21 am   

Ja z żoną, prócz tego że bardzo się kochamy, kochamy jeszcze góry, a szczególnie nasze polskie Tatry dlatego na podróż poślubną pojechaliśmy nie za granicę, tylko do Zakopanego. Mieszkaliśmy sobie w apartamencie Polarnym więc i na bogato pożyliśmy sobie prawie 3 tygodnie w jednym z apartamentów, a wieczorami chodziliśmy sobie po Krupówkach i na kolacje do romantycznych góralskich knajpek.
Polecam wszystkim Zakopane i właśnie te apartamenty. Naprawdę warto!
 
 
a-gorzkiewicz 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 2:28 pm   

fajnie i niedrogo bo 30zł od osoby mają Góreccy w Kościelisku. Pokoje z łazienkami i lodówką, możliwość korzystania z kuchni. Każdy pokój z tarasem i widokiem na Giewont. - Kościelisko ul.Nędzy Kubińca - p.Góreccy
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 4:27 pm   

Apartamenty to z reguły kwoty wyższe niż 30zł,szczególnie jeżeli chcemy mieć swój taras i aneks kuchenny tylko dla siebie. Im bliżej Krupówek tym drożej,ale w końcu to podróż poślubna :)
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
Marcelo 

Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 12:12 pm   

W Kościelisku jest niedrogo a widoki super.Polecam
 
 
PaulinaPS 

Dołączyła: 03 Wrz 2012
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 6:03 pm   

W zakopanym polecamy willę pod grapą, właściciele przesympatyczni, ceny nie są wygórowane, w każdym pokoju łazienka i tv, pokoje w drewnie idealnie oddają górski klimat, a z okna widok na wyciąg na Harendzie, który jest 5 min. drogi od wilii, jak na narty to jedziemy tylko tam :)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 11:43 am   

My polecamy Willę Art, http://willaart.pl/strona-glowna.html Kilka kroków od Nosala, a wnętrze piękne, romantyczne i idealne na relaks.
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 1:49 am   

M4rcysi4, przejrzalam galerię - bardzo mi sie podoba - świetne połączenie elementów góralskich (to drewno!) z nowoczesną wygodą :) Niestety dla mnie trochę za wysoka cena - poza sezonem 275zł/2os. tylko ze śniadaniem to trochę dużo, tym bardziej, że do Zakopanego mamy kawałek, więc te 2-3 noce to minimum. Ale fajnie wiedzieć o takim miejscu.
_________________


 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 04, 2012 11:26 am   

Na coroczne wypady w góry to faktycznie trochę drogo, chyba że ktoś ma kasę to co innego :mrgreen: Jednak na specjalne okazje można zaszaleć :wink:
_________________
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 7:04 pm   

Ze swojej strony możemy polecić Willę Jana. My akurat wybraliśmy pokój deluxe - wszystko wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach. Do tego sauna i jacuzzi w cenie - po całodniowym chodzeniu po górach - bezcenna. Spedziliśmy tam naprawdę cudowny tydzień i serdecznie polecamy :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez AgaNika Czw Gru 06, 2012 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gacjusz_pl 

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 20
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:42 pm   

Tutaj racja,na specjalne okazje jak najbardziej można zaszaleć i wybrać opcje all inclusive. co innego jeżeli jeździmy w góry co roku. Na Pardałówce polecam też kilka dobrych noclegów przy czym jest taniej,a odległość do centrum spokojnie można pokonać na pieszo.
_________________
www.gacjusz.pl - Tanie noclegi Łódź. Hostel Gacjusz zaprasza :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl