Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MS Photography
Autor Wiadomość
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 7:57 pm   MS Photography

Zdjęcia na naszym ślubie robił duet MS Photography. Znaleźliśmy ich przypadkiem przez znajomych i na początku baliśmy się trochę efektu końcowego, bo to zespół, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w fotografii ślubnej. Ale obawy były zupełnie niesłuszne, bo zdjęcia wyszły naprawdę bardzo ładne! Fotografowie są bardzo otwartymi, młodymi ludźmi; podczas robienia zdjęć poruszali się bezszelestnie; nie kazali ustawiać nam się na zasadzie: "prawa ręka w lewo, noga do przodu, pocałuj pannę młodą" itd. Tą naturalność widać na zdjęciach, a że nie jesteśmy z mężem fanami starsznie przerobionych i wystylizowanych zdjęć z płatkami róż dodanymi w Photoshopie to bardzo nam się podoba efekt współpracy.
Poza tym wydaje mi się, że mają atrakcyjną ofertę cenową. My wybraliśmy pakiet złoty (mają kilka ofert cenowych, pakiet złoty jest optymalny i mi wydaje się, że platynowy jest zupełnie nie potrzebny :) ). Niedługo dostaniemy odbitki zdjęć w albumie i już nie możemy się doczekać.
Dla zainteresowanych adres ich portfolio: http://www.wix.com/ms_photography/wesele

[ Dodano: Pon Paź 25, 2010 3:51 pm ]
Dostaliśmy dzisiaj odbitki zdjęć. W dużym formacie 20x30 wyglądają jeszcze fajniej :D Zaraz jedziemy do babci i rodziców dać im odbitki :D
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
Woosterka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 8:45 pm   

Uważam że zdjęcia na tej stronie są fatalne. Bez pomysłu, nieostre, niedoświetlone. Zmieńcie je szybko bo straszycie klientów.
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 10:24 pm   

Woosterka, Hmm, nie wiem skąd taka ostra krytyka. Dzisiaj dostałam zdjęcia i nie są ani nieostre ani nie doświetlone, a wręcz przeciwnie, bo mają ładne kolory i są bardzo dobre jakościowo (w dodatku w prześlicznym, ręcznie dekorowanym albumie :D niby pierdoła, a ekscytuje). A co do braku pomysłu - wiesz zależy co masz na myśli, mówiąc o zdjęciach z pomysłem, mnie te w zupełności zadowolają. Po tym co napisałaś aż jeszcze raz weszłam na ich stronę i przejrzałam nasz album i....nie wiem czy my mówimy o tej samej firmie. W każdym bądź razie, co człowiek to opinia :) Ja wypowiadam się o nich pozytywnie, bo wydaje mi się, że skoro jestem zadowolona ze zdjęć, to pochwała im się to należy.
_________________
Miłego dnia ;)
 
 
Woosterka 

Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 12:21 am   

O - przepraszam. Gdym wiedziała że na stronie są Twoje zdjęcia nigdy nie wyraziłabym sie tak obcesowo. Mnie te zdjęcia ... nie przypadły do gustu ... i pewnie tak powinnam była napisać. Być może znajdzie się Para Młoda, której portfolio tej firmy zauroczy.
 
 
SilverLady 

Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 23
Skąd: Boat City
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 12:40 am   

Woosterka, oczywiście zgadzam się, że możesz mieć swoją opinię i to co napisałaś nie było wcale obcesowe, ale po prostu się zdziwiłam :) Bo może nie są to zdjęcia na poziomie najlepszych fotografów ślubnych, bo ta firma dopiero zaczyna, ale wg mnie są to zdjęcia dobre. No ale profesjonalistką nie jestem :)
_________________
Miłego dnia ;)
Ostatnio zmieniony przez SilverLady Wto Paź 26, 2010 12:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl