Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Lis 22, 2011 11:17 am
Targi Ślubne 2011
Autor Wiadomość
sPRYTny 


Wiek: 40
Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 7:00 am   Targi Ślubne 2011

Już niedługo :)


edit: zmiana tytułu
kryszka
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 06, 2011 9:57 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 12:27 pm   

No ja już się doczekać nie mogę. Rok temu nie miałam możliwości, bo zjazd na PŁ mi przeszkodził. Teraz też mam, ale na szczęście jeden mało ważny przedmiot :P . W sobotę wracam z gór i nawet padnięta popędzę z Bełchatowa w niedzielę na targi :smile: . Oby tylko mój P. się nie opierał :lol: .
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 4:13 pm   

Nie podoba mi się że targi w Arenie przeniosły się na początek stycznia, tym sposobem mamy 8-9 targi w Expo i 9 w Arenie.
W tamtym roku bardziej mi się podobały targi w Expo, w tym roku też się wybieram, zobaczymy które będą lepsze.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Piranha 
Firma


Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 10:03 pm   

jedno jest pewne czasu jest niewiele w niedziele... nie wiem na ktore tagi isc <niestety w sobote pracuje > :cry: mozecie cos doradzic ?
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 11:19 am   

Z tego co czytałam, większym powodzeniem cieszą się targi w Arenie i chyba tam się wybiorę.
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 12:55 pm   

Muszę się wybrać...moze sie uda na oba... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 4:19 pm   

vesepia napisał/a:
Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?

To zależy jaki masz plan na targi. Jeśli chcesz spokojnie porozmawiać z wystawcami to zdecydowanie lepsze są te w Expo, nie ma tam aż takiego hałasu i zamieszania, a sama hala jest typowo wystawowa więc moim zdaniem są tam lepsze warunki. Natomiast jak masz ochotę wyskoczyć na scenę do Ibisza lub tylko pooglądać to wtedy Arena.
Mam też wrażenie, że ubiegłoroczne targi w Arenie z targów ślubnych zamieniły się w targi fotografów ślubnych.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 4:49 pm   

zdecydowanie nie interesuje mnie Ibisz... :lol: dzięki :)
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 6:04 pm   

Dla mnie osobiście postać sztucznie uśmiechającego się Ibisza jest antyreklamą tych targów ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 3:01 pm   

Cytat:
   
Dla mnie osobiście postać sztucznie uśmiechającego się Ibisza jest antyreklamą tych targów


Ja dziś widziałam reklamę na bilbordzie i wydawało mi się,że było napisane że prowadzącym ma być Tomasz Kammel.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Wto Gru 07, 2010 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 9:05 pm   

To by była zmiana na plus. Poczekamy zobaczymy. Ja i tak już zdecydowałam się na EXPO.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 11:54 am   

Dosia_Zosia napisał/a:

Ja dziś widziałam reklamę na bilbordzie i wydawało mi się,że było napisane że prowadzącym ma być Tomasz Kammel.

Ja widziałam ten plakat przy przystanku i bez wątpienia Kamel ma poprowadzić targi w Arenie. ps. Mi bardzie do gustu przypadły targi właśnie w Arenie, w Expo w moim odczuciu były niespecjalne, dlatego 9 stycznia idę do Atlasu :D
_________________


 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 12:24 pm   

vesepia napisał/a:
Muszę się wybrać...moze sie uda na oba... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?


przecież spokojnie można pójść do Expo i do Areny

targi w Expo trwają dwa dni 8-9.01
a w Arenie 9.01
także wystarczy poświęcić weekend i w sobotę pójść do Expo a w niedziele do Areny :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 12:48 pm   

Ja niestety moge sie wybrac tylko do Expo, ale gdybym mogla poszlabym tez w niedziele do Areny.
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 10:26 am   

a ja się wystawiam w Arena:)
_________________

 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 6:39 pm   

a my pierwszy raz w EXPO na różowych targach, do tej pory zawsze niebieski (obecnie w arenie)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
karola1983 

Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 7:23 pm   

Brinka napisał/a:
Nie podoba mi się że targi w Arenie przeniosły się na początek stycznia, tym sposobem mamy 8-9 targi w Expo i 9 w Arenie.
W tamtym roku bardziej mi się podobały targi w Expo, w tym roku też się wybieram, zobaczymy które będą lepsze.


Ja też byłam niezadowolona ze zmiany terminu. Nie mamy z moim Miśkiem czasu na chodzenie tu i tam. Ale przypomniałam sobie jak to był o Expo w zeszłym roku i tam idziemy - absolutnie i to pewnie na dwa dni. Bo tam jest jeszcze Sportowa z samochodami - dużo się dzieje. Poza tym moja siostra kupiła tam boską kickę od projektantki. No i w Expo jest fajna atmosfera:-) Tak myśle. Ale każdy lubi co innego:-)
_________________
Karola1983
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 7:51 pm   

Ja mam zamiar w tym tygodniu podjąć decyzję, które targi. Chyba się skończy na tym, że jedne i drugie.
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 10:17 pm   

PositiveAga napisał/a:
vesepia napisał/a:
Muszę się wybrać...moze sie uda na oba... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia gdzie lepiej...?


przecież spokojnie można pójść do Expo i do Areny

targi w Expo trwają dwa dni 8-9.01
a w Arenie 9.01
także wystarczy poświęcić weekend i w sobotę pójść do Expo a w niedziele do Areny :-)


Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:
_________________
Ostatnio zmieniony przez tomcia Nie Gru 12, 2010 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia884 

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 9:32 pm   

Fakt, to ze dwi imprezy sa w tym samym czasie jest troche niewygodne, ale jak juz chyba podjelam decyzje gdzie pojde.
W zeszlym roku na targach w Expo była moja kolezanka. Mówiła ze trwaly 2 dni. Byl czas na to zeby sie porozglądać, porozmawiac z wystawcami, porównać oferty. Na drugi dzien moza pojsc i podpisac umowy. Ona w taki sposób załatwiła sobie fotografa, garnitur i tort weselny. Jak na 2 dni załatwiania jest to dobry wynik.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 9:45 pm   

tomcia napisał/a:
Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

to fakt jeśli komuś nie pasuje poświęcić sobotę i niedzielę na targi to trzeba zdecydować się tylko na jedne


a mam pytanie czy można gdzieś znaleźć listę wystawców na targach w Expo? na stronie www nie mogę tego znaleźć a jestem ciekawa jakie firmy będą

wiem że targi w Arenie mają coś takiego http://www.ofertalodz.tar...lan2011lodz.pdf
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 9:30 pm   

PositiveAga napisał/a:
tomcia napisał/a:
Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

to fakt jeśli komuś nie pasuje poświęcić sobotę i niedzielę na targi to trzeba zdecydować się tylko na jedne


a mam pytanie czy można gdzieś znaleźć listę wystawców na targach w Expo? na stronie www nie mogę tego znaleźć a jestem ciekawa jakie firmy będą

wiem że targi w Arenie mają coś takiego


jestem wściekła! Może i mają, tylko do cholery rozmawiając z fotografem, którego mam upatrzonego, okazało się, że nie wystawia się w arenie mimo, że jest na tym planie! czekam do targów, bo liczę na rabat. Gdybym z nim nie rozmawiała, poszłabym nie na te targi, bo on się wystawia w Expo. Dziewczyny uważajcie! Na tej stronie są nieprawdziwe informacje! to jest żenujące.....
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 10:14 pm   

mammamia.85, czy nie jest czasem tak, że ceny po nowym roku rosną, więc z rabatem z targów wyjdzie na to samo? Ja jakoś średnio wierzę w te rabaty, ale może jestem zanadto podejrzliwa i nieufna :|
_________________
 
 
asia884 

Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 10:21 pm   

Tomcia, moze i tak jest z tymi rabatami...nigdy sie w to nie zaglebialam, ale to juz nie o to chodzi tylko o to jak traktuja klienta. Skoro maja rozpiske kto sie wystawia a potem sie okazuje ze to nieprawda to chyba jest tu cos nie tak. Coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ide na Expo...
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 10:52 pm   

z tego co słyszałam są duże rabaty, a ceny raczej nie rosną o 15, 20% ;-)
 
 
karola1983 

Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 15, 2010 10:59 pm   

mammamia.85 napisał/a:
PositiveAga napisał/a:
tomcia napisał/a:
Aga, weekend to jakby nie patrzec całe 2 dni!! Po to idę na targi, żeby w jak najkrótszym czasie dowiedzieć się jak najwięcej. W soboty to ja niestety muszę robotę nadganiać :kwasny:

to fakt jeśli komuś nie pasuje poświęcić sobotę i niedzielę na targi to trzeba zdecydować się tylko na jedne


a mam pytanie czy można gdzieś znaleźć listę wystawców na targach w Expo? na stronie www nie mogę tego znaleźć a jestem ciekawa jakie firmy będą

wiem że targi w Arenie mają coś takiego


jestem wściekła! Może i mają, tylko do cholery rozmawiając z fotografem, którego mam upatrzonego, okazało się, że nie wystawia się w arenie mimo, że jest na tym planie! czekam do targów, bo liczę na rabat. Gdybym z nim nie rozmawiała, poszłabym nie na te targi, bo on się wystawia w Expo. Dziewczyny uważajcie! Na tej stronie są nieprawdziwe informacje! to jest żenujące.....


Ja potwierdzam, lista wystawców w Arenie to jakaś abstrakacja! To samo było z moim wypróbowanym fryzjerem Wojciechowski. Uwaga dziewczyny oni podają złe info:-(((
_________________
Karola1983
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 12:20 pm   

a ja zdziwiona Waszymi postami zadzwoniłam do organizatora:::::::iponiewaz sie tez wystawiam i chcialabym aby wszystko bylo ok, bo mnie tez na tym zalezy wiec


1. To nie prawda ze sa osoby na Planie ktore, sie nie wystawiaja, chyba ze zarezerwowały miejsce, i same sie rozmyslilyi o tymnie poinformowaly ,a aktualizacja strony jest co jakis czas
2. Nazwisko Pana o ktorym piszesz jest owszem , ale maja takich 3 wystawcow, i kazdy jest w innym fachu( wiec chyba zbieg okoloicznosci nazwisk )

3. wpisujac firmy na plan , ktore sie wystawiaja nie zdajecie sobie sprawy jak prawnie byloby to nie oki, odrazu sprawa w sadzie wytoczona, nikt nie ma prawa sie reklamowac czyimis danymi jezeli ktos na to nie wyraza zgody
To sa za powazni ludzie , organizujacy takie eventy i strach by im na to nie pozwolil.

4. Arena stawia sprawe jasno przedstawia wystawcow, wiecie kogo mozeci espotkac, w Expo jest to wielka tajemnica
5. kazdy idzie gdzie chce, a takie niesprawdzone informacje, troszke mieszaja, i czasem jak sie to czyta to sie mozna zastanowic czy to nie konkurecja

wiec radze sobie filtrowac informacje, i kazdy niech robi co chce:)

Ja sie uspokoilam , bo w koncu wystawiam sie w Arenie, bylam rok temu zobaczyc targi w expo, ale dla mnie duzoo fotografow, no i j a lubie jak sie cos dzieje:) ale kazdy ma innyy temperament i oczekuje czegos innegoo od targow i wystawcow, jedyny plus kazdy moze byc tu i tu:)

pozdrawiam wszystkich,
_________________

 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 11:17 pm   

Ja też potwierdzam słowa Megi - nasze Forum współpracuje z Targami Arena od 3lat i porównując je do tych drugich zawsze było więcej wystawców i były lepiej zorganizowane. Mam nadzieję, że w tym roku też tak będzie. Tak więc polecam udać się 9 stycznia do Areny dla niezdecydowanych ;)

Poniżej wklejam banner Targów:

 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 9:05 am   

Ja najchetniej bym sie wybrala i na jedne i na drugie, szczegolnie jak zachecacie na te w Arenie, ale niestety niedziele mam zajeta :cry:
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 1:13 pm   

no a dla mnie na plus akurat że w jeden week bedą te targi bo w innym wypadku nie dałbym rady ich odweidzić a takto chętnie pójdę z rodziną :)
 
 
 
Magia Ślubu 
Firma

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: Łódzkie Łódź
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 5:20 pm   

Magda nareszcie coś poważnie.
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 10:24 pm   

Megi ma rację, szkoda tylko że w Arenie nie ma za wiele miejsca dla autek, większość będzie stała przed halą na śniegu i mrozie jak się pogoda nie zmieni. Dlatego wstawię tam tylko nowsze autko bo zabytkowego szkoda (będzie mu lepiej w Hali Sportowej).
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
mammamia.85 

Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 12:03 am   

A ja mam wrażenie, że w tym wątku rozgrywają się jakieś dziwne akcje. Mnie interesują fakty, a nie jakieś przepychanki kto jest lepszy. Wybieram się na targi na pewno, mam wolną tylko sobotę, więc idę do expo. Na tę listę areny co jakiś czas zaglądam i dziwi mnie, że pewne firmy znikają. Może się nie znam, ale czy to nie jest tak, że jak ktoś kupuje sobie stoisko to podpisuje umowę i nie może 2 tygodnie przed targami powiedzieć "a jednak sie nie wystawie"? A jeśli można po prostu zrezygnować to czemu już kilka firm zniknęło z tego planu? Pewnie się prawdy nie dowiem :/
Jak zabieram głos w innych wątkach ledwo ktoś odpowiada, a tu nie trzeba dlugo czekać. Dużo odzywają się firmy, a mnie interesują doświadczenia dziewczyn, które już na targach były i obiektywnie je oceniają. Mój cel to załatwić rzeczy na ślub.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 10:03 am   

mammamia.85 napisał/a:
Mnie interesują fakty, a nie jakieś przepychanki kto jest lepszy. Wybieram się na targi na pewno, mam wolną tylko sobotę, więc idę do expo.

mammamia wybacz ale skoro sama deklarujesz że wybierasz się tylko do expo, to co cię interesuje Arena, i tak cie tam nie będzie. Targi w Arenie są większe i na pewno stoiska są dużo droższe więc być może z tego powodu firmy rezygnuja, najpierw bukują sobie miejsca a potem się wycofują



mammamia.85 napisał/a:
a mnie interesują doświadczenia dziewczyn, które już na targach były i obiektywnie je oceniają.

to zajrzyj tutaj do wątku z ubiegłego roku
http://www.forum.wesele-l...t=10624&start=0
jeśli szukasz fotografa, dj'a i w sumie to wszystko to z Expo na pewno będziesz zadowolona, natomiast w Arenie znajdziesz wszystko

ale zajrzyj to wątku który podałam i sama sobie przeczytaj że większość dziewczyn miała niedosyt po Expo
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 10:56 am   

Mammamia85 - mam uzasadnione przypuszczenia, że działasz ze zlecenia Targów Expo. Jeśli Twoje kolejne posty będą w podobnym tonie moje przypuszczenia na 100% się potwierdzą.
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 10:30 pm   

co do kosztów wystawienia to zdecydowanie wyższe są na targach różowych w EXPO
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 10:32 pm   

bo płaci sie za dwa dnia a nie za jeden:) chyba)
_________________

 
 
Targi Ślubne 
Firma

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 10:34 pm   

Marketing szeptany - to jedna z najtańszych i najbardziej skutecznych form reklamy w internecie. Z jedną wadą - NIE JEST TO UCZCIWA REKLAMA.
Wynajmuje się studentów, którzy wcielają się w klientów (narzeczonych) prowadzą dyskusje na forach a tak naprawdę jedynym ich celem jest w sposób zaawaluowany promować swojego mocodawcę. Poczytajcie powyższe posty dokładniej a zrozumiecie o co chodzi. Naprawdę jest to przykre, że dajecie się wciągać w te manipulacje i podejmujecie tą dyskusję.
Targi ślubne w Arenie mają bardzo duży budżet na reklamę. Mimo to nie zniżają się do tego poziomu aby manipulować ludźmi na forach...
Plan z listą wystawców o którym tu mowa jest planem ROBOCZYM przeznaczonym wyłącznie dla wystawców. Jest ciągle zmieniany. NA PEWNO nie zamieszczamy tam firm, które nie zgłosiły się na te targi. Tradycyjnie w ostatnim tygodniu przed targami przedstawimy ostateczną listę wystawców i napiszemy Wam czego można się spodziewać na targach ślubnych w Arenie. Nigdy nie robiliśmy z tego tajemnicy i teraz też tak będzie.

W tym sezonie wprowadziliśmy ulgowy bilet rodzinny. Można go pobrać ze strony targowej targislubne.pl Narzeczeni mogą BEZPŁATNIE zaprosić na targi swoich rodziców. Mamy już dopięte wszystkie pokazy mody ślubnej, które poprowadzi Tomasz Kammel. Będzie mu towarzyszyć niezwykła para - Ola Ogłaza i Bartek Osumek. Ola jest byłą Miss Polski. Gościła już na naszej scenie. Okazała się najbardziej utalentowaną prezenterką spośród wszystkich miss. Dlatego po zdjęciu korony zaproponowaliśmy jej stałą współpracę przy prowadzeniu targów i telewizji ślubnej. Bartek od lat prowadzi nasze targi. Ostatnio na targach wirtualnych w Łodzi zagrali narzeczonych. Nakręciliśmy im nawet randkę. Podczas zdjęć coś chyba zaiskrzyło :-) obserwujcie, ta sceniczna znajomość może mieć swój dalszy ciąg :-)
Dla osób, które nie będą mogły przyjść na imprezę szykujemy transmisję LIVE na naszej stronie i na stronach kilkunastu portali ślubnych. Oglądajcie nas :-)
_________________
Łódzke Targi Ślubne: www.lodz.targislubne.pl
Ostatnio zmieniony przez Targi Ślubne Sro Gru 22, 2010 10:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karola1983 

Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 8:59 pm   

Dawno mnie tu nie było i w zasadzie nie chciałam się mieszać w te dyskusję, ale ostatni post mnie po prostu zastrzelił:

Targi Ślubne napisał/a:
Targi ślubne w Arenie mają bardzo duży budżet na reklamę. Mimo to nie zniżają się do tego poziomu aby manipulować ludźmi na forach...


Osoba, która to napisała musi mieć duże poczucie autoironii:-)
Przepraszam, ale studiuję marketing i to się nadaje do mojej pracy zaliczeniowej (dla przyzwoitości tematu nie zdradzę:-)

No i gratuluję Autorowi cytowanego postu poczucia humoru:-)
_________________
Karola1983
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 2:34 pm   

W tym roku dochodzi do niezdrowej konkurencji. Po co organizatorzy wybrali jeden termin?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 3:17 pm   

Ta konkurencja była zawsze i bodajże tylko w zeszłym roku były dwa terminy, tak to zawsze było w ten sam weekend.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
FOTOJACEK 
Firma

Wiek: 55
Dołączył: 18 Gru 2005
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 11:37 pm   

karola1983 napisał/a:
... , ale ostatni post mnie po prostu zastrzelił:

Targi Ślubne napisał/a:
Targi ślubne w Arenie mają bardzo duży budżet na reklamę. Mimo to nie zniżają się do tego poziomu aby manipulować ludźmi na forach...


Osoba, która to napisała musi mieć duże poczucie autoironii:-)


A co Panią tak rozbawiło?
Niektórzy mają w nosie tzw moralność.
Istotne jest to, kto zarabia, a kto nie. Pieniądze nie śmierdzą, nieprawdaż?

A co do konkurencji to sama w sobie jest mobilizująca itd.
Na podstawie moich doświadczeń z organizatorami obydwu targów zdecydowanie kibicuję Panu Gontarzowi (Targi Ślubne Arena)

Przypominam sobie jak niegdyś zgłosiłem chęć wystawienia się na targach Expo (różowe targi) i w odpowiedzi zostałem zapytany o adres mojej strony internetowej. A kiedy już ją podałem, to przesympatyczna pani powiedziała, że przygotują dla mnie ofertę i oddzwonią.
- Oddzwonili. – oferta przyprawiła mnie o zawrót głowy.
Może, gdyby poprosili o login do moich kont bankowych oferta byłaby bardziej osiągalna ;-)
Poćwiczę to na moich klientach;-))
W końcu przyznajcie, że to nie takie głupie ;-) )

Wracając do kwestii targów (tych różowych) pamiętam, jak niechcący podsłuchałem zachwyconą PM, że udało im się wynająć profesjonalnego fotografa za 400 zł (reportaż z plenerem o ile dobrze pamiętam)
Ciekawy jestem ile taki fotograf zapłacił za stoisko???
 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 9:20 am   

Kwota, jaką trzeba zapłacić za wystawianie się na targach zarówno różowych jak i niebieskich nie jest żadną tajmnicą. Każdy może sobie to sprawdzić.
Tak jak pisałam wcześniej, byłam w tamtym roku na jednych i drugich targach i wiem, że wiele osób narzekało, że w Arenie były targi fotografów, uważam że organizatorzy powinni zaproponować różnych wystawców i zadbać o odpowiednie proporcje.

Zgadzam się, że profesjonalny fotograf i 400zł niestety nie chodzą w parze.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Jędor 

Wiek: 42
Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 9:36 pm   

Siema.
Do tej pory byłem tylko gościem, ale musze coś napisać.
Bardzo bym poprosił Pana Foto Jacek żeby mi polecił profesjonalnego fotorgrafa za 400 zł. W kieszeni zostanie mi ze 2000. Ja osobiście się z takim nie spotkałem, a jakiś czas już rynek ślubny obserwuje gdyż od 2 lat jestem "po słowie" tylko jakoś się nie składało do wesela. I co więcej o ile pamiętam, czyli ostatnie dwa lata to imprezy były w innych terminach i zawsze bywałem na obu. Tylko w EXPO zawsze mogłem pogadać na spokojnie z wystawcami a w Arenie/Sportowej trzeba było krzyczeć żeby cokolwiek usłyszeć. Decyzja kto gdzie pójdzie jest wyborem indywidualnym, ale jak ktoś chce coś zamówić, a nie pooglądać to polecam EXPO.
Pozdrawiam
_________________
Jędor
Ostatnio zmieniony przez Jędor Czw Gru 30, 2010 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 9:45 pm   

Jędor, i wszedłeś tu tylko po to żeby nam o tym napisać? Trochę dziwnie to wygląda.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 10:41 pm   

Brinka napisał/a:
Trochę dziwnie to wygląda.

Baaardzo dziwnie. :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 11:11 pm   

generalnie ja bardzo sceptycznie byłem nastawiony do targów różowych, ale po zeszłorocznych doświadczeniach z targami w arenie miałem dość, generalnie byłem bardzo zniesmaczony stąd też w tym roku podjęliśmy decyzję o wystawieniu się na targach różowych pomimo tego że jest ponad dwa razy drożej i jak do tej pory jestem mile zaskoczony bo pomimo tego że drogo to wszystko jasno i klarownie jest przedstawiane. Także na ten moment oceniam na plus zobaczymy jak dalej.
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 10:04 am   

Powiedzcie mi kochane w jakich godzinach można zjawić się na targach i ile kosztuje wejście? :)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 12:13 pm   

Mac-erson, czy w tym roku forumowicze również mogą liczyć na wejściówki na targi??
_________________
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 12:28 pm   

Szkoda że już nie mam po co iść na targi, bardzo mi się podobały... Będę tęsknić. ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl